Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
marie_m
18. čer 2008
luci, mne se v duu celkem libi, i kdyz je to dost maly, ale pro sebe, chodim tam obcas plavat, ne pro mimi, protoze tam maj desny satny a celkove, takovy ne moc mimi prostredi, my chodily se svagrovkou do lagonu do letnan, tam satny taky nic moc, ale aspon brouzdaliste... no a v tom stepu ve vysocanech sem byla taky parkrat plavat a tam se mi to fakt libi, maj tam i vyrivku, tak uz jsme tam s kubikem i vyrili 🙂

a jistotu, ze se jim to bude libit nemas, ale tu nemas nikdy a u niceho 😉
budu tam jezdit 136 a pak jeste asi 5 mi nut pesky

do toho centra musime vyrazit, kuba je hrozne spolecenskej, ten by se tam asi fakt vyradil....dneska jsme byli dopoledne na pisku a byl tam nejakej mladej tatinek se synatorem a nas kuba na tom tatikovi mohl oci nechat...no, tak snad z toho vyroste 😃
marie_m
18. čer 2008
jinak nam to tady holky teda pekne chcipe!!! ]-( :-N
adua
18. čer 2008
Dobré odpoledne. Jak se máte? Barča konečně usnula. V půl čtvrtý jí musim vzbudit a půjdem na očkování. 🙂

Jak to vidíte se srazíkem?
marie_m
18. čer 2008
adu, ahojky, se srazkem to vypada spatne 😞 🙂 ale esi ti stacim ja, tak se klidne muzeme zejtra dopo sejit 🙂
marie_m
19. čer 2008
brý ránko, žencký 😉
adua
19. čer 2008
Mari, to je blbý, že to nevyjde... tak necháme hromadný srazík na příští týden, co vy na to?
Zítra odpoledne asi půjdem s tatínkem mu koupit nějaký botičky, ale dopoledne máme čas. 😉
lenerkaautor
19. čer 2008
čus holky

jo máte pravdu nějak to tu chcípe Maruška má pravdu 🙂 🙂 🙂
to je asi tím počasím všechny jsme raději venku než u PC co?

no tak v pondělí jsme s Patrikou zrušili ten sekáš budou jí vyměňovat ztoupačky v bytě takže i v pondělí mám volno

takže jaký den navrhujete????
adua
19. čer 2008
Já jsem klidně pro to pondělí. To myslim nic nemáme. Záleží ale taky na tom kdy. My můžem kolem té půl páté odpoledne nebo do dvanácti dopoledne. 😉
lenerkaautor
19. čer 2008
no dopoledne jsme většinou u baráku na hřišti
na motorce odpoledne by to šlo až se dětičky vyspí
tak uvidíme co na to písnou holky jo

zatím jsme 2 🙂
adua
19. čer 2008
Tak počkáme a uvidíme. 😉
marie_m
19. čer 2008
cauky, tak mladej mi uspesne vytuhnul asi pred pul hodkou, sem ho venku pekne utahala 🙂

adu, my chodime skoro kazdy dopoledne s Maruskou (mapris) a jeji terezkou na hriste sem k nam, neska jsme byly na takovym ooobrovskym hristi, kde se deti fakt vyblbnout, tak esi chces, tak zitra rano/dopoledne s Barcou dorazte a muzes jit s nama 🙂

jinak mne je to celkem fuk, klidne v pondeli, akorat v pul paty je na nas (Kubu) asi uz dost pozde, i kdyz to asi zalezi, kde bychom se srazily 🙂
adua
19. čer 2008
Barča mi dneska spala i dopoledne. Včera po tom očkování byla pěkně zmožená a je z toho pěkně rozhozená. :-|
Tak dneska máme jinej režim. Zítra se ozvu a uvidim jak na tom budem s tim spaním. Dneska má i trošičku teplotu.
marie_m
19. čer 2008
adu, to bude ok, vetsinou bejva po ockovani, no uvidis, ja ti na sebe poslu od IP cislo, pac vychazime jak kdy, nekdy i kolem pul devaty, tak se pak kdyztak ozvi
iwca
19. čer 2008
ahojky, my v pondělí můžem, Ela spí většinou od 10:00 do 12:00 hod. pak se nadlábne a můžem vyrazit, ale vám děti spí odpo co? Tak by sme se sešli v pondělí třeba ve tří? Jooo a už sem ostříhaná tak se mě v pondělí asi leknete vypadá to úplně jinak než sem to chtěla :-S 😃
marie_m
19. čer 2008
iwco, nam kubik spinka podobne, takze ve tri nam taky vyhovuje...a libi se ti sestrih, i kdyz je to jiny, nez si chtela? 🙂
marie_m
19. čer 2008
jinak dneska bylo teda pocasi s prominutim na , bylo mi z toho celej den na bliti, hnusny dusno, at uz zaprsi 😞
lenerkaautor
19. čer 2008
čus nám to pondělí taky vyhovuje i ta 15h
na Aduu s Barborkou rádi počkáme
kačka spí tak od 11 někdy od 12 do tak 14h

snad to nějak zvládnem
lenerkaautor
19. čer 2008
maruško dáš když tak vědět mapris?nějak sem už vůbec nechodí díky
marie_m
19. čer 2008
a kde se teda v to pondeli sejdeme?
Marusce dam vedet 😉
lenerkaautor
19. čer 2008
já nevím třeba zase v tý Školičce?
nebo chcete jinde???
lenerkaautor
19. čer 2008
čus holky kde jste všechny to koukáte na fotbálek????
tak pa dobrou no :-N :-N :-N
adua
19. čer 2008
Ahoj, já su tu a kde vy? Asi v pelíškách... tak už jdu taky.

Hlásím dnešní oooobrovský úspěch. Barunka SAMA usnula ve svojí postýlce, poprvé od doby jejích tří měsíců. 😉
lenerkaautor
19. čer 2008
barunka je šikovná holčička
kačka naštěstí usíná sama v postýlce

tak pa dobrou
adua
19. čer 2008
Lener, my začínáme taky. Přecejen.. nechtěla jsem na operaci s kýlou a udělala jsem všechno proto, aby se to zlepšilo. A povedlo se, takže můžem začínat spát v postýlce. Usnula tam fakt sama, jen jsem jí hladila na zádech. Trošku se "voválela" a usnula. Mam takovou radost, že to možná zítra zapiju. Cha chá... 😃 😃 😃
iwca
20. čer 2008
Ahojky, aduš moc vám gratulujem taky jsem skákala radostí když Eliška začla usínat sama 😉
Holky nechcete se v to pondělí se mnou některá sejít u billy? Já do školičky asi netrefim i když budu mít mapu :-N
iwca
20. čer 2008
maruško, z účesu moc nadšená nejsem, ale začínám si zvykat mám to moc krátký :-| snad to brzo doroste
adua
20. čer 2008
Iwi, díííky. já jsem tak nadšená, sice vstávala už v půl sedmý, ale jinak dobrý. 😃

S tím pondělkem opravdu ještě uvidím, podle toho v kolik se tam chcete sejít. Já tam nikdy nebyla.
marie_m
20. čer 2008
dobre ranko, holky, iwco, od kad pojedes v to pondeli?

adu, gratulace! 🙂
adua
20. čer 2008
Mari díííííky. Užijte si den a v pondělí se těšíme. 😉
iwca
20. čer 2008
pojedu z Čakovic takže vystoupim na Proseku u billy a nevim kam dál...

Začni psát odpověď...

Odešli