Maminky z Proseka a Letňan. Najdeme kámošky?

Ahoj maminky

teprve nedávno jsem se přihlásila a chtěla bych touto cestou najít pro sebe a mojí 14měs. dceru Kačenku kamarádky kamarády na písek a na procházky. Snad tu někoho najdeme. Budeme se moc těšit.
ahoj Lucka a Kačenka
přejeme krásný sluneční den 🙂
lenerkaautor
23. říj 2008
já jsem taky pro srazík
v úterý nemůžu to máme plavčo a je státní svátek a máme taťku doma
a jde s náma plavat
tak jsme na to zvědavá
Kačka pořád na plavču řve víš!
tak instruktor řekl,že si tam máme přivést partnery a tatínky
jakýho máte instruktora?my Dana
a co vy a plavčo?
ve čtvrtek nic nemáme tak by to šlo
uvidíme co na to holky,když tak se sejdem s dětma samy co?
ufka1
23. říj 2008
My sme na ziadnom vitani obcanku neboli, lebo tu mame zatial len prechodne bydlisko. O co tam ide, co to vlastne je?
Ja by som zraz urcite privitala, len neviem, ci uz pre mna nebude neskoro 😃
marie_m
23. říj 2008
jee, no vidis, to mi nedoslo, ze je svatek, tak utery taky nemuzeme 🙂 tak ale ctvrtek by sel, snad se holky prijdaj
adua
24. říj 2008
Přimlouvám se za čtvrtek nebo pátek. V úterý budem mít nějaký rodinný program s tatínkem, takže to bych určitě nemohla. 😉
Jinak Barča už je skoro zdravá. Má ucpaný nos jen když si lehne k spaní. 😉
marie_m
24. říj 2008
tak to uz jsme s adu tri 🙂 takze vlaszne obvykla sestava 🙂
adua
24. říj 2008
hihi, nevim jak obvyklá z dřívějc, ale pro mě je obvyklá z minula kdy jsem byla prvně taky, takže jo - obvyklá sestava. 😃
marie_m
24. říj 2008
no, adu, obvykle se schazime s luckou, lucylu a patriíkou, ted jeste s tebou 🙂
adua
24. říj 2008
Já vim. Beru to tak. ¨
Za hodinku jdu k holiči... jůůůůůůůůůůů, já se těšim. 😃
lucylu13
24. říj 2008
já ještě nevim,ale jestli bude h dělat tak se samozřejmě přidáme taky...dám vědět za včasu :o)
hancule15
24. říj 2008
Ahoky, jsem se tu nějakou chvíli neukázala, jsem ostuda..... :-|
pokud by nevadilo, bychom se s Matýskem rádi přidaly, at trochu oznáme nové kamarády a máme ským chodit na prochajdy....jsme teda oproti Vám všem hodně malý, ale snad to neva... 🙂
lenerkaautor
24. říj 2008
ahoj

no Patrika asi nepřijde mají s Tomáškem rehabilitaci,ale určitě jí o srazu napíšu
mě tedy nejvíce vyhovuje čtvrtek
mohli by jsme zase zajít do tý pizzérky
a třeba by jsme si tam dali i polední menu maj dobrý ceny polévky do 20Kč a hlavní jídlo 70-80kč a dá se to jíst i pro děti je to vhodný
maj výběr ze 2hlavních jídel
co na to říkáte?
Pizzerie Severka na Proseku
je tam i dětský koutek
Barča Kačka i Kubík se tam posledně vyřádily
polední menu dávaj od11-14h
lenerkaautor
24. říj 2008
hancule

to nevadí,že je Matyášek tak maličký
já už si asni nepamatuji,jak kačka vypadala ,když jí nebylo ani 3měsíce
strašně to letí
aspoň si to s Maruškou zopakujeme,když plánujeme pro naše prcky sourozence 🙂
určitě doražte
lenerkaautor
24. říj 2008
ahoj Ufka

no jo vlastně ty máš termín už 4.11
no třeba to na sraz ještě stihneš
hlavně,aby jsi nám tam neporodila 😉 😉 😉
určitě vás s Kubíkem rádi uvidíme
lenerkaautor
24. říj 2008
holky chtělo by to sejít se co nejdřívě.když se mění ten čas tak už bude po 16h tma a zima a to je pak na pytel!!!!
tak pište jakou hodinu vám to nejvíce vyhovuje
my se podřídíme
Kačka už nemusí přes den spát,když tak jí uspím v kočáru,i když tam budou děti tak to asi hrozit nebude!
tak to nevadí půjde dříve spát večer

tak pa a užijte si víkend
marie_m
24. říj 2008
lucko, my muzeme tak kolem ty 14, zavisi na tom, kdy se rano kuba probudi a v kolik da polednaka..ale klidne za vama dorazime, kdyz se sejdete drive
macu.k
24. říj 2008
Ahoj holky,
poradíte někdo kam v Praze zajít s dvouletým prckem? Co by ho to tak kromě ZOO mohlo bavit?? Dík 😉
marie_m
24. říj 2008
macu, nevim,kde presne budete, ale na zlicine a na budejovicky je clovickov, my byli jen na ty budejovicky a nas mladej (neskutecnej zivel, tezko se ho zabavuje) se tam vyradila a ja si stihla dat kafco, jukni semka - www.clovickov.cz
no a pak se nam jeste dost libi aquapalace, ale to je celkem mazec na penize, ale taky se tam dite pekne vyradi 🙂http://www.aquapalace.cz/

snad ti holk jeste poradi 😉
ufka1
25. říj 2008
Ahojte, suhlasim kludne so stvrtkom. Ak dovtedy neporodim, urcite prideme 😃 . Co sa tyka casu, tak myslim kedykolvek, najlepsie mozno dopoludnia. Ale prisposobime sa. Suhlasim s Lenerkou, ze moc poobede uz asi nie, to uz bude fakt tma.
silrej
25. říj 2008
Ahojky holky, taky jsem se tu nějakou dobu neukázala... :-N Pokud můžeme, tak se rádi s Kájou přidáme ke čtvrtečnímu srazíku, ale máme čas jen cca do 15hod., protože pak nám přijede babička a my ji musíme vyzvednout u metra... 😃
Lenerko, nebyla jsi dneska s Kačkou a manžou u voleb u SPŠ?
lenerkaautor
26. říj 2008
ahoj Silrej

nene nebyla jsem u voleb
to jsme nebyli my 🙂
ale já tyky když jdu okolo tý Kytlický tak koukám jestli vás náhodou nezahlídnu 😉
no my tam taky nebudeme asi dlouho
jestli si tam skočíme na polední menu
a kačka si tam pak bude hrát v dětském koutku tak asi by jsme taky po- h šly domů
aspoň by jsi ještě doma v kludu h zchrupla
lenerkaautor
26. říj 2008
takže vidím,že to vypadá na čtvrtek
tak to je ok
tak snad se nás sejde co nejvíce
a ještě si čas upřesníme
i když my už tam asi na %budeme na jídlu 🙂 🙂
lucylu13
26. říj 2008
už víte teda hodinu srazu?já že H má volno ale udělá si čas pro sebe takže se srazu taky zúčastníme..aspoň na chvíli
lenerkaautor
26. říj 2008
ahoj Lůco

no já nevím jak holky,ale my tam asi zajdem po tý 11h
najíme se tam
kačka si tam pohraje v koutku a pak půjdeme spát
nebo můžeme jít až se děti vyspí,ale to tedy nevím nevím
v pátek jsem měla od 17h sraz a dorazila jsem tak až na 18 15h
protože jak na potvoru Kačka usla později a ještě spala skoro 3hodiny a Jirka taky přišel domů pozdějc takže vše špatně
takže teď už raději volím tu dřívější hodinu
lenerkaautor
26. říj 2008
jo Lucko jde s váma v úterý Honza na plavčo?
Jirka bohužel nejde,jde do práce
no aspoň budou korunky
a to že to tam kačka prořve už neřeším už jsem si nějak zvykla
hned s ní půjdu do teplýho a budeme si hrát 😉
marie_m
26. říj 2008
cus kocky, tak my muzeme dorazit v ten ct az se kuba vyspi, takze nejak kolem druhy..
lucylu13
27. říj 2008
no hele my spíme taky nějak kol poledne do 1-2..jak kdy no..přesnou hodinu nemáme tak nevim jako ted a:o)ú
H s náma na plavčo nejde..dělá takže tam nebudu jediná bez manželů, přítelů, milenců? 😎
adua
27. říj 2008
Lener, neutekla jsem vám, neboj, ve čtvrtek bych dorazila, ale asi zase kolem tý půl pátý. A to je pro vás pozdě, co jsem tady četla. My můžem kolem čtvrtý. :-|
marie_m
27. říj 2008
dobre ranko, kocky, jakej jste meli vikendik?
my byli u nasich, tam to bylo fajn, ale co me fkt nasralo je ten posun casu, pac nam vcera mladej vstaval ve 3:45, tak sem si myslela, ze to je proste tim, ze se ten cas posunul, jenomze dneska to samy, budicek ve 3:54, no ja se asi fakt poseru! 😞
adua
27. říj 2008
Nenávidim změnu času. Barča je z toho taky pěkně rozhozená. 😞
lucylu13
27. říj 2008
jo tak to mě se ev taky probouzí dřív..ale na kubajze nemá :o) to je fakt nářez..tak stanoví se teda nějak ta hodina srazu kurňa? :o)

Začni psát odpověď...

Odešli