• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky ze Zlína

23. dubna 2012 
Ahojky, jsem tu nová:wink: :grinning: Mám 10ti měsíční dcerku, a jelikož ještě nechodíváme na písek a jen na procházky, nemáme možnost se seznámit s jinýma maminkama ze zlína...a že jich kolem sebe potkávám fakt hodně! :sunglasses: Co jsem se dívala, všechny diskuze na téma maminky zlín jsou už mrtvé, což je škoda a já teda nevim jestli sem ze Zlína nikdo nechodí, nebo se scházíte jinde... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dejte vědět!
4. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy__ ahoj aj ja byvam v zline a vidim s kocarmi mamicky ale nepoznam nikoho kedze som sa len nedavno nastahovala a na pisek nechodime este, mala ma tri mesiace.
19. říj 2011 v 18:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Bydlím kousek od Zlína. Nevím ale jestli tahle diskuze je ještě aktuální-po takové době. :slight_smile:
1. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Já jsem ze Zlína, mám 11 - měsíčního kluka, ale kámošky maminky žádné :unamused: Akorát teda jak vidím, tak úvodní příspěvek tu byl před 7 měsíci a nic moc se od té doby nezměnilo :grinning: No třeba se to ale nějak rozjede...
Blahovi - a kde u Zlína bydlíš?
5. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciena aojky ja jsem taky ze Zlina a mam teměř 11m kluka odkud ze Zlina jsi my z JS
@blahovi ahojky snad to tu rozjedem odkud přesnějsi
7. dub 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jse taky ze Zlína :slight_smile: mám dvě holčičky, 3,5 a 1,5 roku, takže proti vám už staré ženské :slight_smile: ale jsme tu přestěhovaní a nikoho neznám...
7. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. Jsem ráda,že se někdo ozval. Jsem z Trnavy a mám 7měsíční dcerku.
7. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja jsem z JS, mam starsiho syna a 2 mesicniho chlapecka. Je tady jeste diskuse "Zlin a blizke okoli", kde jsme s maminkami v kontaktu :slight_smile:
8. dub 2012 v 05:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy__ @avajka_f @blahovi @luciena @ladaa20 @lusindaa ahojky holčiny,já jsem kousíček od Zlína...jinak maminek je tady víc a jak píše @amrash je tu tahle diskuze http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehulky-otrokovice-zlin-a-blizke-okoli-pridejte-se-2/?post=last :slight_smile: :wink:
8. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusindaa ahojky holky jsou sice starši,ale to se za par měsicu ztrati jak budou ti naši prdoši chodit tak jim to bude jednoa budou spolu běhat tak,že nam budou vstavat vlasy hruzou n hlavě :grinning:
8. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ahojky a odkud z JS jsi?
8. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 Jo jo, deti rostou primo pred ocima a navic hrozne rychle. Jinak ja bydlim na Kribech.
8. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amrash ahojky ja na Podlesi je to kousek na JS je fajn,že proběhneš ruznyma uličkama a jsi za chvili všude už se taky těšiš na leto jak se bude moct byt venku až do večera a nebude prdošum zima nakrmiš přebališ a nemusiš je vybalovat z nevim kolika vrstev a riskovat při tom rymu
8. dub 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím pro náročném dni - hlavně tedy pro holky, které musely s tatárkem navštívit obě babičky ale hlavně potom zbužírovat asi tunu čokoládových zajíců, ovec a kuřátek), takže už padly a já mám chvilku klídek.
Jsem opravdu nadšená, že se nás tu sešlo tolik, to jsem fakt ve Zlíně a okolí nečekala...

blahovi - Trnavu já znám, málem jsem se tam přivdala :slight_smile: Ale nakonec je ze mne tedy Zlíňačka, i když jen tak opravdu periferně :slight_smile:
8. dub 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky bydlím kousek od Zlína a mám 3,5 a 11 letou dceru. Snad nejsem na vás moc stará dětičkama. :slight_smile:
8. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rkatka, 3,5 mám taky, a 11 je super, to tě za chvíli čeká "období moudra" :wink: ale vážně, máš podle fotky krásné holky :slight_smile:
8. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusindaa děkuji za pochvalu. Taky máš krásné slečny a jaké mají vlásky. Jo to máš pravdu ony jsou moudré obě dvě ta mladší to chytá od starší.
8. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rkatka :grinning: to mi něco říká...u nás dělá Terezka přesně to samé co Lucinka a ta potvora starší ji schválně učí samé blbosti (od vyplazování jazyka přes bafání to došlo až k tomu, že se v trolejbuse rozhodla ji naučit jak dělá dinosaurus a Terezce se to bohužel podařilo zopakovat hned napoprvé, takže jsme 20 minut jeli s řevem ohromného dvojitého uááááááááááááááááá jelikož Lucinka byla Lucosaurus a Terezka Terosaurus
8. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoro samé JS :slight_smile: Ve Zlíně jsou určitě nějaké kluby pro maminky,kde se mohou scházet. Pro mě je to trochu z ruky. Jsem někdy ráda,že moho dát malou k babičce a já se vydám do města. To pak trávím hodiny v obchodech-než si vše prohlédnu :grinning: Teď na jaře už je to fajn,to už se dostanu všude. Bydlíme na samotě a v zimě to byl pro mě problém.
8. dub 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladaa20 Jo jo, ja na JS bydlim moc rada. Nemenila bych, ziju tu uz od detstvi - a to je fura let :slight_smile: Uz se tesim, jak maloch bude capkat po tech novych hristich tady. Ale to chce opravdu mnohem lepsi pocasi :slight_smile:
8. dub 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak já jsem byla na víkend pryč a ono se to tady tak hezky rozjelo? No to je super! Tak já jsem z Letné, bydlíme ve čtvrtdomku.
Já se teda hrozně těším na léto, snad už bude malý chodit, tak budem chodit na vycházky do lesa, do města, po okolí...v tomto počasí je to na houby, je docela kosa...co budete dělat zítra? Chystáte se na výlety nebo čekáte koledníky? :slight_smile:
8. dub 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak tu diskuzi Zlín a okolí jsem zaregistrovala, ale přišlo mi to tam už hodně rozjeté a že se holky vzájemně znají, tak bych si tam asi připadala jako rušivý element :grinning:
8. dub 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak my jsme dnes doma a ono je zrovna celkem pěkně až na to chladno si řikam,že jsme mohli někam jet na vylet,ale kdo vi jak bude za hodku. Taky se nam konečně vyklubaly zuby dokonce 2 naraz jeden rano jeden večer sice jeden vic druheho je jen špička, ale je tam zrovna na moje narozky tak se to bude dobře pamatovat
@blahovi ahojky no kluby tu jsou,ale maji blbe časy kdy jedou maly mi zrovna spi takže tam nechodime,chodime jen na koj. cvičeni ,ale ted to bude snad lepši, jelikož začne byt teplo tak se da zajit na hřiště

@amrash @luciena joto chce teplo snad začne capkat brzo zatim plazime jsme nar. o pet tydnu dřiv tak mame čas přeci jen se lip uči chodit v letě venku než když jsou ty zavěje pak
9. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mi dnes jedeme do Dinoparku Vyškov když se tam udělalo tak hezky. Přeji všem hezké velikonoce
9. dub 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoooj...kde jste všechny?
10. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ,
taky se hlásím jestli můžu :sweat_smile: .mám chlapečka 3,5r a holčičku 14 měsíců.jsme z otrokovic :slight_smile: .
holky ze zlína a okolí přesedlaly většinou na FB :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. dub 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že už je odemčeno. Díky
10. dub 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,chtěla jsem se zeptat (sice mám do porodu ještě daleko,ale už sháním informace) máte některá zkušenost tady s tím cvičením http://www.contours.cz/ ? A nechodíte některá do Nekky na JS plavat s miminkem,prej je tam slaná voda? Díky za info...
11. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor To jse slyšela že je tam slaná voda ale já jsem jezdila s malou do Tečovic a bylo to tam super
11. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rkatka děkuji,no nám to včera říkala pa...tak sem chtěla vědět zda s tím nějaká maminka nemá zkušenost...jinak o Tečovicích jsem už slyšela a prej je to tam fajn...mě právě zaujala ta slaná voda..
11. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. Chtěla jsem se zeptat,čím jste krmily své ratolesti. Simča má 7,5 měsíce a připada mi,že ji pořád to samé. Hlavně obědy. Už mi dochází nápady,jak ji kombinovat zeleninu s masem atd.. :angry: Hledala jsem i na internetu,ale moc jsem toho nenašla.
11. dub 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek