• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky ze Zlína

23. dubna 2012 
@blahovi ahoj, tak ja tej nasej robim rozne mixi, kedlubu s mrkvou, petrzlen s bramborami a vzdy skoro meso alebo zltko, uz som pridavala aj ryzu k tomu, alebo cestoviny. uz som ale robila vseliake kombinacie. niekedy kvetak s mrkou niekedy s petrzlenom a brokolicu takisto. od 10 mesiaca chcem aj kapustu a zeli postupne davat.

A na svacinu este varite jablko alebo hrusku?, alebo len nastruhate?
12. dub 2012 ve 13:12  •  3 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Kedluden jsem ještě nedávala. Cuketu přidávám do všeho skoro pořád. Když toho uvařím víc,tak to dám zmrazit do formiček na led. Rýžu už jsem taky dávam. Těstoviny chci zkusit dávat až ukončíme osmý měsíc. Ovoce už nevařím,jen ho nastouhám.
12. dub 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky přidávám. Bydlím taky na JS, mám půlroční holčičku. Bohužel, na procházky chodím sama. Moc mě to nebaví. Blahovi, taky mi přijde, že malá jí pořád to stejné. Včera jsem jí dala těstoviny s mrkvičkou a velký úspěch. U nás je teda úspěch úplně všechno, malá je hrozný jedlík :wink:
15. dub 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažilky,těhulky a maminky ze Zlínského kraje....snad sem vás našla všechny,kdyby ne,tak další klidně přidejte a napište. 2.5. bychom mohly zajít na kafčo a jelikož už půjdou s náma i dětičky tak je v plánu Slunečnice ve Zlíně (asi v 14hod). Co vy na to? Pište a vyjadřujte se
Kdybych někoho neoznačila předtím,tak ať to ví všechny a jde nás co nejvíc :slight_smile:
15. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Datum 2.5. si zapíšu a uvidím,jetli budeme doma. Chtěla bych jet na mini dovolenou,tak uvidím.
Amell to můžeš být ráda,že malá sní všechno. Je jako aprílové počasí :slight_smile: Těstoviny pouze rozmačkáš nebo mixuješ?
15. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj, tady zakladatelka..tady se ro rozjelooooooo:slight_smile: Jinak ahoj Laduš, se na tebe teda těšim za půlhodinku, chichi, jaké shledání :grinning: Já se tedy přidávám, o srazíku vím a já a naše 16měs. holčička určitě dorazíme :wink:
23. dub 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek