• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
Čau maminy, najde se tu některá, která rodila loni? :slight_smile:
24. říj 2006 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj 0401,
moc Ti to na té fotečce sluší. Můj Martínek se narodil 18.4. 2005.Mám ho ve svém albíčku, včetně svého letošního půlročního miminka Tomáška. :grinning: Lítání kolem nich je pěkný záhul.Někdy jsou naprosto úžasní, ale mám i chvíle, kdy bych je nejraději vystřelila na Mars. :grinning: Suma sumárum, jsem nejšťasnější mamina pod sluncem, že je mám...Letím se zas učit a makat na zápočetkách do školy. Tak zatím pa :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2006 v 15:11  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Niky, teda to tě obdivuji :slight_smile: já bych k malé dalšího prcka nezvládla. Jak to děláš s kočárem? Máš dva?
A jak jde studium? :slight_smile: Ty to zvládneš na samé jedničky :dizzy_face:
27. říj 2006 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj 0401,
zvládám to s vypětím všech sil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám jeden kočár a polohovací sporťák.Většinou mám Tomáška ve vaku na břichu a Martínka ve sporťáku. Jinak bych to opravdu nezvládla. Kočár i sporťák využíváme, jen když se mnou jde i můj miláček. Ale ten podniká ve financích, takže se vidíme málo. Vlastně jen večer a ráno když odchází. školu rozhodně na samé jednčky nezvládnu, ale budu se snažit to táhnout do dvojek. To bude teda fuška.O prázdninách budu mít jazyk na vestě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdy chystáte vy málé bratříčka? :grinning:
27. říj 2006 ve 23:53  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau Niky, fakt obdivuji všechny maminky, které mají děti tak po sobě. Já se přiznávám, že bych to fakt nezvládla. Nemohla bych se malé tak věnovat. Dokáže mi dát pořádně zabrat.
Právě teď je šíleně protivná, přijeli jsme od našich, kde se jí celý víkend pořád někdo věnoval a vyžaduje to i ode mě, ale tam nás na ni bylo víc :unamused: Tak ji nechám fňukat do Večerníčka, na Káťu se Škubánkem kukám i já :slight_smile: a pak ji nechám pořádně vyčabrat ve vaně. Tam se vždycky vyřádí, někdy je mokrý i strop. :dizzy_face:
Bratříček hned tak nebude :cry:
29. říj 2006 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, hlásím se do skupiny rodičů od roku 2005, malý se narodil 31.3.05, taky mi dává pekne zabrat, zvlástě ted má období kdy me ke vsemu potrebuje, tahá me za prst a chce si hrát... bezpodmínečně... a není to takový med kdyz jsem na to asi jako vetsina sama - manžel podniká ve stavebnictví tak se vidáme taky ráno a večer, a mezitím letos maturuju.. takze trosku fofry, ale na přístí rok bude sestřička - doufám. :wink: :angry:
29. říj 2006 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau Georginko :slight_smile:
30. říj 2006 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj 0401, jak zvládáte zimu s maličkou, už jste presli na kombinezku,... :frowning2:
1. lis 2006 v 11:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak se přidávám se svým dítkem - i když trošku mladším, než ty vaše. (Aspoň mi můžete v některých otázkách pomoci! :wink: )

Vanesska se narodila 10.8.2005. Měla 3 600g a 50cm. Je to sluníčko, ale dokáže předvést i pořádný tornádo (Ať už hlasově, nebo činy!) :grinning:

Taky obdivuju mít brzy dvě dítka za sebou. Já občas blázním z toho jednoho, natož mít hned 2 :confused:
1. lis 2006 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Rova, vítám tě mezi námi :slight_smile:
Vidíš, ani jsem nepředstavila naši malou. Jmenuje se Patrička, narodila se 16.7.2005 a měla 3 3700g a 51 cm. Takže máme holky jen o měsíc. Je úžasná, už povídá a kupodivu jí rozumím. Včera jsme seděly na posteli a zjistila jsem, že ví, kde je nosík, pusa, vlásky, ucho... Ale když se chcem někde předvést, tak z ní nevypadne ani hláska. :unamused: Je to herečka, když vezme něco, co ví, že nesmí a slyší, že se blížím, začne mi to podávat, jakože mi to právě nesla :slight_smile:

Georgino, ty zvládáš ještě studium? Já mám co dělat, abych vyžehlila horu prádla. Před 3 týdny jsme měli svatbu a ještě tu mám neumyté svatební boty
:unamused: jsem ostuda. Jdem teď s malou plavat, tak jak se vrátíme, jdu na boty!
Kombinézy měla malá loni dvě, ale letos musím ještě mrknout po obchodech, mají u nás takové zateplené manžestráčky s lacem + bunda, tak ji budu muset něco rychle koupit. A taky nemám zimní botičky. Teď má vel. 21, tak nevím, jestli mám koupit zimní vel. 22.?
1. lis 2006 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
0401: Děkuju za přivítání! :wink:
Tak s tím podáváním věcí jsme na tom stejně! Jsou to potvůrky :wink:

Ness umí zatím říct jen "na", když něco poddává, haf, ččč na kočičku, nádherně dělá JÉÉÉ.., "ta"-jako tam, "tá"-ták, že něco zvládla, no a pak takový to máma, táta, atd..

Kdy vám začali andílci chodit??
1. lis 2006 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
0401,
jo a to moje stříbro se narodilo 31,3,2005 v 5.12, míra 52 cm, 3650g
jen tezko, ale vycházejí mi vstříc, musím skloubit dopolední hlídání tak 2x za týden, ajeste se mezi tím učit, taky se snazim uklizet, prádlo zehlit fakt nestiham, a vecer upadám do bezvedomí a ráno se budím nanovo...a pak vecer se jdu ucit a kdyz prijde mazel pokud teda neni na sluzebce tak se staram jeste o nej...

botičky jsou lepsí vzdycky minimálne o císlo vietsi.. na ponozku a aby vydrzely nejlip do brezna- minulý rok byla dlouhá zima..
1. lis 2006 ve 12:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROVA : zacal chodit v 9 mesících a ted uz samozrejmne behá jako o závod
1. lis 2006 ve 12:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mé sluníčko v 11. měsících teprve začalo lézt, nějaké ty týdny teď za ruku běhala jak o závod, ale jakmile jsem jí pustila, tak dál než 3 kroky nezvládla. Teprve před týdnem se ruky pustila a teď zvládá krásně, tak slavíme!! :grinning:
Tak držím palečky na maturu - já jí dělala v 7 měsíci těhulkovství, což nebylo tak těžký, proože až na tu šilenou únavu dítko ještě zlobilo, jen v bříšku :wink:
Teď jsem začala dálkově zemědělku, jenže po roce mateřské si připadám jak vygumovaná a nevím jak budem zvládat. Klobouk dolů, starat se o dvě malé dítka + škola :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2006 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, to doufám, kdyz jesm byla tehotná ve třetáku tak mi to uzasne myslelo, do d¨neska rikám že jsme mylsleli oba dva.. já mám zatím jen jedno.. jsem na tom uplen stejne pripadám si ze jsem do skoly predtim ani nechodila - naprostý výplach mozku...
1. lis 2006 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgine: Fakt? Já byla jak bez mozku. :grinning: Ale jsem šťastná, že jsme to zvládli v tom pupíčku. Maturovat s dítkem by se mi nechtělo.. Taky jsi ve škole jak exot? Já šla po chodbě a připadala si jak hvězda bulváru :grinning:
1. lis 2006 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,
taky vás tu vítám. 0401, omlouvám se, že se ozývám až tak pozdě, ale času se mi moc nedostává. Já kupovala loni v zimě Martínkovi boty jen o půl čísla větší. Aby v tom zase tak moc neplandal.
Vtěhotenství jsem byla taky naprosto bez mozku nic jsem v hlavě nedokázala udržet. Přítel mi koupil tenkrát nastěnku, na kterou jsem si nalepovala papírky se vším, na co jsem nesměla zapomenout.
Musím se ještě učit, než se malej probudí a bude chtít mlíčko. Tak se zatí mějte krásně a užívejte si každý volný čas se svými sluníčky. Jejich úsměvy, za to přeci stojí, ne? :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
1. lis 2006 ve 22:43  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky, vy všechny studujete? :astonished: Jak to zvládáte?
Naše malá se dlouho jen plazila, byla hodně droboučká, tak jsme začaly cvičit Vojtovu metodu, ale lajdala jsem to, nemohla jsem ji přeprat, aby mi vydržela v nějaké pozici, tak jsme to vzdaly. Za tři týdny jdem na kontrolu k neuroložce, tak uvidíme. Ale je fakt, že jeden cvik jí nastartoval lezení a den před svýma prvníma narozkama udělala sama krok. Za ruku moc nechodila, jen kolem nábytku a teď už valí i po schodech. Bohužel i ze schodů :frowning2: máme pořád nějakou modřinku.

S malou chodit po obchodech s oblečením-horor. Vždycky vběhne někde za pult, můj je nervózní, já pak už taky, takže stále nemá zimní ohoz. Asi mi umrzne, přišla ta zima nějak šup šup, ne? Obleču manžela, malou a na mě už nezbyde energie. Dnes se na mě tak vyčítavě díval, když jsem si prohlížela svetr na sebe. Já někam vletím a fakt se dívám jen po dětském a pánském oblečení, no nejsem chudák? Mám jedny rifle od vietnamců a starou bundu a je to.
Ale slíbila jsem si, že si letos vyzdobím byteček krásně vánočně, tak uvidím, kolik toho zase stihnu. Jaký máte stromek? My umělý až do stropu, do obyváku nejsou dveře, tak nevím, jestli mu malá nedá zabrat.

Niky, kolik je o půl čísla? Když má teď 21, tak 22 stačí, ne?
2. lis 2006 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
0401: Jo, Ness vidí schody a pak jí od nich nemůžu odtáhnout (ale ty fakt zvládáme jen za ruku, takže lezem nahoru a dolů a ta potvůrka má milionkrát víc energie, než já!!)
Já jsem si taky dlouho nic nekoupila, jakmile mám nějaké penízky na útratu, letím do dětského sekáčku, nebo do hraček..případně ještě příteli a sebe nějak zanedbávám..naštěstí mám ségru v Londýně a vždycky mi přiveze něco na sebe, tak netruchlím :wink: :grinning:
2. lis 2006 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rova.. jo pripadalajsem si srasne vsichni se na me uprene divali a spitali si .. nejvetsí sranda byla nosit zahradniky, a na to bledemodrou bundu
kali mi sněhulák, kolotoč, nebo koule.. ale fakt mi to slo.. Za to ted to vláká.. jakmile je trochu času - večer tak jsem ráda kdyz si sednu a nic nedelám.. jsem zhnilá se jeste ucit.. fakt by me mela hamba fackovat..

0401: my máme tradičně vanocni strom jedli až po strop z lesa.. průmer kmene je asi 15-20cm takže síla.. ale nádherně to voní.. doma řeším rozepři - mažel umělý,já zásadne živý.. ale nakonec pres rok nekoupime hezký umělý stromek a vyhrává zase živý..Malý už bude mít druhé vánoce, ale ty první na sebe alespon 3x shodil stromek, ale v klidu si pod nim lezel a odbaloval cokoládky.. :grinning: :slight_smile: jenom je s toho bordel protože všechny ty sužky a korálky spadnout tak se zdobí znova-- a baňky máme plastové -pro sichr
3. lis 2006 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
0401: ano 22 sačí.
Čas je teď proti mě.Veškerý volný čas a toho teda moc nemám,věnuji studiu. Máme toho letos ve škole nějak moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hodně jich nabrali a tak nás chtějí prosít- snížit stav. A činí tak za pomocí baterií zápočtových prací a 150 otázkami ke zkouškám pro tento semestr - půlrok. MMám z toho už jazyk na veště. :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
Přitom samozřejmě dělám i svatební přípravy. Teď jsme si zařídili odvoz - limuzínu za 10.800,-Kč (včetně rezervační zálohy), je to platba za 4 hodiny. Tento odvoz je pro 8 osob. A je to Lincoln 120 bílé barvy.Cena je včetně svatební výzdoby, přistavení, odstavení limuzíny a přípitku. Mrkněte do mého albíčka!!! :grinning: Tak já jdu uložit to své rok a půl staré zvířátko (Martínka) do postýlky. Tak zatím ahojky. :grinning:
11. lis 2006 v 19:54  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau maminy studentky :slight_smile:
Niky, jsi fakt dobrá, obdivuji tě, já už bych se sesipala. A to mám pocit, že toho mám až nad hlavu. S takovým tempem, co absolvuješ, budeš do svatebních šatů průsvitná :slight_smile:
Mě osobně se teda limuzína moc nelíbí, kámoška ji měla a bylo to takové neosobní, když nás tam jelo 8. Ale začala jsem nad ní uvažovat v okamžiku, kdy jsme nemohli vyřešit odvozy. Ušetří se tím 3 auta. Nakonec nás tolik nebylo, takže limuzína nebyla. Ale zas v ní budeš jak princezna :slight_smile:
Nakonec jsem zimní botky koupila 23, je v nich kožešina, zkoušeli jsme špejlí a 22 byly úplně akorát. Teď ještě lítám kvůli bundě. Měla jsem vyhlídlou takovou krásnou, ale měla moc dlouhé rukávy, tak skočím do města až dnes. Jak ti malí spinkají? V jednou pokoji? A nebudí se navzájem?
14. lis 2006 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mrňousci mi spí v jednom pokoji a nebudí se navzájem. :slight_smile: V té limuzíně budeme s dětma, ať si to taky trochu užijí. Nicol a Lucinka už se na tento odvoz moc těší. :grinning: Já jsem pro kluky vše na zimu dostala od babi a dědy. :grinning: tak zatím ahojky holky, jdu se zas učit.
19. lis 2006 ve 22:34  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,
všechny vás zdravím. Jak se vede vám a vašim prckům? :grinning:
26. lis 2006 ve 23:03  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.... hlásím se kvám... malej se narodil 19srpna 2005... Obdivuji nikyska...
29. lis 2006 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jasko,
vítám tě mezi námi. :grinning:
Díky za poslední dvě slovíčka, to zalichotí. :grinning: :grinning: :grinning:
Snažím se jak může, ale někdy toho mám taky nad hlavu a všechno a všechny bych pak nejraději tak na pět minut vystřelila na Mars. :grinning:
30. lis 2006 v 11:15  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsichni. Chtela bych se k vam pridat jestli muzu Terezka se mi narodila 1.1.2005 a za par dni k ni pribyde sestricka termin mam 29.12 :wink:
7. pro 2006 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau maminy!
Co čerti, neodnesli si vás nebo vaše děti? Chtěla jsem, aby měla malá už letos nějaký zážitek, tak jsem ji vzala na Mikulášskou besídku do restauračky kousek od našeho domu. Byla tam diskotéka, ani jsem nestačila Paťku pořádně vysléct, už se vrhla do víru tance. Prcinka moje malá, tančila tam mezi velkými dětmi, pořád se chtěla s někým kamarádit, ale nikdo si jí nevšímal. Vyslechla jsem rozhovor dvou pětiletých holčiček: Loni to byla teda lepší, letos je tu hrozně moc malých děcek. :confounded: Z čerta byla naše treperenda nejistá, ale Mikuláše se vysloveně bála.
Jinak zimní oblečení i obutí už mám koupeno, takže zima může začít. Ikdyž mě to počasí celkem vyhovuje. Mám hrůzu ze zasněžených chodníků. Jedou mi boty i kočár. Bydlíme mezi kopci, tak bych potřebovala spíš sněžnice :slight_smile:
Holky, jak zvládáte vánoční přípravy? Nevím, jestli nedělám něco špatně, ale jak malá už toho moc nenaspí, všude dosáhne, všude vyleze, jen uklízím katastrofy a ječím: To nesmíš! Vysaji koberec v pokoji, znáte to, podezřelé ticho, příjdu tam a slečna hodí na zem piškot a dokonale ho zašlape do koberce. To udělala s celým sáčkem! Taky to tak máte?

Vítám další maminky!
10. pro 2006 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, tak jsem tu!!!Děkuji za pozvání protože na (2004) bych si asi nepokecala :cry: :slight_smile:
10. pro 2006 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a kde jste????? :grinning:
10. pro 2006 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ráda bych se k Vám přidala :slight_smile:
Moje mimísko se narodilo v říjnu-měsíc před termínem,měl 46cm a 2400g - teď už to všechno dohnal.Taky už pěkně ťapká-teda běhá jak o závod :slight_smile:
Jen mě zlobí,když nechce spinkat-přes den max 1hodku a v noci se mi ještě pořád budí na kojení :frowning2: tak,že toho mám za celý den dost.
10. pro 2006 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 34
Tvůj příspěvek