• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojky kitka123: nejsme přímo z Havlíčkova Brodu, ale kousek od něj. Ale přestěhovali jsme se sem v červnu 2007, předtím jsme bydleli v Praze. Malej se narodil u Apolináře. Jaký to je v porodnici v Havlíčkově Brodě. Chystám se tam rodit v dubnu 2008
3. lis 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :slight_smile:
po dlhej odmlke hlásim príchod :wink: my sme boli s rodinkou v Bardejove palit sviečočky na hroboch a pospominat si na svojich najbližích,ktorí su v nebíčku :cry:
A zostali sme aj na víkend oddýchnut si od mesta. :wink: Práve sme dorazili domkov :wink: konečnéééééééééé :slight_smile: .
Ako sa máte mamulky???? a ako deturence?????
4. lis 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, podívejte se, co se právě probírá na diskuzi červen2007 maminky... myslím, že vás to bude velmi zajímat!!!
4. lis 2007 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2007 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojak maminky dobry ranko :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme byly par dnu v Cechach, tak nebyl cas se sem podivat, musely jsme si uzit babi, dedu, sestrenicku ... :slight_smile:

Andy, pokud vim, tak do Havlbrodu jezdi rodit maminy ze vsech okolnich okresu, ja jsem byla s porodnici spokojena, sestinedeli uz bylo horsi, ale za ty dva roky se tam uz urcite vymenil personal, hlavne detskej doktor (doufam), takze by to chtelo se zeptat nekoho, kdo ma cerstvou zkusenost.

Holky a co se stalo na cervnu2007? Na ktere strane? Je tam toho pomerne dost ...
5. lis 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka ahojik no mne by to taky zajimalo co tu mysli a co presnee :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj margu a co jako to o paty nebo co ze je tu za dva :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrysku ja to taky moc nechapu ... treba nam to nekdo vysvetli!
5. lis 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka nebo zase nekdo dela srandu :grinning: :grinning:
5. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky..je to jasné ne? PATYNKA MAMINKA je ta samá osoba jako I.IVUSHKA - hrály si tu na sestry, jedna ve Francii čekající miminko a druhá u nás mající dvě děti a k vám taky chodila, páč její imaginární dcerka je narozená v r. 2005
5. lis 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to takovej ANDIk..k nám se vetřela do diskuze, povídala, hrála kámošku a pak se objevila její sestra-do července 2008 a ejhel..holky maj stejnou IP a to je jedna ve Francii a jedna v ČR - nám se zdála podezřelá tak jsme si ji prokleply, tak jen at víte, že už se tu asi neobjeví
5. lis 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik margu jo aha no ja nevim ale mne setez zdala naka divna i ty jeji fotky v albu a ti kupovani veci sami takovy lepsi veci no nevimm :confounded: :confounded: :grinning:
6. lis 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
no super takže zase nejaka špionka ,,Mata Hari" :grinning:
.....babi nám včera odstránoval servisný technik virus z PC,najlepšia prča je na tom,že sa nám dostal z MK :unamused: ....môj manžel mal včera monológ :angry: :sunglasses: ohladom môjho používania a prispievania na MK,...ale ked to je taka super stráááánka :dizzy_face: :dizzy_face: som mu povedala,že som zavislááááčka na MK :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neviem odolat :grinning:
ale už je to ok :slight_smile:
........dnes sme boli vonku,maminky zima zimuca už len sneh chýba,....moja mala bola už oblečená normálne v overaly,...fajne nás vyštipalo a teraz spinká ako šípkova ruženka :slight_smile:

ako sa maju vaši anjelikovia :slight_smile:
6. lis 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik jarmilkA zdravim te no u nas dokonce i snezi a je pekna kosa brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvili musim pro decka do skoly a vubec se mne nechce a mala mne dneska nespi je u mne astebeta tady
6. lis 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andy.. :slight_smile: jeeeej,u vás už snežííí,to musí byt krásne,....u nás tiež hlásia sneh,..no neviem kedy :unamused:
6. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takze paty nam odpadla z diskuze, no nic jedeme dal, to by se clovek musel zblaznit kdyby nad kazdym premyslel, jestli je pravda co pise ne?
U nas tiez hrozna zima, nastesti nemusime ven, mala je trochu nemocna tak ju nechavam doma v teple a celkem mi to vyhovuje :grinning: Chodite ven s detickami kdyz jsou nachlazene a smrkaji?
6. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarmilka jo ale je to dest se snehem takova brecka uz se tesim na bily snih :sweat_smile: :sweat_smile:
6. lis 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda u vas uz snezi? nam sa tiez riadne schladilo akurat som pozerala ze su 2 stupne a v noci ma mrznut takze dufajme ze aj snehu si aspon trosku uzijeme. Ak moje deti iba trosku smrkaju tak ich von beriem, ved trosku cerstveho vzduchu nezaskodi.
jarmilka no teda virus z MK, to sa mi nestalo, teda mame vsetko mozne nainstalovane na pc, antivirove programy a tak dufajme ze mna to obide, lebo ja si tiez byt doma a bez konika neviem predstavit.
6. lis 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no u nás práve začalo snežit,.....ale dlho to asi nevydržíííí :frowning2: presne andy ako píšeš sneh ala blato :unamused:
luciask :slight_smile: ...neboj nechytíš virus,... :wink:,ked máš tie antivirove programy,,..,.mne muž kupil nový PC,lebo sme sa večne vadili na tom,kto ho kedy bude použivat, lenže neinštaloval mi antiviro ....a ja šikovnica velká som si všetko možné postahovala do svojho PC a hla ako to dopadlo,... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moja chyba a nepozornost to je a tak mi treba :unamused:

kitka :slight_smile: ja s malou ak je nachladená nechodievam vonku,ja som asi velmi prehnane bojazlivá maminka,...keby mi ešte obsedela v kočiku,tak by som možno šla vonku,..ale Natálka je vonku ako strela,večne v pohybe,tak radšej sedíme doma a liečime sa
6. lis 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jarmilka tak si si tie programy antivirove hadam po tejto skusenosti dala nainstalovat. Ja som za to ze deckam nie je zima a ked tak asi ako nam, kedze sa pohybuju a utekaju po vonku, a aspon sa trosku rychlejsie unavia. S akymi hrackami sa vase deticky radi hravaju? Moje maju radi lego a puzzle a strasne radi kreslia a strihaju noznickami, tak stale musim vysavat kusky papierikov, ale ved co uz s nimi ked je vonku zle pocasie, vonku vydrzia max. hodinku a chcu ist domov, lebo sa neda sedait na travicke alebo kreslit s kriedami. Ozaj co kupujete detom k Vianociam? Starsej viem, ta dostane novy bicykel ale mladsej veru neviem. Hodte zopar inspiracii.
6. lis 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste kto????????
6. lis 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarmilka no ked si tu vtedy ked ja nie? a ja nikdy neviem kedy sem pisete, kedze ja som viac na slovenskom koniku a tato tema sa mi tam nezobrazuje.
6. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-máš recht :grinning:
6. lis 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aletusim si na pc teraz. Inak neda sa to spravit aby to aj tam chodilo, neviete ako na to? Tu bola dnes dobra zima ale isli sme von a mne bolo viac zima ako deckam, som im uz hovorila ze podme dnu a oni ze este chvilku tak sme aspon hodinku vonku vymrzli. Co ste porabali vy?
6. lis 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-na slovenskom MK bola otvorena tema detičky roku 2005,ale admin oporučal prejst na českého MK,aby asi zbytočne nebežali aj na SR a ČR. :wink:
mne to nevadí,ja tu na MK chodievam rada :slight_smile:
6. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ale mohli to tak spravit ze jedna tema ale aby ked sa tam prispieva, tak sa zobrazila na oboch konikoch. Ved ja som ani pokial ta tema sa neobjavila na slovenskom konikovi ani nevedela, ze tu nejaka je na ceskom, a kedze sa vacsinou nachadzam na slovenskom tak preto hned nevidim kedy niekto sem prispeje a castokrat sa aj pozabudnem a nepozriem.
No a co si porabala dneska? nech uz ideme od temy preco je to tu a nie na slov. konikovi zobrazene.
6. lis 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt baby, mate pravdu, nektere temata jsou zobrazeny na ceskym i slovenskym konikovi, ale netusim, jak to zaridit. Ja obvykle prebiham mezi obema
Lucia u nas hracky jen v krajni nouzi, nejvetsi zabava je se mnou varit, umyvat nadobi, upratovat ... takze k vanocum bude vysavac, upratovaci vozik, zehlicka, potom taka tabula z Ikei na kresleni, no budu muset jeste taky povymyslet, mame aj narozeniny okolo vanoc, takze toho treba velaaaa :slight_smile:
6. lis 2007 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nas ma narodeniny starsia po Vianociach v januari. Inak vysavac ideme kupovat aj my, lebo metla jej uz nestaci. Zehlicku kupovat nebudeme, lebo ja som ju mala naposledy vytiahnutu asi pred dvoma mesiacmi ked som zehlila veci ku svadbe, takze oni ani nevedia co je to. No moje tiez rady kreslia, takze mozno nieco take?
7. lis 2007 ve 02:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek