• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojte :slight_smile:
luci-tak skusme poprosit admina,či by sa táto tema nemohla zobrazovat aj na SK koníkovy??? .....ja som si všimla,že tam ju uzamkli,..no zobrazovala sa tam ešte,..ale teraz už tam vôbec nefiguruje :unamused: tak neviem :unamused:

...my sa chystáme na vianoce kupit malej kuchynku,...videla som ju v tescu,povodne som chcela,že jej kupime babiku,s tymi roznymi vecičkami,ale mala velmi oblubuje plyšákov,..tak ja už neviem :wink:
7. lis 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci :grinning:
7. lis 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje tiez maju radi plysakov, ale uz neviem co s nimi, strasne vela miesta to zabera, takze plysaci to nebudu. Kuchynku uz dostala pred 2 rokmi starsia, tak tu maju ale uz ich to az tak nebavi. Myslim ze na rade bude vysavac, ale este cakam na svokru, tej sme dali zoznam veci, co sa babam paci a tak ked ona nakupi, potom sa pustime do nakupovania my.
No idem sa nachystat do kniznice s dievkami, aspon nevymrzneme ako vcera.
7. lis 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme za sebou pekný den,boli sme vonku,vytešovali sme sa trošíčku zo sniežika. :dizzy_face:
zajtra ideme opät do bábkového divadla na predstavenie od D.Heviera JEŽKOVIA :slight_smile: sa tešíme.........aj sa mi páči,že su také možnosti pre detičky,aspon nevysedávaju len pred telkou. :wink:
moja mamka dnes strážila babulku,tak som bola sama trošíčku sondovat v obchodoch,maju nádherné darčeky,..len keby tie ceny neboli takééééé :angry:
7. lis 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarmilka ja vzdy sondujem darceky na nete a az potom idem do obchodu pokukat. Inak to divadielko musi byt fajn, moje este v divadle neboli, iba babkove take kratucke v kniznici pozerali, a to sa im celkom pacilo. pred dvoma tyzdnami sme boli spolu s nimi v kine a som sa cudovala ze obsedeli tolko. A celkom sa im pacilo.
7. lis 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky dobry ranko u nas dneska leje jako z konvee :cry: :cry:
9. lis 2007 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrsek tak co dneska porabate ked tak leje? Ja neviem co dneska asi iba sa pohrat na ihrisko a trosku doma porobit a samozrejme navarit by sa aj patrilo. Co ste dneska varili?
9. lis 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik luciak no ja dopoledne nez zaclo prset jsem si umyla okna :sweat_smile: pak jsem varila obidek delala jsem karbanatky s bramborem a mlecnou polivecku a byli jsme doma :grinning: :grinning:
9. lis 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, to asi ide cloveka porazit, ked umyje okna a hned mu na ne naprsi. Ake mliecne polievky robievas? Moje zjedia zemiakovu a sosovicnu, ale najradsej maju rajcinovu polievku to je ich najoblubenejsia a tak tu varievm dost casto, asi tu spravim dneska.
9. lis 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik luciak vari se takhle das varit brambory do toho das 4 cibule a nastrouhas tri mrkve a pak to osolis a das cely kmin a das varit az jsou brambory polomekke tak tam nalijes mliko a dal varis a pak to nakonec zahustis moukou a mlikem a das magi a az to zchladne trosku octa dle chuti a je hotovo :grinning:
9. lis 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a cibula cela? ak mam asi vacsie tak netreba 4 nie? A magi to je ako nejake ochucovadlo? Tak nakoniec som tu rajcinovu spravila. Starsia mi zjedla dva plne taniere a mladsia jeden. Som vedela, ze polievku zjedia. Na veceru asi spravim nejake cestoviny. Ja casto polievku robim na obed v zime ako jedno jedlo a k tomu nejaky chlieb alebo cerstvu zeleninu. U nas mame veceru ako hlavne jedlo. Takze cestovina bude na veceru.
9. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucia aj ja varim na obec jen polivku, mala mi jeste nesni polivku i druhe, takze to mame jak vy, hlavni jidlo na veceri. Nechci ji o ty polivky osidit, kdyz je ma tak rada.
Odkdy vam deti jedi syrovou zeleninu? Ja bych ji rada obcas dala, ale mala mi ji nerozkouse, ani strouhanou nechce a to ma zubu dost. Leda tak okurku, ale treba kedlubnu, mrkev, redkvicku ani omylem
9. lis 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne zje aj mrkvu a uhorku, a taktiez papriku taku bud zelenu, cervenu alebo zelenu. Ovocie ma rada skoro vsetko ale najradsej maju hrozno, jablcka a pomarance. V lete mi nechceli jest cerveny melon, iba zlty.
10. lis 2007 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik luciak jo staci i min te cibule podle toho kdyz je velika :grinning: :grinning: ale je moc dobra tak ty moje prdelky sni oboje polivku i druhe oni jsou otesanci a pritom sucharciii :grinning: :grinning: no mne sni decka tez vsechno ovoce i zeleninu a jak pises luciak ze ti neji cerveny meloun tak ti moji ho milujou :grinning: ale neji zase zluty
10. lis 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska vsetci tusim vikendujete. Ja som dnes varovala este dvoch chlapcov z rodiny a tak mali dievcence pekne dopoludnie, este lepsie sa prehrali. Co porabate cez vikendy vy?
10. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nas sneziiii!!! Ada na to kouka jak z jara a rika ze prsi :grinning: Vloni u nas snih nebyl a rok pred tim si samozrejme nepamatuje, takze velka udalost :slight_smile:
11. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mam,cii
12. lis 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mozem sa k vam pridat? u nas na decembrovkach je nejak mrtvo :frowning2:

kitka, my sme sa vcera boli aj gulovat. to saska behala, vykrikovala, ze ma gol. bola cela hotova z toho, ze si z toho bieleho studeneho moze vyrabat gule :grinning:
12. lis 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda mi sme este nemali sneh, ale ked nasnezi urcite si decka uziju, ja len tak strasne nerada jazdim po snehu alebo ked je namrazene, takze toho snehu nemusi az tak strasne vela byt.
12. lis 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky u nas tez rabno padalo ale uz je nic jen kosa :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...u nás sneh??? bol.. :grinning:
ako sa máte ináč mamulky???,
...baby včera u nás davali publicistickú reláciu a v nej rodičov z ČR ,ktorým zamenili detičky,ja som fnukala jak decko,....po 10.mesiacoch niekto k Vám zaklope a povie Vám,že Vaše dieta nie je Vaše a že došlo k zámene,... :cry: u Vás v ČR je to teraz velmi čerstva téma..
..normálne mám zimomriavky,ked to píšem.. :frowning2:
13. lis 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamci :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooooo,kde ste kto? :grinning:
14. lis 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda konecne sa to prehuplo i sem na Slovenskeho konika, teraz nemusim medzi dvoma skakat. Mne dnes babule zase strasne zle spali, uz to trva asi tyzden, co sa nevedia vecer ulozit a potom su rano skoro hore a su strasne mrchave a ja nevyspata tiez. Toto mi nikdy nerobili a citim sa menej vyspata ako ked boli babatka, zeby to bolo zmenou casu alebo pocasia?
14. lis 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luciask :slight_smile:
moja Natália chodila večer vždy spávat o osmej,no teraz je to o deviatej-aj to horko-ťažko....a ráno už o pol siedmej buntoší-na minutu presne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase poobede mi spinká od pol jednej do tretej :slight_smile: ..ale mame aj dni,ked poobede absolutne nepotrebuje spinkat a napriek tomu je svieža,plná energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...ja neviem,kde sa to v nej berie :wink:
14. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moje aani plne energie nie su a aj tak sa rano skoro zobudia a potom su pol dna mrchave ako len mozu byt, dnes sa ich pokusim dat spat skor ale aj tak oni vydrzia aj 2 hodiy vypravat a spievat si v izbe a zase nebudu spat ked maju.
14. lis 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
....moja je od osmej v postielke,a už stihla 5 krát vyliezt a príst za mnou :grinning: ....no a teraz si spieva pec nám spadla :grinning: večerný rituál :grinning:
14. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mne ked zaspi o pol desiatej, tak to mame s manzelom sviatok. ona bez ohladu na to, kedy ide spat vstava o pol osmej az osmej, s tym nejako nepohnem. ale niekedy taha do 11. skusala som ju budit skor rano, ale dosiahla som akurat to, ze si zdriemne este pred obedom :frowning2: asi bude po nas oboch nocny vtak :sweat_smile:
14. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne uz davno v postielke nespia, su obe v posteli, a vzdy ked uz konecne zaspia ich anjdem v jednej posteli obe, bosorky jedny. Za mnou uz nemaju odvahu chodit lebo vedia ze po zadku dostanu ked budu vymyslat s vybiehanim. Ty mas este postielku v spalni?
14. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som to dnes kompletne ( po 1x) nechala na manželovi - okúpať, obliecť, uložiť, uspať - od 20 hod. sú hore v spálni a stále ho niet :sunglasses: . Tak som zvedavá, či nespia obaja :grinning:
14. lis 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek