• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
No musko dobre vyriesene, ja som zvedava co to bude dnes v noci nas to caka trosku neskor. Inak aj mne sa stalo zopar krat ze chceli aby som si lahla a kedze som bola znicena tak som neprotestovala a tiez sa mi podarilo zaspat.
14. lis 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
...my máme cestovnú postielku v spálni,takže malá spinká pri nás....má už aj svoju izbičku,ale nespinká tam...tam hniezdi jej 105 plyšákov...a ako ich ja volám lapači prachu :grinning: :grinning:
14. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musko :grinning: ja ked poslem manzela, nech ju uspi, tak zarucene bude on spat skor. to sa mi naskytne pohlad na spiaceho chlapa a dieta listujuce v knizke, pripadne hrajuce sa s ockovym mobilom :grinning:
14. lis 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
..lefika :slight_smile: 100 bodov... :grinning: u nás taky tak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne zacali vybehavat z poostielky mladsia v 18 mes. a starsia pred necelymi dvoma rokmi , tak sme ju zrusili, aby si neublizili, ked sa snazia uniknut, tak spia na posteli, mam taku normalnu a vytahovaciu, tka starsia hore a mladsia an tej vytahovacej, aspon nema kde spadnut. Jej a to si ty stihla aj tych plysakov zratat? No moja mladsia ma oblubeneho Elma , takeho cerveneho a stym aj vsade chodi a s nim aj spi, a este musi mat v posteli babiku, tigra a slona. Starsej staci prasiatko a babika.
14. lis 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciask :slight_smile: ja nie,to môj manželík...mne stačí,že ich pravidelne upratujem :wink: ...u nás boduje tiger a interaktívný pes,či čo to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...my s ním chodíme všade aj do kostola,..sa nám stáva bežne,že malá ide počas omše na krížik do predu k farárovi a on už vie,že aj pes musí dostat krížik,lebo inač plač :grinning: :grinning: ...svätý psík :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hracky aj s nami do kostola chodia, ale vacsinou papiere a voskovky lebo oni mne dlho neobsedia.
14. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
....ja sa na dnes lučim ,idem do hajan :wink:
Prajem príjemný zvyšok večera :slight_smile:
14. lis 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, takže MM prišiel dole o 21h, vyzeral ako strašiak - vyoraná myš - vraj okamžite zaspal, kedy zaspalo dieťa vobec netuší :slight_smile: . No, zajtra si dajú repete - mamka má tvorivý večer v MC - budeme vyrábať Vianočné sviece z včelieho vosku zdobené kamienkami :wink: Sa strašne teším!!! Už sme absolvovali maľovanie na hodváb a čaká nás keramika :wink: .
Jarmilka - super p. farár, že má pochopenie - takých si pamatám z Blavy z detských omší, boli super. Už dávno som takých nestretla - škoda...
14. lis 2007 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska ste sa baby este nezobudili? Ci dneska je vonku fajn tak sa vam za pc nechce sediet. Ja som dneska musela s oboma babami na postua do obchodu dat spravit kluc od bytu lebo neviem uz mesiac moj najst a este zopar veci an obtelefonovanie, co mi manzel nechal cely zoznam+kupa darcekov na nete, zatial mam vybrate a neskor pojdem to obkuknut do obchodu, ale to uz bez deciek.
A co vy dneska?
15. lis 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme sa dnes boli zahrat v mat.centre a cestou sme skoro zamrzli :confounded: ale inak bolo fajn. saska po dlhom case spala dve hodiny (!!) cez den, takze som mala veget, aky uz ani nepamatam :confused: zajtra ideme tiez do mrazu na skoro cely den, tak dufam prezijeme v zdravi...
15. lis 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lefika no ved taky studeny vzduch dobre unavi tak asi aj zajtra bude mala dobre spat nie? Mne vzdy ked sa vonku vymrznu lepsie spinkavaju.
15. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci jak se vede my dneska mame ve meste lampionovy pruvod tak jsem zvedava :grinning:
17. lis 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrysek, ako bolo? :wink:
no my trochu soplikujeme, ale snad sa z toho nic viac nevyvinie :unamused:
20. lis 2007 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no soplikovanie asi patri k tomuto rocnemu obdobiu, ale nas to zatial obchadza, dnes sme mali krasne pocasie tak sme boli v parku
20. lis 2007 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciak no ahojik jo bylo super nadhera moc hezky a jeste jkdo chtel mohl mit masku a pak se vyhrali pekne ceny mji vyhrali a kazdy dostali tasku super vecicekk ja jsem tez nachcipanaa mam rymu decka dobryy :grinning: :grinning:
21. lis 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte" Dovolim si pripojit sa k vam. My sme pred dvoma tyzdnami (7.11) oslavili druhe narodeniny. Tak sa tesim, ze sme nasli rovesnikov..
21. lis 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka, gratulujem k dvom rocikom aj k babetku v brusku :slight_smile:
21. lis 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem. Dufam, ze vsetko dobre dopadne, lebo tehotenstvo pri dvojrocnom drobcovi nie je ziadna slast a to je len zaciatok..
21. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka, neboj zvladnes, ja mam moje decka s necelym 19.mes. rozdielom, takze urcite to zvladnes, ked som aj ja zvladla. Prvu cast tehotenstva uz mas skoro za sebou a potom to byva uz lepsie, len ten koniec potom tiez nie je sranda.
Ja sa dnes chystam na velke pecenie tak som si aj trosku privstala tak uvidime kolko mi dievcence dovolia.
21. lis 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci ja dneska tez pekla takovou roladku z bebe susenek a je moc dobra :grinning:
21. lis 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!
Luci a co dobre pecies? Ja sa chystam na buduci tyzden na medovnicky - to je moja hlavna robota, co sa tyka Vianoc - milujem pecenie a zdobenie medovnickov..

Inac si dobra, ze si to zvladala, s takymi dvoma drobcami.. Nam uz je tiez lepsie, ale tiez sa obavam poslednych tyzdnov a prvych po porode.. Ale to budu prazdniny a uz mam slubenych par znamych, co chcu Adamka na prazdniny..Ved uvidime, aby sa necitil nejaky odstrceny.. Ale tiez si hovorim, zvladli to ini, preco by sme nemali my.. Len aby malinke bolo v pohode..
22. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik lenka vidim ze mas adamka ja mam tez a bude mit v lednu2008 sest :grinning:
22. lis 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
...po dlhej odmlke,hlásim príchod :wink:
...vidim,že predvianočné pečenie v plnom prude...a ja lubim pečenie medovníčkov a toho roku mi bude velkou pomocníčkou aj Natálka,velmi sa na to tešííííí :dizzy_face: ...poupratované už mám sice v predstihu,ale bola som nutená,lebo na další týžden ideme na dovolenku do Tatier :slight_smile: ...no ale dost bolo chvál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...čo máte noveho maminky a čo noveho maju vaše ratolesti???? :slight_smile:
24. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,také mám jedno dítko narozené v roce 05 a můžu vám říci je to rarach. Jak jste na tom vy také jsou vaše ratolesti tak živé? Lenka
:sweat_smile:
24. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....beautybarbie-Lenka :slight_smile: ..naša dcerka ala energizer batérie :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždy plná energie :slight_smile:
24. lis 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jarmilko, tak to asi bude tím ročníkem je to taková malá rychlocácorka, je všude a neustále se pere se sestrami no děs, ale je zlatá, zrovna dnes ráno viděla v televizi ten tanec odzemek a snažila se tancovat no nachechtali jsme se.
24. lis 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
....beautybarbie....to muselo byt suprove,.........moja slečna tiež velmi rada tancuje :slight_smile: ......a ta naša bambulka zas komanduje nás :grinning:
24. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé koukám že jsi slovenka, to já tak jen žiji v čechách a jedna z dalších mých dcer se také jmenuje Natália
:slight_smile:
24. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby
ze odzemok :grinning: ta nasa to minule prepla na nejaky festival vojenskej dychovky :confused: :confounded: no pocuvat sme to museli skoro dve hodiny a ratolest nam pochodovala cely cas dokola po obyvacke :grinning:
24. lis 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek