• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
andrysek, my sme vstavali o 9 :sweat_smile:
musko, my uz cez den malokedy spime, tak si to este uzi. jaaj, mat tak dve hodky kludu cez den...
25. lis 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holkyy :grinning: no musko jinak mne ta kometka vstava kazdy den opul seste :astonished:
25. lis 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy! No, my sme si dneska "potiahli" do stvrt na 10 a drobec akosi teraz nemoze zaspat.. To zas bude vecer buntosit.. Pomaly si zvikol spat na obed o 12, o 14tej sa zobudi a o deviatej vecer spi..
Ozaj a ako ste na tom s plienkami.. My momentalne neuspesne bojujeme.. :frowning2: :unamused:
25. lis 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik lenka tak my jsme bez plinek uplne teprve 4 mesicee :grinning:
25. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka, my sme zatial dosiahli akurat to, ze vecer sa saska posadi na nocnik a vycika sa. inokedy cez den to nefunguje :frowning2:
25. lis 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.chcela by som sa aj ja pripojit.mam 2 rocnu dcerku ninku narodila sa 29.9.2005 na kramaroch.
25. lis 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta moje prdelka bylo bez plin pres den od lonskyho rijna ale na noc je jeste melaa :grinning: ale je to lepsi bez nich jak uz pekne zavolaa
25. lis 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! My sme najcastejsie na nocniku vecer, ked mam maly spat, to by sedel aj hodinu. Ale inak ho tam malokedy dostanem. Siska 29 vitaj..
26. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky bola som zopar dni mimo netu a tu sa toho popisalo.
Ja som piekla k minulemu stvrtku, tu ammae sviatok Den Vdakyvzdania, tak som svokre pomahala aspon s pecenim. Medovnicky som este nerobila a budem iba tesne pred vianocami. Robila som pies, 2 jablkove, 2 tekvicove a jeden taky orechovy.
26. lis 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babenky.moja ninka uz sa pyta pekne na nocnicek ale vecer na spanie a na von jej este plienku davam.zda sa mi hlupe ju teraz vonku zakazdym vyzliekat a davat cikat bojim sa ze prechladne.radsej nech ma vonku plienku.
26. lis 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne Anicka chodi na wc alebo serblik. Plienku mava iba na noc, cez denne spanie je obycajne fajn aj v nohavickach. So starsou sme sa s plienkami trapili skoro do 3 rkov, s mladsou to islo velmi lahko. Vonku sa tiez pyta a preto jej plienku nedavam, kedze sa bojim ze pre nu by to znamenal krok spat.
26. lis 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia a ako to riesite teraz v zime bez plienky? ja som napr. casto vonku aj pol dna. a saska ked povie cikat, tak to znamena HNED teraz, takze ziadny cas na hladanie wc nie je. castokrat ani na vyzlecenie :sweat_smile:
26. lis 2007 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ked ideme von iba do parku tak hocikde narychlo, ved za tych 30 sek hadam nenachladne. Ja jej neobliekam take oblecenie aby sa z toho enmohla rychlo vyzliect, cize mi uz po min. jari sme body zrusili a tak sa rychlo stiahnu gate a ide sa cikat. Tiez nemame nic na traky.
26. lis 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa, no my este pouzivame body a nohavice ma skoro vsetky na traky. ale kedze mi cely den do nocnika cikala dnes prvy den :grinning: tak som to este velmi neriesila. ale rozmyslala som, ze aj ked sa uspesne odplienkujeme teraz, tak na von jej budem do konca zimy davat plienku.
26. lis 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som jej este pred letom musela trosku prisposobit satnik tomu ze uz chodi cikat, takze body co starsia nosila som uplne zrusila a nakupila iba tricka a kratasy bez trakov, pripadne saticky. tiez teraz nosieva uz rolak a pod tym tielko a teplacky alebo nohavice, vacsinou na gumu pretoze sa to jednoduchsie vyzlieka pri cikani.
26. lis 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
....ako sa máte bambulky mamulky??? :slight_smile: ....kočky poradte mi...máme rezervovanu dovolenku v Tatrách,ale Natálka ma hroznu nádchu a upchaté dutiny,teplotku nemáme.....berieme Sinupret a čistíme noštek....
....už druhý den sedime doma a poctivo sa liečime,pediatrička vravela,že by mala byt teraz v teple...
Myslite,že urobíme dobre ak pojdeme koncom týždna do Tatier??
27. lis 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja by som isla ak nema horucky, ved ju mozes dobre navrstvit a zima jej nebude. A do konca tyzdna to uz moze byt fajn. Vsak preventivne si mozes vziat lieky pre nu keby malo byt zle.
Inak dnes som bola s dievcatami u zubarky, tak boli uplne super a presne posluchali co zubarka povedala, dokonca starsia si nechala urobit aj snimky a pekne jej vycistili zubky a sedela dokonca sama na kresle. S mladsou som musela sediet ja, ale aj tak robila presne co jej povedali, som bola tak uzasne hrda.
27. lis 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
...luci :slight_smile: ...tak to je super,že kočky sa nebáli :dizzy_face: :dizzy_face: ....nás to čaká 11.decembra,tak som zvedavá,čo ta moja vrtulka bude stvárat :stuck_out_tongue_closed_eyes: zubky si umýva sama ako velká dama s mojou maličkou pomocou :wink:
27. lis 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aj moje si umyvaju zubky rano samy a vecer ich tiez necham ale potom im ich sama poriadne vykefkujem. Zubarka este odporucala mladsej cistit medzi zubkami s dentalnou nitou, kedze ma zubky dost pri sebe, tak som zvedava ci aj to mi dovoli. Starsia ma vacsie medzierky takze jej nemusim.
27. lis 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarmilka, ja by som tiez sla, ak ma len nadchu. cerstvy vzduch jej prospeje a ked bude dobre naobliekana a nebude jej zima...budes ju mat v kociku alebo v nosici? lebo to je ejdiny problem asi: moja ked je chora, tak po vlastnych nechce chodit
27. lis 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lefika-berieme so sebou kočiar,kvoli tomu,že máme naplanovaný výlet na Štrbské pleso ...a chceme aby maličká spinkala v kočiariku...a naša je riadna buchtička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže nosit ju bude uf,uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci-moja ma tiež take medzierky,takže sa jej zubky daju pekne vyčistit a dentálnu zatial nepoužívame
27. lis 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky dobry studeny ranko unas je strasna zimaa :grinning: :grinning:
28. lis 2007 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andrysek-u nás svieti zubaté slniečko a vyzerá,že bude pekný den :slight_smile:
28. lis 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
Jarmilka, ja bych taky urcite sla, nasa kdyz ma nadchu, tak ju bezne davam spat vonku, naopak bych rekla, ze se ji venku lip dycha.
A kam jedete do Tater? My jsme byli v oktobri a taky jsme kocikovali okolo Strbskeho, no vy asi jdete hlavne na lyzovacku?

Holky to by me zajimalo s tim zubarem, to vas tam poslala doktorka, ci to si mame zaridit sami? A je to povinne? Vubec netusim jak to je, protoze doktorka mi nic o zubarovi nerikala. no a sama nejsem radeji iniciativni, fakt si tu prohlidku neumim predstavit (ani ja nemam sanci se ji podivat do pusy, natoz nekdo cizi)
28. lis 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka, so zubarom je to tak, ze nemusis ist. ale aj deti sa tyka preventivna prehliadka raz za rok, takze keby sa jej na buduci rok pokazil zubok nahodou, budete si to musiet platit. mne inak dr. hovorila, ze ak nema problemy, tak je to do tych 5-6- rokov zbytocne tam chodit. ved aj my ked sme boli deti, tak sme zubara videli prvykrat az v skole. takze ak chces, pre pokoj duse chod :wink:
28. lis 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik teda me rekla moje detska zubarka ze se ma chodit c deckem u k zubari kdyz vyleze prvni zoubek to je u mne pekna blbost ja sla s adelkou kdyz ji byli presne 2 roky a s tema starsima sem byla az ve trech letech poprve :grinning: :grinning:
28. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lefi, dik, to jsem presne potrebovala slyset, takze nase Adelka pujde poprve az ve skole, super :slight_smile:
28. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka, samozrejme natrafit sa da aj na take doktorky ako pisala andrysek. ja si ale myslim, ze to zavisi od toho, ci potrebuju nahnat viac pacientov alebo nie. ta nasa ma asi plno a ta andryskina potrebuje viac prasul od poistovne :grinning: pravda bude niekde uprostred :wink:
28. lis 2007 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lefika jo presne tak to asi bude ze potrebuje nahnat pacienty
28. lis 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrysek, vies, ja som uz davno stratila vsetky iluzie o lekaroch, bohuzial som za ich "postupy" zaplatila zdravim, takze vsetko vysvetlujem inak ako ich snahou liecit :frowning2:
28. lis 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek