• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
Ja chodim k doktorum jenom kdyz se tomu neda vyhnout, takze samozrejme jsme absolvovali vsechny zakonne ockovani, poradny atd, nechci mit problemy, ze jsem neco povinneho vynechala, ale to je asi tak vsechno. V tehotenstvi treba mi neskutecne lezly na nervy vsechny ty vysetreni, porad se do tebe stouraj, ultrazvukujou (to jsem se pak dozvedela, ze nekdo ma jen 3 za cele tehu, ja kazdou poradnu), jinak by tehotenstvi bylo celkem prijemne bez tech vecnych vysetreni :slight_smile:
Lefika a co ti tak hrozne pokazili doktori?
28. lis 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka, mala som nejake problemy a nevedela som sa domoct vysetrenia krvi az kym som nezmenila doktora. proste ked som mala traviace problemy, dostala som tabletky proti naduvaniu a viac sa so mnou nikto nechcel bavit. tak som si teraz zaplatila sukromne centrum, kde mi tie vysetrenia porobili a zistili mi ze mam celiakiu a este k tomu helicobactera v zaludku. no mala som co predychavat teda. a to sa tie problemy zacali uz pred tehu, takze este budem volat pediatrovi, ci to mohlo mat nejake nasledky pre sasku :frowning2: dufam, ze nie :cry:
28. lis 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lefika, tak varis teraz bez muky? to muselo byt tazke si zvykat v neskorsom veku na nove varenie. Alebo sebe robis zvlast a ostatnym normalne s mukou?
My sme sa akurat vratili z kniznice, tak mame pozicane nove knizky a videa, maju chvilku novu zabavku holky.
28. lis 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia, no je to este take cerstve, ze neviem, ako to budem riesit. asi si od jeziska vypytam pekarnicku na chlebik :wink: a u nas v pekarni robia vyborne kukuricne zemle, tie mozem. ja inak muku ako taku pri vareni velmi nepouzivam, okrem kolacov, horsie bude nahradit to pecivo a predovsetkym cestoviny :frowning2: musim sa rozlucit so svojimi milovanymi spagetami na 100 sposobov :cry: :cry: :cry:
28. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lefika to je mi lito a teda je to sila s temi doktory. No snad uz mas lepsi peci teraz, i kdyz predpokladam, ze aj tak si musis o tom vetsinu informaci obstarat sama. To znamena, ze budes mit bezlepkovou dietu? A co jeste nesmis jist? Taky si neumim predstavit byt bez chleba, to je horsi nez bez mlika :cry:
28. lis 2007 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka, no je to neporovnatelne lepsie teraz. sice dochadzam k doktorom az do BA, ale aspon urobia nevyhnutne vysetrenia, som objednana na nejaky cas a vtedy ma aj vzdy zoberu, takze ziadne poldnove cakania, a nesnazia sa ma hned zbavit, lebo vdaka tomu objednavaniu maju na mna minimalne 20 minut. no a napokon, ked si predstavim, ako dlho som sa este mohla trapit bez toho, aby som vedela, co mi je, tak mi tie peniaze naozaj stali zato.
a ano, budem mat bezlepkovu dietu, co v mojom pripade znamena prudku zmenu v jedalnicku :cry:
29. lis 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky :grinning:
29. lis 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No lefika, nezavidim, ale neboj zvladnes to, teraz je uz tolko druhov sojovej, ci kukuricnej muky, ze budes tu obycajnu moct nahradit cimsi. A urcite existuju aj kucharske knizky k tvojmu speci stravovaniu. Ja som raz jedla jeden zakusok, co pripravovala sestrina kamoska(tiez ma celiakiu) a bol vyborny, i ked bez muky.
29. lis 2007 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
....dnes len ,,rýchlokurz" :slight_smile: písania.Už mám zbalené,totálna katastrofa,ideme len na tri dni,ale kopa vecííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže držte nám pršteky,zajtra odchádzame,tak nech nám to vyjde a hlavne nech je malá ok.Ešte stále soplíme,hroza. :frowning2:

ahojtééééééééééé :slight_smile: :dizzy_face: idem do hajan.
29. lis 2007 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarmilka, si to užite!
30. lis 2007 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarmilka, kraaaasnu dovolenku prajem! :slight_smile:
30. lis 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tez jarmilka at ti to vyjdee :grinning: :grinning:
30. lis 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci ted jsme se vratili byli jsme na mikulasske nadilcee bylo super akorat muj synatorek se bal chudacek :frowning2: :frowning2: decka soutezili a tancili
2. pro 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtééééééééééé :slight_smile:
už sme doma a bolo supéééééééééééééééééééééééééér :grinning: :grinning: :grinning: ,...mali sme skvelé ubytovanie v sukromnom penzióne,perfektné počasie,....Natálke sa to velmi lubilo,vybláznila sa v snehu,celý den vydržala nespinkat a večer po kupaní zalahla a spinkali s tatinkom ako medvedíci :dizzy_face: Bol s nami aj môj bráško s priatelkou,takže dobrá partia a zábava v plnom prude :dizzy_face:
Foto hodim neskor :slight_smile:

Príjemný zvyšok večera :dizzy_face:
2. pro 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky u nas leje jako z konvee :grinning: :grinning:
3. pro 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jarmilka ako dobre ze ste isli takto mala mala aspon zazitok zo snehu. U nas tak lialo vcera andrysek. Ale dnes uz je vonku asi len blato. A tak von sa mi veru nechce asi pojdeme do kniznice.
3. pro 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a vy kde ste, co ste zasplai zimnym spankom? alebo enstihate normalne tu uz nikto nepisal 3 dni. Ako vase deticky prezivali MIkulasa?
6. pro 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luciask :slight_smile:
ja sa priznám,že fakt nestíham,tento týžden som sa dala na pečenie vianočných perníčkov :dizzy_face: a další by som chcela trošíčku poupratovat,nech to Jezuliatko príde aj k nám do čistúčka :slight_smile:
.....u nás Mikuláško bol peknučkýýýý,Natálka zase podostávala všeličo možné,ráno jej očká žiarili ako hviezdičky,ked videla v čižmičkách darčeky,
...len ten sniežik chýba :frowning2: :frowning2:
6. pro 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarmilka to si dobra, u nas by to cistucko do vianoc nevydrzalo, keby som teraz zacala upratovat.
My sniezik mame a akurat pojdeme von, je okolo obeda a aj tak je -7 vonku s vetrom je to citit ako -11 ale co nespravim pre decka ked sa chcu hrat v snehu.
6. pro 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjjjlloo hh==v njgxbxyy vf :confounded: :grinning: ahojikto psala ta moje nejmensi ja tez pecu uz mam tri druhy dneska delam vanilkovy rohlicky a na mikulase bylo tez fajne byl u nas aji vecer ohnostroj
7. pro 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda tu sa pecie vo velkom, teraz by som si nieco pecene ku kavicke dala, a este ta vona kolacikov, normalne asi neico spravim dneska.
7. pro 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik luciak to vis vanoce blizi a decka uzirajii :grinning: :grinning: myslim to cukrovi
7. pro 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak pecies na vianoce este aj neskor? alebo tolko toho napecies ze ostane? U na by to bolo zjedene raz dva.
7. pro 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik luciak to vis ze zustane jo to schovam aby to nesnedli viss :grinning:
8. pro 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej ale horsie ze ja viem kde je to schovane a dovtedy to spapam ja. Inak uz tu v tejto teme je ozaj velmi ticho, kde sa vsetky holky podeli?
11. pro 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tez koukam holt budou vanoce takze se pece u uklizi :grinning:
11. pro 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No budu Vianoce ale ja si to este nepripustam, este musim aj darceky kupit aj napiect, ja to vzdy tak na poslednu chvilu, taky vianocny zhon robim
Tak ty mas uz vsetko pomaly pripravene?
11. pro 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo presne tak jeste chci zitra umyt okna v pokoji uvidim dle pocasi dneska u nas leje :grinning: a jeste udelam kulicky rumovy
11. pro 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tie gulicky by urcite u nas nevydrzali, to by som zjedla ja, moj muz rum a kokos nemusi ale ja to milujem. A na okna tieto vianoce kaslem, nebudu sa umyvat, ved aj tak stale bud snezi alebo prsi.
11. pro 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
....akosi je nás tu pomenej...,že by predvianočné pečenie a upratovanie? :wink:
...ako sa máte ženušky????
....u nás je počasie na prd :unamused: furt len pršííííííííííííí :angry:
....Natálka bola choručká,bola zachripnutá a kašlala ....no a ja som včera dobrala tiež antibiotika,....Natálke lekárka odporučala homeopatika ,ale ja som už bola nutená antibiotika,lebo som mala vysoké horučky a nie a nie prestat,...
....darčeky už máte pokupenéééé????? :wink:
11. pro 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek