• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojik no luciak kulicky budu delat tez z tak dva dny pred stedrym dnem bo bych je tez sezralaa :grinning: :grinning: :grinning: u nas tez leje a lewje hnus clovek nemuze ani ven no ta moje nejstarsi ma anginu je doma od vcerejska v patek jde na kontrolu a ada kuca adelinka je v poho
11. pro 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
este nemam nic spravene, decka sa hraju vo vani(oni ked si kreslia tak si naschval pokreslia nohy s fixkami, ze sa musia okupat lebo su spinave), a ja musim ist upratovat, nahadzat veci do umyvacky, vytihanut veci zo susicky a skladat a tak sa mi dnes strasne nic nechce robit, mam lenivy denAle aspon sme vsetci zdravi.
Andrysek, u teba je asi celu zimu niekto chory ze?
11. pro 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
mne sa dnes tiez nic nechce, len by som spala :unamused: ale saska je ineho nazoru, tak nemozem :wink:
jarmilka, ja mam darceky akurat pre sasku a pre moju mamu, ostatni ma este len cakaju. a to ma manzel za tyzden narodky a saska hned po nom, tak mam co robit :confused:
ak nebude zajtra znova liat, pojdem sondovat do obchodov, dufam ze nieco kupim...
11. pro 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko kočky, vidím, že se to tu pěkně rozjelo :wink: což je moc dobře!
Jsem na tom podobně, mám skoro všechny dárky jen pro Paty a kupodivu pro jednu prababi, ale jinak :unamused: MM má dnes odpo, tak dám kafe a vyrážím do ulic velkoměsta, abych teda trochu toho Ježíška prohnala. No spíš asi peněženku :unamused:

Lefika, co máš vymyšleno za dárky pro malou k 1. narozeninkám?
12. pro 2007 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik dobry ranko no luciak jo presne tak hlavne kdyz jsou prechody pocasi zima a pak teplo a furt dokola dostane to jeden a pak to maji vsechny tri co nadelas noo :grinning: :grinning:
12. pro 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,tak se přidávám k vám,jestli můžu...náš Davídek se narodil 5.11.2005,tak už je z něho velikej chlap :wink:.Vidím,že jste zde všechny z různých koutů ČR a i SK :wink: .my jsme z Jihomoravskýho kraje.Je zde nějaká mamina z okresu Blansko?Zdravím vás všechny.
12. pro 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik krejculka zdravim te :grinning: :grinning: ja jsem bohuzel z moravskoslezskyho kraje ale snad to neva :grinning:
12. pro 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekný večer prajem všetkým :dizzy_face:
ahojky krejculka-vitam ta medzi nami :slight_smile:
dnes na počudovanie bolo u nás v Košiciach velmi pekne,len ten vietor bol dost nepríjemný :wink:
....ja nemám ešte žiadne darčeky,.....najviac dostane určite Natálka....no a ostatným členom rodiny ešte neviem,...snad to budu knihy a nejaká ta kozmetika,..... :confounded:
....ja som na Vianoce piekle ešte len medovníčky a v piatok musim robit druhu varku,lebo z nich dost rapidne ubuda -dobra mňamka ku káve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
....Natálka ma obrovsku radost pri vykrajovaní medovníčkov,...len ta kuchyna vyzerá ako po bojisku :grinning: :grinning:
12. pro 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,
krejculka vitaj :slight_smile:
jarmilka, u nas bolo tiez pekne, akurat ze ja som plna optimizmu isla do BA a tam lialo a fucalo :angry: :angry:
no ja som piect este nezacala :sweat_smile: ani este neviem co a ani moc neviem ako pecie nasa nova truba, tak bude prekvapko, ci sa vobec nieco podari :wink:
este jedna otazocka: nevedela som co s manzelovymi narodkami, myslite, ze sekacik na maso je moc blby darcek? :grinning: on inak maso rad porcuje aj pecie aj je, a nadaval ze nemame poriadny sekacik :stuck_out_tongue_closed_eyes:

0401, saska bude 2roky, nie 1 :wink: a dostane: stolovaciu supravu(miska, tanierik, poharik, pribor),kocky drevene, tabulu na kreslenie, hupacieho konika, motorku-odrazadlo, knizky a nejake oblecenie...moc som to prehnala? :sweat_smile:
12. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrysek2,samozřejmě,že to nevadí,já jsme se jen ptala,kdyby náhodou tady byla nějaká mamina poblíž našeho městečka :wink:

U nás dneska bylo počasí pod psa..zima a pršelo,hrozny,ale i tak jsme si vyšla s malym chvilku na procházku,aby byl chvilku na čerstvym vzduchu.
Dárečky také ještě nemám všechny,chybí mě ještě nějaké maličkosti,které snad zvládnu dokoupit do konce tohoto týden,ať mám klid.
Nejvíc dárků dostane Davídek,akorát nevím,jestli má cenu mu všechny dárky dávat,protože z vloastní zkušenosti od ségry a známých vím,že děti vtomto věku si vyberou ten největší dárek pod stromečkem a pak už je nic nezajímá :slight_smile: ..ne,já bych to nevydržela mu nedat všechny ty krásny věci,co dostane,ale manžel pronesl takovou vtinou větu na ten způsob,že kdyžtak zbytek schováme napříští rok :slight_smile:
Jarmilka007,taky máme při pečení našeho pomocníka při ruce.ak uklízím kuchyň min.2 hďky,než ji dám trošku do ppořádku,také ho baví vykrajovat a dávat na plech.
No nic,budu končit.Davídek chce přečíst pohádku a snad usne,mám ještě spoustu práce.Přeji všem dobrou noc.
12. pro 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejculka s tym buducim rokom, tak to poznam. Stretla som v lete maminu v parku a hovorila mi, ze jej manzel zabalil hracky co stali v garazi uz dlho a nikto sa s nimi aspon polroka nehral a decka sa tesili ako blaznive, takze ono to moze platit, za pokus to predsa stoji. Podla mna nech si decka otvoria ale ja by som tolko nedavala naraz, by som ich potom presunula a postupne im davala nech sa moc tymi hrackami nepresytia.
Jarmilka presne toho sa bojim ze ked napeciem uz enbude, takze este sa nic nekona.
12. pro 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby,
Lefika to si se pekne rozjela s temi darky, ale predpokladam, ze je to jak u nas: rozdeli se to na dve hromadky, pulka vanoce, pulka narozeniny :grinning: Nebo planujes podobnou nadilku jeste pod stromecek?
13. pro 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moja starsia ma tiez narodky po vianociach takze cosi bude az po. Inak tiez uz som nakupila, cez net predvcerom a uz to am dnes prist. Tak sa vytesujem.
14. pro 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka, niee, to ma spolu, najako to rozdelim. ked si predstavim, ze nieco podobne ju caka u nasich :confused: uz mi mama volala, co vsetko pokupovala, zatial nastastie nemame nic dvojmo :sunglasses:
uz sa normalne neviem dockat, najradsej by som jej nieco dala uz teraz :sweat_smile:
jaaj, a este som dnes kupila puzzle :sweat_smile: ze nech ma nieco na rozvoj logickeho myslenia :grinning:
asi si dam zakaz lozit do hrackarstiev :pensive:
14. pro 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lefika, ja uz se taky nemuzu dockat novych hracek, tento tyden zas byla trochu chora a jak jsme byly porad doma, tak jsem mela nutkani ji neco rozbalit, no vydrzela jsem. Ja jsem si dala limit, kolik darku dostane, abych to neprehnala. Ale je mi jasny, ze toho na narozeniny aj tak dostane min, nez kdyby je mela v jinou rocni dobu :wink:
14. pro 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lefika, ja som svokru enchala najprv nakupovat, potom mi zreferovala co kupila a ja som predvcerom nakupila, takze som hotova, teda okrem toho bicykla pre starsiu.
14. pro 2007 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, inak nasa saka ma este aj meniny po novom roku :wink:
a tiez to beriem tak, ze keby to mala oddelene, tak v sucte toho dostane viac.
manzel aj navrhol, ze dat jej to pod stromcek a potom niektore veci,s ktorymi sa este nebude vediet dobre zahrat alebo ktore ju nechytia, na pol roka schovat :sunglasses: a potom vytiahnut ako prekvapko :grinning:
a zas neviem, kto vsetko vo vasej rodine obdarovava, ale okrem nas dostane saska darceky len od nasich a nejaku drobnost od tety a tot vsjo. svokrovci sa nezaujimaju, manzel jedinacik a moja sestra este chodi do skoly :pensive:
14. pro 2007 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky dobry ranko vcera mne vubec nesel konik dess a jak se vede ja kuchtim a mame tu snizek :grinning: :grinning:
15. pro 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrysek aj nam snezi, len nech nie su zle cesty.
15. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,nám také nejel koník,tak jsem z toho byla tak trochu smutná,ptz.jsem zvyklá sem každý den nakouknout a podívat se,co je nového :wink: .U nás včera sněžilo dost hustě,ale dneska není po sněhu ani památky.Včera jsme akorát byli dokupovat dárky na Vánoce,tak jsme chytli samy havárky a kolony směr Brno.Hrůůza.Davídek mě pomáhá zde s psaním,tak vám toho moc nenapíšu..Přeji všem příjemný zbytek dne a dobrou noc.
15. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli bývá nějaky srazík maminek koníkovek?
15. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: prajem príjemný neskorý večer :slight_smile:
......SNEH ??????? kde ?????????.....u nás ani náznak :frowning2: .......práve sme dorazili domov z oslavy narodenín mojho ocka :wink: ..zase som sa prejedla ako.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

krejculka-to nie je zlý nápad s tým stretkom,ja som sice zo Slovenska,ale výlet do ČR si radi s rodinkou urobíme :slight_smile:
15. pro 2007 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vylet sa pre mna nekona, je to moc daleko.
15. pro 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciask-tak cestou naspät ta pridem mrknut :grinning: :grinning:
15. pro 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj to budes mat dobre dlhu otocku teda.
15. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
...to neva,dookola bližšie :slight_smile:
15. pro 2007 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hej, ked pojdem okolo tiez sa zastavim
15. pro 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sa velmi tešim :dizzy_face:
.....dnes to už balim,lebo mi dieta ,,lieta" po byte a ako vždy tatko už spinkáááááááá :grinning: ,takže idem zakročit... :wink:
15. pro 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne tu tancuju v obyvke, a to ani poobede nespali. Ale hadam aspon vecer pojdu skor.
15. pro 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek