• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojik maminky tak my jsme vsici spali do pul devaty zazrak i tjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')a nejmensii aspon jsem se vyspala no srozik by byl super co rikatee :grinning:
16. pro 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,srazík by byl super,ale asi by byl problém v tom,kde se sejít,já jsem z Jihomoravského kraje-okres Blansko-Velké Opatovice,cca 50m od Brna....Napište,odkud jste vy,a pokud to bude možné,tak by jsme se někdy mohly vidět :wink: ...
16. pro 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som tiez za stretko, len neviem, neviem :frowning2: predsa len, nie je pre mna jednoduche ist az volakde za hranice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kto ste to spominali, ze nasnezilo? u nas ani vlocka :frowning2: akurat riadna zima :unamused:
16. pro 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nam riadne nasnezilo min 20 cm, ani von sa mi nechce ist, ale co pre dievcata nespravim
16. pro 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci no preave vetsinou jsme kazda d jinud u nas je tez snih ale jen poprasek a pekna kosa a ted jsem dodelala rumovy kulicky :grinning: :grinning:
16. pro 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,každá jsme úplně z jiného konce...byl by v setkání ani velký problém,necháme to osudu,třeba se někdy zadaří :wink:
U nás napadl naráz sníh,ale hned se zase rozpustil,už po něm není ani památky a zase už pár dní mrzne..už nevím,co mám malému oblíct,aby mu nebyla zima.prý má být tak až do Vánoc a pak napadnout sníh.
17. pro 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co ja bych dala za snih, my ty sanky snad nevytahneme, vloni snih ani jednou, letos taky nic ... :frowning2:
17. pro 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co ved je este len december, zima este len zacala a nam riadna aj so snehovou nadielkou.
17. pro 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci pekny vecer tak pred chvili jsem dozehlila a ted vymyslim co na veceri a jak se mate a co deticky :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,..já jsem vyřešila večeři tím,že jsem udělala pomazánku z rybek.Davídek ji má rád,tak už má velký krajíc skoro snězený..
17. pro 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik krejculka no ja uz taky vymyslea veceri meli jsme oblozeny chlebik se salamkem azeleninku
17. pro 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja na veceru budem robit bryndzova halusky a na obed sme mali rajcinovu polievku, to prianie mojich dietok, tie by tuto polievku kazdy den mohli jedavat. Mne by dievcata rybickovu natierku nezjedli, ale ja ju mam rada.
17. pro 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia :grinning: aj moja saska uplne miluje rajcinovu polievku. zajtra budem robit :wink: a najlepsie, nech je v nej veeelaaa syra :slight_smile:
17. pro 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lefika presne tak, ja robim rajcinovu kazdy tyzden, lebo ju hrozne maju radi.
Som zvedava co povedia na vianocnu kapustnicu, robievate na stedru veceru?
17. pro 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
robievame, ale obavam sa, ze nebude mat uspech :frowning2: jedine ze by som ju urobila z rajcinami, ma teraz napadlo, ze aj taka existuje :slight_smile:
inak teraz sme mali pokusne rybu(doterz som skusala len file) a celu veceru pytala "yba, mnam mnam" tak spraskala okrem svojej aj skoro celu moju porciu :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem si dat chlebik so syrom, som hladna :angry:
17. pro 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak ja rajskou polivku nedeam mne by to decka nejedli ale delam rajskou omacku tu milujou s knedlikem a paprikou plnenou :grinning:
17. pro 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminy :grinning: :grinning:
18. pro 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne,mamky,..náš malej taky strašně miluje rajsko omáčku s knedlíkem a sekaným masem-uečeným.Sní 2 knedlíky,tak mám vždycky dobrý pocit,že alespoň na oběd se pořádně nají,když máme rajskou :slight_smile: .Dneska si manžel vybojovalsmažený sýr a my máme s Davídkem zeleninkovou polévku a brambůrky s dušenou šunkou na másle.Akorát nevím,co mám vařit zítra.Vařím každý den a už mě dochází nápady..poraďte...
18. pro 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejculka, ja v poslednej dobe varim podla mmb :slight_smile: zoradim recepty podla oblubenosti v nadeji, ze ked to chutilo 100 ludom, snad to bude naozaj dobre :grinning: a potom vyberiem podla toho, na co mame suroviny :sunglasses:
18. pro 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lefika,..podle čeho vaříš?MMB?To neznám :frowning2: ..to je nějaká www stránka?
18. pro 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.mimibazar.sk..su tam okrem inzeratov aj recepty a mamicky ich hodnotia, je pod nimi diskusia, takze sa casto aj dozviem, ako sa to da pozmenit, vylepsit a tak :wink:
18. pro 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak ja mam dneska na obidek zelnacku a francouzsky brambory :grinning: :grinning:
18. pro 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tiez este neviem co varit, ale viem ze musim cosi upiect, lebo manzel maju v praci vianocnu party a kazdy musi cosi priniest, on sa prihlasil pod dezert tak cosi vymyslim. Tiez som vcera zarobila medovniky a budeme dneska piect.no na tu stranku mimibazaru sa asi pozriem pre inspiraciu. Co varite na Stedru veceru?
18. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik luciak no my stedry den mame hrachovou polivku a bramborovy salat a file jelikoz kapra nejime :grinning:
18. pro 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my mame morske filety, lebo kapra tu ani nenajdem v obchode. Zemiakovy salat robim k tomu. A ako polievku robievam kapustnicu so susenymi slivkami a s hribami a slahackovou smotanou. A tu hrachovu polievku, to robis zo suseneho hrachu? ako ju robis?
18. pro 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký podvečer,tak na tu www kouknu :wink: ..děkuju za tip.
My máme na Stědrý večer zelnou polévku,bramborový salát,filé a kapra.Letos budeme mít místo bramborového salátu bramborovou kaši-jsem si ji vybojovala :slight_smile: .Ale u nás kapřík nesmí chybět,manžel ho má rád a já si jednou za rok také ráda dám.Malej bude mít večeři taky,loni měl ještě kaši :slight_smile: ..,tak jsem zvědavá,jhak mu bude chutnat.
18. pro 2007 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciak ne normalne ze sacku jak se prodava v obchode a normalne dam varit ten hrach a pak zeleninu do toho a zahustim jiskou normalne klasicky viss :grinning:
18. pro 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha takze zo suseneho hrachu, to som este nejedla, ja robievam z mrazeneho hrasku poliveku, deti ju miluju.
18. pro 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik luciak jo a je moc dobra ja zase nedelala z mrazeneho hrasku :grinning:
19. pro 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vianočné prianie......

....nech Váš domov počas sviatkov

naplní pravá vôňa Vianoc,

nech Vám prinesie pohodu a spokojnosť

a nasledovný rok nech je pre Vás rokom

radosti,šťastia a úspechov!

POŽEHNANÉ A MILOSTIPLNÉ VIANOČNÉ SVIATKY VÁM ZO SRDCA ŽELÁ jarmilka 007 s rodinkou. :slight_smile:
21. pro 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek