• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojik jarmilka taky stastny a vesely vanoce hodne stesti zdravi pohody a bohatyho jeziska :grinning: :grinning:
21. pro 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,taky vám všem a vašim pokladům přeji krásné Vánoční svátky,hodně dárečků pod stromečkem a hlavně pohodu..
21. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj vam prajem krasne a milostiplne sviatky, rodinnu sudrznost a pokoj, dobrucke deticky anie prilis vela stresov.
21. pro 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky,tak jaké byly Vánoce?Donesl Ježíšek hodně dárečků?Náš Davídek se probírá ještě teď,kolik toho měl.Jinak kdyby jsme měli tátu doma,tak nám nic nechybí,ale pracovní povinnosti zavolaly,tak nám řijede až na Silvestra.
25. pro 2007 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky tak deticky byli spokojeny s dareckama a tatku mame taky v praci i zitra ma denni a nejstarsi dcerku mam u babicky jsou preci prazdniny :grinning: :grinning:
26. pro 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky :sweat_smile:
27. pro 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všetci :slight_smile: :dizzy_face:

PRAJEME VÁM KRÁSNEHO SILVESTRA a ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2008 naplnený LÁSKOU,ZDRAVÍM, RODINNOU

POHODOU a RADOSŤOU Z KRÁSNYCH DETIČIEK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Všetko dobré želá Jarmilka s rodinkou :slight_smile:
31. pro 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny!!Také bych Vám a vaší rodině chtěla popřát krásný Nový rok,hodně moc zdraví,protože je nejdůležitější,štěstí,lásku a rodinnou pohodu a doufám,že se zde budeme potkávat častěji :wink: .Opatrujte se!Zdraví Lenka s rodinou
1. led 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci taky preji stastny a vesely rok 2008 a hlavne zdravickoo :grinning: :grinning:
2. led 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
stastny novy rok 2008 aj odo mna :wink: a aby nas tie nase deturence posluchali :grinning:
2. led 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj vam , posledne dni som sem volakosik nestihala, tak dufajme ze v novom roku sa to tu rozbehne. Ako sa detickam pacili vianocne sviatky? Anicke sa najviac pacil vysavac, Katke puzzle s vlacikom, ona je do vlakov zalubena. Ja uz sa tesim kedy bude po zime, dnes rano sme mali -14stupnov, takze riadna kosa a tiez nam napadalo hodne snehu. Decka chcu ist von ale musim ich prehovarat nech pockaju aspon do obeda, ked sa mozno o 3-4 stupne otepli.
2. led 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej. tak len teraz som objavila detičky 2005. aj moja Eszter sa narodila v januári 2005. tak sa radi pripojíme :slight_smile: a samozrejme prajeme šťastný Nový rok :dizzy_face:
3. led 2008 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
bettina,vítej mezi námi!
3. led 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bettina, krasne deticky mas. Dievcata ti asi davaju zabrat, moje su necelych 19mes. odseba narodene, tak to poznam, ale ty mas popri tom uz velkeho pomocnika. My mame dalsi mrznuci den, dneska asi do kniznice pojdeme , lebo po vonku sa mi po vcerajsku enchce velmi behat.
3. led 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik betina tez te tu vitam :sweat_smile:
3. led 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujeme za prijatie. luciask, áno niekedy to dá zabrať, hlavne keď mám v pláne sa učiť, a niečo sa zvrtne. ako to poväčšinou býva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale inak v pohodke. sú úžasné :dizzy_face:
4. led 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bettina takze ty studujes, no mas moj obdov s troma detmi ze to este stihas.
4. led 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďajujem. myslím, že by to každý zvládol. treba len trošku sebazaprenia, a dobré riadenie času :wink: a jasné, ak musím občas odbehnúť na skúšku rodinná pomoc je nenahraditeľná
už len pól roka a končíme so školou :slight_smile:
4. led 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik dobry ranko :grinning:
5. led 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny mamky!!!
Bettina,taky tě moc obdivuji,že zvládáš školu se 3 detma..já jsem také chtěla začít,ale jak rychlo jsme začala,tak jsme také tak rychlo skončila.nebyla jsem schopná se připravit ani na přijímačky,tak jsme to raději vzdala a zkusím to,až Davídek povyroste a až bude větší i druhé mimi,které plánujeme.Každopádně ten,kdo má jen maturitu už v dnešní době skoro neznamená nic..
A jak se všechny máte?Co dětičky?Neskolila vás nějaká ta zimní chřipka?U nás se nemůžeme zbavit rýmečky,už ani nevím,jestli je to normální a nebo jestli má trochu rýmu...tak raději kapeme vincentku,tak sand to bude dobré.
Tak se mějte krásně a já zase třeba zítra přiskočím.papa
5. led 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my sme este tuto zimu neboli nejako extra chori, takze sa drzime. Starsia trosku sopli ale to mi az tak nevadi kedze sa vie dobre vyfukat. Ale inak sa uz hrozne tesim na jar.
5. led 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
no my sme na tom horsie: saska bola chora posledne 2 dni ( to je u nej standard): 39 teploty a inak nic. teraz je uz v pohode a my s manzelom sme ako matohy: teploty, kasel, bolia nas klby :unamused: :frowning2: :confounded: no otras...
5. led 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik ja se pridam pred vanoci lezela anetka mela anginu pak jsme meli vsici rymu a ted ada ma od vcerejska teplotky lezi cely den jak matoha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. no tie choroby :angry: už aby bola jar :wink: ešte trošku sánkovačky, lyžovačky a môže prísť :grinning:
aj esztika bola chorá cez vianoce, a bettinka zase na silvestra. tiež vysoké teploty 39,5-40. no potrápili sme sa všetci :pensive:
skoré vyliečenie detičkám a aj rodičom :wink:
5. led 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to des to pocasi kdyby radsi napadl poradny sni h u mne zacne jedno a dostanou to vsichni tri hruza a je to furt dokola :cry:
5. led 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky,tak co je s váma?Nikdo nepíše...Já teda jsem zde jen na skok,ptz.mám práce až nad hlavu,ale nemůžu piřád jen makat.Připadám si kolikrát jako stroj..
Dneska je u nás krásně!Sluníčko,a docela teplo 4stupně!!Užívali jsme si to s malym dopo a kolem oběda a pak se napapal a padl vyčerpáním :slight_smile: ..No,budu ráda,až bude to pravé jaro a lét,podzim je už takový horší..připadá mě,že to jaro a léto trvá méně než podzim a zima.Máte v plánu v létě nějakou dovču?My jsme loni ještě nechtěli malýho tahat nějak do tropů,ale letos by jsme chtěli vyrazit.Tchyně má v Chorvatsku domeček,tak jezdíme tam,už jsem tam 3 roky nebyla,tak se i těším.Myslíte,že už je dostatečně velikej a připravenej na 12ti hodinovou cestu a na ty tepla?
8. led 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejculka, ahoj, no my sme obe chore este stale. :frowning2: podla mna ak budete cestovat v noci, mohli by ste uz ist. ved k moru chodievaju mamicky aj s 3mesacnymi babetkami. to sa mi zda sice trochu extrem, ale v 2.5 rokoch je to uz ok podla mna :wink:
my este nevieme ci niekam pojdeme. nemame radi teplo ani ja ani manzel, sme skor na hory a turistiku, takze skor riesime, ci kupit nejaky nosic alebo si vystacime so satkou...
8. led 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krejculka, myslim, ze maly to urcite zvladne, my takto cestujeme na Slovensko a casto krat i viac ako 12 hodin, mladsia to absolvovala 2 krat a dalo sa to. tych 12 hodin zase nie je az tak strasne dlha doba, pripadne si to mozte spravit s pauzou a vyspat sa niekde po ceste. Ja by som do tych uplne velkych horucav nesla, nemam toprilis rada, skor by som sla mimosezonu, ked je more este teple ale cez den uz tak prilis nepali.
Lefika myslim ze na turistiku je lepsia nosicka na chrbat, predsa len uz mala nema 7 kg alebo tak nejak.
8. led 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik mamci no my dovolenou jeste nevim my jezdime kazdy rok k moji sestre na jizni moravu oni maji veliky barak bazen a odtam tud je to kousek na vselijaky vylety :grinning:
9. led 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrysek no to musi byt fajn dovolenka, aj ja by som taku brala, my mam povinnu navstevu slovenskej babky a to je tak vsetko.
9. led 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek