• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
luciak ahojik jo je tam super decka se vzdycky vyblbnouu :grinning: :grinning: a uz aby bylo teploucko to pocasi mne uz nebavi decka furt nemocny kdyby radsi napadl poradny snih
10. led 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
včera sme mali tri rôčky :dizzy_face: krásne sme oslávili.potom vložím aj nejaké foto :wink:
a cez víkend sme sa perfektne vylyžovali :wink:
15. led 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak to gratuluji nas cekaji narozky tez ale sestilete synek a pak v unoru trilete :grinning:
15. led 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bettina, dcerke vsetko najlepsie :slight_smile:
15. led 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsetko najlepsie, moja starsia bude amt tento tyzden narodky, ake torty peciete deckam? alebo kupujete?
15. led 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik luciak to ja dorty nepecu mne upece dycky tchyne :grinning: :grinning:
15. led 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrysek, u nas zas pecie moja mama :grinning: a krasne :slight_smile: no my sme oslavovali prednedavnom, pred vianocami saska mala 2 rocky :wink:
15. led 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja upecu skoro vsechno ale na dort jsem si jeste netroufla :grinning: :grinning:
15. led 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si trufam taku, co bude dobra, ale aby to aj pekne vyzeralo, to asi nezvladam :unamused: nechce sa mi s tym piplat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave mne by nebavilo to zdobenii :unamused: :unamused:
15. led 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne je jedno ako vyzera ale chcem aby to bolo chutovo fajn. Ja som doteraz robievala taku ovocnu, ze som spravila biskvitovy korpus a miesto plnky som davala smotanku s cukrom a vrstvu ovocia. cle sa to enchalo v chlade odlezat a nakoniec som zdobila so slahackou a cerstvym ovocim(jahody, kiwi, cucoriedky maliny) Mne velmi ta torta chuti ale naposledy mi ju ani jedna nechceli jest tak rozmyslam nad inou.
15. led 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zni dobree :grinning:
15. led 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta torta je velmi dobra, vzdy vsetkym chutila, ale kedze ma narodky Katka chcem taku aby aj jej chutila
15. led 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

Dodatočne blahoželáme všetkým oslávencom a prajeme len to naj,naj,naj na svete :dizzy_face:

dlhšie som tu nebola,ale akosi nestíham pri tej mojej vrtulke :wink: ,aj teraz som sa dostala konečne ku PC a tu už niet nikoho :frowning2:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale coby
15. led 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee luciask nemáš spania :slight_smile: :slight_smile:
15. led 2008 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja este nemam noc
16. led 2008 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luciak ty mas vydrz ja mam pulnoc uz kolem desaty :grinning:
16. led 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nie ja mam 6 hodinovy rozdiel takze o polnoci mi tu behaju deti a mam 6 hodin vecer.
16. led 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty ses cislo mne decka bantujou kazdej den rano v sest a ta nejmensi nekdy i o pul sesty to je des od malinka :grinning: :grinning:
16. led 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa budia o pol deviatej, ale ked ja este nemam skolopovinne deti tak sa nemusim nutit ist skoro spat alebo skoro vstavat
16. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, lucia, a ja ze som sama, kto sa s malym dietatom rano vyspi. my tiez vstavame o pol deviatej, niekdy aj neskor :sweat_smile:
ale presne, pokial nemam dovod byt v pozore o siestej rano, tak naco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zato vecer ju ukladme spat o pol desiatej az desiatej...aspon si ju manzel uzije :sunglasses:
16. led 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne tak ani moje enjdu pred deviatou spavat ale ked uz budu do skoly chodit urcite sa ten denny harmonogram zmeni.
16. led 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia, nas to caka od septembra do skolky :unamused: uz sa nemozem dockat, ako ju tam budem vodit na pol siedmu :frowning2: :unamused: :rolling_eyes:
16. led 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lefika ved september je este daleko, este si to dovtedy vychutnaj, potom budete skoro chodit spinkavat a skoro vstavat a nebudes vedeit kde mas hlavu ked este aj domacnost stihat, alebo si poriadte babetko a nebudes musiet do prace.
16. led 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia :grinning: :grinning: :grinning: ty mas napady. ale manzel by bol za :wink:
ale inak este vychutnavam, len moja mama mi nikdy nezabudne pripomenut, ze to je neuveritelne tak dlho spat, ze ona na materskej vstavala o piatej s robotnikmi a ze ju uz mam zacat zvykat, nech nema potom sok z toho posunu :confused:
16. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim ze to je iba zavist zo strany tvojej mamy, hahaha.
16. led 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze, tiez si myslim :wink: ale kto jej kazal ma dat spavat vecer o siedmej? to nech sa potom necuduje, ze som bola o piatej hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved hej ona mala vecer volny, ale s tebou asi este do prace musela chodit nie? Ci ty si nechodila do jasiel?
16. led 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodila, ale ona hovorila o materskej a vtedy ju fakt nic neobmedzovalo.
ja si inak neviem predstavit, ze by mi saska uz o 7 spala, zvlast ked manzel chodi z prace o 6: ved to by ho ani nepoznala. bol by to pre nu taky ujo, co u nas byva cez vikendy :grinning: :confused:
16. led 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek