• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
kejka, vidis, ty mozes porovnavat vychovu pred 20 rokmi a teraz :grinning: boli az take strasne rozdiely, ako moja svokra tvrdi a vecne zalamuje rukami, ze za nich nebolo ockovanie, kojenie po3 mesiacoch zakazane a pod? :wink: jasne, ze jej to neverim, pytam sa len zo srandy :sunglasses:
a s tymi jaslami to mas usper, este ani varit mu nemusis :wink: ja by som take nieco privitala, sem-tam si vylozit nohy :dizzy_face:
23. led 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry ranko
24. led 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
Tak jak je holky?????????
Lef máš pravdu,můžu srovnávat,ale nedělám to.Myslím,že moc rozdílů není.Ten hlavní,ale je,že byla práce a člověk se nemusel bát,že po mateřský skončí na pracáku. :confounded: :confounded:
Jesle jsou fajn,akorát to hrozně rychle uteče.Vysolíš 200Kč za den.Ale Tomáš byl nadšenej-byli se podívat v Rajských ostrovech-takový terária s ještěry a pavouky a já nevím,co ještě,tak byl nadšenej.A hodně tam vyrábějí různé kraviny,už to nemám kam dávat. :wink: :wink:
Ještě mi hlídá máma,takže v neděli si ho bere na celý den,to si fakt vyložím nohy na stůl. :grinning: :grinning: Doma je pak neskutečný ticho a klid.Takovej balzám na duši. :slight_smile: :slight_smile:
Jaké máte plány na dnešek?
24. led 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne :slight_smile: ,
tak se můžete kouknout na našeho prďolu.Zatím jsem tam dala jen asi 7 fotek,ale až bude chvilka,tak určitě přidám. :wink: ¨

Kejka,to máš dobry,taky by bylo dobry,kdyby tady u nás udělali nějaky jestličky,pro ty maly prcky.Máme tady 2 školky a s tím si musíme vystačit.Náš malej se nemůže dočkat,až tam půjde si pohrát s dětma(chodíme 1xměsíčne).

My jsme marodi,tak my máme na dnešek opět v plánu polehávat a být doma v teplíčku.
24. led 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už s ním chodila od roka do mateřskýho centra,potom na kroužek-měla jsem to kousek od baráku-Broučci,bylo to fajn,asi 6mamin,jednou týdně.Měly jsme celou třídu pro sebe na hodinu.Bylo to moc fajn,děcka si vyhrály a my pokecaly.Daly jsme se do kupy a pak si na léto objednaly chalupu a jeli s dětma na 4dny v létě bez chlapů. :wink: :wink:
Nemělo to chybu.Doufám,že si to letos zopáknem.Bohužel kroužek nám zrušili. :confounded: :confounded:
Tady se teď otvírají dvoje soukromé jesle,docela to jede,ale taky moc velký vyžití pro děti tu není.Občas zajedeme do solný jeskyně,tam si taky vyhrajou. :wink:
Fotky jsou moc pěkné. :wink:
Ať je brzy líp,máte rýmu?
Tomáš modelínuje,tak mám chvíli na psaní.Pak mě nenechá. :unamused:
24. led 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne adelinka pred chvili usnula a za chvili mne prijdou decka ze skoly a mela jsem tu segru takze jsme si dali kaficko a pokecali a vsimla jsem si krejculka ze tvuj synecek ma na fotecce pokladnu tu stejnou dostala adelka letos od jeziska :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kejka,Davídek má rýmu a mě škrábe v krku :frowning2: .Je to děs,nesnáším nemoci!!!!
Andrysek,davídek ji dostal taky letos od Ježíška :slight_smile:
24. led 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nesnáším nemoci.Musím zaťukat-Tom do dvou let neměl ani jednou rýmu-asi rarita,až když teď začal chodit do jeslí,tak jí měl 4x plus kašel.Já to chytla od něj.Nemohli jsme se z toho dostat,tak dr.zakázala jesle na měsíc.Od tý doby je opět ok.
Tom ještě spí.Usnul v půl 13,tak doufám,že bude vstávat-večer by se mu nechtělo spát. :confounded: :confounded:
Naše míry- 104cm a 17kg.Je dlouhán po tátovi,tak vypadá jako čtyřletej. :wink: :wink:
Ta pokladna mě nenapadla :unamused: ,že by k narozeninám?Vyhrajou si s ní????????????????????
Chci jít s kámoškou na procházku,pořádně ho prohnat,je docela slušný počasí. :wink: :wink: Tak uvidíme,jak to vyjde.
24. led 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda adelka si s tou pokladnou hraje rada hrajeme si spolu na obchod :sweat_smile: :sweat_smile: teda kejka tak to je velikej adelka meri tak asi 85-90cm a vazi 15 kilo
24. led 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka, moja saska mala v utorok v poradni 84cm a 12kg :pensive:
24. led 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčicky jsou asi drobnější. :slight_smile: :slight_smile: Já mám holt jen samý pindíky. :grinning:
Tak mladej dneska už 2x blil.Jinak mu nic není.Nasadila jsem Hylak a dietu.Snad z toho nic nebude. :confounded: :confounded: Teplotu nemá.Ach jo.Venku krásně,ale ven s ním teda nejdu.Radši. :confounded: :confounded:
25. led 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky,Davídek má 93cm-podle doktor,ale já jsem mu naměřila 90cm,a váží 13,5kg..
Kejka,s pokladnou si vyhraje.
25. led 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny vecer tak jsem dneska ve meste koupila anetce do skoly masku pristi tyden maji maskarni kouzelnici za 250kc ale je moc peknaa ale ta cena :grinning: :grinning:
25. led 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: Tak holky naštěstí je mladej ok.Asi včera přežranej,je fakt,že mi snědl hodně hovězího masa,když jsem dělala polívku a na to měl víno a jablko. :confounded: :confounded: :confounded: Bylo mu těžko chudákovi.
Máme za sebou hodinu a půl venkovního běhu-parádní procházka,ještě se známou a stejně starou holčinou.Jsem vymrzlá jako preclík,ale mladej snad bude spát jako špalek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jééééé miluju maškarní.Už se těším,až budu s Tomášem chodit.Co je teď levný,aby to vypadalo dobře :frowning2:
Takže se podívám po pokladně.Díky za tip. :wink:
25. led 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze neni levny nic pred dvema rokama jsem synkovi kupovala masku supermana a ta stala 350kc jeste byla drazsii :astonished:
25. led 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: Marodíme.Tomáš kašel,rýma.Já a ml.kluk zvracení,teploty. :unamused:
Končím se školkou-pokaždý,když tam jde,tak potom marodí.Celou dobu,co byl doma-prosinec-ani ťuk a to se válel ve sněhu,zmrzlej jako preclík.
Jdu ležet,jsem jak moucha.Sotva mě unesou nohy.
Mějte se holky a žádné bacily. :wink:
28. led 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka nezavidim ti, mozno by bolo lepsie ak by si nasla maminku s podobne starym dietatkom a vymienali si sluzbu za varovku cize jeden den v tyzdni by si isla ty si povybavovat ty a druhy zase ona a varovali by ste si deti anvzajom, teda deti by sa asi aj prehrali. Urcite sa to neoplati ak ma byt kazdy raz chory.
28. led 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciask chodíme mezi stejně staré děti do mat.centra,do cukrárny,na návštěvy a je v pohodě-nemarodí. :confounded: :confounded: :confounded: Do dvou let byl bez rýmy,taky jsme chodili mezi děti,ale co v září začal chodit do jeslí,tak má rýmu po pátý.Do toho kašel.V listopadu nám dr.zakázala jesle na měsíc-celou dobu zdravej,teď byl poprvé po dlouhé době a znova. :unamused: :unamused: Dneska jsem tam volala a nechám ho opět nejmíň do března doma.Občas tam dávají děti s rýmou a asi i trochu nastydlý,no a odnese to.Imunitu má ale v pořádku. :angry: To by marodil i ve styku s jinými dětmi.Nebo změnit jesle-školku??????????????? :confused: :confused: :confused:
29. led 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka, neviem, ako je to u vas, ale u nas si nevyberies. aspon so skolkami to je tak, ze vsade sa najde nejaky "zodpovedny" rodic, ktory tam supne chore dieta :unamused: lebo ved musi ist do prace :angry: v mc to tak nie je, lebo matky su na materskej a nerobi im problem ostat doma s chorym dietatom. ja viem, ze rodicov zamestnavatel tlaci k tomu, aby kvoli dietatu nevymeskavali, ale je to tak strasne komplikovane a drahe zohnat opatrovatelku?
29. led 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lef je to asi všude stejný.Zůstávám ještě rok doma,takže snad to pak bude lepší.Tohle mě nějak netrápí.Spíš jsem chtěla aby byl mezi dětma-má je moc rád.Ale jedna návštěva jeslí a týden nevyspání,bo nemůže dýchat a je protivnej.Za to mi to fakt nestojí. :confounded: :confounded:
Hlídání nepotřebuju,naštěstí mám supr hlídací mámu. :wink:
29. led 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kejka ja si tiezmyslim ze MC je lepsia alternativa aby mohol byt medzi detmi, a na jar a leto to asi nie je problem, kedze deti sa mozu hrat vonku v parku, ja sa uz hrozne tesim na jar.
29. led 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím,už do školky ani nepáchne,budeme chodit do MC,mám ho kousek od baráku.Ježíš holky já se taky hrozně těším na jaro a léto. :slight_smile: Je tu spoustu nových hřišť pro děti,jsou oplocený,takže nemůžou utéct,když se honěj.Už aby to bylo. :wink:
Jak často chodíte do MC?My jednout týdně.Stačí to?
29. led 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka to urcite staci, teda mi tu nemame MC ale chodievame do kniznice kde maju program pre deti kazdy tyzden. Moje sa casto zabavia same, kedze su vekovo dost blizko.
29. led 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to já měla s prvníma klukama-když byli trošku větší,tak si taky vyhráli sami-Tomáš je na tohle ochuzenej,tak se snažím,aby měl alespoň hodně aktivit.Holt ted marodíme,tak nic :unamused: :unamused: :unamused:
29. led 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja ked som bola dieta, mala som 4 sesternice +- v mojom veku, k tomu v susedstve byvalo vela deti...no a je mi luto, ked si uvedomim, ze saska o toto prichadza: je asi nadlho jedine vnuca na oboch stranach (teda ak sa o dalsie nepostarame zvona my :wink: ) a jedine kamaratky v jej veku ma v mc, kde sa dostaneme tak 2 krat tyzdenne :frowning2: ja som sa vzdy mala s kym hrat, az mi bolo vzacne mat chvilku len pre seba...
29. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lefiko přesně tak.U mě to samé.Okolo spousta dětí v mým věku.Běhali jsme na dvoře,bylo nás plno Nějak mi připadá,že i když se hodně rodí,tak je to nějaký jiný.Možná se mi to zdá,ale ženský jsou uzavřenější,spíš sem tam kamarádka.U nás v baráku jsou mladý lidi s malými dětmi,ale nikdo se s nikým nestýká.Moje máma a sousedky seděli u baráku na dvoře,bylo jich hafo-i dětí.Jiná doba. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: Já než se dočkám vnoučat...... :sweat_smile: :sweat_smile:
30. led 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem , zdravím vás všechny po mooooc douhé době. Ale jk tak koukám, samé nové tváře :grinning:
1. únor 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy- :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: .Ahojky,no my se ještě určitě neznáme.Takže tě zdravím. :slight_smile: :slight_smile:
Je tu nějak mrtvo-kde jste matky???????????
1. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci jak jeee :grinning: katalies ahojik
2. únor 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky,tak se hlásím po dlouhé době.
Katalines,zdravím!Tak jste věkově asi nejblíž k nám :wink: ,ostaní tady mají víc jak 2,5roku :wink:
U nás není nového nic,tento týden se budeme pouštět do rekonstrukce koupelny,tak se těším na ten brajgl.Chtěla jsme se zeptat,jestli už dětem dáváte všechno,co jíte vy a nebo jestli ještě omezujete koření a nebo nějaké výrobky?Mám pocit,že malýho krmím pořád jako maly mimino...
4. únor 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek