• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojik maminy dobry ranko tak lumpici jsou ve skolce a skole :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Já mám lumpa od soboty u mámy :grinning: :grinning: ,už se mi po něm začíná stýskat,ale on je tam spokojenej a domů se nehrne. :cry: V neděli nám jsou tři roky :wink: :wink: :wink: :wink:
Tady u nás na severu je jako na jaře.Teď ještě mlha a zima,ale klube se slunko a bude zase krásně. :wink: :wink:
11. únor 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik nam jsou tri roky zitra a jeste nevime co koupit a zrovna spinka :grinning: ta moje prdolka
11. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem Tomovi povlečení s Bleskem,pak naučnou tabulku s abecedou a různejma funkcema,je to docela zajímavý,snad ho to bude bavit,ještě nějakou stavebnici a knížku. :wink: :wink: :wink: Dortík bude mít velkýho ježka.Do alba jsem hodila dort z loňska. :slight_smile: :slight_smile: Jsem holt naučená kupovat jen pro kluky. :grinning: :grinning:
Musela jsem si pustit televizi,jak je tu ticho. :unamused:
A nechce domů-bestie mrňavá. :sweat_smile: :confused: :confused:
11. únor 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky,tak vás zase po delší době zdravím.
Aponchie-vítej!
Vy už všechny máte trochu starší děti,já budu dárečky řešit až v listopadu :wink: ,ale pište,pište,ať mám nějakou inspiraci.
S těma tchýněma-no koment.Asi je to všude stejné.Moje tchýně se nám neozve,ale když něco potřebuje,tak to zavolá a aby se neřeklo,tak nám nadá,že nejsme schopni se ani zastavit.Pak,když se s náma vidí,tak malýho pořád muchlá(prostě taková komedie)..jinak jí viditelně nechybíme.My bydlíme s mýma rodičema,kteří jsou pravý opak,kolikrát mě leze mamka na nervy,jak sem pořád leze-bydlíme ve 2generačním domku.Nejlepší je bydlet někde daleko,prostě se jednou měsíčně sebrat a jet k jedné babičce a ke druhé a hotovo.
Aponchie-je to hrozny,takhle bych to teda nechtěla.Vím,jak je důležitá rodina pro děti,malej taky když vidí tchýni,tak ví,kdo to je a někdy i když jsme v obchodě,tak mě říká,že by chtěl jít k babičce,tak tam s ním jdu na chvilku a mám zase pár dní pokoj.Ale to už je o něčem jiným.Nevím,jak bych to brala,kdybych na tom byla tak,jako ty...
11. únor 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jeste nevim :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejculka:je to hnus velehnus ale ja to nezmenim a nechci terezce delat jeste hur kdyz ta prijdu ona si ji stejne moc nevsima a pak jdeme pryc a jeci ale ona je takova hodna zatim vis jak ejeste to mala neumi pochopit ale dojde casu a vsecko jito vrati az bude tchyne litovat.p.s.s moji mamkou bych nechtela bydlet to bych zecvokla :grinning:
11. únor 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejculka, ja darceky riesim v decembri: aj narodeninove aj vianocne. ale dnes mi to prislo tak nejak luto, ze ma saska vsetko naraz a kupila som jej nove puzzle :slight_smile: aspon teraz sklada a ja mam cas visiet na nete :sweat_smile:
baby, davali ste alebo budete davat ockovat deti proti pneumokokom? ja sa stale neviem rozhodnut, od septembra ide do skolky a nechcem, aby bola vkuse chora, ale zas od toho ockovania sa asi neda cakat, ze neprejde tymi typickymi skolkarskymi chorobami... :unamused:
11. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lefi,začala jsem Toma dávat do jeslí vloni v září.Do tý doby měl snad jednou rýmu a to jsme chodili normálně mezi děcka-MC,kroužek,na hřiště,návštěvy,na zahradu,do bazénu a nic,byl zdravej.Do listopadu měl 4x rýmu a kašel.Pak nám dr.zakázala jesle na měsíc,takže prosinec byl doma.V lednu jsem ho tam dala jednou a opět přitáhl něj.vir.Začal druhej den zvracet,rýma,kašel.Pak jsme to chytli celá rodina. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Takže zkusím školku změnit a uvidím.Možná je tam dítě bacilonosič,nebo špatně větraný,já už fakt nevím.Je to soukromé,máme jich tu dost,tak jsem zvědavá,co v jiné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Očkovaní nejsme,ale uvažuju o tom. :confused:
12. únor 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminy tak nam prisla pozvanka ze jdeme zitra na triletou prohlidku jsem zvedava co tam po nas budou chtittt :grinning: :grinning:
13. únor 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, no tak hlasim ze aj moje su konecne chore, teda som dufala ze zima pominie a nas to bude drzat celkom dobre. Katka dost kasle, mala trosku horucku vcera ale dnes nie. Anna ta tiez iba trosku kasle. Tak uvidime co sa z toho vivinie, ak sa to enbude lepsit v piatok icha si k lekarovi vezmem.
13. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :wink:
13. únor 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik akorat jsme dovecereli tatka sel na nocni a decka si hrajou a delaji bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam onemocnel tatka takze sme uz vseci a to jsem taky myslela ze nas to mine letos a navic je venku hnusne a poprchava tak ani nikam nejdeme a budeme asi uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie, my ideme von bez ohladu na pocasie: nad nami aj vedla nas prerabaju a vrtaju od pol osmej rana :angry: :angry: :angry:
14. únor 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Mladej chrupčí,tak mám chvilku.Jinak se moc nechytám,pokud zrovna nemodelínuje,to vydrží i půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme vzali tu malou motorku a jezdil skoro dvě hodiny,tak jsem myslela,jak bude hned tuhej a prdlajs.Usnul až po devátý hodině.Zato já a chlap jsme lezli po tlamě,utahaný. :unamused: Kde to dítě bere takový energie??????
Tady je zima-jen dva stupně.Fuj.Já se strašně těším na jaro. :wink: :wink: :wink:
Luci přeju brzské uzdravení.
Lef,u nás v baráku je furt něco-teď chtějí opravovat střechu,to zase bude bordelu.Vždycky šílím vzteky. :confounded: :confounded: :confounded: Ještě,že jsme v přízemí.Aspoň něco. :unamused:
14. únor 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lefika,my jsem malýho nechali naočkovat proti žloutence,meningokokovi a teď budeme dávat toho pneumokoka.Musíme počkat ještě měsíc,ptz.jsme byli na přeočkování do ramínka.Já o tom ani neuvažuji,že bych ho nenechala naočkovat.Náš Mudr.mě dělal přednášku o těch pneumokokových infekcích,když jsem se ho ptala,jak se ta nemoc šíří,jaký má průběh a následky,tak po tom,co mě řekl, jsem se hned rozhodla,že do toho jdu,i kdybych za to měla zaplatit víc,než ta vakcína stojí.Malýho zkusím dát do školky od listopadu,tak jsem zvědavá,jak bude kolektiv snášet-neteř je každou chvíli nemocná(má hodně rýmu a teď i střevní chřipku!,kterou v životě neměla-je jí 4,5roku).

Kejka,náš malej má taky nergie narozdávání,já padám na hubu a on pořád lítá.Kolikrát jsme usnuli dřív než on :sweat_smile: ,pak jsem se v noci vzbudila a mládě chrupkalo jak dřevo mezi náma :slight_smile: .
14. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminy tak mame po prohlidce a dobry adelku svazili smerili zkontrolovali a povidali si s pani doktorkou jak se jmenujee a tak :sweat_smile: a pak opakovala slovicka po ni co rikala pani doktorka treba siska cocka cibule ryby atd
14. únor 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lefika:taky chodime porad ven ale uz nemame kocarek a ona beha jak silenec proste ju neudrzim a tak sme doma pac sem rano byla jeste u Dr a porad mam v krku streptokoka a kaslu fakt des asi prej pudu trhat krcni mandle toz si rikam jestli uspavaji u toho :grinning: nebo jen lokalka.jinka my jdeme na triletou prohlidku taky za chvilku ale mudra rikala klidne driv nebo pozdeji .normalka sem ji sla cist pohadky a musela sem ji dat trochu na zadek pac mamce se chtelo priserne spat a mala ne a ne toz sme nakonec usnuli obe :grinning: od pondelka nam delaji strechu a zadni cast domu zatepleni to bude prdel.a loni delali predni cast to byl masakr mala ma dodneska trauma z vrtacek a tak
14. únor 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám,jsme taky bez kočáru a to už pěkně dlouho.Od léta v něm už nechce být,jen když vozila babička,jinak mastí sám.Ze začátku boje,nechtěl za ruku,po chodníku,utíkal,prostě hrůza. :confounded: Teď už v pohodě,jen občas ho chytne hysterák,jako,že už nemůže. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Apo to je mi líto,vím jaký to je,když je blbě a dítě do toho. :confounded: :confounded: :confounded:
Já si chodím s malým po obědě taky dáchnout,odpočinku není nikdy dost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andry čekám,kdy dorazí pozvánka-taky nás čeká tříletá prohlídka. :sweat_smile:
14. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahojte, tak vcera vecer aj mladsia aj starsia mali zvysenu teplotu, Starsia sa v noci zobudila a od kaslu dovracala, asi jej zatekali sopliky, ale aspon ze to islo radsej von. Rano mala stale zvysenu teplotu ale hovori ze sa citi dobre, tak pockam a ak i po spanku bude sa citit dobre tak ju asi objednam k lekarovi( ona moc nechce, a ani ja moc enrada po lekaroch chodim, hlavne ak by mi mal povedat ze je to len virus a treba cakat).
Andrysek, ta tvoja lekarka musela byt asi riadne hladna, ked nechala malu same potraviny opakovat, hahaha. Ja by som tiez mala vziat starsiu na preventivku, ale neponahlam, asi az po chorobe spravime prehliadku.
14. únor 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciak asi joo na takovy slova kde je s a c a r :grinning: :grinning:
14. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrysek a je tazke povedat s,c ? teda moje nevedia povedat r tak riadne po slovensky, ale zase tu to enpotrebuju
14. únor 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim ze neni :grinning: vse se decka naucii nektere driv a nektery pozdejii
14. únor 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko mamky jak se dneska vede?u nas snezilo a ted sviti slunicko.budeme kukat na volbu prezidenta a musim neco uvarit ale nemam absolutne paru co :angry: :grinning:
15. únor 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy
Tady je na nule,parádní zima,ale nesněžilo ani trochu.Udělám květákovou polívku,pěkně hustou,aby v ní stála lžíce,Tomáš jí miluje. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Spali jsme do 8h,celou noc jako špalci,tak jsem parádně odpočinutá. :wink: :wink:
15. únor 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminy jak pocasii na prdd a co detickyy :grinning: :grinning:
15. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no my sme vysli von a skoro nas ufuuuklo.
kym som navarila obed, saska sa mi dostala k sminkam, tak sme sa uz aj kupali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne taky ja sla pro kluka do skolky a myslele ze poletim takovy vetrisko :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme oslavili třetí narozky.Fotky v albíčku-ukázka.Dobrou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek