• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojik hezky koukla jsem z dovolenim ja mam tez fotky z narozekk
18. únor 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy krásný fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Děti jenom zářej. :wink: :wink:
18. únor 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale jsou to tri lumpicii :grinning: a dort si delala sama mnre ho pekla tchynka :sweat_smile:
18. únor 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééééééééé jsem na pečení levá jako šavle.Byl objednanej z cukrárny. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale moc dobre,hlavně nebyl přeslazenej.
No to mi povídej-naštěstí dva lumpy,už mám hooooodně velký. :wink: :wink: :wink: Taky to má svoje plus. :wink: :wink:
18. únor 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak to je pecu dost casto musim decka fzrt otravujou ale na dort jsem ji jeste netroufla :cry: :cry:
19. únor 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás vede štrůdl,když je dělám,tak čtyři kusance a jsou hned v čudu.A to je prostřední nejí. :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska je nádherně,malej dotahuje pupíka,já rychlý kafe.Počkáme na chlapa a jdeme na prochajdu.Trochu se vyvenčit.V sobotu jde malej na tři dny k mámě,tak budu mít havájo. :wink: :wink: :wink: :wink:
19. únor 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak strudlik jsem pekla minuly tyden a ctyri a uz mne to zrali horky a na druhy den do vecera nebylo nicc :grinning: :grinning: tak to je sikula ze spi u babicky adelka jeste na noc nebyla asi to budu muset vyzkouset :grinning:
19. únor 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno.Tak tady je zatím na nule.Ale viděla jsem počasí a má být až 15st. :slight_smile: Jaroooooo :confused: :confused: :confused:
Andy já spaní u mámy vyzkoušela poprvé před měsícem a malej nadšenej,ani nechce jít domů.Tak ať si to s babičkou užije.Asi nás má za ty tři roky plný zuby. :wink: :wink: :wink:
20. únor 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik dobry ranko kejka u nas je tez pekna kosaa :grinning: :grinning: tak to je sikulka
20. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hovorte o jari, nam dnes nasnezilo min. 10 cm snehu a este stale snezi. Som chcela ist do kniznice, ale bojim sa jazdit v takomto pocasi, tak budeme doma.
20. únor 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tal u nas pekne sviti slunicko a je fajne a co deticky :grinning: :grinning:
20. únor 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prezivame minuloyzdnovu chorobu, este trosku kaslu, ale dost ma to prekvapilo, najprv mali horucky 2 dni a potom riadny kasel so soplikmi, teraz uz iba troska pokasliavaju tak ich asi aj von zoberiem nech si toho snehu trosku uziju, ved ich nababusim poriadne. Inak chory bol aj manzel a mal vysoke horucky, jedina ja som chora nebola, no niekto sa o ten lazaret musel starat nie? Este stale nam neodpratali cesty takze ja nikam nepojdem urcite a dost husto este snezi, tento rok mame teda zimu ako sa patri, ale ja by som uz radsej jar mala.
20. únor 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muj chlopek ma anginu a ta nejstarsi je tez nachlazena :confounded:
20. únor 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sme premrzli trosku vonku, mladsia sa moc nechcela hrat v snehu, ju to moc nebavi, ale Katka ta sa riadne prehra, robi v snehu anjelikov a rada skace a zanechava stopy. Snehuliak sa nedal robit, lebo mrzne a sneh bol sypky, pockame kym sa otepli a potom to pojde lepsie. Cesty nam pomaly cistia a tak mozno neskor vybehneme do kniznice.
20. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem se sem dostala před chvílí...děláme doma koupelku,tak to si dokážete představit,jak to asi vypadá...bordel,všude samej bordel a prach,tak vždycky večer lítám s hadrem jak postížená.Nesnáším prach,jsem na něj alergická(hned začnu smrkat a kýchat),tak pomalu celý den provenkujeme.Ještě že je tak nádherně.U nás dneska bylo 13stupňů-paráááda.
My se zatím držíme a žádný bacil na nás neskočil-musím to zaklepat.
Kejka a Andy,krááásny fotky :wink: .Já nějak nemám čas maláho fotit,ale brzy přidám aktuální fotečku.
Tak se mějte a já zase brzo nakouknu.
20. únor 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne :slight_smile:
My jsme dneska trhli rekord-spali jsme do půl devátý :confused: :confused: :confused: To se fakt hned tak nestává.
Vypadá to opět na krásný odpoledne-už svítí sluníčko,tak vyrazíme do města.Tomáš hrozně rád jezdí busem,tak mu udělám radost a pojedeme.
Taky musím zaklepat-jsme jako řípy-od té doby,co nechodí do jeslí. :unamused: :unamused:
Fotečky mám ráda.Děti jsou moc roztomilý. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci jak je ja byla dneska u kamosky bylo super ma dva klukanky :grinning:
21. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás změna plánu-jdeme s kámoškou do MC a pak prochajda kolem nábřeží Labe. :grinning: :grinning: :grinning: Má klučíka 2,5roku,tak si chlapíci pohrajou.A my poklábosíme.Domů až večer. :wink: :wink: :wink: Koupačka a :pensive: :pensive: Tak si užijte den.Pá :sweat_smile:
21. únor 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to uzij ahojik kejka :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry díky,budu víc urvaná jako mladej :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mám zhruba stejně staré dítko jako jsou ty vaše a chtěla bych se zeptat, jestli chodíte spát i odpoledne a jestli vám prospí celou noc v tahu? Dík.
21. únor 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markousku Tom chodí večer ve 20h do postele,pohádka,má rozsvícenou lampičku a usíná kolem 21h cca.Několikrát chce ještě pusu.Spí celou noc-většinou.Ráno vstáváme kolem půl 8h.Někdy dřív,někdy dýl tak o půl hodiny.Po obědě ještě spí cca 1,5h. :wink: :wink: :wink:
21. únor 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Markousku...náš Davídek chodí spát po obědě a spí tak 2hod.Stane se,že spí klidně i 3 hod. a někdy i jen hoďku..Noc prospí celou,usíná mezi půl 10 a 10 a vzbouzí se tak mezi 7 a půl 8.
Koukám,že jsi z okresu Blansko...Já taky..odkud jsi?Já z Velkých Opatovic :wink: .
21. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlím v Olomučanech, ale pocházím z Blanska. Náš Šimon odpol.spí tak 2hoďky, spát chodí mezi 8 a 9 a v noci se pořád tak 2x budí na mlíko. Ráda bych ho to odnaučila, ale nevím jak. Co vím, tak děcka v jeho věku už prospí v pohodě celou noc.
21. únor 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik markousek tak ta moje cacorka chodi spat kolem devaty ale vstava brzo v sest rano a po obede spi jak kdy nekdy 1 hodinu nekdy 2 hodiny anebo vubec :grinning: :grinning:
21. únor 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna fotečka z MC v albumu.Parádně se vyřádili. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
me mlada nespi od cca roku a pul po obede vubec!vecer v 8 do 8do rana :frowning2:
22. únor 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminyy :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahoj mamči
Mladej od včera u babičky,tak se válím a užívám klídku. :wink: :wink: :wink: :wink:
Přeju všem krásnou neděli-je nádherně. :slight_smile:
24. únor 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka jo bylo super teploucko :grinning: :grinning:
24. únor 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek