• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska je taky nádherně.Prcek si užívá poslední den u babiny,zítra už si ho beru domů.Mě se po něm táááák stýská. :cry: Ale je mu s babčou supr,domů ani nechce,malá bestie.Je tam hodnější,než doma. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dělám,jako kdyby byl přes půl republiky-máma bydlí autem 10minut ode mě. :grinning:
Jak se máte? :wink:
26. únor 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak to mas dobry ze tak vydrzi u babicky je sikulka adelku musim tez nekdy vyzkouset jestli vydrzi jinak se mamee fajne akorat adel je nachlazena kuckaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted spinkaa :grinning:
26. únor 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andry ve čtvrtek jdu s Tomem na tříletou prohlídku.Už jsi s malou byla??????Co se tam chce?Už mě to vypadlo z hlavy po těch letech :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Přeju brzské uzdravení. :wink:
On si vyslověně řekne,že chce jít spinkat k babičině-tak jí říká,tak ho tam prostě odvezu a je to.Začal před měsícem a je tam po třetí. :grinning: :grinning: :grinning: Taky si to užívám,neskutečný klid. :wink: :wink:
26. únor 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka jo na triletce jsem byli pred 14 dny adelku mne zvazili a zmerili ma 15 a pul kilo a meri103 cm jinak ji poslouchala srdicko zkontrolovala zuby prohmatala brisko a zeptala se ji jen kolik ma roku a jak se jmenuje junac ji rikala slova a ona opakovala treba siska cocka ryba repa a tak :sweat_smile: a rekla ji ze je o hlavu vetsi nez jeji trileti vrstevnici dobry zeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je moc sikula ze spi u babickyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Tom je taky trochu přerostlej-domácí měření a vážení-105cm a 17kg :grinning: :grinning: :grinning: .U zubaře jsme byli-má zoubky jako perličky-nejí vůbec čokoládu,nechutná mu.Zatím.Jinak díky za tříletku-u nás bude ještě kontrola pidíka-to jsem zapoměla. :grinning: :grinning:
Zítra už si ho beru večer domů,i když babička by ho tam měla klidně dýl.To víš,je to pro ní změna a hlavně není sama.Je čupr-měla mě v 18letech,takže je ještě mladice. :grinning: :grinning: Máme to v rodině-já prvního taky tak. :grinning: :grinning:
26. únor 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemas zac takze taky zirafatkooo :grinning: :grinning:
26. únor 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to jsi zacala pekne brzo :grinning: ja mela prvni decko v24 letech :grinning: :grinning:
26. únor 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nas ceka trileta pristi tyden a uz se tesime mlada je nejen prerostla ale nejaka prechytracena az moc rikala ted posledne ze je na 4roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: super no.. :grinning: tak uvidime jak dopadneme.
kejka:taky mame zoubky jako perlicky nadherne bile a zdrave coko ji nechutna taky ale obcas koko vali ale snazim se o gumidky a malo lizatka at to nema dlouho v pusine a navic cistime az 3xdenne a je to super.znamej chlapecek ma2roky a uz rozezrane hnede zuby jak cert :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fakt zahul a taky vizitka rodicu pac deti si to sami neudelaj
26. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apo souhlasím,mladej si čistí zuby ráno a večer,někdy ho to popadne i přes den,když má chuť si dát pastu-chutná mu. :grinning: :grinning: Medvídky taky dlabe. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak mladej je šikovnej jak na co. :unamused: Rozmluvil se nedávno,teď tlamku nezavře,umí celou abecedu-už půl roku,počítá do deseti,když má náladu,namaluje sluníčko a postavičku,pozná barvy-taky když se mu chce,umí pár říkadel,ale řekne,jen když má náladu.Největší problém u nás je plína na spaní.Nemůžu jí odbourat.Někdy zůstane suchej,ale většinou se počůrá.Má tvrdý spaní a prostě ho to nevzbudí.Přes den v pohodě už skoro rok.Takže mu jí zatím musím dávat,už jsem z toho otrávená,ale pořád prát a převlíkat postel,to je na palici.S druhým klukem jsem to měla to samý.Už se nepamatuju,jak ho to naučit.Mám ho v noci budit??????Nebo ještě počkat. :confused: :confused:
Každá rada dobrá.Díky.
26. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk maminy dobry ranko :grinning: :grinning:
27. únor 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka hehe tak to bud v klidu me mala prestala nosit pleny v roce a pul pres den uplne nadherne ve 2letech i na noc proste nadhera a ted je to pul roku co se znova pocurava v noci ale ona u toho spi a je totalne tvrda ju rano obudit proste ma tvrde spani a mudra rikala ze kdyz uz to jednou umela zase se to vrati mozna je to i skolkou a novou posteli takze bud v klidu ja se pocuravala snad do 5nebo6let kdyz se nasi rozvadeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mala do10pocitat jeste neumi a taky na povel neudela nic jen kdyz chce pisnicky umi zazpivat cele ze skolky
27. únor 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ja ju v noci budila treba i 4x za noc a podle me to nema cenu pac pokud dite u toho spi je to zbytecne musi se naucit u toho bdit jako ze vi ze cura to pak nema smysl.me taky stve porad kazdej den prevlikat ale sou dny kdy se nepocura.
27. únor 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchiee caukyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky holky
Apo díky,už jsem z toho měla nervy,i když moje spolurodička má holčinu a taky má plínu na noc.Dr.mi říkala,neřešit-dojde k tomu sám.Hlavně nenutit,zbytečnej stres a zásek. :cry: :cry: No do školy si jí neponese,tak na to prdím.
Dneska si ho večer přivezu od mámy,já už se na tu malou bestii normálně těším. :wink:
Holky co jídlo?????Baští vám všechno????????Tomáš si začal nedávno dost vybírat.Ovoce miluje,zeleninu tak napůl,ale nechce knedlíky,těstoviny.Furt jen brambory-ty zbožňuje.Dáváte polívku a ještě hl.jídlo????????
Adry :slight_smile:
27. únor 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka tak moje prdola sezere s pominutim vsechno :grinning: :grinning: ta cpe furt akorat co neji jsou nudle s makem a sladke knedliky jinak sni vsee :grinning: to samy obe ostatni decka jsou vyzlatka ale sni vsechnoooo
27. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo davam polivku a za chvili i druhy mala to stape kdyz snoi polivku hned se pta a uz je druhyy no faktttt :astonished: :astonished: :astonished: ted jsem prisli z mesta koupila jsem ji super triko a ponozeckyyy :grinning: :grinning:
27. únor 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera supr džíny s maskáčem-to bude frajer.Má hadrů,že to ani neunosí,ale já si nemůžu pomoct :angry:
Tak u nás- ráno flaška sunaru-jako miminko,pak má svačinu-chleba s něčím,ovoce.Většinou dělám polívku,nebo omáčku,že v tom stojí lžíce,co možný tak s bramborem.On si do toho ještě láme chleba.Pak sní jako bonus přesnídávku.Jde spát.Po spaní nic nechce,až pozdějš.Taky něj.ovoce,nebo rohlík s něčím,tvaroh,banán.K večeři na co má chuť-většinou sbouchne další misku kejdy. :wink: Hodně pije,někdy se mi zdá,že až moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jasný,že to,co jí doma,nejí u babičky,tam vysloveně žere a to všechno. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsou všichni jako tyčky-včetně mě a chlapa. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. únor 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, moja saska je dost prieberciva, ale rano zje jogurt 400g (ten velky kybel), potom do obeda nic, max. pol rozka, na obed polievku a potom druhe az tak za dve hodiny, skor nechce. ale zeleninu do nej neviem dostat skoro vobec, akurat dusenu s masom :frowning2:
27. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka ja taky neumim odolat furt musim neco koupit dyz to vidimm :grinning:
27. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar andy:slight_smile:teda moje mala je desna kdyz sme ju krmili a to dlouho pac nas stvalo jak je pomala a pospichali sme vetsinou takze byla leniva se najist sama ale co sme ji strcili do pusy snedla vseckoa le ted ve skolce nechtela nic jist ale uz se naucila ze musi jist sama ale musi se do ni porad hucet nema zajem ma jine zajmy kdyby nemusela neji celej den kokyna omezujeme pac to zahani akorat hlad.a rano je zvykla glgat mleko asi 2az3deci a pak nic!mozna obed trosku a po obede snad jogurt a zase nic az do vecere ale neresim to predkladam ji a ona si vybere neresim uz nic jinak bych ju musela zabit asi :grinning:
27. únor 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky a detickyy :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Jdu si postěžovat.Mám dítě doma.Tak jsem se na něj těšila a noc příšerná.Musela jsem si k němu jít lehnout,furt vyječával.Asi změna.Takže čumím jak vyvoraná myš.Do toho jedeme ta tu prohlídku-blbej čas-12.30h,to chodí spát.Takže bude pěkně protivnej.Ještě,že to máme kousek,snad jsme do hodiny doma a pak to zalomíme oba dva. :cry: :cry: :cry:
Starší mlaďas dělá buřtguláš a já mám pořádný kafe,nebo usnu ve stoje.To je fakt po dlouhý době,co takhle blbnul.Jinak spí výborně. :confounded:
Potřebuju sebou čůránky a on se mi do toho vykajdil,tak jsem zvědavá,jestli je chytnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka jo to znam nekdy takovy noce mne zase adelka cely tyden vstava o pul sesty a uz neusne no dess :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my mame bramborovou a kasi a uzeny maso :grinning: :grinning: at vam ta prohlidka dobre dopadne pak mne poreferujesss :sweat_smile: :sweat_smile: a s tim mocem to je dobryy no jo detiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata tak zitra jedeme za babickou slavit 3roky tak si odpocineme konecne malou supnem babicce a vyrazime nekam sami :grinning:
28. únor 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka tak jak dopadla ta trileta prohlidka :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci dobry rankoo :grinning: :grinning:
29. únor 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Tak to máme za sebou.Trochu jsem se vyděsila,dr.našla menší šelest na srdíčku,takže jsme objednaný na EKG,ale není to akutní,až v červenci.Prý se to v růstu stává,ale radši pro klid tam jdeme.Jinak vše ok.Dostali jsme pochvalu za nádherný zuby.Váha a míra,jak jsem psala,cca.Vystřihnul tam písmena na oční tabuli-oči v pořádku,tlak a moč taky.Mluvení ok-nějak moc teda nemluvil,spíš se předváděl.Trochu ho bolí pindík,i když jsem hlídala jako ostříž,tak mu ho stáhla trochu nešetrně,má ho chudák celej rudej. :unamused: Takže závěr-vše jak má být vývojově i zdravotně.Žádné omezení nemá,do školky může.Uffffffff.Akorát ten šelest,dokud nebudu mít papír z kardia v ruce,tak jsem trochu nervní. :cry:
Přeju krásnou oslavu 3.narozenin.
Andry zdravím,jak je??????
Jdu to k malýmu na chvíli zalomit.Jsem nějaká vláčná.Tak nabiju baterky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. únor 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka tak to je dobre ze jev pohode :grinning: :grinning: ja mam malou na vylete jeli s tatkou a braskou :grinning: a ta nejstarsi je doma se mnou akorat pise ukolyyy :grinning: :grinning:
29. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme spali jen hodina a 3/4 :unamused: To já tak akorát zaberu,ale malej je v dobrý náladě. :wink:
Počkám na chlapa,zajedeme nakoupit na víkend,to zase bude balík :frowning2: a projdeme se.V neděli odjíždí na služebku do Polska,jen na tři dny-se docela těším. :grinning: :grinning: :grinning:
29. únor 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka teda se tesimm ze budes mit manzilka z domuu jo ja si zasla s dcerkou koupit zakusek dali jsme si do nosu a k tomu kafickoo :grinning: :grinning:
29. únor 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek