• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
Ježíš co to venku je holky za hnus?????? :frowning2: :frowning2: Tady vítr a leje.
Co děláte?????
Mladej s chlapem u jeho mámy,tak mám chvíli klid.Zrovna má dneska den blbec-protiva jeden. :confounded:
1. bře 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka u nas to samyy pocasi dess ale byli jsme u babi u dedy :grinning: :grinning: adamek tam zustal pres nocc :grinning: :grinning:
1. bře 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak jak je u nas zase prsi a po obede padime pro adyska :grinning: :grinning:
2. bře 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zenske tak sme u babicky oslavili Terciny narozky byla stastna mela kopu darecku a 2dorty a to ji jeste ceka oslava u nas doma s detma,pak jeste tchyne mozna,pak teta a kamaradka takze se ma teda :grinning: zitra jdu volat na 3letou prohlidku
2. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj aponchie, terezke vsetko najlepsie k narodkam :slight_smile: a co dostala? nech mam inspiraciu dobuducna :wink:
2. bře 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek.tak od mamky dostala 2dorty,povleceni na velkou postel s dets.obrazkama,knizku,omalovanky,halenku a nejake bonbosky a kokynka +penize na boticky pac mamka ji chtela koupit jarni a nenasli sme zadne tak mame penize a koupime ji sami od babicky dostala penize do kasicky to jsme radi pac ma hader uz dost i hracek.a od nas zitra dostane mickey mouse na zed drzaky rucniku a nejakych blbinek,plus nejake saty a tricka a kokynka letos sme si rikali ze hracky moc ne pac jich dostala na vanoce habadej a radsi prakticke veci ale hracku urco chce je jeste mala takze ji v ikea koupime kreslici tabuli na kridy proste neco co ji bude podporovat jelikoz hezky maluje nez nejake plysaky a tak pac s tema si ona nehraje vubec
3. bře 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Přidávám se ke gratulaci.Další tříročáček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Apo kreslící tabuli už máme skoro rok a půl a nemůžu si jí vynachválit.Když ho to popadne,tak maluje jako divej,takže fakt dobrej kup. :slight_smile: :slight_smile:
Včera jsme byli odpoledne dvě hodiny v MC,máme ho tu otevřené i o víkendu,což je supr,protože bylo příšerně a takhle je kam jít. :wink: Tomáš to tam miluje a parádně se vyřádil.Taky večer padnul a spal jako dub. :wink:
Dneska to vypadá líp-moc nefučí a docela teplo-asi poslední den,tak pojedeme busem k babičce,dáme kafe a zpátky-to vyjde tak na koupání.
Jaké máte plány kočky????????? :sweat_smile:
3. bře 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dekujeme za prani:slight_smile: zitra musim jeste koupit nejakej mini dort .teda ta se ma tolik dortu :grinning: mala mela kreslici tabulku takovou tu magnetickou ale rozbila ji a tak manza rikal ze zkusime koupit tu na kridy ale nejak ji pridelat na zed at nezabira tolik mista.tak ja jdu balit darky oficialne ma az zitra :slight_smile:
3. bře 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My hodně využili tu vodní,ale už ho moc nebaví.Tu na křídy pořád.Akorát jakmile má křídu,pomaluje co se dá :grinning: :grinning: :grinning: No lepší,než fixy :grinning: :grinning:
Takovejch dortů,to se má :wink: :wink: ,tak předem přejeme na zítra. :wink: :wink: :wink: :wink:
3. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta se ma tolik dortu ale ja zase priberu ona to skoro neji :grinning: jeste sem nakoupila nejake kokyna do skolky na zitra ale ma kasel a trochu rymu tak doufam ze se dnes nedorazi ve skolce jsem z toho nasrana jak hrom nektere mamky tam davaji decka s antibiotikama a nevadi jim to.mamka me taky driv musela nechat doma nebo nekdo hlidat ale toto?to jsou ty co sou celej den a ucitelky sou jeste rady ze se nakazi aspon jich maji min :angry:
3. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme do školky ve čtvrtek-poprvé do jiný.Je tam právě i to MC.Včera jsem se ptala,jestli ho tam mám hned první den nechat spát.Jako natvrdo.Tak prý jo,ať si zvyká,že po obědě nejde domů,že mi prý zavolají,kdyby vyváděl.No jsem zvědavá. :cry: Zatím nikdy nebrečel,ale to jsem si ho brala domů před spaním a chodil jinam-od nich jsem ho právě z důvodu marodění-tam fakt dávali děcka s nudlema až na bradu a on pokaždý pak tejden marodil.Jako správnej chlap. :angry: Obě jsou to soukromý jesle-školky.Na den maximálně 10dětí.Tahle je velká a nová,tak jsem na to zvědavá.200kč na den.Taky to není zadara :confounded: :confounded:
3. bře 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo tak to je mazec 200na den no kdybych vydelavala nekde asi bych to byla ochotna klidne dat pac tady ty ucitelky maji 28deti jsou zle nevrle porad rvou a mala je sice prubojna ale ucitelky nechaji at ji kluci ublizujou vidim to na zahrade totiz obcas maji mix deti 2apul az 5let a to je blazinec :grinning: snad se otrka a klidne mu baci kdyz ji ublizi nekdo
3. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apo on jde jen na těch pět dní v měsíci,chci s ním být do 4let doma.To víš poslední mateřská,tak si to chci užít. :sweat_smile: Holt tu tisícovku objetuju,at je mezi dětma a zvykne si.Už chodil půl roku a chybí mu to.Taky nějakej režim. :wink: Jsou tam děti od 2-4let,na těch deset dětí jsou dvě ženský-jedna je i zdrav.sestra. :slight_smile: Prostě to prubneme a uvidím.Mám to od baráku autem pár minut přes město. :wink: Tom je právě hodně kamarádskej a miluje děti.Zatím rvaní nehrozí. :grinning: :grinning: Ted už hodinu spí. :wink: :wink:
3. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo ja myslela ze celej mesic to by me svihlo tolik penez ted na materske :grinning: ale mit je nevaham pac min deti znamena mensi stres ucitelek a jsou milejsi na deti a tim jsou deti spokojene a proste porad dokola co si budeme povidat ze?co curani ?u nas porad stejne ale u babicky se tri noci nepocirala doma hned zase jo nechapu
3. bře 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky jak jeee a co deticky ta moje prdola tu lumpacii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se taky lumpačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku sluníčko,ale pěkná kláda a pořádnej vítr,takže nic moc teda. :confounded: :confounded:
Asi to s malým půjdu zalomit,dneska byl budíček neuvěřitelně brzo,po dlouhý době už v půl sedmý :unamused: :unamused: .Za chvíli bude jedlej. :pensive: :pensive:
4. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek tak u nas dneska oslava andrejka prijde s detima :grinning: ze jo andy?a mala nespi samozrejme a cte si mam vsecko nachystane a pudu se kukat na pohotovost chvilku.boli me dnes zada jak cert ve skolce ji nic nedali ani kokynko jen deti namalovali obrazek jo a mimochodem tchyne si zatim ani nevzpomela
4. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joooooo u vás se slaví,tak si to parádně užijte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My chrupčili dvě hodiny.Venku je hnusně.Aby byla změna,tak prší.Vypadá to,že budeme smrdět doma. :confounded:
Jeeeeeee ted mi došlo,vy dvě se znáte????? :confused: :confused: :confused:
4. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zname bydlime ob dva baraky vedle sebe :grinning:
4. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojak jo znameee seeee :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaká byla oslava??????????????? :wink: :wink:
No jo,mělo mi to dojít,že jste kámošky.To závidím.Kousek od sebe.Já mám všechny rozházený po městě :angry:
Venku opět zima.Já chci jaro :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
5. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uzili jsme si to decka poblbli bylo fajnee :grinning: :grinning:
5. bře 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek super terezka si to uzila dostala hezke darecky pokecali sme super jen je to desna zaskvara porad deti zlobi a provokuje :grinning: dneska slavila s nama ale darky uz ji nezajimaji mela toho moc a uz dlouo na 3krat a navic jeste v patek dojde kamoska
5. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mammciii :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem odvezla dítko do školky.Nejdřív byl nadšenej,nemohl se dočkat.Přijeli jsme tam a něj.prcek totální hysterák.Řval jako šílenej.Tomáše to trochu rozhodilo,jako i ostatní děti,pak jich začala půlka řvát taky. Byla jsem tam půl hodiny a ten malej furt ječel.Fakt výdrž.Válel se po zemi,obouval si boty,lezl na okno. Mladej začal natahovat taky,tak jsem rychle zdrhla.Snad to bude dobrý.Hlavně jeho první spaní. No nevím.
Pak jsem jela k dr.,za prášky a Sunar v 700 stováků a tágo ve školce.V Hypce menší nákup.
Ještě mám zmrzlý ruce,jak jsem škrábala auto. Tak dám kafe a koupila jsem si dortíky na chutík. Pak se pustím do toho bordelu tady.

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :unamused: :sweat_smile:
6. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka chudacek malej ten co plakal a jinak zdravim toho tveho prdolku :grinning: :grinning: a tvuj malej jeste pije sunar tak moje mala uz davnoooo ne :confounded:
6. bře 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tchyne si ani nevzpomela male poprat :(
6. bře 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie to je hnus :cry: :cry:
6. bře 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mladej to zvládnul bez problémů,až na to,že nespal.Takže za chvíli koupačka a maže,aby se nepřetáhnul.Ani nechtěl domů.JJ ráno pije vanilkovej sunar,jako mimino.Já jsem ráda,je v něm spousta vitamínů,tak dokud mu chutná,tak mu ho dopřeju. :wink:
Jinak ten prcek dokázal bulet celý dopoledne.Chudák.Já bych ho tam teda jako máma nenechala. :angry:
Apo to je teda dost smutný. :cry: :cry: :cry:
6. bře 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ale spis ona je smutna...
6. bře 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek