Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

Čau maminy, najde se tu některá, která rodila loni? 🙂
andrysek2
6. bře 2008
kejka ahojik tak to je jasny kdyz mu chutna ta moje kometka ma hrozne rada kakao anebo i hole mlickoo 😃 😃
kejka
7. bře 2008
Apo jak to?????Jsem to nějak blbě pochopila?Ty se s ní nestýkáš? =-) =-) =-) =-)
Včera mrzlo,dneska 6st nad nulou.To jsou skoky.Už aby bylo hezky.A pořád. :-N
Volala mi máma-jestli jí nechci půjčit Toma-je jí smutno.Včera jsme u ní odpoledne byli a on tam samozřejmě chtěl spát,tak asi zítra mastí. :-N Jeho druhé babině je už 83,takže tam hlídání nepřipadá v úvahu. 😉
Dneska velkej nákup na víkend. ]-( Se fakt těším. :-|
andrysek2
7. bře 2008
u nas byla vcera tez kosa dneskaje fajne ted jsem si umyla okno v kuchynii 😃 😃
kejka
7. bře 2008
Ježíš Andy ty jsi akční.Já vyprala jednu várku,trochu pofackovala kuchyň.Vařeno mám od včera. :-N
Tom si modelínuje,ve 12h jde do pelechu,dneska vstával už v sedum hodin-snad mu to nezůstane =-) =-)
andrysek2
7. bře 2008
to vis ja uz jsem takova pilna 😃 😃 my ted poobedvali doufam ze adela pomaze do pelechu :-p mne adela vstava cely tyden o pul sesty staci tiii
andrysek2
7. bře 2008
tak adela usla o pull duhy a jeste chrupka jdu si dat kafickooo 😃
kejka
7. bře 2008
Malej chrupčil skoro dvě hodiny.Ale teď je jako z divokech vajec. :-p :-p :-p :-p Dám ho chlapovi a pomastěj ven a já na nákup.Ať se proběhne.Nebo spíš oba 😃
Zítra si ho asi fakt vezme máma :-N :-N :-N
andrysek2
7. bře 2008
teda to je sikula ze je tak u babicky spon si spocnes tak adel spala do 4 hodin a ted si tu hrajouu 😃 😃 a odpoledne prisel synovec se svoji kockou 😃 javascript:addEmoticon(😅','vBody')
javascript:addEmoticon(😅','vBody')
aponchie
7. bře 2008
kejka pochopis az prectes diskuze na tema rodina sekce tchyne |-|
kejka
8. bře 2008
Apo až bude malej u mámy,tak budu mít čas a pročtu si to.Asi toho bude hodně. :-p :-p
Jinak vás moc zdravím při sobotě a přeju hezký víkend. 😉 😉
andrysek2
8. bře 2008
ahojik kejka tez zdravimmm 😃 😃 my pujdeme k babi a dedovii 😃 javascript:addEmoticon(😅','vBody')
javascript:addEmoticon(😅','vBody')
andrysek2
8. bře 2008
ahojik tak jsme byli u babi a venku dneska bylo teploucko a adel uz mne spinka od pul sestyyy 😃
kejka
8. bře 2008
Tak mladej u babiny. 🙂 🙂 Už se nemohl dočkat.Dal mi pusu a přijed mámo a budu hodnej. 😃 😃 Tak ať si to spolu užijou. 😉
Andy od půl šestý????? =-) =-) Tak to se mi ještě nestalo. :-N
andrysek2
9. bře 2008
ahojik jo fakt a vzbudila se v jednu rano vypila kakao a piskoty a spala do pul sedmyyy :-N
aponchie
9. bře 2008
andy :tak to je blazinec teda 😃 a to se normalne probudila jako?az uz ste vseci spali a ty jsi ji sla dat piskoty a kakao ? 😃 ty brdo
kejka
9. bře 2008
😃 😃 Já šla v jednu akorát chrupčit.Vstávala jsem v deset :-N Mladej uvařil rizoto,hodnej kluk. 😉
Malej chrupčil u babičky do půl osmý. 🙂 Ale takovej výkon jako u Andy,to jsem fakt nezažila. =-) =-)
andrysek2
9. bře 2008
jo holky holt jsem hvezdaaaa 😃 😃 😃 😃
kejka
9. bře 2008
Apo,tak jsem se jukla na tu diskuzi o tchýních.Můžu ti teda napsat,že ještě teď z toho mám pěkně hnusnej pocit. :-S :-S :-S :-S Moje rada-vykašli se na ní,nestojí ti za to a tvoje švagrová ti nesahá ani po kotníky.Asi tak. 😉
krejculka
9. bře 2008
Ahojky maminy,tak vás po delší době zdravím,nějak nestíhám 😞 .

Kejka,tak to máš super,že malej se hrne k babičce,můžeš pak odpočívat a užívat si.Já mám mamku v domě a druhá babička-k té nemám vůbec důvěru-hodně pije ]-( ]-( ,takže tam leda tak s MM společně na hodinku a šupajdi dom.Malej by ani sám nikde neusnul.Je na mě hodně fixovanej,co se týče spaní.Přez den bez problémů ho udám u švici,když si ptřebuju něco zařídit,ale na noc,to nee..

Jinak my pořád doma válčíme s rekonstrukcema,tak si asi dokážete představit,co pořád dělám-uklízím,uklízím a ještě miliónkrát uklízím.Připadám si jak krkavčí matka,že se míň věnuju malýmu,ale já mu to pak vynahradím 😉 .Teď ještě chrní,usnul asi ve 13hod.,přemýšlím,jestli ho mám jít vzbudit :-| ...
Já mu taky ještě kupuju mlíčko-nutrilon.Říkala jsme si,že ho budu kupovat do té doby,dokud ho bude pít.Mudr.mě říkal,že do 3 let by se mělo dávat a potom když to dítě chce,tak pokračovat...Takhle vím,že tam jsou vitamínky a obrany látky.

No nic,jdu za broučkem,stejně půjde spát zase s náma(chodí tak okolo 22hod.!!!)-dřív prostě neusne.Ale mě to ani nevadí,večer je jediná doba,kdy si s MM hraje,kdyby chodil spát brzo,tak se s tátou ani neuvidí,co je týden dlouhej.Tak se mějte a užívejte zbytek neděle.Ahojky
aponchie
9. bře 2008
kejka: |-|
aponchie
9. bře 2008
kejka:vsecko je pravda co je tam napsane manza za mnou vzdycky stal a podporoval me pac i knemu s echovaji desne,ale nejhorsi na tom je to ,ze ony s eumi nadherne pretvarovat takze pak mi nikdo neveri rika si fakt?to neni mozne ona je takova hodna mila a tak to ja jsem takova ze hned vytecu takze je jednoduche rict ze si vymejslim a tak no ale co konecne sem dospela k tomu,ze nemusim vsem vsecko dokazovat
kejka
9. bře 2008
Ahojky Krej po delší době 🙂 🙂 .Prcek chodí k mámě až poslední dobou,předtím taky jen na hlídání,ale nespal tam.Zkusili jsme to nedávno a v pohodě,moc se mu u ní líbí. 😉 Taky jsem si myslela,jak je na mě fixovanej,ale když šel poprvé do školky-vloni v září,to mu bylo 2,5r,tak mi dal pusu na páááá. 😃 😃 Žádnej jekot se nekonal.
Jasně,dokud bude Sunar pít,tak mu ho budu kupovat-je lepší,než obyč.mlíko. 😉 😉 😉
Apo obdivuju tvojí trpělivost,jak jsi se takovou dobu snažila,zkusit všechno urovnat a žádnej výsledek.Mě by asi ruply nervy dřív. ]-( A supr,že tvůj manža stojí na tvojí straně a máš v něm podporu. 😉 Jen nechápu,co tvé tchýni přelítlo přes nos?To bylo takhle od začátku? =-) =-) =-)
Jinak malej je u mámy zlatej-spal po obědě tři hodiny-to doma ani náhodou,pak byli do večera venku-lítal po lese,tak bude spát jako špalek.Počasí dneska krásný. 🙂 🙂 🙂
Tak se půjdu hodit do vany a pak k telce.Ráno chrápu,co to dá. 😃 😃 😃
andrysek2
10. bře 2008
ahojik mamci hruza ada celou noc prokuckal laryngitida desss takze ho mam doma :-p
kejka
10. bře 2008
=-) =-) =-) Ježíš,co to je??????To nemůže dýchat???????? 😞 Chudinka malej.Od čeho to je????
Tak jsem nechrápala,co to dá-od 8h sousedi vrtaj-předělávaj kouplelnu.Fakt supr.To jsem šla spát hooooodně dlouho. :-p :-p
andrysek2
10. bře 2008
ahojik kejka jo je takova pitoma nemoc ale neboj uz je to dobry 😃 😃
kejka
10. bře 2008
Andy,tak to je dobře,že je mu líp 😉 Slyšela jsem o tom,ale nedovedu si to představit. =-)
Nevím jak u vás,ale tady je na sluníčku 19stup.No nádhera.Tomík ještě u babičky,do zítra.Až přijde chlap z práce,tak mastíme po krámech. 😃
andrysek2
10. bře 2008
u nas je tez super mne se adelka ted vzbudila kometka 😃 😃
kejka
11. bře 2008
Ahoj holky.Zdravím ze slunečného Děčína.Je krásný den,chvílema zataženo,ale teploučko. 🙂
Už se mi stýská po prckovi,večer si pro něj jedu. 😉
Snad se mu bude chtít domů a babička nám ho bude chtít dát. 😃 😃 😃
andrysek2
11. bře 2008
teda ty se mas aspon spocnes mne se adelka ted vzbudila a nacpala si pupikk a ja dopiju kafco a jdu zehlittt 😃 😃
kejka
11. bře 2008
Nechce domů,prý až zítra 😢 😢 Ta malá besie. :-S :-S :-S
Jedou s babinou busem na výlet a pak něco nakoupit.Takže dneska ještě bez něj.Spal dvě hodiny po obědě a je vysmátej.A to včera chtěl maminku-komediant. 😢 😢
Fujjjjj žehlení nesnáším,co nemusím,tak nežehlím. :-N