• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
kejka ahojik tak to je jasny kdyz mu chutna ta moje kometka ma hrozne rada kakao anebo i hole mlickoo :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apo jak to?????Jsem to nějak blbě pochopila?Ty se s ní nestýkáš? :confused: :confused: :confused: :confused:
Včera mrzlo,dneska 6st nad nulou.To jsou skoky.Už aby bylo hezky.A pořád. :sweat_smile:
Volala mi máma-jestli jí nechci půjčit Toma-je jí smutno.Včera jsme u ní odpoledne byli a on tam samozřejmě chtěl spát,tak asi zítra mastí. :sweat_smile: Jeho druhé babině je už 83,takže tam hlídání nepřipadá v úvahu. :wink:
Dneska velkej nákup na víkend. :angry: Se fakt těším. :unamused:
7. bře 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas byla vcera tez kosa dneskaje fajne ted jsem si umyla okno v kuchynii :grinning: :grinning:
7. bře 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš Andy ty jsi akční.Já vyprala jednu várku,trochu pofackovala kuchyň.Vařeno mám od včera. :sweat_smile:
Tom si modelínuje,ve 12h jde do pelechu,dneska vstával už v sedum hodin-snad mu to nezůstane :confused: :confused:
7. bře 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis ja uz jsem takova pilna :grinning: :grinning: my ted poobedvali doufam ze adela pomaze do pelechu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne adela vstava cely tyden o pul sesty staci tiii
7. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak adela usla o pull duhy a jeste chrupka jdu si dat kafickooo :grinning:
7. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej chrupčil skoro dvě hodiny.Ale teď je jako z divokech vajec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dám ho chlapovi a pomastěj ven a já na nákup.Ať se proběhne.Nebo spíš oba :grinning:
Zítra si ho asi fakt vezme máma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. bře 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je sikula ze je tak u babicky spon si spocnes tak adel spala do 4 hodin a ted si tu hrajouu :grinning: :grinning: a odpoledne prisel synovec se svoji kockou :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
7. bře 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka pochopis az prectes diskuze na tema rodina sekce tchyne :pensive:
7. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apo až bude malej u mámy,tak budu mít čas a pročtu si to.Asi toho bude hodně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak vás moc zdravím při sobotě a přeju hezký víkend. :wink: :wink:
8. bře 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka tez zdravimmm :grinning: :grinning: my pujdeme k babi a dedovii :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
8. bře 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak jsme byli u babi a venku dneska bylo teploucko a adel uz mne spinka od pul sestyyy :grinning:
8. bře 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mladej u babiny. :slight_smile: :slight_smile: Už se nemohl dočkat.Dal mi pusu a přijed mámo a budu hodnej. :grinning: :grinning: Tak ať si to spolu užijou. :wink:
Andy od půl šestý????? :confused: :confused: Tak to se mi ještě nestalo. :sweat_smile:
8. bře 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik jo fakt a vzbudila se v jednu rano vypila kakao a piskoty a spala do pul sedmyyy :sweat_smile:
9. bře 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy :tak to je blazinec teda :grinning: a to se normalne probudila jako?az uz ste vseci spali a ty jsi ji sla dat piskoty a kakao ? :grinning: ty brdo
9. bře 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Já šla v jednu akorát chrupčit.Vstávala jsem v deset :sweat_smile: Mladej uvařil rizoto,hodnej kluk. :wink:
Malej chrupčil u babičky do půl osmý. :slight_smile: Ale takovej výkon jako u Andy,to jsem fakt nezažila. :confused: :confused:
9. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky holt jsem hvezdaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apo,tak jsem se jukla na tu diskuzi o tchýních.Můžu ti teda napsat,že ještě teď z toho mám pěkně hnusnej pocit. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Moje rada-vykašli se na ní,nestojí ti za to a tvoje švagrová ti nesahá ani po kotníky.Asi tak. :wink:
9. bře 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,tak vás po delší době zdravím,nějak nestíhám :frowning2: .

Kejka,tak to máš super,že malej se hrne k babičce,můžeš pak odpočívat a užívat si.Já mám mamku v domě a druhá babička-k té nemám vůbec důvěru-hodně pije :angry: :angry: ,takže tam leda tak s MM společně na hodinku a šupajdi dom.Malej by ani sám nikde neusnul.Je na mě hodně fixovanej,co se týče spaní.Přez den bez problémů ho udám u švici,když si ptřebuju něco zařídit,ale na noc,to nee..

Jinak my pořád doma válčíme s rekonstrukcema,tak si asi dokážete představit,co pořád dělám-uklízím,uklízím a ještě miliónkrát uklízím.Připadám si jak krkavčí matka,že se míň věnuju malýmu,ale já mu to pak vynahradím :wink: .Teď ještě chrní,usnul asi ve 13hod.,přemýšlím,jestli ho mám jít vzbudit :unamused: ...
Já mu taky ještě kupuju mlíčko-nutrilon.Říkala jsme si,že ho budu kupovat do té doby,dokud ho bude pít.Mudr.mě říkal,že do 3 let by se mělo dávat a potom když to dítě chce,tak pokračovat...Takhle vím,že tam jsou vitamínky a obrany látky.

No nic,jdu za broučkem,stejně půjde spát zase s náma(chodí tak okolo 22hod.!!!)-dřív prostě neusne.Ale mě to ani nevadí,večer je jediná doba,kdy si s MM hraje,kdyby chodil spát brzo,tak se s tátou ani neuvidí,co je týden dlouhej.Tak se mějte a užívejte zbytek neděle.Ahojky
9. bře 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka: :pensive:
9. bře 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka:vsecko je pravda co je tam napsane manza za mnou vzdycky stal a podporoval me pac i knemu s echovaji desne,ale nejhorsi na tom je to ,ze ony s eumi nadherne pretvarovat takze pak mi nikdo neveri rika si fakt?to neni mozne ona je takova hodna mila a tak to ja jsem takova ze hned vytecu takze je jednoduche rict ze si vymejslim a tak no ale co konecne sem dospela k tomu,ze nemusim vsem vsecko dokazovat
9. bře 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Krej po delší době :slight_smile: :slight_smile: .Prcek chodí k mámě až poslední dobou,předtím taky jen na hlídání,ale nespal tam.Zkusili jsme to nedávno a v pohodě,moc se mu u ní líbí. :wink: Taky jsem si myslela,jak je na mě fixovanej,ale když šel poprvé do školky-vloni v září,to mu bylo 2,5r,tak mi dal pusu na páááá. :grinning: :grinning: Žádnej jekot se nekonal.
Jasně,dokud bude Sunar pít,tak mu ho budu kupovat-je lepší,než obyč.mlíko. :wink: :wink: :wink:
Apo obdivuju tvojí trpělivost,jak jsi se takovou dobu snažila,zkusit všechno urovnat a žádnej výsledek.Mě by asi ruply nervy dřív. :angry: A supr,že tvůj manža stojí na tvojí straně a máš v něm podporu. :wink: Jen nechápu,co tvé tchýni přelítlo přes nos?To bylo takhle od začátku? :confused: :confused: :confused:
Jinak malej je u mámy zlatej-spal po obědě tři hodiny-to doma ani náhodou,pak byli do večera venku-lítal po lese,tak bude spát jako špalek.Počasí dneska krásný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak se půjdu hodit do vany a pak k telce.Ráno chrápu,co to dá. :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci hruza ada celou noc prokuckal laryngitida desss takze ho mam doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: Ježíš,co to je??????To nemůže dýchat???????? :frowning2: Chudinka malej.Od čeho to je????
Tak jsem nechrápala,co to dá-od 8h sousedi vrtaj-předělávaj kouplelnu.Fakt supr.To jsem šla spát hooooodně dlouho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka jo je takova pitoma nemoc ale neboj uz je to dobry :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,tak to je dobře,že je mu líp :wink: Slyšela jsem o tom,ale nedovedu si to představit. :confused:
Nevím jak u vás,ale tady je na sluníčku 19stup.No nádhera.Tomík ještě u babičky,do zítra.Až přijde chlap z práce,tak mastíme po krámech. :grinning:
10. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je tez super mne se adelka ted vzbudila kometka :grinning: :grinning:
10. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Zdravím ze slunečného Děčína.Je krásný den,chvílema zataženo,ale teploučko. :slight_smile:
Už se mi stýská po prckovi,večer si pro něj jedu. :wink:
Snad se mu bude chtít domů a babička nám ho bude chtít dát. :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty se mas aspon spocnes mne se adelka ted vzbudila a nacpala si pupikk a ja dopiju kafco a jdu zehlittt :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechce domů,prý až zítra :cry: :cry: Ta malá besie. :confounded: :confounded: :confounded:
Jedou s babinou busem na výlet a pak něco nakoupit.Takže dneska ještě bez něj.Spal dvě hodiny po obědě a je vysmátej.A to včera chtěl maminku-komediant. :cry: :cry:
Fujjjjj žehlení nesnáším,co nemusím,tak nežehlím. :sweat_smile:
11. bře 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek