• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
jo ale to je furt pradla des ted jsem vytrela a pecu babovku a to mam zase plnou koupelnu vypranyho pradlaaa :sweat_smile: :sweat_smile:
11. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja miluju zehleni :grinning:
11. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: To si ale děláš srandu,že jo?????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dobry rano uz to tu bantuje adela uz od pul sesty mne trefiiiii :cry: :cry:
12. bře 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kejka:nedelam :grinning: ja jsem zehlila i za prachy jak me to bavi :grinning:
12. bře 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky :slight_smile: :slight_smile:
Tak tady pořádně sprchlo,ale už svítí sluníčko,tak odpl.snad hezky. :wink:
Tom spal u mamči od 21-7.30h,normálně líp než doma. :unamused: Jsem zvědavá,co mi předvede v noci.Večer už si pro něj jedu.Zítra už mi ani nepřijde,že někde byl. :wink:
Apo tak to čumím :confused: :confused: -kde máš fotku?????
12. bře 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
admini mi ju smazali...byla tam T...
12. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Co to je T.........?????????????????????????
Já myslela,že se tam může dát fotka,jakou chceš? :confused: :confused:
12. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezka..nemuzes prej dite ,jen sebe :angry:
12. bře 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: To jsem nevěděla??????????A jako proč?Nechápu,proč by to mělo vadit? :confused: :confused: :confused:
Stejně jsou v albumech ne? :confused:
Tak hlásím,že se to tady vybralo.Neprší a svítí sluníčko. :wink: Snad to už vydrží. :angry:
12. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak u nas ted pekne lilo a jak adel cpe hrasekkk :grinning:
12. bře 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dámy :wink: ,
chtěla jsem se zeptat, jak to máte se školkou,moji Niky od září do školky vzali, ale nějak pochybuji o tom, že mi tam vydrží, dnes jsem ji chtěla na zkoušku nechat v mateřském centru, kam chodíme od září, ale během chvilky mi vyběhla v hysterickým záchvatu pláče, že tam nechce být sama a najednou už do školky chodit nechce :fearful: ..tak nevím, co s tím, sama jsem si na mateřskou školku špatně zvykala a chtěla bych jí způsobit menší traumata...ale doma jí už tolik nezabavím, musíme chodit stále do nějakých těch center, tak nemáte nějakej ten recept, jak ji na školku připravit??? Díky
12. bře 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:
Teda holky,nevím,jak u vás,ale tady leje a fučí pořádnej vítr.No hnus. :unamused:
Mladýho mám doma.Spal jako špalek do půl 8.Ted staví puzzle. :wink:
Lien-mladej začal chodil vloni na dopoledne - ve 2,5l do jeslí na dopoledne,na pět dní v měsící.Naštěstí v pohodě,dal mi pusu a mastil.Jenže pokaždý dostal rýmu a kašel.Byla to odnož od MC,jen jedna místnost,sice velká,ale na 10dětí a ještě děti,co byly na hlídání,třeba na hodinu,asi malá a špatně větraná.Takže jsem školku změnila.Je to taky u MC,ale už jako normální školka i se spaním.Zatím jsme byli jednou,předtím jsme se tam byli dvakrát podívat,aby se rozkoukal.Nechala jsem ho tam i se spaním-nespal,ale jinak byl pochválenej.Hodnej,bez problémů.Tak snad nelžou.Na dnešek jsem ho odhlásila,protože byl do včera-4dny u babičky,tak aby toho na něj nebylo moc. :wink: Od roka chodíme do MC,mezi děti,nechávala jsem ho i hlídacím tetám,tak si asi zvyknul.Recept fakt nevím-snad jen vydržet a nebo ještě prostě ten rok počkat.Možná tě fakt ještě moc potřebuje mít u sebe.Každé dítě je jiné. :wink:
Sandro :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik u nas tez fuci a jak byla jsem venkuu a sviti slunickooo :grinning:
13. bře 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se baští a jde se chrupčit. :wink: Sluníčko ani náhodou,vítr děs. :confounded: :confounded:
13. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminy jak je a co deticky ja chystam obidek bubu pict kuratko a bramborovou kasi :grinning: :grinning:
15. bře 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky me ta skolka stve cim dal vic uz mam prihlasky jinam.v patek mala na zahrade spadla do kaluze a byla cela mokra a ucitelka ji v tom nechala celou hodinu az se pocurala zimou a jeste mi vykladala ze se jen pocurala a mala mi doma rekla ze ji pani ucitelka rkla:Terezo sakra ty ses pocurala.no proste nechtelo sem ji ju jit prevlect tak s ena nu vysrali uz je jim nevhod ze jetam 3ti tyden v kuse a porad si na ni vylejvaji vztek na me serou me! :angry: doufam z emi ju vemou nekde jinde.jo a je tady mamka ze Zlina od ctvrtka takze pohoda.dnes jdeme na ples tak s etesim jak male decko..
15. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik aponchie chuderka mala :cry: :cry: tak si to pekne uzij na tom pleseee :grinning: :grinning:
15. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: Apo to si děláš srandu.To je fakt hnusný jednání od těch učitelek.Takový jednání si přece nemůžou dovolit.Ty vago,já bych jim dala.A už bych tam Toma nedala ani náhodou.Malá chodí každý den?
My smrdíme doma,páč jsme byli na kolotoči a mladej asi prostydnul a má rýmu,po dlouhý době,ale hlavně se potí,takže dneska radši nikam nejdeme a to je venku krásně. :confounded: :confounded:
Tak se mějte a držte palce,at se doma nezblázním :cry: :cry: :cry:
Apo užij si plesání. :wink: :grinning:
15. bře 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka no tem mym uz je lip tez byli nachcipani byli jsme s nima venku na hristi pekne si pohrali ted se koukaj na telkuu :grinning: :grinning:
15. bře 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik jak je dneska je u nas pekna kosaaa :grinning: :grinning:
16. bře 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojjjjjjjjjj
Tady teplo,ale pršavo :angry:
Tom je celkem ok,jen když si kýchne,tak nudle,ale jde to.Odpl.uvidím a razíme do MC. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Přijde mi nejstarší na oběd,takže kotle.Takovejch chlapů ti něco sežerou :grinning: :grinning: :grinning:
Apo,jakej byl ples????????
16. bře 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka my mame dneska na obidek kuratko ze vcerejska a akorat uvarim ryzi :grinning: :grinning:
16. bře 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,ples byl paradni byl to ples stredni skoly takze same decka a jen dva stoly dospelaku ucitele a nas stul :grinning: ale uzili sme si to opili sme se hned ze startu a delali si srandu z tech holek a kluku,devcata to je fakt sila ty mlade holky ,ty kreace ten vkus to chovani sakra doufam ze to tak Terka nebud emit :grinning: jinak se valime doma dneska boli me hlavinka ,Terka je uzasna neprudi hraje si kukame na TV a budeme varit na veceri spizy s bramb.kasi dostala sem silenou chut na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: od rana jim jen kysele ryby,lososa,parky,vodu,a okurky fakt parada :grinning: priste ,ale pudeme na jinej ples nejakej bohatsi hehehe pac tombola stala totalne za prd no jak u mladejch ...prsi a je hnusne tady :angry: chtela sem mladou vzit ven .rano jde do skolky doufam ze nepudou ven v tom mokru!
16. bře 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik aponchie takze sis to paradn uzila coo jako za mlada :sweat_smile:
16. bře 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apo :grinning: :grinning: :grinning: ,skoro ti závidím,jak si se pobavila. :slight_smile:
My jsme strávili dvě hodiny v MC,haranti řádili,že mi zvoní v hlavě,ale parádní odpoledne. :sweat_smile:
Tady už pak nepršelo,ale taky nic moc.
My do školky až ve čtvrtek na malej pak zase k babině-budeme předělávat prostřednímu pokoj. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aojik kdepak jste vsechny a jak jee ja byla dneska u zubare :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
My se kurýrujeme.Rýma a kašel-už naštěstí lepší.Venku čína-sněží jako blázen. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka teda u nas byl snih rano ale roztal adel mne spi a ja popijim kaficko :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek