• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
teda ahoj janiku.. no klobouk dolů tak brzo deticky po sobe to musely být celkem točky.. malý je tedka ve veku honzika a neumim si predstavit ze bych k nemu mela rocniho sourozence.. no ale tedka uz si to predstavit umim.. to uz by mu byli 3 roky.. to se dá..
2. kvě 2007 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgine já si stejně pořád říkam jak jsem to dokázala zvládnout.Ale bai (tchýně) hodně pomáhala.Jen kdyby to tak neuteklo.Zítra budu vzpomínat na den kdy jsem držela v náručí čerstvý ještě krvavý miminko.U Honzíka mi to po porodu udělali tak že mi ho dali pochovat až po umytí a při Peťulkovi čerstvýho ještě s pupeční šňůrou.Bylo to takový zvláštní.
2. kvě 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak to je fajn ze pomáhala rodina.. protoze si to jinak ani neumim predstavit.. tak na tebe zitra padne sentiment.. na me taky pred rokem padl.. nejvice na me ale spadl kdyz koncil ten uzasný rok kdy se malej narodil..
2. kvě 2007 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine na mě už ten sentiment padá asi tak měsíc :wink: U Honzíka to bylo taky tak :wink:
2. kvě 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinka1981 přejeme Petříkovi vše nej nej nej k jeho krásným prvním narozkám,ať má v životě hodně štěstí a dělá vám jen radost :slight_smile:

holky na mě to padá skoro pořád :sweat_smile: :grinning: furt si říkám jaký to bylo krásný hodný miminko a teď je to takový dráček :grinning:
3. kvě 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor911 moc moc děkuju za včerejší přáníčko.Moc mě potěšilo.Oslava bude v neděli včera dostal simbolický zákusek který snědli spolu s Honzíkem.
4. kvě 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinko není zač :wink: tak dnes máte oslavu,to si určitě bude skvěle užívat :dizzy_face: my se chceme podívat na zahradu,je tam dost práce,konečmě zapršelo,tak se dá něco dělat :wink:

gergina Ondrášek je už kus chlapa :slight_smile: má suprovou motorku :grinning: Lukymu taky podobnou plánují rodiče k narozkám :wink: jen by mě zajímalo,kam to všechno budeme dávat :unamused: koukala jsem,že už tam máš slabou čárku na testíkách :dizzy_face: tak že by už?? :slight_smile:
6. kvě 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor ahojky oslava dopadla asi takhle.Gratulanti zpoždění o hodinu ani se neomluvili ani nezavolali.Domluvený jsme byli na půl druhou kvůli dětem aby se vyspali.Tchánovci si v poledne chudinky hlady museli nacpat pupky takže když přijeli tak sotva něco snědli.Takže moje celodopolední snaha o uvaření svátečního oběda byla marná stačilo uvařit obyč jídlo a bylo by líp místo řízků a bramborovýho salátu.
Peťulka dostal balík plínek který jsou mu takřka malý takže budem rádi když je doberem a navíc jsou igelitový.Než aby se tchýně zeptala který kupuju tak střelí od boku.Koupila 8-18 jenže malýmu jsou i 9-20 malý.Pak dostal hrací nočník který zabavil Honzík a pak tři pribiňáčky a džusíky.Hlavně že dospělím nakupuje já nevím za kolik a dětem skoro nic.Mám z toho smíšené pocity a spíš je mi smutno.
Moc se omlouvám za takový příspěvek ale muselo to ven.
6. kvě 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janinko :frowning2: :frowning2: :frowning2: znám takové situace. To je smutné, vždyť nejlíp se vybírají dárky pro malé mimina a děti. Až budou chtít MP3, PC a tak, bude to horší. Naše oslava 1. narozeninek taky nedopadla nejlíp :frowning2: nerada na to vzpomínám.
7. kvě 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, tady jsou ty dotazy:
sice už jsem to dala jako zvlášť téma, ale zeptám se i tu.
Co dáváte pít vašim dětem?
Jaké dárky jsou vhodné ke 2. narozeninkám?
Dík za tipy :slight_smile:
7. kvě 2007 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
0401 tak to je mi líto že ani vaše první narozky nedopadly nejlíp.Smím se zeptat proč?Pokud to nechceš otvírat tak nemusíš.

Jinak pít dáváme čaj od lerosu nebo jakýkoliv jiný nebo minerálku on vypije cokoliv.Tchýně kupuje pitíčka a figo a takovýho něco já teda ne je to podle mě přeslazený.

K narozkám no vzhledem k tomu že máš holčičku tak nějakou panenku kočárek na ní myslím že i motorka odrážedlo by se hodilozáleží taky jaké je vaše okolí zda by to tam využila.
7. kvě 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinka to je mi líto,že to takhle dopadlo :confounded: já mám naštěstí opačný problém,MM rodiče mu dávají až moc,což mě se nelíbí,nechci,aby byl zkažený penězma,nehledě na to,že si to nemůžou dovolit :unamused:
ty mají teda nápady koupit k 1.narozkám plíny,to už je lepší oblečení,vždyť dnes je pro ty malé děti tolik hraček :frowning2:

Peti dávám čaj,mulťáky,pro děti, občas minerálku :wink: k narozkám určitě kočárek,nákupní košík se zbožím,panenku,skluzavku,nebo houpačku,záleží an fin.možnostech :wink:
9. kvě 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja jsem ted mela jednu oslavu-te starsi -dva roky, dostala od nas trikolku, od babci kocarek a pak koralky a drevenou sadu do kuchyne.Nakoupeno na www.ceskehracky.cz maji tam dobre darky a neni to drahe.
K piti davam vodu od nas z pramene, hokly to pijou celej zivot od malinka.Jsou na to zvykli.Sladky nechtej.Obcas jim udelam slabej caj, nebo do te vody kapnu trochu citronu, ci jinou BIO 100procentni ovocnou stavu. ale navyrabenou z koncentratu. Nejcasteji ten bio jablecny most prodavany ve sklenene 7lahvi.
10. kvě 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
georgina gratuluji k těhu :dizzy_face:

kabatko pokud máte vodu z pramene ok,tak je to určitě dobré :wink: jsou to ty mošty co prodává třeba Delvita?nebo kupuješ jen v biopotravinách?
18. kvě 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a 0401 :grinning:
tak se zas po dlouhé píšu. Náš Martínek dostal k 2 narozeninám tříkolku,velký dřevěný vlak se dvěma vagóny. Sedneš si dopředu a nohama se odrážíš. V těch dvou vagonech si táhne hračky. Jinak k pití dáváme pouze kojeneckou vodu - neperlivou a čaje od Hami,taky jim dávám šťávu z mrkviček.
0401:
Je mi líto, že vaše 1 narozky dopadly špatně :frowning2:
Jinak mám za sebou zkouškové období na VŠ. Přípravy na svatbu máme v plném proudu. Stále ještě scháníme spoustu věcí. Dnes jsem si koupila botičky. Ladíme celou svatbu do bílé a světle modré a mé botky mají takovou barvu, takže je skvěle využiji i po svatbě. :grinning:
Jinak se máme dobře a kluci krásně rostou. Jen nám dnes na chodbě někdo ukradl kočár i kárku :angry: :frowning2: . Znamená to pro nás koupit aspoň kárku,protože Tomíček je ještě malý a větší dálky ještě neůjde.Ach jo :sweat_smile:
22. kvě 2007 v 17:59  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
0401:
Martínek mi to odeslal dřív než jsem chtěla :slight_smile:
Chtěla jsem se ještě zeptat, co je nového u tebe ? :dizzy_face:
22. kvě 2007 v 18:01  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ČÁÁÁU NIKY :slight_smile:
To je fajn, že ses ozvala. Dík za zodpovězení mých otázek :slight_smile:
Vidím, že to u vás pěkně žije. S tím kočárkem je to teda pěkný hnus :angry: Lidi jsou fakt hovada. A jak jsi to řešila? Byli jste to nahlásit? Taky mám kočár přede dveřmi, tak mám obavy...
Kdyže máte ten termín svatby? Ty přípravy bych nechtěla znovu absolvovat, ale ten svatební den bych si klidně zopákla :slight_smile: Byli jsme teď na svatbě a pěkně jsme si to užili. I Paťka dobře zapařila, kukni do alba.
Můžu psát jen, když malá spí, taky mi do toho různě píše a odesílá dřív než chci já :wink:
Gratuluji k ukončenému semestru :slight_smile: Kolik ještě?
26. kvě 2007 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj 0401,
to je fakt. U nás to teda žije pořádně. Martínek už konečně chodí přes den na nočník a plenu má jen na noc. :grinning: A Tomíček už měsíc sám krasně chodí :grinning:
S těma kočáry jsme to neřešeli nijak. Stejně by zloděje nechytli a nás by sepisování papírů na policii stálo jen čas,který jsme radši strávili s klukama na hřišti. Koupili jsme už jen sporťák a máme ho teď zamklý k zábradlý u schodů. Tak snad nám ho taky někdo nešlohne. Jinak do konce VŠ mi chybí ještě 2 roky :sweat_smile:
Patrička vám krásně roste. Vypadá jak andílek, se kterým šijí všichni čertíci. :grinning:
Svatbu máme 07.07. ve 12:00 na Vyšehradě v kostele. Už se moc těším :dizzy_face: Už jen 39 dní. :grinning:
Tak zatím pa. Letím s klukama hrát fodbálek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2007 v 15:43  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jsem tu dlouho nebyla :grinning: u nás je nového to,že nočníčkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: tak v pátek dostane za odměnu traktor s vlekem :grinning: teď ještě to zvládnout v noci a venku :unamused:

Niky obdivuji tě jak to vše zvládáš :astonished: školu a 4 děti a do toho ještě svatbu :dizzy_face: máte hezký datum,to jste se svatbičkou čekali tak dlouho na pěkné datum?nebo se prostě berete až teď? :confused: máš krásný kluky :dizzy_face: přidej ještě fotečky :wink:

Peti už jsi něco vymyslela k narozkám?my už jsme se rozhodli pro skluzavku :slight_smile:
30. kvě 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to datum nám tak nějak vyšlo samo :dizzy_face: .Každopádně si ho můj budoucí manža bude jistě pamatovat :grinning: . Myslím, že když si to dobře naplánuješ, tak stihneš spoustu věcí. Má profese před mateřskou, byla manažérka obchodní skupiny,což znaméná plánovat, vdělávat a vést lidi :slight_smile: . Tudíž mé zkušenosti pramení odsud.
Jinak mi už taky čůráme do nočníčku,ale venku a v noci nám to ještě nejde :sweat_smile: .
10. čer 2007 v 18:58  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky Tomášek už čůrá do nočníčku? Nebo Martínek?Šikulka to je :dizzy_face: ,neboj to se brzy naučí,my už jsme bez plenky úplně :slight_smile: po mateřský se vrátíš do své práci nebo budeš hledat lepší,když si děláš VŠ?já budu muset hledat novou práci :unamused: svatbička se blíží rychlostí blesku viď :slight_smile: a s pamatováním manža určitě opravdu problém mít nebude :grinning:
19. čer 2007 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eli, vidím, že to tu trochu držíš při životě :wink:
nám včera MK zlobil :unamused: dnes jede dobře, ale jedem k babi na grilovačku, tak zas nic moc nenapíšu. U nás je trochu zataženo, tak snad to klapne :wink:
všem přeji krásnou sobotu :wink:
30. čer 2007 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
těch dotazů na mě je tu více, tak snad na nikoho nezapomenu. Na nočníček chodí Martínek. Ale teď jsem mu koupila dětské prkýnko na WC, tak snad to brzy zvládnem i s nim :dizzy_face:
Po VŠ chci jít pracovat jako lektorka,ale to až taky po mateřské za tři roky.
Za 6 dní se vdávám a zrovna jsem dostala pěknou chřipku ach jo :frowning2: No, snad to do pátku vyležím. Více napíšu až po svatbě. Tak zatím pa a přeji vám hezké sluníčkové dny. Já letím do pelíšku :frowning2:
1. črc 2007 ve 20:42  •  4 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminy taky mam dcerku ktera se narodila 12 unora 2005 a jmenuje se adelka
7. črc 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Niky,
gratuluji k manželství a přeji spoustu lásky a krásných chvil na vaší společné cestě životem :slight_smile:
Vy když jste si říkali své ANO, my se roztékali v autě a pádili na dovču :slight_smile: potkali jsme neskutečné množství svateb, nevěsty byly jedna hezčí než druhá.
15. črc 2007 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máme za sebou oslavu 2 narozeninek :wink:
23. črc 2007 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám kluka Matěje, narodil se 21.února.
2. srp 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Etinko :slight_smile:
7. srp 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky,
tak naše se jmenuje Pavlínka a narodila se 18.4.2005 :slight_smile: a jak se mají vaše dětočky?

0401 vaše holčička má pěkné jméno :grinning: :grinning:
10. zář 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
....dětičky....už blbnu :angry:
10. zář 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek