• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
Ahojky,tady sněhu hafo,ale sluníčko-taje to,takže mokro. :frowning2: To je první jarní den a takhle to vypadá :rolling_eyes:
Ještě trochu rýmujeme a kašleme,ale už jen malinko,hlavně když běhá jako šílenec,tak pak kašel :confounded: :confounded:
Uvidím jak odpoledne,ted šel do pelechu a půjdeme na malou procházku,pokud nezačne chumelit.Už jsme doma třetí den a jsem na palici. :cry: :cry:
Co u vás holky nového????????
20. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik tak jak je po velikonocichhh :grinning: :grinning: u nas dobry plno dobrutek a vajicek budu delat koprovku a vajickovou pomazanku :sweat_smile: :sweat_smile:
25. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Andry :slight_smile:
Já mám malýho od soboty u mámy,dneska si ho beru domů,tak jsem si zase trochu odfkla.Jen jsme dělali prostřednímu pokoj študákovskej,tak jeden den teda příšernej bordel a práce,ale je hotovo. :wink: Akorát to počasí stojí za prd. :frowning2:
Za chvíli jedu do města,tak přeju hezký den. :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik kejka teda ty se mas aspon spocnes :grinning: :grinning: u nas uz je celkem fajn ale vcera tolik snehu to bylo desny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Andry tady včera krásně-svítilo slunko,sníh žádnej,teď trochu,ale zase svítí,tak to vypadá jako na jaře,jen je pěkná kláda.Z balkonu mi visej rampouchy :angry:
To víš,máma se malýho nemůže nabažit,poslední mrňavý vnouče. :grinning: :grinning: Starší už jsou dacani.Chodí k ní často,taky tam hodně spávali,ale už to jsou chlapi,tak jí většinou vyžerou lednici. :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je jasny at si babicka uzivaa :sweat_smile: :sweat_smile:
25. bře 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky jake velikonoce?dobry?u nas pohodicka akorat dneska zacalo snezit toz to fakt nechapu a pristi tyden ma bejt skoro 16C :astonished: si z nas delaji curinu ne?dneska je mlada hodna a sla si odpocinout a ja tak premejslim o zivote a lidech.vis jak sem psala o te tchyni kdo si to cetl jake to mam a tak..no proste dneska sem jela do teska a koho tam nepotkam svagrina tchyne a jeji mala kristynka..samozrejme sme delali ze s enezname a sli kolem sebe jak cizi lidi jenze jak sem zajela do jine ulicky videla sem malou jak utika smerek k vychodu proste tchyni utekla pac ta ji hlidala a svagrina si zatim sama nakupovala,tak ja debil sem za ni letela a volala na ni pac utikala.tchyne ani nevedela krava.dotahla sem malou az k ni mezitim na ni volala rikam ji Jarunooo mas taky malou!!!ona jen heh dik a utekla pryc kurva ona me tak nasrala!!svagrina beztak o tom nevedela pac by ju roztrhala na kusy za to,ale nasrala me ze ani podekovat neumela,ja vim jake to je kdyz se ti decko ztrati v dohledu a nevis kde je!sakra mrcha jedna zla.,jaksem sla od pokladny tchyne s ena me jen hnusne podivala tak sem se nasrala a doma napsala svagrine ze misto hnusnych pohledu mohla aspon podekovat ze jsem ji chytla malou kdyz tchyne ani nemela poneti a ani neodepsala dobry co??manza rikal ze ona je takova krava a tak me nenavidi ze ikdyby ji mala videla nad propasti a ja ji vytahla nerekla by ani slovo .ted to zase prekrouti mrcha jedna.ze sem se do toho vybec srala ale zase nemam zaludek ji nechat bezet vim sakra jake to je
25. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik aponchie to je des :angry: :angry: :angry: a meho manzilka si nevidela :wink: :wink:
25. bře 2008 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
:confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry:
Apo,co na to napsat-fakt jsou šalené.Vykašli se na to.Nestojej ti za to.Však na ně jednou dojde. :angry:
25. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz z toho zacinam bejt poradne psych.vystavena i z blbeho setkani s nema takze chyba je asi nejak ve me jenze nevim jak na to,jak se na ne vykaslat jak to neresit jak s enetrapit a tak jestli mate nejaky recept sem s nim
25. bře 2008 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nechcete koupit plenky 15-25 kg? Manza omylem koupil velke,napiste do IP v pripade zajmu,diky
27. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mamci dobry ranko u nas uz je vse na nohou :grinning: :grinning:
29. bře 2008 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojjjjjj
Teda Andry tak brzo po ránu?????????V tu dobu jsem měla ještě půlnoc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jsi čiperná holka. :wink:
Dneska má Toma babička,ale jen odpoledne,byli venku.Bude hezky proběhlej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jdeme do zologický na zvířátka-to bude juchec.Je tam obr hřiště,tak se vyjančí. :wink: :wink: :wink:
29. bře 2008 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mmci my ted prijeli byli jsme na zamku v hradci nad moravici bylo super teplouckooo :grinning: :grinning:
30. bře 2008 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
My byli v zologický-bomba.Hodně lidí,ale bylo tam pěkně-fotky v albu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2008 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem celej den pracovala na zahrade :grinning:
30. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte pridavame sa k vam sme narodený 7.5.2005.Chodite už do škôlky???
30. bře 2008 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Som ale blba:som sa pomýlila bola som na mojasvadba a 7.5.2005sme mali svadbu a automaticky som napisala tento termín.Narodili sme sa 12.10.2005
30. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte moyem sa pridat?mam sznceka,starsieho a ten je narodenz 18.3.2005
31. bře 2008 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky :wink:
Vítám nové maminy.Supr,že se to tady trošku rozroste. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nám se opět v noci vrátila rýma a kašel,takže k dr.Tentokrát jsem si řekla o ATB kapky do nosu,už je neměl půl roku,tak snad pomůžou.To se nám ta zologický teda vyplatila. :confounded: :confounded:
Teď chrupe,tak dvě hodinky bude tuhej,dostal prášek na kašel,je i na spaní,tak si odpočine.A to je venku tak krásně. :confounded:
Zuzko :grinning: ,svadba byla asi krásná,když to máš tak zafixovaný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Lenrie-Tomáš je 17.2,takže o měsíc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jej dik kejka za privitanie,tak moj maly uy chodi do skolky od septembra ale es sa nam akosi nechcelo vstavat,tak ostal doma s nami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nahodou ste niektora nedala ockovat drobcov prenevarom?ze co to stoji?stale nad tym uvazujem,odkedy je maly v tom kolektive :astonished:
31. bře 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Len my začali chodit do školky vloni v září,na pět dní v měsící a chodí tak do dneška,zatím jsem doma i když ten rodičák :angry: :angry: :angry: No je to moje poslední mateřská-věk mých dětí vidíš v nicku.Už to mám skoro na babičku. :grinning: :grinning: :grinning:
My máme normoš očkování,akorát uvažuju o neštovicích-starší kluci je vůbec neměli. :confused: :confused: :confused: :confused:
Je fakt,od tý doby co chodí do školky marodil tak 5x určitě-rýma,kašel.ATB jen zatím kapky do nosu.Do té doby jednou rýma. :frowning2: Stačí jedno usoplený děcko a je to. :confounded:
31. bře 2008 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mala zase kuca a ma sopel dneska sem s ebyla podivat ve tride na malou jak ji a nektere deti chrchlaji o zivot no hruza.jdu ji uvarit caj paralen a snad to nebude tak hrozne
31. bře 2008 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda pozeram zeny ako tie vase dietky su stale chore, u nas je to nastastie celkom dobre, i ked zima tento rok nema konca. Moje ani jedna do skolky nechodia ale starsia pojde an buduci rok na zopar dni.
Kejka- nestovice to su ovcie kiahne? Moja starsia bola proti nim ockovana a Anicka to stihla chytit este pred ockovanim v 5 mes. Kedze sa to siri vzduchom tak na tvojom mieste by som tvojich dospelakov dala zaockovat, v dospelosti je to velmi nebezpecne a hlavne pre chlapcov.
31. bře 2008 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
luciask:to nebylo kdyz nebyla ve skolce :wink: ale hned jak nastoupila zacala byt nemocna v jednom kuse a tim,ze chodila na 5dni v mesici to byl zahul az posledni tri mesice je zdrava relativne teda pac chodi nonstop do skolky a nemyslim,ze to maji deti co nemaji dobrou imunitu,muzes ji krasne vylecit dat zpatky a najde se nejaky dite co ma antibiotika a je ve skolce a oslabenej organizmus to chytne hned ten den zpatky takze tak :slight_smile:
31. bře 2008 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je přesně ono.My chodíme zatím jen na pět dní v měsíci a už jsme jednou museli změnit školku.Teď v té nové zatím nemarodí.Tenhle sopel a kašel jsme spíš zavinili my,páč jsme ho vzali na kolotoč-tam nastydnul a pak byl asi nedoléčenej a vrátilo se mu to zpátky. :confounded: Na celý den půjde až příští rok,zatím jsem doma,tak si nechám i ten chudej rodičák. :frowning2:
Jinak ty neštovice,nevím,naše dr.říkala,že bud je chytěj-ale spíš už asi né,průběh je trochu horší,ale to,co asi myslíš u kluků,tak je u spalniček. :rolling_eyes: Malýho očkovat nechám,hned,co bude zdravej. :wink:
Dneska jsem se naštvala a koupila odsávačku na vysavač,má tu hnusnou zadní rýmu a tu nevysmrká ani náhodou,takže luxujeme.Jemu se to líbí a drží si to u nosu sám. :grinning: Akorát bude asi hustá noc-hodně kašle. :confounded: :confounded: :confounded:
31. bře 2008 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik maminy zdravim tak my dneska malovali kuchynnnn :grinning: :grinning:
31. bře 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamky,dlouho jsem tadyz a váma nebyla,tak se omlouvám.Pořád makáme doma,aby jsme měli krásny hnízdečko :wink: .

Nově příchozí maminy vítám a zdravím!!!Zuzanka,Davídek je narozenej 5.11.,takže prcci jsou od sebe o pár dní :wink:

Dneska bylo tka nádherně,že jsme ani do školky nešli(stejnak tam byli všechny děti nachcípaný :rolling_eyes: ,tak jsem se bála,že by malej lehl taky),tak jsme raději byli venku na zahradě a bylo nám krásně a hlavně bylo teplo!!!Měli jsme tady ve stínu 16stupňů!!!No prostě paráda,já jsem se vyhřívala jak ještěrka :slight_smile:.

Kej,tak do je Tomík dobrej,že si nechá vytáhnout sopel odsávačkou.To Davídek,sotva ji viděl,tak zdrhal,ale už asi od roku a třičtvrtě smrká krásně sám,takže pohoda.Na štěstí nachlazenej nebývá,jen když příjde do školky nějaky zasopleny děcko :rolling_eyes: ,tak to od něj chytne.Minule jak měl chřipku,tak kluk k našemu malýmu přišel a přímo na něj pšikl,viděla jsme jen takovy ty kapičky,jak přistály malýmu na obličeji,tak jsem si říkala,že bych té matce nejraději něco pěknýho řekla.Co tam má co lozit s němocnym děckem!!! :angry: ALe to je asi všude stejny.
31. bře 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne nastastie dievcata sa vedia vysmrkat obe, a take velke sople to este ani nemali.
Vidis kejka, ako ja viem pocesky, uz ani poriadne nerozumiem, hahaha. Tak spalnicky su kiahne? a co je to potom tie nestovice po slovensky, baby pomozte, nech sa cosi naucim.
31. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Alespoň se zasmějeme. :wink: :wink:
Krejculko Tom taky smrká sám,ale to co z něj vytáhnu,by fakt nevysmrkal ani náhodou.Chudák malej.Sám si řekl-Mami lux,vysát nudle. :grinning: :grinning: Ted mu trvalo skoro hodinu,než zabral,kašel mu nedá spát.Dostal prášek,tak jsem zvědavá jaká bude noc.Moc růžově to teda nevidím. :confounded: :confounded: :confounded: Včera jsme ho ještě dodělali v zologický,ale to mu nic nebylo,jen sem tam pokašlával. :angry: :angry:
Neštovice to bude asi stejný ne? :confused: :confused: :confused: Holky co myslíte? :slight_smile:
31. bře 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek