• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
kejka skus ho pred spanim dat do kuplne a tam pusti horucu sprchu, vlhky vzduch je na toto velmi dobry, pripadne ak to mava dost casto mozno by sa oplatilo investovat do zvlhcovaca vzduchu. Tiez je dobre dat ten taky mentolovy krem na hrudnik, to pomaha. dat o podusku viacej nech sa lepsie dycha.
31. bře 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nemá to často-teď se mu to vrátilo podruhý za sebou-asi nebyl úplně doléčený. :confounded: Jinak vůbec nemarodí.Rýmu ze školky nepočítám-to je tam normální.Bohužel. :unamused: :unamused: :unamused:
Vzduch vlhčím-dávám i do pokojíku mokrý hadry na ně kapu eukaliptus olejíček.
V tomhle mám fakt praxi-nejstarší kluk na to trpěl,když byl malej.No zato ted nebyl nemocnej snad od základky. :slight_smile:
Ale díky za radu,každá je dobrá. :wink: :wink: :wink:
Mám ho koupat?????????Já ho ty první dny nekoupu,právě kvůli tomu,aby nebyl rozpařenej. :confused:
31. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neviem ja kupavam baby aj ked su chore, ked maju horucku aspon sa im troska zrazi ale nebyvaju casto chore takze neviem, si myslim ze kazdy si musi odskusat co funguje u nich.
31. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci zdravim no vidim ze tu pisete ze vase deticky u smrkaji sami ta moje jeste ne jen malokdy takze odsavacka v pozoruuu :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak mala celou noc kucala suchej kasel tak sme sli pac mela i teplotu a prej to neni hrozne ,ale dala ji zodac kapky na to kucani zda se ji,ze ma po me nabeh na astma :unamused: a ona jeste porad lita a chodit neumi takz ekuca nonstop ted lezime a pak pujdu pro obed do skolicky
1. dub 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Apo u nás to samý.Celou noc prokašlal-příšerný.Vysávala jsem nudle i v noci.Taky neposedí a lítá jako šalenej,pak kašel,že se dusí. :confounded: :confounded: :confounded: Spala bych,až bych brečela. :cry: :cry:
Andry jj on smrká,ale ty sople,co má ted fakt vytáhne jen odsávačka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak je to s tím sprchováním,koupáním????????Když tak šíleně kašle???????? :confused: :confused:
Teplotu jsme ještě nikdy neměli-snad jen k zubům,když mu rostly. :sunglasses:
1. dub 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik aponchie tak to mne mrzi ze je mala nemocna at ji je dobreeee :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek tak pred chvili usnula coz nikdy nedela takze je ji asi fakt blbe.ja spat nebudu pac bych neusnula vecer ,dostala jeste zyrtek tak po nem snad bude utlumena chudera.andrejka mi pohlidala malou a letela sem do skolky pro obed :grinning: musime byt doma zavreni do patky prej..no a smrka dobre to ase jo ale nechce uz ma rozedreny nos ale sopel moc nema spis suchy dusivy kasel
1. dub 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apo mladej chrupčí od půl jedný.Má taky prášky na utlumení kašle,kupodivu zatím nekašlal ani jednou,snad to bude i v noci,jsem nevyspalá,jako dlouho ne. :confounded: :confounded: Taky budeme zavřený doma.Nejmíň tři dny určitě :confounded:
1. dub 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je parada co?a ja mam obavu,ze jak pujde (asi)v pondeli do skolky hned zase neco chytne sakra a to davame preventan multivitaminy a cecko
1. dub 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já koupila mulťák spray,pomalu dvě stovky,je tam všechno,cpu ho ovocem-kiwi,pomeranče,jahody,jablka,víno-co se dá a je to na prd.
Jak ti dlabe?Tomáš nic moc,asi nemá chuť k jídlu. :frowning2:
1. dub 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nezavidim vam, ja neznesiem byt doma dlho, asi by som zosalela. Dneska ideme s deckami ku kamoske, co ma dievcatko tak stare ako moja starsia, tak sa trosku prehraju. Vcera sme este boli v kniznici a v obchode, mali vypredaj velkonocneho tovaru, tak maju baby nove vymalovavanky(vsetko ostatne uz bolo rozpredane).
Ja davam multivitamin, takych tych gumovych mackov obidvom. Ale oni jedia aj dost vela ovocia. Dufam ze tento rok nas to vsetko obchadza a aj bude.
1. dub 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě doma jebnéééééééééé :angry: Pomoocccccccc
Já ti tak závidím,venku krásně a my doma.
Buď ráda,nemocný dítě je fakt na palici. :confounded: :confounded: :confounded:
1. dub 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mlada malo ji normalne a ovoce a zeleninu nemusi jen banany a sem tam jablko je to hruza tak ju cpu vitaminama aspon takhle dneska mela 40horecku takze neji nic ale ted ji to kleslo na 38,2tak uz snedla trosku hovezi polevky a pije a pije lip.caj na veceri ji dam asi jogurt a piskoty nic nechce aspon ji to ovlazi trosku
1. dub 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik tak jsme nakoupili utratili :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne ked su chore tak chcu vacsinou pomarancovy dzus pit, na caj moc nie su, starsia obcas vypije ale mladsia ta ho enchce ani vidiet.
Andrysek a pochval sa co si nakupila.
1. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci tak jsme nakupovala pro deticky kazdymu botasky a siltovky a anet te nejstarsi rifle no priprava na jaroooo :grinning: :grinning:
2. dub 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska teda venku nič moč. :unamused: :unamused: :unamused:
Noc v pohodě,jednou odsávání a kapání,prášek na kašel zabral,tak spal skoro cel.noc.Do 8h do rána. :sweat_smile: Takže se i maminka vyspala. :wink:
Apo jak u vás???????????
Luci u nás se pije Jupí šťáva,dost jí ředím,ale čaj jen u babičky,nebo když ho pije s chlapem.Ráno ještě sunar,jako mimino :grinning: :grinning:
2. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas hnusne prsi a je divne mlada dnes ozila uplnym zazrakem lita tady prej je ji dobre od rana a ted padla zase ale nema teplotu a skoro nekasle jenze porad neco v sobe ma,vcera 40teplota a dnes by sla ven a to ji z jednoho ocicka tece trosku tak rano pujdeme na ocni co vy?
2. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá,že není úplně ok :unamused: S tím očkem běž,dají jí něj.kapky.
Tomáš je furt zahuhlanej,rýma,když lítá,tak kašel,ale taky by šel ven,to je jasný.
Tady taky prší.A oproti včerejšku zima. :frowning2:
Ted to zalomil,tak bude snad dvě hodiny spát,potřebuje nabrat sílu.A snědl misku květákovky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sme doma a dostala kapky spersadex a Mudra rikala ze je to zanet spojivek ,ze to muze bejt z toho vetru klidne a i z te rymy a ze mame kapat 5xdenne tak uz snad to bude lepsi ,ale blbka sem chtela jet az rano a ji by bylo zle nastesti nas vzala hned ve 3hodky a uz se valime doma,obcas to vypada,ze uz jakoby sviti slunko ,ale zadne kriky :confounded: ona mi po tom Zodacu chrape jak najata.ted usnula a asi ji necham ne?sice mam strach at spi vecer ,ale zase si rikam,ze prece jen kdyz je nemoc tak to telo asi chce spat.tak si dam caj a pockam az dojde manzel a pujdu do mesta asi jestli to jeste stihnu.Tomas kasle kdyz lita i normalne kdyz neni nachlazeny?me Terka porad jakoby mela astmaticky kasel rikala Mudra prave.a ucitelky ty trubky po me rvou porad ,ze je nemocna a vubec treba neni. :angry:
2. dub 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahjikkk :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: :unamused: :unamused:
Tak večer horečka-v noci jsem ho 3x převlíkala,úplně durch.Ráno k dr.Má svoje první ATB,kleslo mu to na průdušky,pak na ně něj.sirup,kapky.Prostě na h.... :angry: Blbě jí,ale naštěstí hodně pije.Na kontrolu až za týden,tak mě doma asi hrábne. :confounded: :confounded: No co se dá dělat,holt jednou to přijít muselo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Apo,jak je???????????
3. dub 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka tak my mame rymu teda ja o boli mne palica adel dobry i anet jen adysek rymu adel se ted vzbudila a papa susenkyyy
3. dub 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera sem ji dala sadlo na hrudnik nastesti uz mame vlhky kasel a ne ten hnusny suchy ale i tak mozna v pondeli jeste nepujde,horecky uz nema ocicko tece porad ale uz mene tak ja jdu chytat moc a jdeme k lekari
4. dub 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame antibiotika pac nase mudra nas poslala na ORL ze se ji zda ze spatne slysi na jedno ucho a fakt z ejo jenze ted ma neco jakoby anginu takze musi lezet a dobrat leky a az pak ji to zmeri poradne ale pres celou mistnost neslysela co ji sestra septa s jednim zakrytym uchem :frowning2: tak to zkousim doma a ona vubec neslysi nic furt se jen pta co?co?
4. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik aponchie zdravimm te adysek ma tez antibiotika mne trefi adel ted usla a musime se objednat na trhani nosni mandĺeee :cry: :cry:
4. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy no ja mam obavu ze ta nase mandle taky pujde pryc ale vubec nevim jak se to dela nevis? :slight_smile:
4. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: Ježíš holky,to jsme se sešly. :cry: Na kontrolu až příští čvrtek.Do toho má chudák srágoru z těch sirupů a kapek,co bere,je toho až moc.Naše dr.jen tak ATB nedává,ale už mu je měla dát v úterý,když jsem tam s ním byla a měl by dneska pokoj.Já se doma zblázním :confounded: :confounded:
Pohlazení dětičkám posílám a pevné nervy nám. :cry:
4. dub 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kejka jo u jsme dopadli cooooo jinak tez brzke uzdraveniii :cry:
4. dub 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek