• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
To teda jo,všechny tři.To je děs :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Ještě,že prší,tady celý dopoledne,ted to jde,ale doma je to fakt na pěst.Asi se půjdu oběsit. :confounded: :cry: :cry:
4. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jo dessss co budeme delat a pocasi na prddddd jak se rika o vikendu hice a ted tohleee tma jako v pytlii dala jsem si aspon kafcoooo :grinning: :grinning:
4. dub 2008 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si ho dám ted a už se těším až přijde chlap a já pojedu i na pitomej nákup,alespon vypadnu a vyvětrám si hlavu.Zatím od něj nechci na delší dobu,to až mu bude líp,tak se seber a večer zmizím,nebo mě fakt hrábne. :confounded: :confounded: :confounded: Vězení hadr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ja ho tez dopila a za chvili padim pro tu nejstarsi do skoly byli s druzinou v kine na pohadce nejkrasnejsi hadanka :grinning: :grinning:
4. dub 2008 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mamcii tak pecu kuratkoooo a akorat jsme domalovali zachudekkk :grinning: :grinning: ted peru pradloo
5. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my jsme grogy.Malej už lepší,ale pořád chrmlá :unamused: :unamused:
Do toho má chlap migrénu jako pes,takže taky supr. :confounded:
Odpol.mizím,nebo fakt visím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2008 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme dojedli tataka jel jeste koupit policky na zachodd at to mame hezkyyyy :grinning: :grinning:
5. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kajule snad si nejak odpocines aspon na chvilku me mala uz zacian zlobit jak nesmi ven a hrabe me z ni uz celkem dost..je zvykla porad bejt venku a ted kapeme porad do oci ty uz jsou lepsi ale jeste to neni ono,antibiotika na anginu asi chrchla vlhky kasel ale ne uz moc beztak musime byt doma jeste celej tyden ale ven bych chtela pomalu zacit chodit
5. dub 2008 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Apo u nás stejný.Taky je mu líp a blbne,už se doma nudí :confounded: :confounded: Venku zrovna pěkně,jdeme až ve čtvrtek na kontrolu-do středy bere ATB,takže taky doma. :frowning2: Asi si dovedeš představit,jak se těším,až půjdeme ven. :rolling_eyes:
Pak si ho vezme máma,tak si odpočinu,už to budu potřebovat jako sůl.Do tý doby to holt musím vydržet,co mi zbývá. :frowning2: :cry: :cry: Hlavně,aby byl v pořádku a tvoje malá taky.Pak si to vynahradíme-snad počasí dovolí. :wink: Tak vydržať.
5. dub 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak policky hotovy mam i novou zrcadlovou skrinku v koupelne no superrr :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik holky jak jeee tak uz mam vymalovany i zachodd taky na zelenkavo jsem jako v lesickuuu :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
kde ste kdo? :grinning: kejka co u vas?nasa mala jde na operaci s nosni mandli a s trubickama do usi me jebne fakt :unamused: takze ji nedavam do skolky pac nechci at se nachladi a at to ma za sebou stejne je to tam samej bacil jak tak vidim tak ju jeste trapit,apon si ju uziju doma :grinning:
14. dub 2008 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:
Apo chudák malá :unamused: :unamused:
My jsme domarodili,je ok a od soboty u mámy,takže si to fakt užívám,už jsem ho měla plný kecky.Teď dává zabrat babičce. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra už si ho beru domů. :wink:
14. dub 2008 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik kejka :grinning: :grinning: to stejne jako apon mne jde trhat nosni mandle adysek 2 kvetna :grinning: :grinning:
14. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy :confounded: :confounded: to máte snad epidemii když bydlíte kousek od sebe ne?????????? :confused: :confused: :confused:
14. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
kuwa ja nevim me ted zacala mala zvracet obloukem a dusi se me jebne podle doktorky mame odskolkovano min do kvetna!
14. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: Ježíš,co snědla????????? :confused:
Nebo zase marodí?
14. dub 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ona je marod jeste porad ale ma desne hleny v nosohltanu a jak kasle tak ju to nadavi no parada
14. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
:confounded: :confounded: chudinka,to se jí to táhne už pěkně dlouho.Co Dr???????? :confused: :confused: Jaký léky?
14. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no prvne ji nedala nic prej pockame co to udela a skoncila po tydnu na zinatu na orl ji dal doktor prej to mela davno mit a ze ma neco jako anginu a ted nedavno to dobrala ja debil sem ji vzala na zahradu kde mela konvicku vodu a lezela na trave a hned zacala zase chrchlat ale jinak lita a citi se celkem fajn jen malo ji a v noci se zacala budit a rvat ne ne ne a dusit se a tak sme vcera sli a prej ma hnus v krku nejake sople zelene a chtela ji dat dalsi antibiotika ale prej ne ze kdyz nam nepomohl ten zinat tak z epockame no dnes sem rano volala ze problula celou noc a ted spi tak z eji mam dat ledovy zabal na zaludek a az tak za 2hodky jidlo a piti a uvidime.stejne na tech antibiotikach podle me zase skonci kuwa celou dobu sme byli za vzorove pacienty ani n zadna nemoc a ted toto :angry:
15. dub 2008 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
:confounded: Apo to je fakt v pr..
Tomáš taky málo jedl,ona to dožene,hlavně hodně pít.Ledový zábal na žaludek??????To jsem nikdy neslyšela?
Co Hylak?Je dobrej na upravení střevní mikroflory a uklidní i žaludek.
To počasí je zrádný,člověk se myslí,jak je teplo a zem je furt studená.Taky se nám to právě vymstilo. :confounded:
Taky jsme nemarodili,ted si to 14dní vyžral. :angry: :angry: :angry:
Jinak je u mámy,domů nechce,tak at si tam je.Alespoň si fakt odpočinu. :astonished:
15. dub 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kejka ja to rikam porad ze to je zradne ja sama si davam mikynu a jsem za blazna ale nastesti s edrzim a je mi dobre jen manza se trapil dva mesice kaslal a jeste to noci z prace!..no a malicka od rana dvakrat blila a ted zase nic ,nic nechce jist ani pit takze prej mam 2hodky pockat a postupne davat caj horky.ten hylak me taky napada andrejka mi ho nabizela tak si rikam ze ji to sama nasadim jestli neprestane do vecera.jinak ji mela doktorka dat antibiotika poradne na delsi dobu a ne jen 4dny a mohla bejt v klidu uz :angry: me z ni hrabe pac ona chce vena nesmi!
15. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme měli něj.ATB na 7dní,ale taky pěknej sajrat,měl po tom příšernej průjem,do toho další sirup na průdušky,kapky na kašek,sirup na kašel,kapky do nosu,ATB kapky do nosu-no síla.Jsem ho nacpala těma sajrajtama,snad doufám,na rok dopředu.Ale je fakt,že to zabralo. :frowning2: Jo a ještě prášky na noc,na uklidnění kašle.No fakt síla.
Ještě dávájí Smektu,to je něco jako Hylak.Na žaludek.Asi jí dala ten Zinat na prd,páč jí to fakt teda nepomohlo. :confounded: :confounded: :confounded: Čaj spíš vlažnej????????Proč horkej????????To ti taky dr.poradila???????? :confused: :confused:
Kdyžtak jí vem večer na pohotovost a je to.Třeba tam bude lepší doktor. :confused:
15. dub 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no ona onemocnela jako pred 14dny ne?tak sem sla za doktorkou a ona z epockame ze to ma mirne na pruduskach a at davam mucosolvan sirup a za 4dny sme dosli a v ramci 3lete prohlidky zjistila ze neslysi dobre tak sup na ORL tam byl zastup nejaky doktor ten s eji podival do krku a prej ma neco jako anginu tak hned ten zinat na 4dny cca sirup,a pak hned za 4dny k nasi orl a ta hned jak to videla nas poslala se objednat na tu nosni mandli a usni trubicky a pak hned zase k nasi mudre pac pres vikend uz byla dobra celkem ale asi sme ji to zase zavinili pac sla na zahradku valela se vsude a tak takze v pondeli opet za mudrou a ta prej nam da antibiotika ze ma hnusne hleny v krku a budi se a davi tim a ja rikam no z eje to blby ze ty predesle antibiotika nezabrali a ona ze jeee ja si nevsimla tak ji zatim nic nedame jen musocolvan otrivin a solbutamol a pridte na konci tydne tak stejne myslim ze ji ty atb mela zrovna dat aspon neco poradneho nez takhle to crcat podle me na ne stejne dojde kuwa uz me to sere cely duben nebude ve skolce a zdrava neni a na operaci byt musi takze ot zase posuneme :angry:
15. dub 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je dobrý :angry: :angry: Počkáme jo?????To fakt miluju-počkáme,až se nemoc rozeběhne a pak něco nasadíme. :angry: Akorát to prodlouží.Něj.sirupky jsou akorát na prd.To znám. :confounded: :confounded: :confounded:
No my to taky zavinili,páč jsme byli v zoo,tak je velký hřiště pro děcka,taky se tam válel a v noci to začalo. :unamused: :unamused: Naštěstí máme fakt dost dobrou doktorku,chodila jsem k ní už se staršíma klukama,je fakt dobrá.
My ve školce před třema týdnama naposledy.Ted půjde až asi příští týden a to si ještě rozmyslím.Můžu ti říct,že mám z toho fakt hrůzu,aby zase nemarodil.Je to o nervy. :confounded:
Hlavně,aby fakt pila,jídlo až tak důležitý nejni,i když-dáš jí sirup na prázdnej žaludek a vybleje ho.Tak si pak vyber. :angry: :angry:
Teploty nemá?
15. dub 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
teplotu ma prave,ani pit uz nechce jen knuci a fnuka me jebne toz ja zitra s ni pudu k doktorce at ji kuwa radsi da ty antibiotika a je to
15. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
To udělej a nebo tu pohotovost,aby nebyla degydrovaná.To je fakt v pr... :confounded:
Drž se a dej vědět.
15. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no parada vypila deci caje!!!jeden piskot a pochoduje po byte a fnuka ja fakt nevim.jestli tak hned rano naklusu k lekarce a andy rikala ze mi donese ten hylak tak asi ji ho nasadim sama uz dnes :unamused:
15. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik kejka jo my jsme to meli o vikendu to bliti v patek adysekkk a v sobotu ja a adel to bylo fujtajbl a uz dobry ten hylak nam pomohl apon byla jsem u tebe ale asi spite holky :sweat_smile: :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak doufám,že jste si to holky na sebe nepřehodily :confused: :confused: :confounded:
Jen spěte,spánek půl zdraví. :wink:
Andy hlavně,že je vám líp-teda doufám. :cry:
15. dub 2008 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek