• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojik jo uz nam je dobre konecne vbbyli to takovy jednodenni nevolnosti :grinning: :grinning:
16. dub 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja hlasim,ze dnes je ji trochu lepe,pije caj,snedla kousek kolace a tvarohacek pudink chtela ale zase lezi.na obed si delame kure na paprice s knedlikem a ji nevim jestli muzu dat tohle nebo ryzu?teplotu nema.pro zmenu manza mel prujem od vcera :angry:
16. dub 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Tak to je fajn holky.S tím jídlem nevím,ale když měla tvaroháček,tak jí tu omáčku dej :wink: Hlavně,že je to lepší.Snad to vydrží. :slight_smile:
Tady zima jako v morně. :confounded: :confounded:
16. dub 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u nas je tez zima a prseloo :grinning: :grinning:
16. dub 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase blila a lezi celej den uz ma popraskane rty nechce ani pit manzel ji dal dzus a vykosila to no me jebne to je vuuuul :angry:
16. dub 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: Neměla bys fakt jet na pohotovost?Já už bych teda mastila. :confused: :confused:
16. dub 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale dnes zvracela jen jednou a to ted po tom dzusu jinak rano pila trosku a nic podle me ten dzus je blbost.no a oni me tam hospitalizuji a daji ji infuze :unamused:
16. dub 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíš ráno a kdyžtak k dr.radši.Už to fakt trvá dlouho. :unamused: Třeba se z toho vyspí a bude líp.Držím palce. :wink:
Tom odmítl jít domů,takže je ještě u babičky. :cry: Nějak se tam zabydlel.Má se jako kralevic. :sweat_smile:
16. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz to ti leda zavidim tise ta pohoda a klid doma :dizzy_face:
16. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš a moje blbá sestřenka mi řekla,že se zbavuju dítěte. :confounded: :confounded: Sama má holku skoro tříletou,ale bohužel jí nemá komu dát,tak asi závidí nebo co :angry: :angry: Prej jsem strašně ráda s Anetkou pořád,nedovedu si přestavit jí dát na noc někam pryč. :angry: A předtím mi psala,jak je vyřízená,že holka zlobí,nespí,prudí,starej jí nepomůže atd. :grinning: No tak si vyber. :unamused: :unamused:
16. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je ji to lito me je taky lito ze mam vedle tchyni a chodi jen ke svagrove ale nebavime se uz vubec co s tim nadelam jsem na vse sama nikdo mi krom nanzela a kamaradky obcas nepohlida takze jo asi taky zavidim pac uz jen z pohledu toho ze nemuzu zatim ani nikam do prace v pripade nemoci ji nemam komu dat :unamused:
16. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apo já vím. :confounded:
Tak jak je malý dneska?????????Je to lepší? :confused:
17. dub 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska sme jeli na ocni opet ma zanet spojivek delala vytery a vysledky budou pristi tyden ale je uz lepsi v tom ze neco pomalu ji a dokonce uz pije takze to je pozitivni zmena nastesti ale ten kasel je strasny.ted rve ze chce actimel
17. dub 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamci kdepak jste u nas leje jako z konveee :astonished: :astonished:
22. dub 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo tady uz nechodi :grinning: nazdarek tak ti nasi chlapi jdou jako na pivo dneska joooooo :grinning: prej na sipky dokonce
22. dub 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
achojjj apon no jasne to je cooo :grinning: :grinning:
22. dub 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem tu. :wink:
Tady taky leje,už od rána.Fakt supr počasí. :confounded:
Co děcka?Už jsou zdravá? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jo,ještě chrupčí,tak mám kafe.Co budeme dělat odpoledne,to teda fakt nevím.Smrdět doma. :angry: Včera ještě pěkně,chlap by s malým venku,ale dneska? :confounded: To bude doma na pěst. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak dneska sme sli na kontrolu a vytery z oka i krku jsou OK tak super aspon zvladneme tu operaci a jeste snad pude do skolky do konce cervan :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz je nadrzena jak hrom an deti a doma mi sibe z ni jak nemam zadne hlidania anvic ted ani nemzuzu nikomu ju dat at zase neonemocni prosti tyden jdeme na predoperacni vysetreni tak snad to vyjde.ven chodime to se neda jen lezet doma mlada si nasla detske hry na pc tak u toho sedi klidne i hodku ale co mam delat kdyz nevim jak ji uz zabavit ze?.jdu dovarit obed a dneska spat nebude pac sme spali do 8 :grinning:
23. dub 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
noahojik markettt :grinning: :grinning: tak to je fajn ze to ma dobryyy :grinning: :grinning:adel ted usla :grinning: :grinning:
23. dub 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek az ted??ty brdo toz to by mala usnula vecer az v 22nejdriv :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastesti nespala tak vytuhne zase v 7vecer a dneska rano az v 8!!!jinak uz kolem 6 :grinning:
23. dub 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jdu vás pozdravit.U nás se ještě spí.
To chrupčil do 8h,ale taky usnul až po devátý. :wink: Když je hodnej,tak mi to nevadí.Prohlíží si knížky,nebo čučí na pohádky. :slight_smile:
24. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik my byli dopoledne u kamosky a mala usla o pul druhy a jeste spinka :grinning: :grinning:
24. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli odpoledne ve meste bylo super teplouckooo :grinning: :grinning:
24. dub 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem mela celej den navstevu rodinu tak sme s ebavili celkem ted s eokoupala mala a uz jde chrupat dneska celkem pozde a plna kokyn pac ji vseci dovezli vsecko mozne :angry: :grinning:
24. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik apon zdravimmm :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: Ahoj holky
Tady od rána leje jako z konve. :angry:
Co u vás?
Jdu si dát s malým dvacku,co taky v tomhle počasí.Nechce se mi ani pohnout malíčkem.Ach jo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak u nas je krasne ted jsem umyla okna na chodbeee :grinning: :grinning: a posbirala pradlooo
25. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Andy jak to dopadlo ta krev?ja jsem byla dneska a zitra si jdu pro vysledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to bude OK a operace probehne
29. dub 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik market zdravim tak krev dobry
29. dub 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
b, nvidýžubjn bscxnmjkkkiůlijbb nn mlz :frowning2: ja za chvili padim k doktoroviii :cry: :cry:
29. dub 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek