• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
a kukla jsem do albicka hezky foteckyy ja ci takyyy :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2008 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
U nás ok.Ted sprchlo.
Koupili jsme malou zahrádku pět minut od baráku,tak budeme mičurinovat.Tom tam bude mít písek-svoje království,tak nemusíme u nikoho prudit,furt na hřiště a do města.Už se těším až budu plejt jahody :grinning: :grinning:
Odpoledne jdu přepsat smlouvu a zítra už tam můžeme začít makat.A taky se válet.Těším se na grilování- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V sobotu jde malej k mámě,opět po sobě toužej :grinning: :grinning: .
Apo hezký fotky.
Andy co u dr????????????? :confused: :unamused:
29. dub 2008 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kejka ja uz mam jahody okopane,mame zahradku v kolonii sice jen ,ale aspon neco,ze?sice pres cele mesto musime jet..jenze se to porad vyplati tam celej den se valet :grinning: grilovat lezet a tak ted delame plot a stinici site na nej at duchodci neprudi a hlavne necumi porad na nas bo sme primo u branky vchodove a kazdej jde kolem nas..
fotky sem musela dat uz no konecne :grinning:
29. dub 2008 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik keka a apon jo krev dobry dneska jdeme jeste k detske doktorce a a patek jdem trhat ty mandlee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2008 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Apo to je to samý :grinning: :grinning: Taky v kolonce,akorát to máme u baráku-přímo naproti.Taky musíme udělat plůtek,aby tam děcka nevběhly důchodcům do záhonů-mají je podle pravítka.Dneska neprší,takže tam odpol.mastíme-písek už je a pískoviště koupím v Tescu-to krytý-to bude stačit.Gril už je taky vyhlídlej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt lepší než nic,na léto ideální.Já blbec,že mě to nenapadlo už před třema rokama. :confounded: :confounded: :confounded:
Andy držím palce. :frowning2: :cry:
30. dub 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
takze sediment na hovno..moc vysokej a pritom je zdrava i Mudra rikala takze v patek opet odbery ..me svihne uz ..zase bude jecet jak viktorka a jestli to nebude dobry tak uz nevim
30. dub 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik apon tak ada to vysetreni dobry a teri ne boraska mala :grinning:
30. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda chudinky-zase píchání. :confounded: :confounded: Hlavně,at jsou brzo v pořádku.Posílám virtuálně hodně zdraví :wink: :wink:
30. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
diiik :dizzy_face:
30. dub 2008 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik dobry rankoo :grinning: :grinning:
1. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
je to v prdeli v prdeli v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andry ty si doma???vsak Ada je na ty operaci ne? :fearful:
2. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Apo co se děje?????????? :confused: :confused: :confused: :confused:
2. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
spatna krev velmi spatna .. :confounded:
2. kvě 2008 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda,co to znamená?????????A z čeho?Má něj.léky,nebo proč to je? :confounded: To je mi fakt moc líto.Jdete na něj.vyšetření?????? :confused: Jako na co špatná?Jsem z toho jelen.
2. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no v utery mela krev jakztakz ale sedimentace vysoka a leukocity a tak dneska lepsi ale srazlivost krve spatna sedimka dobra ale leuko porad zvysene a to je na pohled zdrava jak ripa ja uz fakt nevim no mame tam jit v pondeli a anesteziolog rozhodne :confounded:
2. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik tak ada to ma za sebou ted jsme si pro neho byli a odpociva a place ze ma hlad dobry zee ale nic nesmi jen cajjj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: apon moc mne to mrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
2. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Apo :cry: :cry: :cry:
Andy tak to je dobrá zpráva,že malej už je doma a má to za sebou.Konečně bude ok. :slight_smile: Ten hlad-to je pech no.Ach jo.Musí chudinka vydržet. :frowning2: :frowning2: a zaspat to. :pensive: :pensive:
Dneska tady lilo,takže den nic moc teda.
Zítra vezu zvíře k babičce,tak si budu užívat klídku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Držím děckám palce,ať je líp a líp a vy se holky držte.
2. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kejka ahojikkk a diky a apon drzim moccc pestickyyyy
2. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamky,

tak vás po dlouhé době zdravím.Tak nějak jsem vás dočetla a je mě to moc líto,že dětičky takhle onemocněly.....my taky bojujem,pro změnu s laryngitidou :frowning2: .14 dní užíváme imunoglukan,je to kůra na 3 měsíce,tak jsem zvědavá,jestli to pomůže,jinak si to půjdu asi hodit.Vidím,že tady dlouho nikdo nebyl,tak ani nevím,jestli se zde některá objevíte.

Pojedete někam nadovolenou?My máme strach vytáhnout paty z domu,aby nám někde neonemocněl.Nechtěla bych skončit třeba v Chorvatsku v nemocnici :unamused: .

Kejka,to máš fajn,že Tomášek má takovej vztah s babičkou.My máme babičku v baráku,takže já ho mimo dům neudám :grinning: a druhá babička.....no,té bych ho nesvěřila na cely dny a noci.

Tak já se loučím a snad se tady ta diskuze brzy zase rozjede.
4. srp 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj Krej a ostatní
No nějak to tu zamrzlo.
Musím zaťukat,zatím ani rýma,nic.
Jsme pokud to jde pořád na zahradě,je ze mě mičurin :grinning: :grinning: :grinning:
Od září školka,ted ho mám doma,páč pak začínám na půl úvazku makat-spíš volná pracovní doba,ale znáte to,nahrne se práce :confounded: :confounded: :confounded: Ale bude chodit jen na dopol.nebo jeden den v měsíci,páč jim i ten chudej rodičák nenechám a připočítám si ho hezky k výplatě. :astonished: :astonished: :astonished: Každá kačka navíc se hodí. :sweat_smile:
Jinak babička je zlatá moje máma-ted si ho vezme od soboty,nebo neděle,jak to vyjde-většinou je tam tak 4dny a já si fakt odpočinu.Je sice hodnej,ale jeho opakované otázky mě někdy ničí. :grinning: :grinning: :grinning:
S dovčou-asi last minute Bulharsko-pokud to vyjde,předtím dámská jízda Jetřišky kousek od Děčína-Jetřišky prodlouženej víkend,samo s dětma.Vloni jsem byla 2x a nemělo to chybu. :wink: :wink: :wink: Nějak moc to letos nehrotím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak se mějte,co nejlíp a zatím ahoj :wink:
6. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ajoj zdravim manza ma tez ted dovcu byli jsme u tety na tri dny bylo fajn opekali jsme ma zahradu pejska decka se vylitali no bezva vcera vecer jsme prijeli :grinning: :grinning: decka v pohodee
8. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,jsem Eliška mam dva syny 15 let a čtyři roky. Pc mám asi měsíc a do všeho se teprve dostávám tak doufam že nevadí že jsem u vás.Pěkné prázdniny a snad někdy ahoj.
3. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik no kukam nova tvar uz tu dlouho nikdo nebyl v teto diskuzi :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

nj taky koukám, že se tady po dlooohé době objevil rok 2005.

Tak co hoky, jak se máte a co dětičky? Jak se jim líbí ve školkách?
23. srp 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ajoj andy stejny jmeno dobry :grinning: :grinning: jo dobry obcas poplace ale jo uz se tesi :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, maminy, moja najmladsia je februar 2005, mate niektora tiez doma takeho certa? Ci vlastne vodnara? :grinning: :grinning: :grinning: Chodi do skolky, kazde rano vyjednava, ci by predsa len nemohla ist ku babke, lebo niekedy si ju babka brava...Inak sa drzi, klop-klop na drevo. Akurat, ze nevie natrenovat vyslovnost R. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, já mám také prvního syna v roce 05. Je to také strašné šídlo, zlobí, ale tak nějak rozumně.
3. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik maminy jak se mate a co vase deticky
:grinning:
1. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
nemáte záujem o tento tábor?
http://www.m-travel.sk/tabor/node/16.
namiesto 181 eur, ponúkam 100 eur, je to výhra a nemám koho poslať

30. čer 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek