Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

Čau maminy, najde se tu některá, která rodila loni? 🙂
Strana
z34
Dolů
PředchozíStrana
z34
Další
andrysek2
29. dub 2008
a kukla jsem do albicka hezky foteckyy ja ci takyyy 😃 😃 😃
kejka
29. dub 2008
Ahoj holky
U nás ok.Ted sprchlo.
Koupili jsme malou zahrádku pět minut od baráku,tak budeme mičurinovat.Tom tam bude mít písek-svoje království,tak nemusíme u nikoho prudit,furt na hřiště a do města.Už se těším až budu plejt jahody 😃 😃
Odpoledne jdu přepsat smlouvu a zítra už tam můžeme začít makat.A taky se válet.Těším se na grilování- :-p
V sobotu jde malej k mámě,opět po sobě toužej 😃 😃 .
Apo hezký fotky.
Andy co u dr????????????? =-) :-|
aponchie
29. dub 2008
kejka ja uz mam jahody okopane,mame zahradku v kolonii sice jen ,ale aspon neco,ze?sice pres cele mesto musime jet..jenze se to porad vyplati tam celej den se valet 😃 grilovat lezet a tak ted delame plot a stinici site na nej at duchodci neprudi a hlavne necumi porad na nas bo sme primo u branky vchodove a kazdej jde kolem nas..
fotky sem musela dat uz no konecne 😃
andrysek2
30. dub 2008
ahojik keka a apon jo krev dobry dneska jdeme jeste k detske doktorce a a patek jdem trhat ty mandlee :-p :-p
kejka
30. dub 2008
Apo to je to samý 😃 😃 Taky v kolonce,akorát to máme u baráku-přímo naproti.Taky musíme udělat plůtek,aby tam děcka nevběhly důchodcům do záhonů-mají je podle pravítka.Dneska neprší,takže tam odpol.mastíme-písek už je a pískoviště koupím v Tescu-to krytý-to bude stačit.Gril už je taky vyhlídlej. :-p :-p Fakt lepší než nic,na léto ideální.Já blbec,že mě to nenapadlo už před třema rokama. :-S :-S :-S
Andy držím palce. 😞 😢
aponchie
30. dub 2008
takze sediment na hovno..moc vysokej a pritom je zdrava i Mudra rikala takze v patek opet odbery ..me svihne uz ..zase bude jecet jak viktorka a jestli to nebude dobry tak uz nevim
andrysek2
30. dub 2008
ahojik apon tak ada to vysetreni dobry a teri ne boraska mala 😃
kejka
30. dub 2008
Jejda chudinky-zase píchání. :-S :-S Hlavně,at jsou brzo v pořádku.Posílám virtuálně hodně zdraví 😉 😉
aponchie
30. dub 2008
diiik x-)
andrysek2
1. kvě 2008
ahojik dobry rankoo 😃 😃
aponchie
2. kvě 2008
je to v prdeli v prdeli v prdeli :-p Andry ty si doma???vsak Ada je na ty operaci ne? 😕
kejka
2. kvě 2008
Apo co se děje?????????? =-) =-) =-) =-)
aponchie
2. kvě 2008
spatna krev velmi spatna .. :-S
kejka
2. kvě 2008
Jejda,co to znamená?????????A z čeho?Má něj.léky,nebo proč to je? :-S To je mi fakt moc líto.Jdete na něj.vyšetření?????? =-) Jako na co špatná?Jsem z toho jelen.
aponchie
2. kvě 2008
no v utery mela krev jakztakz ale sedimentace vysoka a leukocity a tak dneska lepsi ale srazlivost krve spatna sedimka dobra ale leuko porad zvysene a to je na pohled zdrava jak ripa ja uz fakt nevim no mame tam jit v pondeli a anesteziolog rozhodne :-S
andrysek2
2. kvě 2008
ahojik tak ada to ma za sebou ted jsme si pro neho byli a odpociva a place ze ma hlad dobry zee ale nic nesmi jen cajjj :-p :-p :-p apon moc mne to mrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😞 😞 😞 😞 |-| |-|
kejka
2. kvě 2008
Apo 😢 😢 😢
Andy tak to je dobrá zpráva,že malej už je doma a má to za sebou.Konečně bude ok. 🙂 Ten hlad-to je pech no.Ach jo.Musí chudinka vydržet. 😞 😞 a zaspat to. |-| |-|
Dneska tady lilo,takže den nic moc teda.
Zítra vezu zvíře k babičce,tak si budu užívat klídku. 🙂 🙂 🙂
Držím děckám palce,ať je líp a líp a vy se holky držte.
andrysek2
2. kvě 2008
kejka ahojikkk a diky a apon drzim moccc pestickyyyy
krejculka
4. srp 2008
Ahoj mamky,

tak vás po dlouhé době zdravím.Tak nějak jsem vás dočetla a je mě to moc líto,že dětičky takhle onemocněly.....my taky bojujem,pro změnu s laryngitidou 😞 .14 dní užíváme imunoglukan,je to kůra na 3 měsíce,tak jsem zvědavá,jestli to pomůže,jinak si to půjdu asi hodit.Vidím,že tady dlouho nikdo nebyl,tak ani nevím,jestli se zde některá objevíte.

Pojedete někam nadovolenou?My máme strach vytáhnout paty z domu,aby nám někde neonemocněl.Nechtěla bych skončit třeba v Chorvatsku v nemocnici :-| .

Kejka,to máš fajn,že Tomášek má takovej vztah s babičkou.My máme babičku v baráku,takže já ho mimo dům neudám 😃 a druhá babička.....no,té bych ho nesvěřila na cely dny a noci.

Tak já se loučím a snad se tady ta diskuze brzy zase rozjede.
kejka
6. srp 2008
🙂 Ahoj Krej a ostatní
No nějak to tu zamrzlo.
Musím zaťukat,zatím ani rýma,nic.
Jsme pokud to jde pořád na zahradě,je ze mě mičurin 😃 😃 😃
Od září školka,ted ho mám doma,páč pak začínám na půl úvazku makat-spíš volná pracovní doba,ale znáte to,nahrne se práce :-S :-S :-S Ale bude chodit jen na dopol.nebo jeden den v měsíci,páč jim i ten chudej rodičák nenechám a připočítám si ho hezky k výplatě. :-o :-o :-o Každá kačka navíc se hodí. :-N
Jinak babička je zlatá moje máma-ted si ho vezme od soboty,nebo neděle,jak to vyjde-většinou je tam tak 4dny a já si fakt odpočinu.Je sice hodnej,ale jeho opakované otázky mě někdy ničí. 😃 😃 😃
S dovčou-asi last minute Bulharsko-pokud to vyjde,předtím dámská jízda Jetřišky kousek od Děčína-Jetřišky prodlouženej víkend,samo s dětma.Vloni jsem byla 2x a nemělo to chybu. 😉 😉 😉 Nějak moc to letos nehrotím 🙂 🙂 🙂
Tak se mějte,co nejlíp a zatím ahoj 😉
andrysek2
8. srp 2008
ajoj zdravim manza ma tez ted dovcu byli jsme u tety na tri dny bylo fajn opekali jsme ma zahradu pejska decka se vylitali no bezva vcera vecer jsme prijeli 😃 😃 decka v pohodee
krista
25. čer 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
ellisska
3. srp 2009
Ahoj,jsem Eliška mam dva syny 15 let a čtyři roky. Pc mám asi měsíc a do všeho se teprve dostávám tak doufam že nevadí že jsem u vás.Pěkné prázdniny a snad někdy ahoj.
andrysek2
23. srp 2009
ahojik no kukam nova tvar uz tu dlouho nikdo nebyl v teto diskuzi 😃 😃
andy80
23. srp 2009
Ahojky,

nj taky koukám, že se tady po dlooohé době objevil rok 2005.

Tak co hoky, jak se máte a co dětičky? Jak se jim líbí ve školkách?
andrysek2
23. srp 2009
ajoj andy stejny jmeno dobry 😃 😃 jo dobry obcas poplace ale jo uz se tesi 😃 😃
jalao
23. zář 2009
Ahojte, maminy, moja najmladsia je februar 2005, mate niektora tiez doma takeho certa? Ci vlastne vodnara? 😃 😃 😃 Chodi do skolky, kazde rano vyjednava, ci by predsa len nemohla ist ku babke, lebo niekedy si ju babka brava...Inak sa drzi, klop-klop na drevo. Akurat, ze nevie natrenovat vyslovnost R. 🙂 🙂 🙂
sklenicka24
3. říj 2009
Ahojky, já mám také prvního syna v roce 05. Je to také strašné šídlo, zlobí, ale tak nějak rozumně.
andrysek2
1. kvě 2011
ahojik maminy jak se mate a co vase deticky
😃
jarus1
30. čer 2011
ahoj
nemáte záujem o tento tábor?
http://www.m-travel.sk/tabor/node/16.
namiesto 181 eur, ponúkam 100 eur, je to výhra a nemám koho poslať

Strana
z34