• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
autor
Ahojky kočky :slight_smile:
paty..., že? :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že z mé malé sladké dračice taky jednou bude šťastná a spokojená Patynkamaminka :slight_smile: :wink:
Vaše slečna má taky pěkné jméno :dizzy_face: Jak zvládáš dvě děti tak po sobě?
22. zář 2007 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, nase Adelka je narozena az koncem prosince, tak jsem se chtela zeptat jelikoz se blizi vanoce a nam i druhe narozeniny, cim jste obdarovaly deticky k druhym narozeninam a s cim si tak nejvic vyhraji? Pomyslela jsem na takovou tu detskou kuchynku a uklizecku, ale bojim se, ze to bude jen dalsi kram v pokojicku a ze ji to dlouho nebude bavit (jako vsechny hracky). Tak dekuju za vase typy :slight_smile:
24. zář 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kytko,
tak to si Adélka uměla vybrat, kdy se narodí :wink: Kolikátého je? Kámoška má narozky 23.12. a jmenuje se Eva :unamused: ale už si na to prý zvykla. Já ji vždy posílám tři přáníčka, aby jí to nebylo líto.
Jestli jsi trochu proletěla tuto diskuzi, zjistíš, že já pořád řeším dárky. A taky boty, to je někdy pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: sehnat boty, které se mi líbí, číslo tak akorát, aby vydržely pokud možno co nejdýl...
Já jsem trvala na tom, že naše malá musí dostat na 2 narozeninky kočárek. Chtěla jsem klasiku, ne trojkombinaci ani tříkolku, nakonec jsem sehnala. Malá dostala ještě miminko, taková levnější chou chou, na vánoce bych chtěla opravdovou chou chou nebo max. na narozky, protože pak si s tím už hrát moc nebude a za ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě babi chtěla kolo, ale malá nedosáhla na šlapky, tak to necháme na příští rok. Ale s tím kočárem si vyhraje maximálně.
U nás kuchyňka nepřipadá zatím v úvahu, malá všechno strká do pusy, všechno rozkouše, je to malá ničitelka, takže u nás teď hrají prim velké hračky :grinning: aby to nezhltla. Ale na vánoce bych chtěla vysavač, jen ty polystyrenové kuličky hned zabavím.
A celkem malou ještě baví skládat puzzle, takové to velké dřevěné nebo z kostek obrázek.

Jsem se rozkecala :wink: jdu na Kouzelnou školku
27. zář 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj 0401, jo presne kocarek a panenky mam v planu, ten vysavac je dobry napad, Adelka se ho boji, tak treba ji to pomuze a puzzle nas zatim moc nebavi, ale narozeniny jsou az za 3 mesice. Proto se ptam, ono se to tezko odhaduje dopredu, co ji bude za par mesicu zajimat. Ja vsechno objednavam pres internet a nekdy to dost dlouho trva, takze chci zacit uz pristi mesic.

Adelka je 22., na Slovensku je narozena na Adelu, ale slavime podle ceskyho kalendare, aby aspon ten svatek mela jindy. Jinak je to smula pro ni, proste nakoupime darky, rozdelime na dve hromadky a dostane to v rozmezi dvou dnu. No co uz, pripravila mi tehdy pekne vanoce v porodnici :slight_smile:

Boty ja kupuju taky pres internet, detskeboty.cz, jsem maximalne spokojena, oni tam pisou presne milimetry, takze zmeris nozicku a nespletes se. A ceny jsou dobry a jeste jsou zdravotni. Ted jsem shodou okolnosti videla jedny jejich boty v normalnim obchode o 500 drazsi

Kouzelnou skolku vam zavidim, tady na SK nic takovyho neni, budu si muset poridit ceske programy
28. zář 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik vidim ze tu je dalsi maminka co ma dcerku adelku :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')jinak ja jsem male k 2 narozkam koupila kocarek a panenku a teplakovku a detsky mobilek na tech je mala zavislaaa :grinning: :grinning:
29. zář 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andrysku, diky za typ, tak vidim, ze kocarek a panenky to jisti :slight_smile: A tvoje mala si ted s cim nejvic vyhraje?
30. zář 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kitka no adelka si ted nejradsi vyhraje prave s tim kocarkem a panenkou je to jeji evicka tak se jmenuje jeji panenka a s detskym nadobickemmm :grinning: :grinning: ona panence vari a kmi a tak a jak je stara ta tvoje adelka :sweat_smile:
30. zář 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Andrysku ty mas taky Adelku? My budeme mit teprv na vanoce 2 roky, to vis tema "rok 2005" je dost siroke ... :slight_smile: Vsak vy jste skoro o rok starsi, asi unor ne? Promin, necetla jsem diskuzi moc dozadu.

Jinak Adelek je v Cechach hodne vid? Tady na Slovensku to neni moc caste jmeno, zatim
1. říj 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
0401-no ti moji dva jsou andílci takže zvládám všechno v pohodě :slight_smile: těšim se už na další :grinning: :grinning: a co Patrička? uvidíš že jednou taky bude štastná a spokojená :slight_smile: je hodná?

kitka-naše malá si ted taky nejvíce vyhraje s panenkou, kočárkem a všema těma blbůstkama kolem panenek....panence říká Tomášek a že se o něj musí starat jako máma o našeho Tomáška :dizzy_face: K svátku dostala přebalovací pult takže se učí panenku i přebalovat :slight_smile: a potom ještě ráda jezdí na tříkolce nebo kouká na krtečka :slight_smile:
1. říj 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kitka jo mam adelku v unoru ji byli 2 :grinning: :grinning: je hodne adelek presne takkk :grinning: :grinning: a to mam jeste anetku a adamka :grinning:
1. říj 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrysku tak ty si fakt vtipna ... AAA :grinning: Ale zas tak moc se nesmeju, mame 2 sestrenice Alenku a Amalku a kdybych nemela Adelu, tak mam Adama

Patynko i my jsme meli dlouho obavy, ze se krtka nezbavime, nechtela dlouho akceptovat jinou pohadku. No ale ted je nejvetsi favorit Vceli medvidci a pomalu premyslim co dalsiho, fakt se to neda poslouchat porad dokola
1. říj 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka-přesně....u nás jede krteček od rána do večera....a to jenom krtek a kalhotky...jinak ji nic nebaví :grinning: někdy ještě kouká s tatkou na pata a mata ale ta znělka je taky šílená :grinning: :grinning:
1. říj 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky tak u nas je to samy tez krtek a kalhotky :grinning: :grinning: jo a kitka ja jsem andrea a manzilel aless :grinning:
2. říj 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to vam teda dekuju, pekna perspektiva jeste skoro rok s krtkem :grinning: :grinning: :grinning: Zkousely jste i neco jineho, treba maxipes Fik, Kremilek ... chtela bych na vanoce nejaka dvdcka poridit, no nevim jestli budu mit uspech
2. říj 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka no deckaj koukal i na jine pohadky treba hleda se nemo nebo doba ledova :sweat_smile:
2. říj 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je asi vyhoda mit jeste vetsi deti, to potom mala kouka s nimi, i kdyz tomu treba velmi nerozumi, ne? A celkove se asi spolu dost zabavi 3 deticky :slight_smile:
2. říj 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka no zabavi ale uci ji same lumparny vis hlavne anetka ja to mam totiz naopak holky jak certi a ada je andilekkk :grinning:
2. říj 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se k vám do klubu, můžu? Mám 2,5letou Barunku /narozena v březnu 2005/ a teď i "čerstvé" mimi, opět holčičku (manža nic jiného neumí :grinning: ) Markétku.... Tady v diskuzi to asi bude hlavně o té starší... :wink:
Hned se s vámi musím podělit o velkou radost... naše Barča konečně akceptuje nočník!!!! :grinning: Doteď se s ním vůbec nekamarádila, ani po dobrém, ani po zlém... Manža to už ale začal řešit sparťansky - strčil malou pod studenou sprchu... a ejhle, už to jde !!!! :grinning: Už pár dní chodíme doma bez plín, dneska jsme dokonce byli bez plíny i venku... :wink:
Já vím, určitě máte šikovnější děťátka, která plíny už dávno nemají... ale naše Barča je takový malý ďáblík a prostě na nočník nějak doteď neměla čas... :sweat_smile: :grinning:
Tak se mějte fajn, užijte si hezký večer!! :grinning: :grinning:
2. říj 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Silvik, no my se s nocnikem taky jeste nekamaradime, ale nechala jsem se poucit od maminek co uz maji tuhle zkusenost za sebou, ze neni potreba na to nejak tlacit, ze pry kdyz prijde te spravny cas, tak se to pak da oducit za tyden. Takze my jsme v pohode, obcas zkousime doma bez pleny a chodime utirat louzicky :slight_smile:

Jinak holky ja mam ted teda zazitky s Adelkou ... vzdycky kdyz k nam prijde navsteva s ditetem, tak se k nemu nemuzu ani priblizit nebo nedej boze pohoupat kocarek, Adelka dela silene zarlive sceny :frowning2: To by me zajimalo kdy ji to prejde?
3. říj 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik hociny zdravim vas :grinning: :grinning: ahoj silvik ja mam tez 2,5 letou adelinku narozena 12 unora :grinning: :grinning: jo a moje mala cjodi na nocnik od lonskeho rijna a uplne bez plin je asi ctvrt roku mela je uz jen na nocc :grinning: :grinning:
3. říj 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky...
silvik vítej :slight_smile: alespon další která má děti po sobě podobně jako my :grinning: ale jste trošku starší tak mě budeš poučovat :wink: :grinning:

jinak naše včera byla nesnesitelná...moc toho přes den nenaspala a byla protivná, nesměl na ni mluvit nikdo jinej než já :unamused: doufám že to byla vyjímka :confused:
3. říj 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj paty z too si nic nedelej ta moje mela vcera tez svuj den jak se rika byla vzteklina des a nic ji nebaviloo :grinning:
3. říj 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, díky moc za hezké uvítání... kdybych si všimla této diskuze, byla bych tady určitě dříve... :wink: :slight_smile:
Kitko, myslím, že děláš dobře s tím nočníkem... ještě v létě naše Baru stála přímo před nočníkem a zároveň si čůrala po nožičkách.. prostě ještě nebyl ten správný čas.... :wink: Nočník jí nebavil, nevydržela na něm sedět, hnedka z něj utíkala, ani kupa hraček kolem nebo divadlo s plyšáky od tatínka nepomáhalo.... :frowning2: :sweat_smile:
No u nás žárlí Barunka na Markétku, hlavně když si jí vezme pochovat tatínek.. to pak k němu hnedka běží, že chce vzít na ruce taky, nebo radí, abychom Markétku položili do postýlky... chytrolínek jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Andrýsku, já to říkám, že je hodně daleko šikovnějších dětí... znám takových kolem nás spoustu, pro které je nočníček brzy samozřejmostí... Snad bude Markétka s nočníčkem větší kamarádka... :wink: :grinning: Koukám, že máš všechny tři děti se jménem od A.. to byl záměr?

Paty, tak my máme dětičky přesně o jeden měsíc... to je super!! :sweat_smile: :dizzy_face: No a s tím poučováním, to fakt nevím, chodím si pro rady na koníka... :pensive: :grinning:
3. říj 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, co se týká tv... naše Barča nejraději kouká na sebe... tzn., když jí natočíme kamerou, tak to chce pak v televizi pořád pouštět ... Z pohádek má nejraději ty, kde se moc nekecá... nejdříve to byl Krteček, pak Maxipes Fík, pak Pat a Mat, pak Jen počkej, zajíci, teď boduje Bolek a Lolek... :dizzy_face: :grinning:

No a z hraček ... taky vede trojkolka, ale šlapat na ní ještě neumí, pak kočárky s panenkami a plyšáky /furt je přebaluje a uspává :grinning: /, ráda si čmárá do magnetické tabulky, staví z kostek garáže pro auta a tak podobně.... Ze všeho nejraději /k nelibosti rodičů/ teď v poslední době skáče všude a ze všeho, nejčastěji na gauči, dělá kotrmelce ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

K Ježíšku jsme si mysleli, že by mohlo být kolo, ale nejsem si jistá, jestli to není předčasné, když ještě ani na trojkolce šlapat do pedálů neumí... co myslíte? :confused:
3. říj 2007 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj silvik presne tak nase adelka tatka ji tez nataci kdyz nekam jedem treba na vylet anebo k moji segre na dovolenou jak jsme byli tak tam taky tatka tocil i od segry decka ma 1 evicku a 5 honzika ty adelka zboznuje takze manzilek pak z toho dela filma adelinka kouka jen na to hlavne kde je evicka jo a k tem jmenum zamwer to nebyl ani nevim jak nas to napadloo :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2007 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrysku to je teda tvoje Adus sikovna s tim nocnikem, ale neni to tim, ze ma starsi sourozence? Me se zda, ze ty druhe a dalsi deti to proste odkoukaji od tech vetsich a uci se vsechno rychleji

Silvik, neni to brzo na kolo? Ja teda vim, ze treba segra ho kupovala holcicce az k patym narozeninam

no jak vas tady ctu, tak nevim, jestli vydrzime bez kocarku az do vanoc :grinning: Ted jsem videla jeden pekny za dobrou cenu i s panenkou v Quelle, ale nikdy jsem tam nic neobjednavala, tak nevim jaka je to kvalita. Nemate nekdo zkusenost?
4. říj 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka jo jsem rada ze se to naucila je to fajn jak ma ted kalhotky ne kadze decko mas jine s tim nocnikem no nechcu se chlubit ale mne vsechny tri decka chodily brzo na nocnik a ta nejstarsi anetka uz ve 2 leletch nemela ppliny vubecc :grinning:
4. říj 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kitko, tak to já teda na to spoléhám, že se to druhé bude všechno učit rychleji... :grinning: :grinning: No uvidíme ... :wink:

Kolo jsme mysleli takové to dětské s kolečky, má ho slíbené za to čůrání a kadění do nočníku... Na hřišti, kam chodíme, ho mají i tříleté děti... no nevím, ještě to promyslíme.... :wink:

Kočárky máme doma takové ty plastové pro nejmenší a s těmi si fakt vyhraje, tahá je s sebou všude na procházku ... ty prozatím stačí.. větší kočárek na normální panenky plánuju tak nejdříve na příští vánoce.... viděla jsem takový růžovošedý v katalogu Quelle, tatíkovi se líbil, ale s tím asi ještě počkáme, asi by byl Barči ještě velký... :wink: A když občas vidím, co s něma vyvádí, tak by si ho asi hnedka zničila... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. říj 2007 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkušenost s Quelle nemám žádnou, chodí nám občas jen jejich katalog.... máme tady ve městě ale jejich obchod, takže bych v případě, že bych něco chtěla, asi nejdříve skočila k nim a poptala se, co a jak..... :sweat_smile:
4. říj 2007 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, Adámka chtěl manža, kdyby to byl kluk... já Adámka nechtěla, protože jsem předtím měla v práci kolegu s příjmením Adámek, takže kdybych malého oslovovala Adámku, tak by se mi vybavil ten kolega (a mezi námi to nebyl člověk, kterého bych chtěla mít denně před očima... :grinning: ) :wink:
Adélku mám neteřinku... taky moc hezké jméno..... má moc hezké zdrobněliny... doma jí říkají Aduš, Adelaido a tak..... :sweat_smile:

No nic, končím, jdu chrupkat, stejně tady nikdo nééééénííííí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Krásnou ničím nežádoucím nerušenou noc!!!! :dizzy_face:
4. říj 2007 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek