• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahojik silvik dobry rankoo :grinning:
5. říj 2007 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky...tak koukám že s hračkama je to všude skoro stejný :grinning: naše dneska jela na chalupu s babičkou a dědou a zejtra se asi vrátí a vezla si s sebou tříkolku, kočárek, dvě panenky, batoh se všema potřebama na miminko, cestovní postýlku pro panenky a krmící stoličku na panenku... :grinning: :grinning: :grinning: pohádky si vzala samozdřejmě krtečka, pata a mata a bolka a lolka...měla i milion knížek na čtení a klávesy :grinning: :grinning:

a copak u vás nového?? :dizzy_face: všechny pozdravujeme
5. říj 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj patynka u mne vse pri starym adelinka mela rano teplotku ale uz je v poho manzilek byl rano na houbach a ted to cisti takze zitra na obidek bude houbova omajda :grinning:
5. říj 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andry-jee houby...ty jsme už dlouho neměli a hned bych si dala :slight_smile: ale mě nebaví to chození po lese a manža tam sám taky nepojede :wink: :slight_smile:
5. říj 2007 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj paty no mne to taky nebavi a moc je ani nemusim :grinning: :grinning:
5. říj 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s hračkama a pohádkama jsme na tom také úplně stejně. U nás vede krteček, Jája a Pája a doktor Tom.
Silvik, také teprve začínáme zkoušet doma bez plen, jen ve slípkách. Nejsem z těch, co by to lámaly přes koleno. Celkem se nám daří, i když občas nějaká ta loužička ještě je. Každé dítě se to jednou naučí, některé dřív, některé později.
Co se týká kola, každé dítě je samozřejmě jiné.Znám tříleté děti, které neví ani co je tříkolka.Moje děti jsou tedy divoši oba, jenom by lezly někde po výškách a skákaly. Dcera jezdí na kole bez pomocných koleček od 3,5let. Jinak kolo s kolečky měla od 2,5let a jezdila na něm bravurně. Matěj jezdí na kole s kolečky také už teď a celkem mu to jde, umí už pěkně šlapat.
6. říj 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam kluka a ten ma 5 roku a ajeste jezdi na kole s malyma koleckama :grinning:
6. říj 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevím jak to bude u nás-Pája jezdí na tříkolce v pohodě ale na kolo mi přijde malá.... Ale třeba sestřenky dcera uměla na kole bez koleček ve 4letech a ted má taky ještě 2,5 roku starou holčičku a jezdí na kole s kolečkama...
6. říj 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jqa si tez myslim ze 2 pul lete decko je male na kolo ta moje jeste nejradsi jezdi na takove te motorce te odrazecii :grinning:
6. říj 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to naše taky...a manža chce ted taky koupit takovou tu elektrickou motorku ale podle mě je na to zatim taky malá ne?? :confused: to by šlápla a už by jí to jelo...
6. říj 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj paty jo vim co myslis ale ja si tez myslim ze je jeste malicka :grinning: :grinning:
7. říj 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andry-já si to taky myslim ale manža ne :angry: jo a dneska jsme měli houby :dizzy_face: moji rodiče rádi jezdí a dnes jich našli tolik že i na nás vyšlo :grinning: já je dlouho neměla tak jsem si pochutnala :grinning: a zas je rok nechci ani vidět :grinning: :grinning:
7. říj 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj paty no vidis to ja je tez nemusim ale pred deckama fuj nemuzu rict :grinning:
7. říj 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy,
díky za vaše názory na kolo... ještě uvidíme, zda ho pořídíme už teď k Ježíšku nebo ještě počkáme... Barča je taky docela šikovná, myslím, že příští rok v létě by na něm už mohla jezdit (samo, že s kolečky) :wink: :grinning:
Jinak houby pravidelně dostáváme od tchána, který je rád sbírá.... manžel je miluje, já je nemusím... :unamused: :pensive: Taky máme v lednici plnou misku, asi si je Vašek udělá zítra k obědu... :sweat_smile:
Eti, tak tak, nic neuspěchat, moje řeč, dítě se na nočník naučí dříve nebo později :wink: ....
7. říj 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě by mě zajímalo, jakpak ty vaše 2.5 leté ratolesti spinkají... dáváte je ještě po obědě spát? :confused: My Barču dáváme, jen když ráno brzy vstává (tak do 8 h), když spí do devíti, tak většinou spát nechce a ani ji nenutíme.... A co večer? Taky jsou čilé třeba do devíti či půl desáté večer, jako naše Barunka? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. říj 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky maminky...
silvi-naše ráno vstává kolem osmé, přes den spí asi 2hodinky, někdy tři a večer jde spát kolem půl devátý...
andry-to já před Pájou říct taky nemůžu ale houby jí zatim stejně radši nedávám...
8. říj 2007 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Silvik, naše obě ráno vstávají tak kolem sedmé hodiny, takže Matěj přes den chodí ještě spinkat, spí 2h. Někdy, když náhodou neusne, ale naštěstí to není tak často, je pak strašně protivný až do večera.Večer chodí oba do postýlky tak kolem půl osmé, takže pohoda. :slight_smile:
8. říj 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky tak ti moji rostaci vstavaji kazdy rano v 6 hodin jedine ta nejstarsi spi dlouho kdyz nemusii vstavat to je spici ruzenka :grinning: :grinning:
8. říj 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, my to mame ted se spanim dost divne, po obede uz neusne, ale do vecera jeste nevydrzi, vetsinou usne tak mezi treti az patou a to je zase na houby, protoze pak nechce spat vecer. A taky si nemuzu na odpoledne nic moc planovat, protoze nikdy nevim, jak to bude se spanim. Myslim, ze vydrzime maximalne do dvou let, pak uz bude s dennim spanim konec. To je ale hrozna predstava :cry: :frowning2: :confused:
8. říj 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by me zajimalo, co pak delaji ve skolce ty deti, co uz pres den nespavaji? Vsak oni je nazenou po obede do postylek vsechny ne?
8. říj 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kitka ta moje prrdelka tez nekdy nespi no jak kdy :grinning: a nekdy usne tez treba az ve tri a spi az do 5 a pak usne treba az v pul 11 no dess a k te skolce u adamka po obede nazenou vsechny do pelisku a kdo nespi ta k ale musi lezett
8. říj 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrysku, tak to mame stejny jak vy, nekdy mi dokonce usne az v pet, spi do sedmi a pak ponocuje :frowning2:

No to bych chtela videt svoje dite, jak lezi v postylce, nespi a je potichu :grinning: :grinning: :grinning: No ale jeste mame na skolku cas, tak uvidime za rok. A nakonec, budou to resit hlavne pani ucitelky, ne ja :slight_smile:
8. říj 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky....koukám že naše princezna je taková šípková růženka....ta fakt spí někdy i 15hodin denně :astonished: :grinning: :grinning:
8. říj 2007 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem rada ze nejsem sama :grinning: :grinning:
8. říj 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky dobry rankoo :grinning: :grinning:
9. říj 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... tak s tím spaním .... pokud mi Barča do dvou hodin nezabere, tak jí už odpoledne spát nedávám... občas bývá večer protivná, ale zase dříve usne.... Je fakt, že když je pak už k večeru více unavená, tak musíme dávat pozor, aby neusnula (třeba v pět hodin) a vymýšlíme blbosti, abychom jí udrželi v bdělém stavu.. :wink: :grinning:

Teď se mi podařilo uspat obě princezny najednou ... Markétka je ale po půl hodině vzhůru... ach jo.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže relax nebude... :rolling_eyes: :cry: :sweat_smile:
9. říj 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik silvik u mne to je presne jak pises tyy s tim spanim to je nekdy dessdneska mne mala spala od 12 do 2 hodin a ja usla s nii :grinning: :grinning:
9. říj 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer maminky :slight_smile: Dufam,že nebude vadit ak sa k Vám v dobrom pridaju aj maminky zo Slovenska. :dizzy_face: Na MK sme si tiež otvorili forum Detičky roku 2005 a bolo by zbytočné,aby na MK fungovali dve rovnaké temy.Odporúčala nám tuto stránku naša milá adminka madeleine :slight_smile:
Tak teda ak dovolíte,rady sa k Vám pridáme a podelíme sa s Vami spoločne o radosti ale i starosti s našimi detičkami. :dizzy_face:
Prajem príjemný zvyšok večera :slight_smile: :slight_smile:
9. říj 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky
jarmilko-jasně přidejte se...od toho tu je přeci MK :wink: četla jsem vaši diskuzi tak doufejme že se třeba přidají i další maminy dvouletých "drobečků" :grinning: :grinning:

andry-taky se mi už párkrát stalo že u uspávání dětí usnu i já :grinning:

silvi-tobě nespinkají stejně? ti naši spinkají současně (samozdřejmě Tomík víc ale večer jdou spinkat stejně a ráno Tom vstává o chvilku dřív a přes den spí ty dvě hodinky stejně...Tom zas dýl a potom spí ještě odpoledne) jsou to spáči po rodičích :sweat_smile: :grinning: :grinning:
9. říj 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to me se stava tak jednou tydne, ze vecer usnu s Adel a pak me to stve, ze jsem ten vecer prospala misto abych neco delala neco uzitecneho(treba sedela u pocitace :grinning: )
... a ted me napada, vam to doma toleruji, kdyz travite vecery u pocitace? Ten muj se na to moc netvari, ze Zase si na tom somarovi? Ale dneska jsem sama doma :wink:
9. říj 2007 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek