• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
čauky holky
kitka-to ten můj si už tak nějak zvykl, nic s tim stejně nenadělá :grinning: :grinning: takže když tu jsem třeba chvilku večer tak mu to tolik nevadí (někdy řeknu že si potřebuji něco dodělat a poslat do práce :grinning: )ale přes den tu jsem jen někdy...to bych toho asi jinak moc nestihla :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2007 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky :slight_smile: My sme sa dnes ráno zobudili do krásneho slnečného dna,hned je človeku lepšie na duši :grinning:
Som rada,že môžem prispievat do vašej diskusie :slight_smile: a dakujem za prijatie.
10. říj 2007 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik jarmoilka tez te vitam :grinning: ahojik holky no ja vecer na pocitaci nejsem jelikoz to nevydrzim koukam na telku a pak jdu spat tak kolem desiti
10. říj 2007 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jarmilka, treba se sem presunou i dalsi maminy ze slovenskeho konika, ja jsem se taky rada pripojila k tejto diskuzi, protoze u nas v decembrovkach nas uz moc nezbylo :frowning2:

Patynka ty jeste pri detech i pracujes? Teda baby ja si tady proti vam pripadam fakt jak na dovolene, jedno dite, pohoda :slight_smile:
10. říj 2007 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky u nás je dneska také kráááásně... :grinning: :grinning:

kitka-ono to tolik práce není....se dvěma kámoškama máme kosmetický salon...ale já se tam objevim max. 1 týdně ukázat děti :grinning: :grinning: takže za nás to tam stejně tak nějak vede někdo jiný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2007 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,...krásny den za nami.Moja slečna momentálne spinká v kočiari,akurát sme došli z prechádzky.Ale divim sa,lebo malinká,od roka mi absolutne nechce sediet v kočiari,Takže mame kočiar na paradu.Ale dnešná prechádzka ju asi zmohla. :wink: .
Holky,čo dobreho ste dnes varili drobčekom?????
10. říj 2007 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no ahojik mamci my se pred chvili vratili z mesta koupili jsme bezva kombinezy :grinning: a ja super kozacky :grinning: aji u nas bylo hezky
10. říj 2007 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dobtre ranko :dizzy_face:
ahoj andrysek :slight_smile: takže u vás včera vládla nákupná horúčka :grinning:
my dnes máme frmol,takže ak budem stíhat,tak sa vám holky ozvem večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prajem krásnučký den :dizzy_face: :dizzy_face:
Maminky zo Slovenska kde ste????
11. říj 2007 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mamci dobry ranko no trochu to vis zima se blizii :grinning:
11. říj 2007 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky
andry-taky už nakupujete na zimu?? my taky ale zatim hlavně dětem....vždycky jedu nakupovat něco pro sebe a stejně skončim v dětskym a na sebe zapomenu :grinning: :grinning: :grinning:
jarmi-s tim vařením-včera jsme měli jahodové knedlíky :dizzy_face: :dizzy_face: a dneska bude bramborová kašička a kuřátko...ja už nevim co vařit...nenapadá vás něco??
11. říj 2007 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky,
ja som tiež zo Slovenska, dúfam, že sa to tu trošku rozprúdi... Bola by škoda, keby tu fičali len roky 2007 a 2008, veď aj nás je dosť, nie?
Adamko je augustové dieťa, teraz práve spinká, tak mám troška času na koníka.
Aj ja už nakupujem veci na zimu. Včera sme malému kúpili zimné topánky, ale chcem kúpiť ešte jedny. Vy kupujete koľko párov? No a cez víkend plánujem urobiť záťah na obchodné centrá v Bratislave.
11. říj 2007 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!
Tak sa pridávam, som rada, že som Vás našla :grinning: . Petrík spí - zničený z MC, kde spolu pracujeme 3 dni v týždni - on sa aspoň zahrá s deťmi a ja sa stretnem s maminkami :wink: . Ale niekedy je to dosť náročné - hľadať inšpiráciu na hry a riekanky a tak, ale máme PC a net, tak tu občas čumákujem aj do polnoci :grinning: .
Dnes ideme na nákupy do Zlína, tak uvidím, čo budú mať - kombinézu sme zdedili, čiapky máme, takže asi budeme hľadať topánky a nejaký roláčik...
11. říj 2007 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik maminky takze se nakupuje ve velkem jako u nas a jamam tri deti takze vse 3 :grinning: a s tim varenim tez uz mne nic nenapada :grinning:
11. říj 2007 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak ja mam na zimu pro Adelku uz vsechno. Bohuzel pro sebe nic. Ja jsem uplne postizena, obcas se mi podari vyrazit po nakupech sama bez maly a stejne zas nakoupim pro celou rodinu jen ne pro sebe.
Boty objednavam pres internet, ale ani bych neumela rict, kolik paru mame soucasne, vzdy mam nejake ktere nam jeste nejsou a nejake, ktere uz dosluhuji. Jde to strasne rychle, vsak na zacatku roku mela vel. 18 a ted uz objednavam i 24.
11. říj 2007 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tanya a kam chodis v BA nejradeji nakupovat? O vikendu je to vsude o zivot, ale nejlepsi mi prijde asi Avion, tam jsou i nejake zabavky pro deticky
11. říj 2007 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky maminky...koukám že se pěkně rozrůstáme :grinning: :grinning:
u nás toho podle mě na zimu nemáme moc ale podle manži by to vydrželo pro půlku školky :sweat_smile: :grinning: :grinning: neee to zas onpřehání.....a bot máme hoooodně... :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2007 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj paty no mne ten muj tez furt nadava ze neco kupuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: zze maji vseho dost ale kdyz vidis neco peknyho proste nejde odolat ale to urcite znas ted jjsem maly koupila rolak a super mansestrackyy takovy blede modry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2007 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
andry...jasně to znám :grinning: :grinning: a ted na Tomáška je tooolik nádherných věciček :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně ty Nexty....ty jsou prostě úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2007 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jo presne takkk :grinning:
11. říj 2007 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zatim se loučím...jdeme si zajezdit na in-linech... :grinning: :grinning:
tak zatim papa a krásný zbytek odpoledne
11. říj 2007 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ahojik mej se :grinning: :grinning:
11. říj 2007 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kitka, presne si to vystihla, Avion je moja srdcovka, kým ja obehnem obchody, Adamko s ockom majú čo robiť, aby stihli všetky detské atrakcie.
Cez internet som topánky ešte nekupovala, neviem asi mi chýba odvaha. Aké s tým máte skúsenosti?
Môj muž s malým púšťajú vonku šarkana, len škoda, že nefúka vietor :slight_smile: Ale je na nich super pohľad, až mi slzy tečú od smiechu :wink:
11. říj 2007 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik maminky zdravim a co deticky :grinning: :grinning:
12. říj 2007 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
jeeeej,konečne piatok,... :grinning: Ako budete travit maminky vikendík???Ja sa pochválim,že idem dnes trsat,normálne ma manžel vyhána,že vraj nech konečne idem už niekde tančit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže ja idem dnes na country bal :dizzy_face: :dizzy_face:,robime si s kámoškou dámsku jazdu. :wink: Dcerka zostáva s manželom,to zas bude :zipper_mouth: :zipper_mouth: tatinko sa postara na jedničku,len ten ,,poriadok"tak to zas bude v byte vyzerat :unamused: :unamused:
Maminky chcem sa ešte opýtat,moja dcerka v poslednej dobe ma velku zalubu si šparat v nošteku,už som aj zistovala,že či nemá detské mrle,ale nič,....proste ona sa zabudne a šprtá v nošteku,...ked sa jej opýtat,že prečo to robi,odpovie mi,že maminka hjadám sjimáky.... :unamused: že vraj hladá slimáky.....je to normálne? :slight_smile:
Prajem pekný den :slight_smile:
12. říj 2007 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik jarmilka to davani prstu do nosu to delala i moje ta nejmensi ale uz prestala ale to deka delajii :grinning: :grinning: a na vikend to nevim manzilek ma denni sobota i nedele takze asi budem doma a ma byt hnusnee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2007 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy,
Jarmilka, to mas dobry, ze mas s kym jit parit. Ja tu nemam ani jednu bezdetnou kamaradku a je temer nerealne si s nekterou domluvit hlidani ve stejnym terminu. A navic bysme stejne museli jet nekam autama, takze fajn nealko parba :slight_smile: Tak si to hezky uzij!

Nosik nas jeste nezajima, takze nemam zkusenost
12. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
achoooj :grinning: :grinning:
jarmilko-my a víkend?? to zatim nevíme...dneska odvezli moji nejlepší kamarádku do porodky :astonished: je v 37tt+4 ale zatim nerodí...má jen slabé kontrakce takže u nás bude její dcera...manžel s ní je v porodnici kdyby něco....ještě k tomu máme u nás sestřenku takže uvidíme :grinning: :grinning: a s tim nosikem to naše Pája nedělá takže neporadim :grinning: :grinning:
a co u vás ostatních?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2007 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik maminky :grinning: a co vase prdelky ti moji tu koukaj na telku na pohadky
13. říj 2007 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte maminky :slight_smile:
Na coutry bale bolo velmi dobre,nakolko s kamoškou sme sa dlho nevideli,tak sme ho celý prekecali :grinning: :grinning: Ta kamoška je tiež maminka,no a deturence zostali s tatinkami a my sme si vyrazili.Fakt mi to dobre padlo. :wink: ,trošku sa odreagovat.
Dik babule za rady. :slight_smile: Dufam,že ten noštek ju prejde. :wink:
U nás v Košiciach je dnes hrozné počasie,velmi tu fuka vietor.Dnes sme ani neboli vonku.A tak sme s manželom dnes vymýšlali familiárne hry :dizzy_face: .
Zatial sa majte babulky,idem dnes skor do hajan.Dobru :slight_smile: :slight_smile: a prajem pekný zvyšok víkendu. :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2007 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím i nové maminky ze Slovenska... :wink: :grinning:
Tak vám musím holky napsat, že jsem byla ve středu s Barunkou poprvé na cvičení rodičů s dětmi a moc se jí tam líbilo... bylo tam hodně dětí jejího věku, což se jí líbilo. Je to fajn, aspoň v zimě bude co dělat... :grinning: Bývá to hodinu vždy v pondělí a ve středu.. Chodíte taky některá s broučkem cvičit?
13. říj 2007 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek