• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
ahoj holky :slight_smile: tak jsem tu dlouho nebyla a koukám,že to tu pěkně žije :slight_smile:

takže vítám všechny nové tvářičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já už mám pro prcka na zimu snad vše nakoupené,mám totiž nakupovací mánii :grinning: :grinning:já jsem si loni koncem zima koupila dvoje botky,takže mám smůlu :sweat_smile: jinak už nakupuju i vánoční dárky :grinning:

už máte představu co koupit nebo už taky nakupujete???a jak se těšíte na Vánoce,já hrozně moc :grinning: :dizzy_face: :grinning:

silvik to je super,že se Barunce líbilo,taky bych chtěla chodit,u nás něco podobného je,tak zkusím zjistit kdy se co koná a určitě bych taky ráda s malým chodila,on má totiž hrozně rád děti,sice trošku starší :grinning: ale snad se mu bude taky líbit :slight_smile:

jinak máme naplánovanou menší přestavbu bytu,páč máme jen 2+1 :angry: takže prcek bude mít velký pokojík a my pidiobývák a miniložničku :grinning: no ale už se těším až to bude vše hotové :slight_smile: zítra snad bude hezky,protože plánujeme výlet do lesoparku na zvířátka,prcek miluje krmení koní :slight_smile:tak ho chceme natočit na kameru,když už ji máme že :grinning:

tak se mějte krásně a já se zas brzy ozvu :slight_smile: papááá
13. říj 2007 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
achooojky maminky...

silvik-my jsme chodili dříve...ted už bychom to asi nestíhali ale tebe obdivuji že stíháš dvě malé děti a ještě všechno to kolem.... :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:

eleanor-na Vánoce se těším ale zatim nemám představu co dětem koupit...samozdřejmě hračky ale co dál?? podle mě máme doma už hračkářství :sweat_smile: :sweat_smile: když budete mít někdo nějaký tip tak poradte :grinning: :grinning: dííííky

jarmi-to je super že sis to tak užila :grinning: :grinning: někdy je potřeba se "provětrat" bez dětiček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

andry-jakoupak pohádku ti děti tak sledují?? naše Páju ted moc pohádky nebaví a mě už nebaví furt krteček :angry: :grinning: :grinning:
14. říj 2007 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
achojik maminky dobry ranko no paty ja taky vubec nevim co na vanoce zrovna vcera jsme to probirali s manzilkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pohadky no oni tez too krtecka kocour garfild a bolek alolek
14. říj 2007 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dievčatá!
Ohľadne Vianoc - skúste mrknúť na www.aurednik.cz - sú tam super veci - drevené hračky a skladačky, ale aj akési polotovary na zhotovenie vlastných darčekov, pri ktorých sa prípadne zabavia aj detičky ( ja mám objednávku cca za 2 200 KČ - mužovi sa asi niečo stane - keď to uvidí :grinning: ). Typ mi dala kamoška, čo odtiaľ pravidelne objednáva, takže mám už v podstate vyriešené darčeky aj pre sestru a neter a pre maminku.
Ale, čo kupujete/ dávate manželom? Ja nejaké prekvapenia nezvládam ( a dosť ma to trápi), lebo ak niekam ideme, tak zásadne všetci traja ( babička 230 km a sme tu sami). Malého to neba, chodiť po obchodoch a tak je to všetko na behu.... :frowning2:
14. říj 2007 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte maminky,
my ideme dnes k svokrovcom na obed, takže dnes nevarím. Hurá! Ale aj tak ma to počká zajtra :unamused: Tak som aspoň upiekla mňam-mňam koláčik :slight_smile:

Čo sa týka Vianoc, práve sme sa včera s polovičkou bavili, že čo kúpime tomu nášmu krpčekovi, veď v podstate všetko má. Oblečenie sa kupuje priebežne stále, doma máme tiež hračkárstvo, tak fakt neviem. Rozmýšľame nad bicyklom, ktorý ho počká do jari. A to ma čakajú tiež nákupy pre polročné krstniatko.

Manželovi okrem tých tradičných darčekov (ponožky, pyžamo... :wink: ) chcem darovať víkendový pobyt niekde tu u nás na Slovensku. Teda ono to bude darček pre celú rodinku, ale pre neho prekvapko. Tak dúfam, že niečo dobré sa mi podarí vybrať a hlavne to nejako potajomky vybaviť.

A ozaj, baby zo Slovenska, sledujete Superstar? Ja sa na to celý týždeň teším ako malé jojo :wink: Všetci sú tam zlatí a hlavne krááásne spievajú.

Tak krásny víkend všetkým vám!!!
14. říj 2007 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mamci no manzelovi na vanoce teda nevim protoze kdyz se ho zeptam co by chtel tak nic nepotrebuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted videt nekde myslim v tescu super fotak a ten by se mu pry libilll :grinning: :grinning: tak uvidimee
14. říj 2007 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Darek manzelovi, s tim si lamu hlavu kazde vanoce i narozeniny, nejjednodusi je samozrejme obleceni, ale to ho zase nepotesi :frowning2: Jediny darek, ktery ho opravdu potesil bylo kdyz se nam pred dvema roky na vanoce narodila Adelka :slight_smile:
Kazdou volnou chvili sedim na internetu a prohlizim hracky, my toho potrebujem dvojnasob, kdyz mame i narozeniny (v rozmezi dvou dnu). A taky musim dat typy vsem pribuznym, aby se nam jak loni nesesli stejne hracky. Oni jsou vsichni hrozne kreativni, takze nejlepe nakoupi fischer price v Tescu, takze jsme meli dve zirafy do kterych se hazi kostky, dva mluvici psicky ...
14. říj 2007 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Silvik, my na cviceni a podobne veci jeste nechodime, parkrat jsem neco zkusila a Adelka se jeste nezapoji, nechce delat to co ostatni. Necham to asi az po druhem roce

Tanya, superstar me letos bavi, rekla bych, ze je to mnohem lepsi nez minule rocniky, hlavne ty baby jsou super, to je snad jediny, kvuli cemu zapinam telku (teda krome pohadek :slight_smile: )
14. říj 2007 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky :slight_smile:
Vidim,že sa začínajú vo velkom preberat vianočné nákupy.Ja sa priznám,že každý rok si dam predsavzatie,že vianočné darčeky nakupim v predstihu,ale vždy to vyjde tak,že s manželom na štedrý den behame ako crazy family a zháname darčeky.Oblečenie my nakupujeme priebežne ,vždy podla potreby :slight_smile: U nás to zase istia pod stromček knihy,CD.....Dcerke určite nejaká ta hračka,inač ta stránka o hračkách je suprova :slight_smile: MUSKO :slight_smile:,celkom mi vnukla aj myšlienku na tohoročný darček pre našu Natáliu Emmu. :wink:
Baby aj ja hrozne rada pozerám Superstar,a musim uznat,že su fakt dobré tie decká,z roka na rok je to lepšie.U mna ta superstar je kulisou... napriklad pri žehlení,....aj si pri pesničkách zatancujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no a naša Natália superstar doslova žerie,...ta tancuje,vyská,skáče,spieva....prosto naša mala star :grinning:
pekná den prajem :dizzy_face:
14. říj 2007 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekný den prajem ešte raz :dizzy_face: (sorry za chybu) :frowning2:
14. říj 2007 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik maminky tak my akorat vecerime deticky si vymysleli ryzovou kasi :grinning: maji ji strasne radii
14. říj 2007 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
achooooj maminy...
tak Vánoce se pomalu blíží a já stejně všechno budu kupovat na poslední chvíli jako vždy :angry: :grinning: :grinning: a vubec mě nenapadá co manželovi...on si něco snad vybere abych to pak mohla koupit aby to nevěděl :grinning: :grinning:
jo a musko díky za odkaz....jsou tam pěkně věci :wink: :grinning: :grinning:

jinak včera se té kamarádce narodila krááásnááá holčička Nikolka :grinning: :grinning: jdu pro něco na snídani a pak mi začne kolotoč....snad se ještě během dne ukáži...papa a krásný den
15. říj 2007 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mamci dobry rankoo :grinning:
15. říj 2007 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy,
tak my mame od dnesniho rana prvni "obrazek" na stene :frowning2: Adelka zjistila, ze se tam maluje lip nez na papir, ach jo.
Kdyz uz o tom pisu, nevite nahodou, jak dostat propisku z kozene sedacky?
15. říj 2007 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
kitka123-v knihe 1000 rád pre domácnost som našla toto-škvrny spôsobene gulkovými perami sa čistia velmi tažko a neodborník ich zvyčajne vôbec neodstráni.Najväčšiu nádej na vyčistenie máme pri čistení ešte čerstvých škvŕn,ked ich hned zotrieme a vytrieme silnejším liehom,kolinskou vodou alebo francovkou.Ak máme naporudzi čistiaci prípravok Čikuli,začneme čistit najprv ním a až potom niekolko ráz čistíme liehom.
Kitka neviem,či ti tieto pokyny z tejto mudrej knižky z roku 1986 pomôžu,lebo ja napríklad vôbec neviem čo to je za čistiaci prostriedok Čikuli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ak niečo ešte nádej,tak ti dám vediet :wink:
15. říj 2007 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby,
malý hajá, tak sa trošku túlam po nete :slight_smile:

kitka, aj Adamko už čarbal po stenách, ale kriedou .To išlo dole ľahko, pretrela som to špongiou, ako keď umývam riady. Na kožu by som skúsila niečo čo obsahuje alkohol, tak ako píše jarmilka.
15. říj 2007 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik holky kdyz pisete o tom psani tak ta moje opica my ted zacla tez vsude cmarat a hlavne po zdi :cry: a propiskouu
15. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky diky za rady :slight_smile:
Jarmilka, tu knihu ma moje mamina a nekdy je celkem zabavne co tam pisou. Presne, doporucuji tam ruzne pripravky, o kterych vubec netusim ze co to je
16. říj 2007 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ze Slovenska, co rikate na Superstar? Vcera bylo celkem zabavne to vyhlaseni ne?
16. říj 2007 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
Kitka s tou knihou máš pravdu :grinning: :grinning:
Včera som si pozrela superstar,mne sa to toho roku velmi páči,je to trošku ostrejšie zo strany porotcov,ale aj tie decká,čo spievaju su tentoraz ovela lepšie.Ja velmi neholdujem pozeraniu TV,ale superstar si pozriem :wink: ,aspon stihnem požehlit pri tom ( a ja neznášam žehlenie) :angry: :grinning: .
16. říj 2007 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
achojky maminy

kitka-tak malování po stěnách jsme už také přežili...a pomohla tabule..taková ta velká, má ji přidělanou na stěně a kdyžtak maluje tam :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mamci tak co detoicky ti moji jsou ve skole askolce a adelinka si tu hrajee :grinning: a manzilek sel trhat zubb :cry:
17. říj 2007 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamci, my jsme dneska spaly do pul desate!!! Tak zas budeme mit posunuty cely rezim. Akorat se chystame vyrazit ven, dneska ma byt posledni den hezke pocasi :slight_smile: Obavam se, ze pak uz vyndame zimni bundy
17. říj 2007 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik kitka zdravim teda tak dlouoho spat to m\y kazde ranko vstavame v sest i o vikenduu :cry: decka jsou ranni ptacatka krom te me nejstarsi ta spi dlouhoo :grinning:
17. říj 2007 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
achoj maminy
tak copak další den?? od nás dneska odjela malá Viktorka, její maminku už pustili z porodnice :grinning: fotku miminka mám v albu :grinning: :grinning: :grinning:

kitka-jee tak takové spaní se nám už dlouho nepovedlo...Pája si to tedy někdy také protáhne ale Tom ne...to pak jedině vezme manža Toma ven a my s Pájou spinkáme :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2007 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrysku, ja jsem si vsimla ze se tu vyskytujes v casech, ktery jsou pro me dost nerealny, jako napr 7:30 :grinning:

U nas to byla dneska taky velka vyjimka, myslim, ze zatim se nejdyl povedlo spat do deviti. Ale mame to ted se spankem ruzny, nekdy spi jeste pres den, pak vecer strasi a rano spi dyl a nekdy uz pres den nespi vubec, jako treba dneska. Ale zase zalomila o pul osme, tak mam aspon klidny vecer :slight_smile:
No jestli mi uz nebude spat pres den, tak nevim kdy budu uklizet, holka se boji vysavace a vytirat se s ni taky moc neda :confused:
17. říj 2007 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik kitka zdravim tee :grinning: ja tu jsem tez jen skok ja mne to vyjdee :grinning:
18. říj 2007 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky :slight_smile:
ako sa maju vaše deťurence? my sme práve s Natáliou dorazili domov,dnes sme si urobili celodenný výlet. :wink:do Prešove.Maminka tam bola pracovne a Natali spoznávala kulturne pamiatky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Dnes bolo celkom pekne počasie,no teraz to vyzerá ako keby malo každu chvilu začat snežit.Babule tešite sa na sniežik???? :dizzy_face:
18. říj 2007 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nas uz je dneska cely den skarede, zima, prsi :frowning2: Na snih se tesim, ovsem jestli bude takova zima jak vloni, tak se ho nedockame. Minule vanoce jsme dostali sanky a ani jednou jsem je nevytahli. Jeste ze mam rodice na Vysocine, jinak by mala snih jeste nevidela
18. říj 2007 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik mamci u nas je tez pekna kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrr dess a prsi a tma byla uz v pet hodin vecer :confounded: takze decka byli odpoledne doma
18. říj 2007 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek