• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

30. června 2011 
Jarmilka jasne, telka to jisti :slight_smile: Cele leto jsme ji nezapli a ted kdyz se neda jit ven, tak dvakrat denne pohadky :slight_smile: Co jim taky porad vymyslet za zabavu, obzvlast kdyz uz pres den nespi, maminka si taky musi chvilku odpocinout :slight_smile:
23. říj 2007 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoj holky koukám že se tu moc nepsalo :wink:

koukali jste někdo na tu volební kampan MK?? :grinning: :grinning: je to sranda a adrenalin
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=38138&vGroupOffset=0&=&vOffset=0

jinak u nás je pořád zima ale dneska jedeme na velké nákupy tak se těším :dizzy_face: :dizzy_face:

a kampak se nám ztratila 0405 s Patričkou?? vždyt ona nás zakládala :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
promin nemá tam být 0405 ale 0401 :wink: pardoooon :sweat_smile:
25. říj 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
patynkamaminka, a ty chodievas na nakupy s detmi? Ja najradsej sama lebo ked idem s deckami som nervozna a polovicu veci zabudnem alebo kupim navyse co ani nepotrebujem.
25. říj 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoooooj holčiny

luci-my chodíme většinou všichni...a dneska ještě moje setřenka takže bylo supeeeer :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem se pěkně rozšoupla :grinning: mám dvoje rifle, jedny kozačky, jedny nízké boty, dvy svetry, bundu, šálu, rukavice, mikču a asi pět triček :dizzy_face: Pro Páju jsem koupila taky dvoje kalhoty, tři mikinky, nějaká trička, krásný botky (s kožíškem :grinning: ) punčocháčky, spooooustu hraček atd...a Tomášek dostal pár bodýček, rifle, manžestráky, tričíka, botičky, mikiny, ,bundičku, punčocháčky, čepku, hračky....atd...a manža si koupil rifle, boty, mikiny, trika atd....jo a vybrala jsem asi nový kočárek :grinning: :grinning: :grinning: nechápu jak jsme se vešli do auta i se sestřenkou a jejíma věcma (těch bylo taaaaky mooooře :grinning: ) Omlouvám se za román ale mám radost že jsem koupila i sobě a ne jenom dětem tak jsem se chtěla pochlubit :wink: :grinning: :grinning:
25. říj 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super, hlavne take nakupy vzdy musim uskutocnit sama, a ked sa nehodi vratim do obchodu aspon ze sa to tuna da.
25. říj 2007 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patynka, u nas to vypada s nakupy podobne, dostanu se k tomu jednou za ctvrt roku a pak musim nakoupit na celou sezonu pro celou rodinu. Ale tak se mi do toho nechce, zavidim, ze uz to mas za sebou. Ja teda musim zasadne sama, s malou bych toho moc nenakoupila
A teda obdivuju, ze tvuj manza chodi s vami po nakupech :slight_smile: U nas nehrozi, ja nakupuju jeste i pro neho, akorat obcas ho donutim na rifle a boty, to sama nerisknu
26. říj 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky :slight_smile:
tak musim sa aj ja pochválit,že dnes som bola trošku minuť s rodinného rozpočtu :wink: Boli sme s prckom v tescu na nákupy,50 % zlavy na cherokee,zlacnovali letnu kolekciu,...takže zásoby na dalšie leto naša babula už má :grinning:
My chodíme nakupovat cela rodinka spolu,ale je pravda,že niekedy manželovi kupujem oblečenie aj sama,zatial som s tým nemala problém.I ked topánky a rifle radšej chcem,aby manželík šiel skušat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maminky,zvyknete nakupovat aj u vietnamcov???
Ja sa priznám,že manželovi do práce oblečenie ANO,sem tam aj sebe niečo kupim,no Natálke nikdy.Neviem akosi sa bojim u nich nakupovat veci pre dietatko. :frowning2:
26. říj 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik maminky my tez nakupújem cela rodinka a to je vzdycky penez dess kdyz koupim jednomu dexccku tak musim vsem trem a jak jkste se dneska meli my byli dneska na vylete az na pradeduu :grinning:
26. říj 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoj holky
my jezdíme na nákupy vždycky všichni společně a na takové ty menší bud já s dětmi, manža s dětmi nebo někdo z nás bez nich...a někdy nám nakupuje naše "výpomocná slečna" :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jarmi-my u vietnamcu nenakupujeme nikdy...přijde mi že ty věci jsou naprosto nekvalitní a navíc u nás ve městě u nich nakupuje skoro každý a pak všichni mají stejné oblečení :confounded: a to se mně nelíbí :sweat_smile: :pensive:

andry-my dneska byli 2x venku ale Pavlínka spala přes den 3 a půl hodky :astonished: tak ted se jí nechce spinkat :unamused: vždycky ji uložím a ona za chvilku volá že chce pít, že potřebuje čůrat, že se jí zamotala peřinka atd.... :angry: hruuuza :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik mamciii :grinning:
28. říj 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andry :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je a co deticky ti moji jeste nespii kometky malii :grinning:
28. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty moje už usnuly :grinning: posun času se jim nelíbil :frowning2: a co ty vaše všimli si vubec?? :grinning: :grinning:
28. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
neoni jsou jeste mali ale mohli by uz zalehnout zitra vstavaji do skolky a skoly :sweat_smile:
28. říj 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
tak ako po víkende??? :slight_smile:
ach,ten časový posun-blbost na entúúúú,...vôbec sami to nepáči :angry: absolutne si neviem zvyknut a to nehovoriac o Natálke,....ta včera tancovala do pol jedenástej a nie a nie zaspat :frowning2:
29. říj 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik jarmi jo to znam ta moje tez nekdy usne az tak pozdee :grinning:
29. říj 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky ta naše včera naštěstí usnula normálně, byla unavená :grinning:
29. říj 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nam zmena casu nevadi, my mame i tak dost divny rezim v posledni dobe, tak uz to ani neresim. Dneska usnula ve ctyri hodiny, tak nevim co budem delat vecer. Jediny co me tesi, ze mam ted aspon chvili klid a vecer si to uzije tatinek :grinning:
29. říj 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paty hezke vecicky mas v albumu, kde nakupujes detske obleceni?
29. říj 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kitko my oblečení kupujeme bud přes net a nebo v Hradci :wink:
29. říj 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkni sem http://www.nextobleceni.estranky.cz/
a next.co.uk jeten katalog
29. říj 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patynka, to ale neni klasicky eshop ne? Jak tam objednavas? Ani ceny jsem tam nevidela
29. říj 2007 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky

tak co vaši broučkové?? naše dostala včera očkování ale v pohodě :dizzy_face:

kitka, tam přesto si objednáváš věci z toho katalogu :wink: ale trvá to dlouho takže tam nakupuji hooodně dopředu :wink:
30. říj 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patynko aha, tak to by me asi nebavilo, me se nechce na ty baliky cekat. A velikosti dopredu se odhaduji dost blbe. Na jakym jste byli ockovani? My naposled v 15ti mesicich a priste ze pry az ve trech letech? Ale mozna je to na Slovensku trochu jinak
30. říj 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kitko, my byli proti meningokovi, to není povinné a ani hrazené pojištovnou :wink:
30. říj 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky vy sem žádná nechodíte :astonished: :astonished: a neinformujete mě co vaše děti :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

andry?? kitko?? jarmilko?? luciask?? musko?? eleanor?? silviku?? tanyo?? etinko?? a všechno ostatní co jste rodili v roce 2005?? hmmm?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj patynkoo ja jsem tu neboj nezradila sem te a co deticky ti moji dobry adel zrovna spinkaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj andry jsem ráda že alespon někdo :dizzy_face:
my se tes vrátili z venku, je tam sice trošku zima ale byli jsme kočárkovat s kamarádkou takže děti alespon obě spinkaly :dizzy_face:
2. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no my dneska byli u babi a dedy takze jsem nemusela varit :grinning: vcera jsem tez byla u kamosky ma dva male kluciky takze si decka pohralii :grinning: :grinning:
2. lis 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek