Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

Čau maminy, najde se tu některá, která rodila loni? 🙂
kitka123
23. říj 2007
Jarmilka jasne, telka to jisti 🙂 Cele leto jsme ji nezapli a ted kdyz se neda jit ven, tak dvakrat denne pohadky 🙂 Co jim taky porad vymyslet za zabavu, obzvlast kdyz uz pres den nespi, maminka si taky musi chvilku odpocinout 🙂
patynkamaminka
25. říj 2007
achoj holky koukám že se tu moc nepsalo 😉

koukali jste někdo na tu volební kampan MK?? 😃 😃 je to sranda a adrenalin
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...

jinak u nás je pořád zima ale dneska jedeme na velké nákupy tak se těším x-) x-)

a kampak se nám ztratila 0405 s Patričkou?? vždyt ona nás zakládala x-) x-)
patynkamaminka
25. říj 2007
promin nemá tam být 0405 ale 0401 😉 pardoooon :-N
luciask
25. říj 2007
patynkamaminka, a ty chodievas na nakupy s detmi? Ja najradsej sama lebo ked idem s deckami som nervozna a polovicu veci zabudnem alebo kupim navyse co ani nepotrebujem.
patynkamaminka
25. říj 2007
achoooooj holčiny

luci-my chodíme většinou všichni...a dneska ještě moje setřenka takže bylo supeeeer 😃 x-) x-) jsem se pěkně rozšoupla 😃 mám dvoje rifle, jedny kozačky, jedny nízké boty, dvy svetry, bundu, šálu, rukavice, mikču a asi pět triček x-) Pro Páju jsem koupila taky dvoje kalhoty, tři mikinky, nějaká trička, krásný botky (s kožíškem 😃 ) punčocháčky, spooooustu hraček atd...a Tomášek dostal pár bodýček, rifle, manžestráky, tričíka, botičky, mikiny, ,bundičku, punčocháčky, čepku, hračky....atd...a manža si koupil rifle, boty, mikiny, trika atd....jo a vybrala jsem asi nový kočárek 😃 😃 😃 nechápu jak jsme se vešli do auta i se sestřenkou a jejíma věcma (těch bylo taaaaky mooooře 😃 ) Omlouvám se za román ale mám radost že jsem koupila i sobě a ne jenom dětem tak jsem se chtěla pochlubit 😉 😃 😃
luciask
25. říj 2007
No super, hlavne take nakupy vzdy musim uskutocnit sama, a ked sa nehodi vratim do obchodu aspon ze sa to tuna da.
kitka123
26. říj 2007
Patynka, u nas to vypada s nakupy podobne, dostanu se k tomu jednou za ctvrt roku a pak musim nakoupit na celou sezonu pro celou rodinu. Ale tak se mi do toho nechce, zavidim, ze uz to mas za sebou. Ja teda musim zasadne sama, s malou bych toho moc nenakoupila
A teda obdivuju, ze tvuj manza chodi s vami po nakupech 🙂 U nas nehrozi, ja nakupuju jeste i pro neho, akorat obcas ho donutim na rifle a boty, to sama nerisknu
jarmilka007
26. říj 2007
ahojte maminky 🙂
tak musim sa aj ja pochválit,že dnes som bola trošku minuť s rodinného rozpočtu 😉 Boli sme s prckom v tescu na nákupy,50 % zlavy na cherokee,zlacnovali letnu kolekciu,...takže zásoby na dalšie leto naša babula už má 😃
My chodíme nakupovat cela rodinka spolu,ale je pravda,že niekedy manželovi kupujem oblečenie aj sama,zatial som s tým nemala problém.I ked topánky a rifle radšej chcem,aby manželík šiel skušat :-p

Maminky,zvyknete nakupovat aj u vietnamcov???
Ja sa priznám,že manželovi do práce oblečenie ANO,sem tam aj sebe niečo kupim,no Natálke nikdy.Neviem akosi sa bojim u nich nakupovat veci pre dietatko. 😞
andrysek2
26. říj 2007
ahojik maminky my tez nakupújem cela rodinka a to je vzdycky penez dess kdyz koupim jednomu dexccku tak musim vsem trem a jak jkste se dneska meli my byli dneska na vylete az na pradeduu 😃
patynkamaminka
26. říj 2007
achoj holky
my jezdíme na nákupy vždycky všichni společně a na takové ty menší bud já s dětmi, manža s dětmi nebo někdo z nás bez nich...a někdy nám nakupuje naše "výpomocná slečna" 😉 🙂 🙂 🙂

jarmi-my u vietnamcu nenakupujeme nikdy...přijde mi že ty věci jsou naprosto nekvalitní a navíc u nás ve městě u nich nakupuje skoro každý a pak všichni mají stejné oblečení :-S a to se mně nelíbí :-N |-|

andry-my dneska byli 2x venku ale Pavlínka spala přes den 3 a půl hodky :-o tak ted se jí nechce spinkat :-| vždycky ji uložím a ona za chvilku volá že chce pít, že potřebuje čůrat, že se jí zamotala peřinka atd.... ]-( hruuuza :-| 😃 😃 😃 😃 😃
andrysek2
28. říj 2007
ahojik mamciii 😃
patynkamaminka
28. říj 2007
ahoj andry 😃 😃 😃
andrysek2
28. říj 2007
jak je a co deticky ti moji jeste nespii kometky malii 😃
patynkamaminka
28. říj 2007
ty moje už usnuly 😃 posun času se jim nelíbil 😞 a co ty vaše všimli si vubec?? 😃 😃
andrysek2
28. říj 2007
neoni jsou jeste mali ale mohli by uz zalehnout zitra vstavaji do skolky a skoly :-N
jarmilka007
29. říj 2007
ahoj holky 🙂
tak ako po víkende??? 🙂
ach,ten časový posun-blbost na entúúúú,...vôbec sami to nepáči ]-( absolutne si neviem zvyknut a to nehovoriac o Natálke,....ta včera tancovala do pol jedenástej a nie a nie zaspat 😞
andrysek2
29. říj 2007
ahojik jarmi jo to znam ta moje tez nekdy usne az tak pozdee 😃
patynkamaminka
29. říj 2007
čauky holky ta naše včera naštěstí usnula normálně, byla unavená 😃
kitka123
29. říj 2007
Ahoj holky, tak nam zmena casu nevadi, my mame i tak dost divny rezim v posledni dobe, tak uz to ani neresim. Dneska usnula ve ctyri hodiny, tak nevim co budem delat vecer. Jediny co me tesi, ze mam ted aspon chvili klid a vecer si to uzije tatinek 😃
kitka123
29. říj 2007
Paty hezke vecicky mas v albumu, kde nakupujes detske obleceni?
patynkamaminka
29. říj 2007
ahojda kitko my oblečení kupujeme bud přes net a nebo v Hradci 😉
patynkamaminka
29. říj 2007
mrkni sem http://www.nextobleceni.estranky.cz/
a next.co.uk jeten katalog
kitka123
29. říj 2007
Patynka, to ale neni klasicky eshop ne? Jak tam objednavas? Ani ceny jsem tam nevidela
patynkamaminka
30. říj 2007
ahooj holky

tak co vaši broučkové?? naše dostala včera očkování ale v pohodě x-)

kitka, tam přesto si objednáváš věci z toho katalogu 😉 ale trvá to dlouho takže tam nakupuji hooodně dopředu 😉
kitka123
30. říj 2007
Patynko aha, tak to by me asi nebavilo, me se nechce na ty baliky cekat. A velikosti dopredu se odhaduji dost blbe. Na jakym jste byli ockovani? My naposled v 15ti mesicich a priste ze pry az ve trech letech? Ale mozna je to na Slovensku trochu jinak
patynkamaminka
30. říj 2007
ahoj kitko, my byli proti meningokovi, to není povinné a ani hrazené pojištovnou 😉
patynkamaminka
1. lis 2007
ahojky holky vy sem žádná nechodíte :-o :-o a neinformujete mě co vaše děti :-o :-o 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

andry?? kitko?? jarmilko?? luciask?? musko?? eleanor?? silviku?? tanyo?? etinko?? a všechno ostatní co jste rodili v roce 2005?? hmmm?? 😃 😃 😃 😃
andrysek2
2. lis 2007
ahoj patynkoo ja jsem tu neboj nezradila sem te a co deticky ti moji dobry adel zrovna spinkaaaa 😃 😃 😃 😃
patynkamaminka
2. lis 2007
ahooooj andry jsem ráda že alespon někdo x-)
my se tes vrátili z venku, je tam sice trošku zima ale byli jsme kočárkovat s kamarádkou takže děti alespon obě spinkaly x-)
andrysek2
2. lis 2007
ahoj no my dneska byli u babi a dedy takze jsem nemusela varit 😃 vcera jsem tez byla u kamosky ma dva male kluciky takze si decka pohralii 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli