Maminy, které rodili v roce 2005. Najde se tu nějaká?

Čau maminy, najde se tu některá, která rodila loni? 🙂
andrysek2
10. led 2008
luciak ahojik jo je tam super decka se vzdycky vyblbnouu 😃 😃 a uz aby bylo teploucko to pocasi mne uz nebavi decka furt nemocny kdyby radsi napadl poradny snih
bettina
15. led 2008
ahojte.
včera sme mali tri rôčky x-) krásne sme oslávili.potom vložím aj nejaké foto 😉
a cez víkend sme sa perfektne vylyžovali 😉
andrysek2
15. led 2008
ahojik tak to gratuluji nas cekaji narozky tez ale sestilete synek a pak v unoru trilete 😃
lefika
15. led 2008
bettina, dcerke vsetko najlepsie 🙂
luciask
15. led 2008
no vsetko najlepsie, moja starsia bude amt tento tyzden narodky, ake torty peciete deckam? alebo kupujete?
andrysek2
15. led 2008
ahojik luciak to ja dorty nepecu mne upece dycky tchyne 😃 😃
lefika
15. led 2008
andrysek, u nas zas pecie moja mama 😃 a krasne 🙂 no my sme oslavovali prednedavnom, pred vianocami saska mala 2 rocky 😉
andrysek2
15. led 2008
ja upecu skoro vsechno ale na dort jsem si jeste netroufla 😃 😃
lefika
15. led 2008
no ja si trufam taku, co bude dobra, ale aby to aj pekne vyzeralo, to asi nezvladam :-| nechce sa mi s tym piplat :-p
andrysek2
15. led 2008
no prave mne by nebavilo to zdobenii :-| :-|
luciask
15. led 2008
no mne je jedno ako vyzera ale chcem aby to bolo chutovo fajn. Ja som doteraz robievala taku ovocnu, ze som spravila biskvitovy korpus a miesto plnky som davala smotanku s cukrom a vrstvu ovocia. cle sa to enchalo v chlade odlezat a nakoniec som zdobila so slahackou a cerstvym ovocim(jahody, kiwi, cucoriedky maliny) Mne velmi ta torta chuti ale naposledy mi ju ani jedna nechceli jest tak rozmyslam nad inou.
andrysek2
15. led 2008
tak to zni dobree 😃
luciask
15. led 2008
no ta torta je velmi dobra, vzdy vsetkym chutila, ale kedze ma narodky Katka chcem taku aby aj jej chutila
jarmilka007
15. led 2008
ahojte 🙂

Dodatočne blahoželáme všetkým oslávencom a prajeme len to naj,naj,naj na svete x-)

dlhšie som tu nebola,ale akosi nestíham pri tej mojej vrtulke 😉 ,aj teraz som sa dostala konečne ku PC a tu už niet nikoho 😞

x-) x-) x-)
luciask
15. led 2008
ale coby
jarmilka007
15. led 2008
jeeeeee luciask nemáš spania 🙂 🙂
luciask
15. led 2008
no ja este nemam noc
andrysek2
16. led 2008
ahoj luciak ty mas vydrz ja mam pulnoc uz kolem desaty 😃
luciask
16. led 2008
no nie ja mam 6 hodinovy rozdiel takze o polnoci mi tu behaju deti a mam 6 hodin vecer.
andrysek2
16. led 2008
teda ty ses cislo mne decka bantujou kazdej den rano v sest a ta nejmensi nekdy i o pul sesty to je des od malinka 😃 😃
luciask
16. led 2008
mne sa budia o pol deviatej, ale ked ja este nemam skolopovinne deti tak sa nemusim nutit ist skoro spat alebo skoro vstavat
lefika
16. led 2008
jeeej, lucia, a ja ze som sama, kto sa s malym dietatom rano vyspi. my tiez vstavame o pol deviatej, niekdy aj neskor :-N
ale presne, pokial nemam dovod byt v pozore o siestej rano, tak naco :-p
ale zato vecer ju ukladme spat o pol desiatej az desiatej...aspon si ju manzel uzije 😎
luciask
16. led 2008
no presne tak ani moje enjdu pred deviatou spavat ale ked uz budu do skoly chodit urcite sa ten denny harmonogram zmeni.
lefika
16. led 2008
lucia, nas to caka od septembra do skolky :-| uz sa nemozem dockat, ako ju tam budem vodit na pol siedmu 😞 :-| 8-(
luciask
16. led 2008
Lefika ved september je este daleko, este si to dovtedy vychutnaj, potom budete skoro chodit spinkavat a skoro vstavat a nebudes vedeit kde mas hlavu ked este aj domacnost stihat, alebo si poriadte babetko a nebudes musiet do prace.
lefika
16. led 2008
lucia 😃 😃 😃 ty mas napady. ale manzel by bol za 😉
ale inak este vychutnavam, len moja mama mi nikdy nezabudne pripomenut, ze to je neuveritelne tak dlho spat, ze ona na materskej vstavala o piatej s robotnikmi a ze ju uz mam zacat zvykat, nech nema potom sok z toho posunu =-)
luciask
16. led 2008
no myslim ze to je iba zavist zo strany tvojej mamy, hahaha.
lefika
16. led 2008
ze, tiez si myslim 😉 ale kto jej kazal ma dat spavat vecer o siedmej? to nech sa potom necuduje, ze som bola o piatej hore :-p
luciask
16. led 2008
no ved hej ona mala vecer volny, ale s tebou asi este do prace musela chodit nie? Ci ty si nechodila do jasiel?
lefika
16. led 2008
chodila, ale ona hovorila o materskej a vtedy ju fakt nic neobmedzovalo.
ja si inak neviem predstavit, ze by mi saska uz o 7 spala, zvlast ked manzel chodi z prace o 6: ved to by ho ani nepoznala. bol by to pre nu taky ujo, co u nas byva cez vikendy 😃 =-)

Začni psát odpověď...

Odešli