• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek :Tak to taky nechápu,jeden den v Bohunicích bylo až 5sekcí!Jé děkuji .Jsem kadeřnice. :wink:
30. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11
@bufina Já jsem někde četla že císařem se už rodí asi 20% dětí. No mně to nevadilo, já sem o přirozenej porod nějak vůbec nestála.... Když sem viděla maminu co byla se mnou na pokoju, jak ani nemohla sedět, chodila s nohama od sebe a měla hrůzu z toho jít na wc, tak sem byla za císařa ráda :grinning:
30. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
jéééé tak to se hlásím do fronty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já nebyla takovejch dobrejch 9 let u kadeřnice -to je děs ,vždycky jsem řekla segře ať mi to zkrátí ,ale už mě to pěkně štve
30. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Mně to minule taky skracovala švagrová. Sem byla u kadeřnice naposledy před čtyřma rokama před svatbou, si to nechat nabarvit, jinak na to teď ani není čas.
30. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nechávalas malýmu naočkovat hexu s Prevenarem?
30. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jasně není problém :wink: pracuji i na mateřské
30. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no doma máme taky tak 20-22
v ložnici je to dobrý ,ale v obyváku po ránu je pěkná kosa-máme tam jen plovoučku a dlažbu a je to děs
no já to měla blbí mě oba dva vyvolávaly takže jsem trpěla do poslední chvíle
a u malýho po bylo ještě horší že byl doktor na sále takže jsem měla zakázaný tlačit- říkaly že přijde za 20 minut a bylo to skoro 40 -bylo to děs a nedelších 40 minut v mím životě .Byla jsem už tak vyčerpaná že po cestě na záchod jsem usínala -no děs
30. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak my na noc netopíme, takže ráno je v obýváku tak 18 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí se to vytopí rychle. Mně nechali jen u prvního trpět asi 12 hodin, ale u malýho to už bylo v pohodě. Sem dojela o šesti do porodnice, tam doktorka po poradě s dalšíma doktorama řekla že se nebudeme o nic pokoušet, protože malej byl taky KP a v devět už byl na světě, takže to bylo super. Jen mně teda trošku seřvali, že mně odtekla voda kolem poledne a já sem si nakráčela do porodnice až o šesti. Dřív mně to nějak nevyšlo :grinning:
30. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Koukám,že taky vyvolávané porody a u mě teda taky a nakonec stejně císař.
30. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to jseš velká hráčka :sweat_smile:
prý dvě hodiny bez vody už je naprd ,protože může dostat infekci.Nechápu když jsem viděla tu vodu tak jsem se spíš divila že tu infekci nedostli z té vody
30. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
neříkej dvakrát - kdy a kde :grinning:
30. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :Tak to jsi trochu zahazardovala,ale je vše o.k,tak je to dobré
autor
@elfka11 a kdes rodila??
@pandysek :Ted jsem byla v Bohunicích
30. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Dělám 2krát týdně přímo ve městě v kadeřnictví.
30. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
jojo už je třikrát a teď půjdem naposled , ale nanic jinýho už nechci ,akorád jsem říkala že ještě malou nechám v 3 naočkovat natu encefalitidu -když furt chodíme do lesa
30. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek U nás byl problém v tom, že sem byla v Bučovicích u bráchy. Ten byl na fotbale jako jedinej rozhodčí, tak nemohl jen tak odjet a já sem hlídala i jeho malou a David byl v Brně v práci. Sem holkám akorát dovařila oběd a pak si sedla s nohama navrch. Brácha dojel kolem čtvrté, ale musela sem se ještě stavit doma pro věci do porodnice. Doktorka spíš říkala že mně mohla vylézt pupeční šňůra a tak, ale to sem věděla, tak sem se snažila moc nehýbat.
30. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek My jdeme dnes teprve na první očkování, pořád se to odkládalo kvůli nezhojenýmu ramínku po TBC, tak se děsím aby neměl nějaký šílený reakce.
30. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ješiši kriste
no jo no fotba a že doma ženská rodí to je prd
30. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
jooo tak to se určitě domluvíme -teda jestli ti to nevadí :sweat_smile:
sehnat dobrou kadeřnici je dneska vzácnost :grinning:
teda pokud nejste takový to kadeřnictví že tam nechám celou mateřskou :astonished:
30. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no snad ne
prej tom byvají horečky,zvracení atd
30. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Neboooj nenecháš :wink:
30. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a na co jste nechaly očkovat??
30. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda je vzácnost sehnat kadeřnici, naposledy jsem byla tam jak je MALL, ale to bylo tak únor březen a tam byla šikovná holčina, jsem spokojená, ale jsou na mě drazí
30. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11

no na revenar - jsou teď dva druhy -jeden je grátis celej a na druhej (tam je toho nějak víc )se doplácí 300 -tak já jsem nechala ten za 300kč a dobrý .Jinak nanic jinýho krom těch co jsou poviné .Kamoška se nechá vždycky ukecat na nějakou vakcínu a teď ji chytá malá všechno možný co člověk neví že vůbec existuje
30. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 My jdeme dnes na hexu a prevenar13, jinak nic jinýho dobrovolně dávat nebudu, až pak spalničky, co jsou poviný.

@pandysek No uvidíme, snad mít nějaký velký reakce nebude, malá neměla na nic, ani na hexu, ani na spalničky. Prevenar sem jí nedávala, ještě tenkrát nebyl zadara.
30. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no to nebyl ,ale malou jsme nechaly ale až v roce tam už to vyházelo jen na dvě dávky takže ne 4 litry
30. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Naša malá má asi dobrou imunitu, ani neštovice od sestřenky nechytla. Byly spolu dva dny, neteři za tři dny vyskákaly pupínky a Nikolce naštěstí nic.
30. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no to malá taky naštěstí nechytla -šly jsme k doktorce a tam pobíhaly dětska pupínkovatý a já byla těhotná- pak si to sestřička uvědomila a začla panikařit jestli jsem měla já neštovice, že je to nebezpečný že by to mohl chytnout i malej v břichu.Doktorku to vůbec ale vůbec netankovalo .
ale jako když spolu byly dva dny tak to je teda asi dobře imuní
30. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No já celkem nechápu co tam maminy s takovýma děckama vůbec lezou.... Já teda nevím jak se v tomto postupuje, ale bych asi doktorce zavolala že máme neštovice, myslím že by asi přijela k nám. Přece je jasný, že když vlezu do čekárny mezi ostatní děcka, tak se asi nakazí...
30. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek