Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
elfka11
30. zář 2010
@pandysek :Tak to taky nechápu,jeden den v Bohunicích bylo až 5sekcí!Jé děkuji .Jsem kadeřnice. 😉
bufina
30. zář 2010
@elfka11
@bufina Já jsem někde četla že císařem se už rodí asi 20% dětí. No mně to nevadilo, já sem o přirozenej porod nějak vůbec nestála.... Když sem viděla maminu co byla se mnou na pokoju, jak ani nemohla sedět, chodila s nohama od sebe a měla hrůzu z toho jít na wc, tak sem byla za císařa ráda 😃
pandysekautor
30. zář 2010
@elfka11
jéééé tak to se hlásím do fronty 😃 😃 😃 😃 já nebyla takovejch dobrejch 9 let u kadeřnice -to je děs ,vždycky jsem řekla segře ať mi to zkrátí ,ale už mě to pěkně štve
bufina
30. zář 2010
@pandysek Mně to minule taky skracovala švagrová. Sem byla u kadeřnice naposledy před čtyřma rokama před svatbou, si to nechat nabarvit, jinak na to teď ani není čas.
bufina
30. zář 2010
@pandysek Nechávalas malýmu naočkovat hexu s Prevenarem?
elfka11
30. zář 2010
@pandysek :Jasně není problém 😉 pracuji i na mateřské
pandysekautor
30. zář 2010
@bufina no doma máme taky tak 20-22
v ložnici je to dobrý ,ale v obyváku po ránu je pěkná kosa-máme tam jen plovoučku a dlažbu a je to děs
no já to měla blbí mě oba dva vyvolávaly takže jsem trpěla do poslední chvíle
a u malýho po bylo ještě horší že byl doktor na sále takže jsem měla zakázaný tlačit- říkaly že přijde za 20 minut a bylo to skoro 40 -bylo to děs a nedelších 40 minut v mím životě .Byla jsem už tak vyčerpaná že po cestě na záchod jsem usínala -no děs
bufina
30. zář 2010
@pandysek Tak my na noc netopíme, takže ráno je v obýváku tak 18 :-p Ale naštěstí se to vytopí rychle. Mně nechali jen u prvního trpět asi 12 hodin, ale u malýho to už bylo v pohodě. Sem dojela o šesti do porodnice, tam doktorka po poradě s dalšíma doktorama řekla že se nebudeme o nic pokoušet, protože malej byl taky KP a v devět už byl na světě, takže to bylo super. Jen mně teda trošku seřvali, že mně odtekla voda kolem poledne a já sem si nakráčela do porodnice až o šesti. Dřív mně to nějak nevyšlo 😃
elfka11
30. zář 2010
@pandysek :Koukám,že taky vyvolávané porody a u mě teda taky a nakonec stejně císař.
pandysekautor
30. zář 2010
@bufina tak to jseš velká hráčka :-N
prý dvě hodiny bez vody už je naprd ,protože může dostat infekci.Nechápu když jsem viděla tu vodu tak jsem se spíš divila že tu infekci nedostli z té vody
pandysekautor
30. zář 2010
@elfka11
neříkej dvakrát - kdy a kde 😃
elfka11
30. zář 2010
@bufina :Tak to jsi trochu zahazardovala,ale je vše o.k,tak je to dobré
pandysekautor
30. zář 2010
@elfka11 a kdes rodila??
elfka11
30. zář 2010
@pandysek :Ted jsem byla v Bohunicích
elfka11
30. zář 2010
@pandysek 😃ělám 2krát týdně přímo ve městě v kadeřnictví.
pandysekautor
30. zář 2010
@bufina
jojo už je třikrát a teď půjdem naposled , ale nanic jinýho už nechci ,akorád jsem říkala že ještě malou nechám v 3 naočkovat natu encefalitidu -když furt chodíme do lesa
bufina
30. zář 2010
@pandysek U nás byl problém v tom, že sem byla v Bučovicích u bráchy. Ten byl na fotbale jako jedinej rozhodčí, tak nemohl jen tak odjet a já sem hlídala i jeho malou a David byl v Brně v práci. Sem holkám akorát dovařila oběd a pak si sedla s nohama navrch. Brácha dojel kolem čtvrté, ale musela sem se ještě stavit doma pro věci do porodnice. Doktorka spíš říkala že mně mohla vylézt pupeční šňůra a tak, ale to sem věděla, tak sem se snažila moc nehýbat.
bufina
30. zář 2010
@pandysek My jdeme dnes teprve na první očkování, pořád se to odkládalo kvůli nezhojenýmu ramínku po TBC, tak se děsím aby neměl nějaký šílený reakce.
pandysekautor
30. zář 2010
@bufina ješiši kriste
no jo no fotba a že doma ženská rodí to je prd
pandysekautor
30. zář 2010
@elfka11
jooo tak to se určitě domluvíme -teda jestli ti to nevadí :-N
sehnat dobrou kadeřnici je dneska vzácnost 😃
teda pokud nejste takový to kadeřnictví že tam nechám celou mateřskou :-o
pandysekautor
30. zář 2010
@bufina
no snad ne
prej tom byvají horečky,zvracení atd
elfka11
30. zář 2010
@pandysek :Neboooj nenecháš 😉
elfka11
30. zář 2010
Holky a na co jste nechaly očkovat??
hannah23
30. zář 2010
To teda je vzácnost sehnat kadeřnici, naposledy jsem byla tam jak je MALL, ale to bylo tak únor březen a tam byla šikovná holčina, jsem spokojená, ale jsou na mě drazí
pandysekautor
30. zář 2010
@elfka11

no na revenar - jsou teď dva druhy -jeden je grátis celej a na druhej (tam je toho nějak víc )se doplácí 300 -tak já jsem nechala ten za 300kč a dobrý .Jinak nanic jinýho krom těch co jsou poviné .Kamoška se nechá vždycky ukecat na nějakou vakcínu a teď ji chytá malá všechno možný co člověk neví že vůbec existuje
bufina
30. zář 2010
@elfka11 My jdeme dnes na hexu a prevenar13, jinak nic jinýho dobrovolně dávat nebudu, až pak spalničky, co jsou poviný.

@pandysek No uvidíme, snad mít nějaký velký reakce nebude, malá neměla na nic, ani na hexu, ani na spalničky. Prevenar sem jí nedávala, ještě tenkrát nebyl zadara.
pandysekautor
30. zář 2010
@bufina
no to nebyl ,ale malou jsme nechaly ale až v roce tam už to vyházelo jen na dvě dávky takže ne 4 litry
bufina
30. zář 2010
@pandysek Naša malá má asi dobrou imunitu, ani neštovice od sestřenky nechytla. Byly spolu dva dny, neteři za tři dny vyskákaly pupínky a Nikolce naštěstí nic.
pandysekautor
30. zář 2010
@bufina
no to malá taky naštěstí nechytla -šly jsme k doktorce a tam pobíhaly dětska pupínkovatý a já byla těhotná- pak si to sestřička uvědomila a začla panikařit jestli jsem měla já neštovice, že je to nebezpečný že by to mohl chytnout i malej v břichu.Doktorku to vůbec ale vůbec netankovalo .
ale jako když spolu byly dva dny tak to je teda asi dobře imuní
bufina
30. zář 2010
@pandysek No já celkem nechápu co tam maminy s takovýma děckama vůbec lezou.... Já teda nevím jak se v tomto postupuje, ale bych asi doktorce zavolala že máme neštovice, myslím že by asi přijela k nám. Přece je jasný, že když vlezu do čekárny mezi ostatní děcka, tak se asi nakazí...