• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
ale v týdnu by jsme mohli na to Mariánský..??
16. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám nedočítám, je něco v plánu? nějaká sešlost? :slight_smile:
My se furt zabydlujem a pořád je co dělat, tak není moc čas na koníka, ale nereda bych aby mě unikl nějakej srázek :slight_smile:
16. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska no zatím se stále domlouváme :grinning: příští týden má být hezky tak by mohlo klapnout to mariánský :wink:
16. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jakto že nemůžeš langoša? no mě tenkrát ukecaly na vranovské na parník a tak jsem tam seděla jak zařezaná :angry:
16. dub 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jooo mariánky by jsme mohly v tejdnu
16. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Nebylas v minulým životě cestující z Titanicu? :grinning:
16. dub 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina nevim je to možný ale mám fobii aji z mostů
16. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek nemůžu langoša pač jsem se dneska prohlížela v zrcadle :rolling_eyes:

no jenže já příští týden můžu jen v uterý a nebo v pátek...ve středu máme očkování tak kdo ví co bude a ve čtvrtek máme kyčle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Ahooooj,tak ja se taky bohuzel musim omluvit,pry tam dnes bude hrozne narvano,kdyz je to ,,otevrene,, teprve druhy den,coz ma asi pravdu a odpoledne dorazi tchanovci,to bude teprve plavba :grinning: tak preji krasny vylet a jsem zvedava na Zounarovi první dojmy z parníku :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule To já se můžu v zrcadle prohlížet jak dlouho chcu, ale langoša si stejně neodpustím :grinning:
17. dub 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek no taky si řikam že tam bude narvané ale ono tom tam je každý víkend a v týdnu se tam Zounar nedostane takže tak no :wink: :grinning:
S tchanovci si to tež užijte, já jsem od toho naštěstí osvobozena, jsou až v Opavě tak se jim sem nechce
17. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no tak taky vypadáš dobře holka tak si ho dát můžeš víííš :sunglasses: :sunglasses:
17. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, chtěla bych se zeptat, kde v Brně koupím dětské boty se "žirafkou", zároveň kam se bez pomoci dostanu s velkým kočárkem. Potřebuji to na poslední chvíli, tj. zítra, tak nemám moc čas objíždět celé Brno :sweat_smile: Předem díky za rady :wink:
17. dub 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Ahoj, jeden dobrej obchod je v centru na Masaryčce. Když jdeš od nádraží, tak po pravé straně. Je to v přízemí a s kočárkem tam vjedeš v pohodě.
17. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina děkuji moc, vím, který myslíš, my jsem tam jednou byli (to bylo malýmu asi 2 měsíce) a manžel musel nakonec jezdit venku s kočárkem, protože tam bylo "plno".... Jeslti teda myslíš takový ten úzký, se schodkem, jak nahoře je oblečení, hned kousek od hlaváku za lékárnou :wink: No uvidím, jak to bude vypadat zítra :grinning:
17. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíte někdo, jestli dnes bych je někde nesehnala , to mám doma manžela = mám hlídání kočárku i pohodlný odvoz autem :sweat_smile: On si pořád myslel, že to koupíme kdekoliv, mě napadla akorát Puntanela v Olympii, nevíte některá, jeslti tam mají tyto botky? :sweat_smile:
17. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Jojo, je to on. Je to tam hodně malinký dole. Sem teda měla štěstí že sem se tam dostala s kočárkem v pohodě. Kupovala sem tam jednou papučky pro malou.
17. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulanek tak můžeš být úúúplně v klidu...dnes z vážných tech. důvodů parníky nejezdili..včera zahajovali a dnes vechnické důvody :frowning2: docela nás to nasralo, ale nakonec pohoda, jsou tam dětský kolotoče tak jsme šli na ně a pak naproti do Mraveniště :slight_smile: tam to bylo super. Díky tý akci ve městě tam bylo jen pár dětí tak se malá vyřádila. Akorád teda na těch kolotočích šli R s Nat na autíčka a oba z nich vylezli domlácení...Nat má naražený malíček a R má v prd.. koleno tak ted má ledový obklad a pajdá :confounded:
Holt to jsme mi :sunglasses: :grinning: :grinning:
17. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule hihihi škoda já už to věděla tak kolem jedné že nejezdijou ,ale tys na fb už nebyla tak jsem ti to nemohla písnout . nejezdily z důvodů prej že nenabijy baterie :grinning: psal to kamoš že tam chtěl jít taky
17. dub 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jeeeeeeeeeeeeeeeeeee nj ale tak mi tam byli už nějak ve 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale říkám jako, i tak super den :wink: :slight_smile:
17. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata....tzv "MŮJ ZOUNAR" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: dala bych si :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule .......... to děláš naschvál néééé , já měla na večeři sklinku mlíka :confounded:
17. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a bylo dobrý ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k sem stejnýho názoru jako tvůj manžel, že je koupíš kdekoliv... :grinning: My je třeba kupujeme v Globusu... :wink:
18. dub 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naty Fakt v Globusu mají boty se žirafkou? :fearful: Já totiž byla ve 2 "obchoďácích" a prd (ale to jsem šla tam pro něco jiného , tak mě napadlo kouknout na boty)...i u našich na vesnici jsem vlezla do obuvi, kde se mi paní snažila namluvit, že dětská bota za 150,- je opravdu kožená a super :sweat_smile:
Ještě jednou díky všem za rady, teď razím na Tábor, Masaryčku, 28.října a Hybešku a prostě něco koupit musím :sweat_smile:
18. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jj, v globusu mají a relativně dost...mají tam některý anonymní, ale se žirafkou hafo...jak boty, tak bačkory... :wink:
18. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, rada bych nasla nejakou kamaradku, idealne tehulku z Brna Bohunic nebo Stareho Liskovce. Me je 30, bydlim v Bohunicich a miminko cekam v puli rijna. Zuzka
18. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek