• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@susannka ahoj, mi jsme z Bystrce ale už vozíme
18. dub 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naty tý, brďo, tak to díky za tip :wink: Tam bych to moc nečekala :wink:
Jinak já dnes šla na finančák na Šumavskou a tak jsem se cestou zastavila na Minské (u zast.Tábor), když už jsem byla v těch místech a koupila super žirafkové botky v akci z 900 na 590,-, tak mám radost. ještě jsem chtěla koupit na pískoviště, měli ty "žirafkové" i za 200,-, ale neměli naši velikost :unamused: Pak jsem ještě šla do toho Balu na Masaryčce, tam toho měli míň a dražší (měli tam i ty "naše") :sweat_smile:
18. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule tak to se mas a kde jsi rodila?
18. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka u Milošů, celkem dobré tam, ale slyšela jsem že ted se tam nějak nerodí...nemaj anesteziology :confused:
18. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule se tam nerodí :confounded: asi už tu anesteziološku někdo nakopal místo mě do ......... :angry:
@susannka ale jinak je to tam super já tam byla ráda a nechtělo se mě dom
18. dub 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: copak ti udělala? Já měla úplně super. Taková docela mladá, jsme se i zasmály :sweat_smile: Držela mě celou dobu za ruku, mluvila na mě atd. Ale teda bolelo to i tak ako prase. Malej byl vpadenej dost hluboko tak měli co dělat aby ho vyndali ale dobrý, za 8 minut bylo po všem i s šitím :sunglasses:
19. dub 2011 ve 03:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no jak mě odmrtvovaly od pasu dolů tak mě to ta koza píchala do páteře ve vztahu a ještě namě řvala ať se nehýbu že mám jehlu v zádech .Bylo vidět že nikdy nerodila a neví co je to vztah .chápu že mě to dělaly na rychlo ,ale tak když už jsem musela trpět tím že jsem 40 minut čekala na doktora tak ta půl minuta než ten vztah přejde tak by ničemu neublížila
19. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ahoj brouku, tak dneska jsem si přečetla tvoje pozvání do Olympie, dobrý co? To je vostuda, ale co se dá dělat, Vašik je prostě moc náročný miminko :unamused:
19. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brzdinka ahojky no to je teda vostuda :grinning:
19. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek nekecej. Ty jako ...odmrtvování?? o tom nic nevím jaksi. do mě píchaly když zaváděli epidural a to byla pecka docela..taky jsem se hnula ale zvládlo se to. Pak jsem tam byla od 4 až do 22 kdy to dr. vzdal a poslal mě na toho císaře. To už jsem i brečela zoufalstvím at mi ho už vyndaj
19. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ja bych stejne chtela do Bohunic, mam to kousicek a castecne i zname
19. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no já neměla epidurál ale tuším že se tomu říká spinální anestézie nebo nevim to mě právěže píchaly až na sále . Byl to děs jedna mě tam cpala tlakoměr na ruku a další ty věci a ta mě to u toho píchala do zad . Třeba chápu že u malé šlo o vteřiny (tam jsem byla v plné narkoze) ale malýmu o život nešlo jen chtěl jít obličejem ,takže nějaká půl minuta . No ale přežili jsme ve zdraví a ráda nato vzpomínám - jsem divná ale šla bych zas :grinning:
19. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@susannka víš jak co člověk to názor ,někomu se tam líbí někomu ne .Záleží na okolnostech .Já bych tam třeba nešla ze svých osobních špatných zkušeností ,ale třeba gynda a porodní je tam dobré a když tam máš znamé tak to budeš mít fajn
19. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky rodila u miloušů a spokojenost
19. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek fakt jo, já už bych nešla, u malé to taky bylo na vteřiny a kontrakce jsem žádný neměla, ale malej my dal kapky. Dokonce jsem na sále slibovala že " už to nikdy neudělám" :grinning: :grinning: a jako fakt..kdybych tušila... tak se na to vys...
19. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no mě to byvilo natom sále ,chtěla bych být přihlížející --se těšim jestli bude mít segra někdy děcko žebych se přifařila k porodu jak normálnímu tak k císaři :grinning:
19. dub 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek masochysto... dívat se jiný trpí jo :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no to zas ne ale zajímaně to
19. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ses měla nechat od manži natočit...nebo až příště :wink: :grinning:
19. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy máte téma zase. Ale císař super, jednou za rok bych to klidně dala, byla to pohoda :grinning:
19. dub 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina co se ti zas nelíbí
19. dub 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek hihi, nic :slight_smile:
19. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek A kam teda zítra vyrazíme?
19. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak co to mariánský? už padl nějakej návrh na termín?
19. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no to já nevím ,msem myslela že to vymyslíš :grinning: jakto že nejsi na fb
19. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka561983
@zuhur
@tulanek
@miriska
@pandysek
@bufina tak hážu 1. termín co třeba středa příští..tj. 27. dubna ???????????? kdyžtak hoďte jiné datum :wink:
20. dub 2011 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Tak to já zrovna nemůžu, ani ve čtvrtek. Jedině pak až v pátek :slight_smile: Koukám že ste taky raní ptáčata dneska. Malej začal prudit už o půl 6, tak sme vstávali tak brzo a Nikolka dokráčela teď... Ještě že už je venku světlo brzo ráno. By mě asi šlehlo...
20. dub 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule špatnéé jdeme ve středu na prevenar :confounded: ale jakýkoliv jinej den můžu
20. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to jedno, já zatím příští týden nic nemám, takže se přizpůsobím, ale když holky nemůžou, tak asi vymyslíme jinej den. tak co úterý?
20. dub 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska
@pandysek
@bufina já mám v uterý třídní schůzky v 16hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak mohu až v pátek. Takže pokud by jsme dali spicha už nějak dopoledne tak by to uterý šlo....?????
20. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek