• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@bufina ajo no tak to pak nemá moc cenu něco dělat. U nás jsme doma všici a kluci nás vyšupou...drahý si to jistě dostatečně užije :rolling_eyes: já si to užiju dneska....vaječňákem :grinning:
no dort vypadá dost divně....nejde odlepit :rolling_eyes:
24. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule mi letos pojmem velikonoce pracovně :frowning2: (bouráme koupelnu s chodbou) mám obarvený asi 7 vajec ,nějaký čokoládový blbinky , nálepky na oknech nějaký ty figurky jinak nato prdím . Mazanec jsem koupila v globusu a ten jsme sežraly dneska na snídani :grinning: a dneškem mám po celým baráku asi tak centimetrovou vrstvu prachu .Čeče a promazala jsi to ? co stěma buchtama furt děláš není dlouho co jsi psala na fb že ti taky nejde nějaká buchta vyklopyt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak je jedno jak to bude vypadat hlavně když bude dobře chutnat ne :wink:
24. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no asi málo mažu bo co :grinning: :grinning: já s buchtama nemám praxi nějak... na starým bytě byla tzv na chuje trouba tak se nepeklo a ted je dobrá trouba ale levý ruce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem ji nožem dávala pryč a najednou mokrý nůž..takže není dopečená :sweat_smile: no nic, v noci nenápadně dopeču jak bude malý zas tu hodinu vzhuru. Udělám polevu a ráno bude na stole.
Chci ráno udělat překvápko...v kuchyni nazdobím stůl....máme toho berana, koupila jsem čokoládové berušky, k tomu hodím tu dortu a vejca a hotovka. Jak dojdou chlapy mlátit pošluje hned do kuchyně at neotravujou :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@zuhur
@miriska
@bufina .....

tož holčiny, dneska má býtposlední den škaredě, pak zase tepla tak co ten pátek v mariánským???
27. dub 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Pokud bude hezky, tak proč ne, my nic nemáme :slight_smile: Jen teda ve čtvrtek to očkování, ale to snad s doktorkou uhádám že dvě dávky už mu bohatě stačily. Protože na Slovensku se dávají jen dvě a ne tři jak u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule drahá ,já nevim David se chci vzít v pátek volno a potřebuje k tomu auto . tak nevím :confounded:
27. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@bufina bože děti s váma je kříž... tak pisněte zítra jak se to vyvrbí :wink:
27. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Ahojky, pokud bude hezky, tak s náma můžete počítat :slight_smile:
V kolik chcete jít?
27. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska no tak nějak aby jsme tam byli cca mezi 11-12 ? Může být? Nebo později?
27. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Aha, no malej v poledne obědvá, já bych mohla až tak v 1 vyrazit :frowning2:
27. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska a jak dlouho ti tam tak trvá cesta? Tak kllidně později, nám to nevadí...vezmem flašku :wink:
27. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Asi budu muset jet autobusem a to je tak na půl hoďky...nakojit ho budu muset někde v terénu, ale ten oběd se mě nechce mu dávat venku, měl by to zas až za ušima :sweat_smile:
27. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska :grinning: to jo.. no nám to trvá šalinou cca hodinku slabou tak dáme cca 13:30 sraz dole v Marianskym u autobusu?
27. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule No to by bylo super, mě jede zrovna trolejbus i autobus nízkopodlažní, takže se tam s kočárkem krásně dopravím a budu tam ve 13:26...jen aby vyšlo to počasí...
27. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska 55 viď :slight_smile: tak to se můžem sejít rovnou na Jírové :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska nebo jedeš už ze Starky?
27. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule já pojedu asi z novolíšeňské tou 55kou...
27. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se potkáme v tom busu :wink: :grinning:
27. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina twl my jdem tež ve čtvrek k dr. tak uvidim jestli ho naočkuje a co bude
27. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jestli bude srazík kolem té jedné tak už by mě to taky možná klaplo - uvidíme musím se domluvit s pantátou .A záleží jak bude stíhat .Tak už máme taky doma pytel koulí z ikeii to bude zítra bašta -mňamííí . A co dietka už ji některá držíte ? Já naní začla v nedělu nadávat páč jsem hned první den přibrala 1 a půl zase nahoru ,ale už je to zase dole a to se cpu ,takže je to dobrý asi to potřebovalo nějak se stím náporem vyrovnat
27. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no super, tak bys kdyžtak dorazila pozděj...se tam určo zdržíme :wink: Ty jako nedržím zatím, jsem stále kojná i když pomalu nahrazuju :slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Ahojky, takže ten zítřek platí? Do IP ti pošlu číslo na sebe, kdyby byla nějaká změna tak ať mi můžeš napsat. Ty naskočíš do busu kde? já pojedu trolejbusem na Novolíšeňskou a od tam tou 55kou. Kdyby to vypadalo na déšť, tak to zrušíme?
28. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska ahoja, no nemělo by pršet tak pojedem. Beru sebou i Natálku tak snad to přežijem :wink: :grinning: Já jedu z Bystrce takže bud můžu jet 1 na nádr a pak 8 na Jírovou a pak na tu 55 nebo 3jkou na Osadu a od tam 55 což je asi lepší . Pošlu taky číslo :slight_smile:
28. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule tak u nás teda zatím počasí dost nic moc, poprchává :frowning2: snad se to za to dopoledne trošku vyčasí. byl by nějakej náhradní program kdyby bylo škaredě???
29. dub 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule ahojky , tak já dneska asi nic -nestíhá to :frowning2: tak si to užijte a snad budete mít krásně
29. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska
@kathule Sme se dívali na počasí na radar a mezi 12-16hod. má pršet.
29. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: to je teda pěkně na prd! tady chvílu prší a chvílu svítí, ale moc bych tomu nevěřila...co nějakej náhradní plán? nějaká kavárna nebo tak něco?
29. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no tady poprchá furt a ještě bude
29. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my se ted konečně dospali a taky tu prší teda :unamused:
@miriska náhradní plán dnes asi neproběhne, pač drahý volal a ještě mu nedošla výplata takže kafíčka ted nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@kathule Sem teď šla vyhodit plínu do popelnice a taky už začíná pršet. Tak bude lepší se domluvit na jindy. Ale má se ochlazovat. Přez den kolem 15 stupňů. Ale pokud by svítilo sluníčko, tal by asi bylo teplo. Tak uvidíme co příští týden.
29. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek