Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
miriska
29. dub 2011
To je škoda 😞 tak snad příští týden to vyjde...
hannah23
29. dub 2011
Tedea co to čtu holky, ráno v sedm jsem jela do Ostravy a v Brně vylízalo sluníčko a tady v Ostravě taky svítí....
miriska
29. dub 2011
No docela mě štve, že jsme to zrušily, protože je fakt krásně nakonec 😞
pandysekautor
29. dub 2011
@miriska no hele stím krásnem to moc nevidim - koukni se semka http://www.chmi.eu/meteo/rad/ a dej si tam aktuální radarová data . nějak nám ten déšť posílaj slováci :-S
bufina
29. dub 2011
@miriska
@pandysek No celkem se to počasí nakonec dalo. My jsme koem druhé vyrazili aspoń za tátou do práce🙂 Byl fakt pařáček na slunku, ale mezi tím taky jednou sprchlo... A teď sme se vrátili taky dom s deštěm v patách.
kathule
29. dub 2011
ty jo u nás byl mrtě vítr a i sprchlo dvakrát.. jako taky mě to štve..ale to je jak na apríla totok :-S
bufina
29. dub 2011
@kathule To jo, nebylo poznat jaký počasí bude za hodinu. Byl by to risk se vláčet až do Mariánskýho.
kathule
29. dub 2011
@bufina no právě..pro nás z Bystce dost velký no, navíc Naty chtěla koloběžku..by mě cáklo
bufina
29. dub 2011
@kathule hihi, já su zase radši když má Nikolka sebou kolo. Jdeme aspoň rychleji 😃 Akorát to nastupování do autobusu s tím nic moc.
kathule
29. dub 2011
@bufina no právě, ona nemá tu skládací hlinikovou ale tu velkou robusní a ta je strašně neskladná :-p no jako jedině autem.
Jooo a zjistila jsem že mám píchlé kolo u kočáru 😞 😞 to sou ti kkti co va chodníkách rozbijej flašky 😞
bufina
29. dub 2011
@kathule Tak to je blbý, budeš lepit, nebo koupíš novou dušu? Já zase nemůžu nafouknout přední kola. Mezi tím ventilkem a vnitřkem kola je tak málo místa, že tam stěží dostanu šlauch od pumpičky. A když se povede a nafouknu to, tak než to v tom stísněným prostoru odmontuju, tak se kolo zase vyfoukne 8-(
kathule
29. dub 2011
@bufina no taky pěkný...no budem muset asi koupit nebo co
pandysekautor
29. dub 2011
@bufina ženo byly jsme na hřišti , bylo tu dneska pálení čarodejnic
kathule
29. dub 2011
@pandysek tak co tu děláš???????? 😉 😃 😃 😃 😃 😃
pandysekautor
29. dub 2011
@kathule co asi sedím doma na prdely ]-(
pandysekautor
29. dub 2011
@kathule no počkej to měla být jako narážka nato že mě neupálily jo ---já byla daleko od ohňa a kdo by se semnou taky vláčel 😃
kathule
29. dub 2011
@pandysek 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
kathule
29. dub 2011
@pandysek 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no ale pálí ti to 😃 😃
pandysekautor
29. dub 2011
@kathule hahahahahaha
kathule
29. dub 2011
@pandysek muhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa
evidentně máš též dobrou náladu 😃 😃 😃
pandysekautor
29. dub 2011
@kathule jojo ty taky
kathule
29. dub 2011
@pandysek nojoo..mě občas takhle hrabe jebe jebe jebe 😃 😃 asi přemíra Melty 😃 😃 😃
pandysekautor
29. dub 2011
@kathule hihihi to jde z melty
kathule
29. dub 2011
@pandysek no evidentně jo, pač mi takhle jebe už od božího rána 😃 😃 asi bychměla jít chrápat at zas ráno neskuhrám 😉 🙂
pandysekautor
30. dub 2011
@kathule no já jsem si dala v deset večer eis kafee a ve 4 ráno jsem byla ještě vzhůru a zaboha jsem nemohla zabrat
bufina
30. dub 2011
@pandysek Hahaha, sem se fakt zasmála po ránu 😃 Že co tu teda děláš 😃 😃 😃
pandysekautor
30. dub 2011
@bufina ti dám hahaha ,počkejte dneska -si provás dojdou
kathule
30. dub 2011
@pandysek 😃 😃 to kvůli tomu kafeee?? Ty jo já mohu vypít třeba litr kafe a nic my to nedělá...jsem asi ujetá či co 😃 😃
bufina
30. dub 2011
@pandysek nenene, ani letos mě nedostanou 😃
@kathule Tak to mám úplně stejně. Za den vypiju tak 4 hrnky kafe a nic mně to neudělá 🙂
kathule
30. dub 2011
@bufina tak tak... holt po kafi nespí jen okurky 😉 😃 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli