• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
To je škoda :frowning2: tak snad příští týden to vyjde...
29. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedea co to čtu holky, ráno v sedm jsem jela do Ostravy a v Brně vylízalo sluníčko a tady v Ostravě taky svítí....
29. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No docela mě štve, že jsme to zrušily, protože je fakt krásně nakonec :frowning2:
29. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miriska no hele stím krásnem to moc nevidim - koukni se semka http://www.chmi.eu/meteo/rad/ a dej si tam aktuální radarová data . nějak nám ten déšť posílaj slováci :confounded:
29. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska
@pandysek No celkem se to počasí nakonec dalo. My jsme koem druhé vyrazili aspoń za tátou do práce:slight_smile: Byl fakt pařáček na slunku, ale mezi tím taky jednou sprchlo... A teď sme se vrátili taky dom s deštěm v patách.
29. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo u nás byl mrtě vítr a i sprchlo dvakrát.. jako taky mě to štve..ale to je jak na apríla totok :confounded:
29. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule To jo, nebylo poznat jaký počasí bude za hodinu. Byl by to risk se vláčet až do Mariánskýho.
29. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no právě..pro nás z Bystce dost velký no, navíc Naty chtěla koloběžku..by mě cáklo
29. dub 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule hihi, já su zase radši když má Nikolka sebou kolo. Jdeme aspoň rychleji :grinning: Akorát to nastupování do autobusu s tím nic moc.
29. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no právě, ona nemá tu skládací hlinikovou ale tu velkou robusní a ta je strašně neskladná :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jako jedině autem.
Jooo a zjistila jsem že mám píchlé kolo u kočáru :frowning2: :frowning2: to sou ti kkti co va chodníkách rozbijej flašky :frowning2:
29. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Tak to je blbý, budeš lepit, nebo koupíš novou dušu? Já zase nemůžu nafouknout přední kola. Mezi tím ventilkem a vnitřkem kola je tak málo místa, že tam stěží dostanu šlauch od pumpičky. A když se povede a nafouknu to, tak než to v tom stísněným prostoru odmontuju, tak se kolo zase vyfoukne :rolling_eyes:
29. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no taky pěkný...no budem muset asi koupit nebo co
29. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ženo byly jsme na hřišti , bylo tu dneska pálení čarodejnic
29. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak co tu děláš???????? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule co asi sedím doma na prdely :angry:
29. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no počkej to měla být jako narážka nato že mě neupálily jo ---já byla daleko od ohňa a kdo by se semnou taky vláčel :grinning:
29. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale pálí ti to :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule hahahahahaha
29. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek muhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa
evidentně máš též dobrou náladu :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jojo ty taky
29. dub 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek nojoo..mě občas takhle hrabe jebe jebe jebe :grinning: :grinning: asi přemíra Melty :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule hihihi to jde z melty
29. dub 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no evidentně jo, pač mi takhle jebe už od božího rána :grinning: :grinning: asi bychměla jít chrápat at zas ráno neskuhrám :wink: :slight_smile:
29. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no já jsem si dala v deset večer eis kafee a ve 4 ráno jsem byla ještě vzhůru a zaboha jsem nemohla zabrat
30. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Hahaha, sem se fakt zasmála po ránu :grinning: Že co tu teda děláš :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina ti dám hahaha ,počkejte dneska -si provás dojdou
30. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: to kvůli tomu kafeee?? Ty jo já mohu vypít třeba litr kafe a nic my to nedělá...jsem asi ujetá či co :grinning: :grinning:
30. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek nenene, ani letos mě nedostanou :grinning:
@kathule Tak to mám úplně stejně. Za den vypiju tak 4 hrnky kafe a nic mně to neudělá :slight_smile:
30. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina tak tak... holt po kafi nespí jen okurky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek