• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@kathule
@bufina a nebo ti co ho běžně nepijí .A ty už to nechlastej -ti dám okurky
30. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek a ty jinak kafo nepiješ? okurko? :grinning: :grinning:
30. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Ta ho nepije vůbec :slight_smile: Já bych se bez něho ráno neprobrala.
30. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak proč ho pila/s včera??? Moje mutti ho pije ale taky nemuže večer bo by nespala a mužák můj taky..ale ten teda pije klasiku turka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule nepiju kafe a nikdy jsem ho nepila - nechutná mě to , jen jsem ujeta nato eis kafee v krabiji jak je toho půl litru ta bílo modrá krabiščka
30. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jj já vím...takovej sladkej kekel :grinning: ale tak v tom je taky nějaký ten kofien určo. No niiic tak sis udělala dlouhou noc :wink: :slight_smile:
30. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule jojo to je vončo :grinning: to jediný mě nevadí asi protože je to tak sladký .A aji kdybych chtěla tak kafe moc nemůžu,beru prášky na vysokej tlak a kdybych ho ještě chlemtala tak nevím jak by byl vysokej .No počásko na příští tejden taky nevypadá moc slavně co :confounded: mám chuť na zmrzku s prýglu :grinning:
30. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jj na priglu maj vanilkovou, pistáciovou a s polevou...mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
30. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no mě chutná ta točená mívají ji většinou boruvkovou a hned vedle výborný langošáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
však to je točená, o borůvkové nevím, jsem na ni letos ještě nenarazila
30. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no já doufám že tam ještě je bývala tam 3 roky po sobě ,já zas nenarazila natu tvojí
30. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek je hned u prvního stánku jak tam mu vyvýšenou ploch a natřený barel místo stolku
30. dub 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Kde se dneska touláš?
1. kvě 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Už vím... Právě jsi poslala sms :grinning: hihihi
1. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina seš máslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už jsem domááá
1. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 ahojky , jdeš dneska nebo už je stebe Pamela :grinning:
2. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Ahojky Pam už je doma au au au.............. :grinning: :grinning: :wink:
4. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 a co??? bolí jo :confounded: máš to asi obvázaný ne ........ no pak se musíš pochlubit :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :No mám spešl výbavičku....... :grinning: :grinning: Tak bolí noooooo,ale dá se to. :wink:
5. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 To je mazec fakt, máš můj obdiv, já bych na to neměla, na to su srab se nechat kuchat..... A jak to zvládáš s malou? To ju ani nemůžeš pořádně pochovat ne? Aby tě nekopla nebo tak...
5. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :Jo jo týden klidový režim a pak uvidím.Císař byl horší. :wink:
5. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 tak to je dobrý a jak zvládáš klidový režim to tebe musí uvazovat k židly ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jmenuju se Monika, sice ještě mamina nejsem ale už se to blíží, v srpnu čekám holčičku, ráda bych tu našla nějakou kámošku na pokec a procházky, bydlím v Mokré-Horákov, ale mám auto, tak by nebyl takový problém se někam dostat....Je tu některá co bydlí někde poblíž? :dizzy_face:
6. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 Ahoj, my bydlíme v Tuřanech, takže kousek :slight_smile:

@elfka11 Tak to je dobrý že to není tak hrozný, mně císař přišel úplně v pohodě, bych to dala klidně každej rok :grinning:
6. kvě 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hruuzaa to je samá Lesná nebo Líšeň a dál u nás tady nikdo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, poradte, kde se da koupit tehotenske obleceni v Brne, idealne vetsi velikosti
7. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka já kupovala v HM :slight_smile:
7. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@susannka hele HM neco Caa ,nebo koukni sem na bazar nebo mimibazar, já rifle měla funglofky od nextu a používala jsem je tak od 3-4 měsíce a tak v 8 měsíci se mě rozpadly ,takže asi bude jedno jestli značka nebo neznačka .A s trikama jsem to řešila tak, že jak letí ty tuniky tak jsem si je nakoupila ,ty mají krásně volný a dlouhý ty spotky -stojí pár korun a vypadají líp jak ty těhoteský pytle co občas prodávají a mají různé velikosti .
7. kvě 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka Já sem si koupila za pětikilo tričko v C&A a pak sem si říkala že to bylo zbytečný, protože sem si jěště na koupila jak píše @pandysek tuniky u ťamanů za 150 kč :grinning: A poslouží ti to úplně stejně... A těhu rifle kup radši třeba na mimibazaru, nebo tady. Já sem za nový dala 1300, jenže to sem před čtyřma rokama byla 100 let za opicama a neměla sem ani tucha že nějakej mimibazar existuje. Teď už bych radši koupila bazarový a za zbytek nakoupila pro mimčo...
8. kvě 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co takhle něco podniknout tenhle týden? Má být krásně. Tak třeba zkusit to Mariánský?
8. kvě 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek