• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
stebou drahá jedu kamkoliv a kdykoliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@bufina
no doufám že se někdo přidá
8. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina prosímtě žezat se nejdu ,ale musím chodit na kontroly páč těch znamínek mám hafo a unás v rodině nevíš jakou rakovinu chytneš .Navíc jedno znamínko mám hraniční tak se musí hlídat .Ještě se chcu zeptat jestli mě zpraví jizvy po císařu a trochu srovnaj tu vytahanou kůži . jizvy mám strašný mám je do kříža ,křivý a furt červený a jednu nateklou
8. kvě 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Dobře drahá :grinning: Aha, tak to jo, sem myslela že si chceš nějaký nechat odstranit. A tebe při druhým císařu nefikli do stejnýho místa? Mně jo. A mám tam už jenom bílou čáru. Jen teda kolem té jizvy to mám dost necitlivý, je to dost nepříjemný, tak tam má David zakázaný sahat :grinning:
8. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no právěže nefikli po veruně jsem ju měla katastrofickou a měla jsem tam nahrnutou kůži a jakoby na některých místech jak přeloženou s více vrstev a po malým je pěkná taky jen čárka ,sle ta stará mě furt bolí a tahá to jakoby ,je vystouplá dost .Tak zas jednou za měsíc sáhnutí zas není tak hrozný ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ty seš blbá :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vy jste dvojka :grinning: :grinning: :grinning: co mě to tam David psal :dizzy_face:
8. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pandysek Nic prosimtě, je úplně na hlavu... Sem tesknila nad emailem že pořád nic, že mně nepíše baba kvůli tomu pískovišti a on si to hned přebral že je to tím že nejseš na fb :grinning:
8. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina to my jako chceš říct že to budu mít necitlivý taky tak dlouho?? no dopr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už mám jen bílou jizvu taky a fikali mě taky do tý samý ale teda ta necitlivost je dost hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak mě jede v pátek mladá na školku v přírodě, tak ten další týden nejsem omezená školkou, takže by jsme i ten další týden něco mohli spáchat...konečně :wink:
8. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla v CA a byla jsem dost zklamana, nejvetsi cislo 44 u kalhot, tricka meli i vetsi, ale prislo mi to vsechno jak pytel. Nakonec jsem si koupila v HM kalhoty a 7/8 kalhoty, ale ne v tehu oddeleni, protoze nejvetsi velikosti meli podobne jako CA. Rifle jsem si nakonec objednala v Bon Prix.....
8. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@susannka :grinning: no jo no ,ale až to nebudeš schánět tak toho budou mít všude hafo . :confounded: a pytle ....to jsou ,vždycky jsem chtěla takový to triko jak má natisky jakoby nožičky nebo ručičky na břichu ,ale taky to ti pit...ci dělaly jen v malých velikostech
8. kvě 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co dáme to úterý ????
8. kvě 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ja teda nevim, ale max. velikost 44 mi prijde teda docela mala, to ti magori nechapou, ze jsou i silnejsi maminky?
9. kvě 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek uterý neeeeeeeeee uterky my jezdí matka :frowning2:
9. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka ty jo a věříš Bonprix ohledně velikostí? já se hrozně bojím kupovat gatě přes net
9. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo můžete v úterý nechcete zajít na klauny http://narozeninovaoslava.blog.cz/1105/rozlouceni-u-dvou-klaunu
my jdeme, je to tam fajn, jinak já tento týden nestíhám, zítra jdeme na ty klauny a ve středu nevím co dřív a ve čtvrtek budu asi dělat dort pro mamku a odpo odjíždíme na sever k rodičům, bo jdu v pátek do školy...
9. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 My s @pandysek vyrážíme do přírody :slight_smile:
@kathule A co ty zítra?
9. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina zítra???a kam razíte????
9. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@susannka tak zkus ten mimibazar , tam mají i 48 i 50 a hlavně ti ty maminy napíší i rozměry
9. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 Asi do Mariánskýho údolí. Má být krásně.
9. kvě 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
má být 23 stupňů ,to zas malej bude v autě jak špekáček :grinning:
9. kvě 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To jo, malej byl minule taky pěkně červenej. Ale furt pro něho nemám žádnou čepicu... Budu muset ještě něco splašit.
9. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina no mě každý uterý jezdi mamka takže nic :frowning2:
9. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak v kolik , můžem prvně zabrouzdit do té Slatiny a pak se přemístit
9. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak jo, klidně. A v kolik, asi po vašem obědě ne? Já vezmu malýmu zase jídlo sebou a dostane ho až tam.
9. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdete odpo nebo dopo, hezky si to užijte...
9. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannah23 Někdy kolem poledne :slight_smile: Díky, užijem :grinning:
9. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina no hele tak mi budem asi obědvat tak kolem té 11- půl 12 , tak po 12 bysme mohly vyrazit
9. kvě 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo, tak to by bylo dobrý.
9. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina drahá tak David jede ve čtvrtek do makra a říkal že jestli chceš tak ti ten písek doveze , někdy kolem 10 ---chceš?
10. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek