• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek To je hodnej, ale takhle ho zase nemůžeme otravovat... Brácha říkal že to nějak uděláme, že kdyžtak to pískoviště tam naplníme a pak to kdyžtak nějak po trochách odnosíme.
11. kvě 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina hele jak chceš ,sám se nabídl a stejnak nemá co dělat v hokně.A David je ve čtvrtek doma ne tak mu to může pomoc aji vyložit .Má takovou velkou plastovou vaničku nato , úplně jsem naní zapoměla
11. kvě 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule ja si normalne objednavam z techto katalogu, uz vim jakou velikost u nich mam a musim rici, ze kolikrat je to zbozi levnejsi nez v obchodech
11. kvě 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@susannka jsem dávala včera inzerát na bazoš a objevila jsem toto ,tak jsem si natebe vzpoměla ...píše tam až 46 velikost http://deti.bazos.cz/inzerat/10104677/Tehotenske-dziny-CA-vel-4244.php

11. kvě 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka noo to asi jo, ja nakupuju hadříky děckám vesměs z netu, na sebe si netroufnu, leda boty. Já mám dost problem s kalhoty, máme v rodině prostě zadky a boku takže já prostě musím zkoušet na sobě. a teď dokud nepřestanu kojit nezhubnu prostě. Už pomalinku omezujem kojení zatím teda jen oběd a večeři, jinak kojím ale chci v tom půlroce tak nějak skončit. Asi je to sobecký ale ten půlrok je pro dítě nejdůležitější ohledně kojení, pak už je to citové a já chci fakt už začít hubnout, chci dát dolů tak 25kilo takže mám co dělat
14. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule já už kolem toho půl roku kojení jsem začínala šedivět ......nakonec jsem se přemluvila naten rok .I tak jsem otěhotněla s Verunkou pak ji rok kojila ten měsíc co jsem přestala otěhotněla s malým a zas rok kojit ,takže to moje tělo bylo zaty 4 roky tak zhuntovaný že už jsem říkala že už to tak nejde .15 kilo nahoře , vlasy vypadaný , zuby v háji ,břícho vytahaný je to děs .Prdel máme taky v rodině :frowning2: ale je to paráda uvařit sunar ,jíst co chci pít co chci a nemuset se ohlížet nato jestli ho stoho bude bolet břicho nebo ne ..Kojení je dobrá věc ,ale když přestaneš tak se člověk cítí zase jako člověk
14. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jdu na vás hodit očko. U nás se furt pracuje na bytě a práce vůbec neubývá. Už jsem se rozloučila s představou, že se budeme na konci měsíce stěhovat, tak maximálně na konci toho příštího :sweat_smile:
Koukám, že řešíte kojení. Já zatím musím dokojit po každém krmení, Jindra se ne a ne naučit pít ať už z lahve nebo z hrníčku. Ale já jsem za kojení ráda, díky němu a díky procházkám jsem shodila těch šílených dvacet kilo co jsem nabrala + další dvě navíc. Ale ještě by to chtělo aspoň trochu, ale to už se nechce ani hnout :rolling_eyes:
14. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek přesně no, teď si připadám jako tekutý biftek, malej mě jen vidí a už se olizuje :sweat_smile:
14. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tak to jsi jedna z těch co ji to jde z kojení, mě to nejde dolů vůbec, vaha se mi vůbec nepohnula. Já to tak měla i při malé, dokud jsem kojila kila se mě držela, jak jsem přestala šlo to dolů jak prd.
Jako nebudu naivní, v létě budu lochneska...ale co...já jsem za malého šťastná a ty špeky k tomu u mě holt patří
14. kvě 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no tak to mám úplně to samý jakmile jsem kojila tak země nešel ani gram ba naopak ze začátku jsem ještě nabrala a to malej se vychlastal v půl roce jen z mlíka na 9 a půl kilo .By mě zajímalo z čeho když já měla furt stejně :confounded:
14. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek taky čeče nevím, malý teda už má příkrmy v poledne a večer jinak kojím.
To bude hrůza na koupáku, se tam budu válet jak vyvržený vorvaň ale přece kvůli špekům neošulím děcka o koupání. Teda Naty by mě asi ukřižovala.
14. kvě 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: výhoda bazénů na zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek to jooo to je mega výhoda. Mi tak leda k bábě do Znojma, ale tam se nedá denně. Sice tam můžem jet třeba na týden...ale doma je doma a mužák musí pracovat a mě by po něm bylo smutno :sweat_smile:
14. kvě 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule jo, štěstí asi mám. Jsem za to ráda, sestra je taky těhotná, ale ta se na moji mega váhu teda nemá šanci dostat. Když si vzpomenu, jsem malá - já jsem nechodila, ale kutálela se :sweat_smile: Modlím se, aby další špunt byl přeci jenom provázen menším váhovým přírůstkem.
@pandysek bazén budu závidět. Koupáky nesnáším, takže není výjimkou, když se za léto nejdu ani jednou vyplavčit. Bude mi muset stačit vana.
14. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tak mě koupáky nevadí ... já jsem na nich vždycky seznámila s nějakým chlapem :wink: :grinning: :grinning: :grinning: to už mám teď utrum teda...můj by mě přetrhnul, už teď je žárlivka (naštěstí v normě)
14. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule já jsem neuměla dlouho plavat a doteď mi vadí, když se ve vodě mačká kolem mě moc lidí - začnu panikařit. Stejně se nejlíp cítím tam kde dosáhnu :sweat_smile:
14. kvě 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur hihi tak to jsu ráda že nejsem sama , já to taky moc neovládám a taky nechodím do hloubky :grinning:
@kathule a chlapy u vody to jooo to taky funguje nebo teda taky fungovalo za mlada a svobodna ,než tam došel David a zbalil mě tam :grinning:
14. kvě 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: jak dlouho jste spolu?? Me tam před 2roky sbalil Roman taky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo a ted si uvědomuju, že i loni se tam kdosi snažil ale to už smola, pač byl na cestě malej :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur
@pandysek noo to je asi ten rozdíl, já jsem vodní živel...kdysi jsem závodně plavala tak mám k tý vodě jiný vztah :wink: :slight_smile:
15. kvě 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule To ste to teda vzaly hopem, dva roky spolu a malýmu je už 5 měsíců :grinning: S koupalištěm to bude taky zajímavý, no ale taky budeme jezdit, co jinak v létě s děckama....Třeba ještě něco zhubnu. Hihi Sem nabrala díky kojení, to sem žrala ještě víc než těhotná. Sem měla pořád chuť na sladký.
15. kvě 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina prosimtě dyť ty seš s kilama úplně v pohodě...šak jestli budeš chtít můžem jezdit spolem, kam chodíte? Loni jsme chodili na Rivieru tam je to super pro prcky ale klidně budem jezdit i jinam.
No u nás to byl fofr noo...Jsme se seznámili a zrovna oba hledali jiné bydlené (to jsme ještě byli v Hradci Králové) a já týden předtím narazila na menší domek do pronájmu, tak jsme za 14dní od seznámení bydleli spolu :grinning: :grinning: ale jako mi neměli vůbec problem se sžitím, klaplo nám to spolu hned a jestli jsme se za celou dobu pohádali 2x tak je to moc. :slight_smile:
15. kvě 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule No s kilama to rřeba tak tragický ještě není, ale su zvyklá mít tak o 10 míň. Sem na začátku těhotenství s Adamem měla 62.... A břicho mám pořád taky jak vypuštěnej balon... Na koupáku sem tady v Brně ještě nikde nebyla, tak můžem někam zajít, akorát netuším jak to zvládnu sama s děckama teda... Teda tak hlavně aby vám ta pohoda vydržela co nejdýl :slight_smile:
15. kvě 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina to zvládneš, já taky potáhnu dvě i když Naty už je velká, tam není problem. Tak kdyžtak mužem někde u vás v okolí jestli tam něco je.
No pohoda snad vydrží :wink: mi jsme oba ponaučení z předchozích vztahu, že když je problem musí se o něm mluvit a řešit ho, zatím když se nějaký mráček objevil tak jsme ho zavčas pořešili. Ale kdo ví co se může stát......
15. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Já ani nevím kde tady co je, nejblíž myslím v Bohunicích a Riviéra. Jinak fakt netuším.
15. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina jo no vidíš, já mám taky nejblíž Rivieru :slight_smile: v Bohunicích nevim že něco je
15. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule
@bufina já co vim tak v Julcu a ve Šlapanicích je koupaliště ale v jakým jsou stavu to nemám tucha
15. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina
@kathule holky koupaliště je i u nás v Mokré-Horákov, každý rok to opravujou před sezonou a je tu i dětské brouzdaliště a mám to kousek od baráku, tak kdybyste chtěly, chodila bych s váma :slight_smile:
15. kvě 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule @bufina @pandysek tak šlapanické koupaliště omrknu, když už tam budeme bydlet.........
15. kvě 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zas znám to v Julcu, to je celkem fajn taky, loni jsme tam taky párkrát byli pač tak kousek bydlí kamarádka :slight_smile: a ve šlapkách jsem byla tak 7let zpátky :grinning:
15. kvě 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to můžem střídat že............ :wink:
15. kvě 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek