• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek @zuhur No já mám pocit že ve Šlapanicích koupaliště nefunguje už několik let.
@monulka003 To by šlo, sem už říkala manželovi loni, že je tam koupaliště, že ho můžem vyzkoušet. Z Tuřan to máme kousek.
15. kvě 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur no já tam právě dlouho nebyla ,nějak to opravovaly a pak už nevím tak to občíhni
15. kvě 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo já taky slyšela že ho zrušili...tak se uvidi @zuhur pozjištuje..já myslím že je ještě "chvilku" čas :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co holky kdy se pokusíme dát nějaký to rande zase ?
16. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: :grinning: přehrada voláááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no prááávě taky to slyšim ,říká zmrzkáááá ,langoooš .má být už snad hezky a chtěla bych to zmáknout ještě do června ,pak mám zase na 14 dní dietku
18. kvě 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: a co děláte dneska třebas???
18. kvě 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule hele musíme se domluvit aspoň tak den do předu abych tu měla auto jinak si ho David bere do práce .Jináč v pátek nemůže , asi v pondělí a ve středu taky ne jinak máme volno
18. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my zas nemůžem uterky, to za náma jezdí máti jinak můžem furt
18. kvě 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mám teda zbývá jedině příští čtvrtek a pátek
:grinning:
18. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :slight_smile: tak se nějak domluvte s @bufina a holky co kdo se ještě přidá????monulka003
18. kvě 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi hloupej dotaz, ale na tu přehradu jezdíte šalinou? Mně děsí představa narvané jedničky :sweat_smile:
18. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur no holky asi pojedou obě autem, já půjdu pěcha pač mám prigl kousek od baráku :grinning: :grinning: ona 1čka bývá nacvaklá až na večer kolem 4-5 a spíš na trase z centra do Bystrce když se lidi vrací :wink:
18. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule mně totiž z jedné strany strašně láká se tam s váma konečně sejít a z druhé strany mě děsí ta cesta :frowning2: Řidičák samozřejmě nevlastním...
18. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur proč tě děsí? ty nejezdíš do města? Já jezdím denně a nějak nechápu co tě na tom děsí :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur no hele mi jedem autem , mhd je to sice na prd ale stím jednim děckem se to ještě dá ale stěma dvouma ještě malejma už ne .veruna se ještě neumí držet
18. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Šalina je úplně v pohodě. Když sem měla jenom Nikolku, tak sme jezdili mhd pořád někam. A jedničkou sme jezdili k doktorce do Komína a to když sme jeli kolem poledne, tak bývala poloprázdná.
19. kvě 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
@kathule
@susannka
@monulka003
@elfka11
@zuhur
@miriska
@tulanek
@hannah23
@zdenka561983
@mabe
@michmar
@brzdinka
tak co takhle příští tejden ve čtvrtek přehrada ........ kdo se hlásí dobrovolně :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky :wink:
@pandysek :Jasně dorazíme...... :wink:
19. kvě 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule jezdím a čím dál tím víc nesnáším. Většinou se z města radši vrátím pěšky přes Cejl. Ale já se budu do čtvrtka odhodlávat :grinning:
19. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj, zatím nic neslibiju. V pátek odjíždíme na Vysočinu na sraz s koníkovkama, tak ve čtvrtek budu asi balit a chystat se. Podle toho kdy chcete vyrazit, tak bych možná na chvíli dojela.
19. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska ahojky kampak na Vysocinu razite ?? .)
19. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka Ahojky, jedeme na Milovy. Máme tam rezervovanej celej hotel na víkend a budeme tam všechny se stejně starýma miminkama, takže o zábavu postaráno, budou rádi až zase odjedeme :grinning:
19. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@miriska tam jsem byla na Silvestra :slight_smile:
19. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miriska no hele viděla bych to kolem poledne, mi bysme tam mohly být tak kolem půl jedné- jedné ,aby se mě děcka uspaly po cestě
19. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky za pozvání. Já mám ve čtvrtek zkoušku se sborem, ale zkusím se s nimi domluvit na středu, tak se ještě ozvu. Zrovna kolem jedné teda krmím, ale vezmeme kdyžtak s sebou :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak za nás ANOOOOO :grinning: :grinning: :grinning: a deky sebou holky, dneska jsem tam byla a je to super, všude plno mimin na dekách, větší děti na prolízkách..paráda prostě :slight_smile: takže se moc těšíme :slight_smile:
19. kvě 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska TAK TOTO MI ANI NIC NERIKA :D A TO SEM VYSOCANKA :D
19. kvě 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice krmím kolem půl jedné, ale mimo domov Jindra téměř nejí :angry: Tak bude asi na mlíku a křupkách :grinning:
19. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem sbor přesunula na úterý, takže moc rádi vyrazíme s vámi. A kde míváte tak sraz? Moc to tam neznám... :sunglasses:
19. kvě 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek