• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@michmar :grinning: :grinning: superrr ,no to mi nikde ještě :grinning: ,ale asi bych to viděla někde přeba u toho přístaviště a nebo tam jak začíná parkoviště a ty stánky a hospody po boku .
19. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Si budeme muset dat sraz někde předem. Tam ani netrefím, tak že bych jela za tebou :grinning:
19. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina hihi ty netrefíš na prýgl? se domluvíme zítra unás , pojedu dát ještě slečně Kaťule nějaký věci domů :grinning: tak to tam asi budem bloudit dvě
19. kvě 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@bufina teda vy ste existence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@pandysek ti pak na fb pošlu mapku k nám chceeeeeeeeš? a vyznačím ti cestičku :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule No co chceš, já sem byla na přehradě tak 10 let zpátky... :grinning:
20. kvě 2011 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak dneska 5:09 :angry:
20. kvě 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :grinning: u nás 6:00 ale tak za půl hodky dem ještě spat :slight_smile: Ty ale ona ta cesta je furt stejná :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. kvě 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule No já malýho půjdu uspat tak v 9. Abysme mohli pak brzo vyrazit k @pandysek :grinning: No cesta možná stejná je, ale si to fakt nepamatuju, je to už 10 let.
20. kvě 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina a já netebe tak ve spaní myslela aby to bylo aspoń o 6 :confounded:
@kathule no já se nevyznám ani ve městě a když jsem jela do Lišně za kamoškou tak mě David musel dát do auta navigaci a do mariánskýho taky jezdím přes Slatinu páč Líšení to nezmáknu :grinning:
20. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já navigace nesnáším. Jela jsem podle ní jednou do Blanska a vedla mě to takových šílených silnicích, že kdybych jela podle sebe, tak jsem tam stokrát rychleji. A když jsem ještě nebydlela v Brně, měla jsem "navigaci" po telefonu - já handsfree v uchu, manžel seděl u počítače a říkal, kde mám zabočit :D
20. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek fakt jo a to jezdíš tak málo nebo prostě jen nemáš ten prientační smysl? Já jezdím od 18 a problem nemam teda. A když teda nevím kam jedu tak kuknu na mapu doma a pak už tam něak dojedu... jsem v tomhle jaksi babochlap :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no hele v prvé řadě mám řidičák 5 měsíců a když jsem neřídila tak mě ta cesta nějak nezajímala a hlavně tak jako nevím kde kt erá ulice je ve městě vím kde je masaryčka ,svoboďák a česká víc ani prd :grinning: a autem to znám je to kam často jezdíme
@michmar no tak to bych teda asi snesla tu navigaci než manžela v uchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale máš pravdu táhnou zbytečně obklikama ,ale zas celkem rychle tu trasu přepočítávají ,když zrovna znáš lepší cestu
20. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jo tak ve městě taky vůbec nevím...on se člověk tak nějak učí časem jak si to projezdí :wink:
20. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: Náhodou super - teď bude jednosměrka, teď taková malá ulička - to ti navigace neřekne ;) Ale jo, pokud jsou aktualizovaný mapy, tak je to fajn. A přepočítávání hlavně, když jsou uzavírky - jakože v Brně docela často.
20. kvě 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY a nejake blizsi info k te prehrade?
20. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susannka nooo přehrada je taková vodní nádrž a sem tam po ní plave parník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

20. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vokurko :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule ty si vokurka :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já sem fakt vokurka že to píšu sama sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jooo srandu ze mě..no jasné
20. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Ses rozhodla odradit všechny co by se chtěli přidat? Prej tam plave parník, kdo by to byl řekl :grinning:
21. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina neneee to neee, čím víc tím líp, doufám že to neurazilo nebo tak :confused: :confused:
21. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jak se teda domluvíme cooo?? kde a v kolik ????A kolik nás teda bude
24. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bych v ten čtvrtek přijela, ale můžem až po obědě. Takže bych tam byla nejdřív tak o půl 2...
24. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miriska ahojky , tak to by bylo super :sweat_smile: stejnak než se tak nějak slezem ...... si kdyžtak pošlem telefony nějak přes ip aby jsme se pak všichni našly .... My tak budem nějak po obědě po 12 hodině tak do půl 4 takže času dosti
24. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mi taky tak nějak, o půl 12 obědváme...
@pandysek ty moje číslo máš ne? nebo @bufina ted nevím které jsem ho dávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: s tejně musíme počkat na vás kvůli tomu chodítku. Chceš udělat tu mapu nebo chceš adresu a najdeš si to na mapě?? he?? :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule já mám to číslo :slight_smile:
24. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule ne stačí adresa :grinning: :grinning: :grinning: ale můžeš i namalovat aspoň se pobavim :grinning:
24. kvě 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek