• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@bufina
no chodí se stim ráno a oznamuje se to doktorce a každá doktorka by měla mít ještě místnost pro infekční
30. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Aha, tak uvidíme co s tím až nás to někdy potká. Příští rok chcu dát Nikču už do školky, takže to určitě pak brzo někde chytne.
30. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no to budeš mít príma , to bude chorb .Teď malej to bude chytat taky to se budeš mít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
třeba ne třeba to bude v poho.co máte dnes dobrého na oběd -já už fakt nevim co máme vymyšlet
30. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek No jenže sem si říkala že už bude mít 4 roky, takže do školky by už měla jít. Je mně jasný co nás čeká, neteř jak začala chodit do školky, tak byla taky pořád nemocná, snad co druhej měsíc :frowning2: Děláme šunkofleky, na dva dny. Malej má dýni z bramborem a kuřecím masem. Taky na dva dny. Nikolka říká že Adámek bude papat halloween :grinning:
30. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
šunkofleky jsme měly -asi budu muset udělat tu sekanou jak opět navrhoval David -blééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já si říkám jakej helloween - co to je za novinku - a pak mě to došlo :grinning:
Verunka už mě chrní -dnes to šlo i bez křiku ,ale zase malej potvorák ne a ne spát -ach jo
30. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jsem chtěl -nemáte někdo recept na nějakou dobrou rychlo buchtu
a bábovku hlavně
:sweat_smile:
30. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak ten Prevenar 13 a doplácí se 300kč tak to budu taky dávat.A tu Hexa to nevím co to je.
@bufina
30. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
hexa - to je poviný očkování -to musíš - je to tušim -žloutenka atd.
30. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Aha tak to jo,ježíššššš já nic nevímmmm,se musím začít vzdělávat. :grinning:
30. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
šák jsi mamina začátečnice .Co myslíš mi byly to samé :grinning: .Mě doktorka první den kdy zanama přišla domů(když se mi narodila Verunka)řekla ,že tolikátého se mám dostavit do poradny .Tak jsem naní koukala co to je .
30. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Tak to jooo :grinning: :grinning: :wink:
30. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek
@elfka11 Tak se zase žádný očkování nekonalo. Doktorce se pořád nezdá to ramínko, tak třeba zase za měsíc.
Jinak Nikolka má ve třech letech 95 cm a 14 kg. Recept na rychlou buchtu bohužel nemám, peču max. štrůdl :grinning:
30. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě doktorka říkala že až se bude teda moct malej očkovat, tak už dostane jenom dvě dávky. Taky je to k něčemu dobrý, když se to tak pořád odkládá.
30. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no to bude až v jednom roce jak ta naše - to už se dávají jen dvě
škoda štrůdl máme taky pořád a vydrží tak max hodinu,než do David sežere .Malá má ráda bábovku ale nemám dobrý recept- moc mi nechutná,pak ještě dělamá buchtu s ovocem(prodává se to jako tušim ovocná kostka nebo dort) šlehačkou a želém ,ale od posledně(kdy se měl konat ten sraz) jak mi projelo želé tou buchtou tak nato dlabu
musim jít malej ukradl popcorn Verunce ze stolu a sežral ho a teď chce sežrat pastelky
30. zář 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Chudáček malej, tak mu dej najest, ať nemusí okusovat pastelky :grinning: I když Adámek si dnes zase pochutnal na letáku z Intersparu.
30. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina jojo letáky to taky tuze rád -nevim co jim natom chutná
Verunka mívala odtoho vždycky barevnej jazyk :grinning:
30. zář 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: Malýmu pak taky tekly modrý žgryndy :grinning: :grinning: Celý odpoledne nespal, tak už je tuhej, to se bude u nás asi zítra vstávat o pěti :frowning2:
30. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina tak to nezávidim :confounded:
30. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bufina :Jejda tak to jo asi je to tak jak to má být a dostane jen dvě.
30. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je řvací večer,nechce mlíko,nechce ležet a chovat a mazlit už vůbec. :frowning2: Tak asi jen řvát jinak nevím
30. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11
to bude přetažená a bude chtít spát jen neví jak nato
to je klasika i unás někdy ,když nespí vtu zprávnou dobu .Zkus pochytit nějakej ten její režim
já vim že třeba u malýho je to že ráno kolem 9 , odpoledne kolem 11-12- pak kolem 17-18 a pak o kolem 20 se mu chce spávat a tak nějak se to snažim + - dodržovat a je to celkem v poho .Když se večer zdržíme např. v obchodě a je už tak kolem půl deváté tak řveme a řveme ,než prostě zabere.Máš celkem štěstí že máš holčičku jako první miminko jsou hodnější a jednoduší oproti klukům ty jsou náchylní snad úplně na všechno :sweat_smile:
a jak to vůbec děláš chodit do práce s mimčem?kde máš Emičku ?
30. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak sem včera předpokládala, byl dnes budíček v 5.20. Ještě že je David doma, si půjdu s malým lehnout kolem deváté až půjde zase spát.
Mně to dělávala hodně Nikolka, že byla přetažená a řvala a řvala, u malýho se mně to zatím nestalo, ten usme kdykoli a kdekoliv, takže s ním je naštěstí pohoda.
1. říj 2010 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky
5.20 tak to je hroznej čas
to uvás to bylo opačně ,když si chci pospat tak malej otravuje od 6 a dneska když jsem měla začátek jízdy o 8 tak ještě o třičtvtě na 8 chrněl v posteli .Mohly jsme dělat rachot jak chtěly a on furt chrupkal ,jindy spačí jen pípnout a je vzhůru
to dělají snad naschvál :confounded:
tak jsem dnesk pozbírala suchý prádlo a víc jak půlka je jak prase od té mrkve a křupek -nejde to vůbec vyprat :angry: zachvílu si asi nechám přistavět cisternu Vanišu před barák .By mě zajímalo co dělaly s tím oblečením když vaniš ještě neexistoval .
@bufina
1. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek To mně povídej, všechno máme od mrkve a banánu. On papá pěkně, nic kolem sebe neplive, jenže pak se poblije a je to.... Ale co měl teď tu dýni s bramborama, tak neblil, aso to dělá schválně jen s něčím co nejde vyprat :grinning:
1. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
no tak to Davídek neblinka ,ale schválně prská ,takže je oprskaný všechno kolem a nebo začne pšikat to je taky moc super
co budete dělat o víkendu -mi se asi budem opět nudit
táta bude pokračovat v koupelně,samozřejmě nestihl udělat ani celý ty odpady natož vodu .Takže se zas bude celý dny flákat dole a předstírat práci :confounded:
1. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj :slight_smile: No malýmu se taky občas povede si kýchnout s plnou pusou :grinning: Ale teď většinou už na něho dávám pozor a když vidím že přivírá očička, tak před něho dám plínu. A už jste nějak řešili ten e-bay? Bych si to s tama taky třeba obědnávala, vyjde to na polovinu, akorát že když sem to tam pročítala, tak sem narazila na to že bych si měla založit přez kreditku jakejsi účet kam to zaplatím atd., tak sem se na to vybodla a obědnala to tady u nás. My jdeme odpoledne na Novou radnicu na svatbu a pak jedem do Bučovic. Brácha tam má se stranou předvolební kampaň. O tu mně teda nejde, ale bude to tam pro děcka, různý hry atd. a brácha tam bude mít svoji malou, tak se děcka aspoň vyblbnou. A zítra asi jako obvykle nic... Nebudete mít někdy v týdnu čas? Že bysme konečně teda něco domluvili.
2. říj 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
ahojky
prosímtě ještě jsme to neřešily dorazil asi v jednu a teď tam mrtvolně leží v obyváku :angry:
ty se máš celkem dobrej program ,já můžu jet taky za segrou ale asi tak 10 metrů -bydlí totiž za rohem :sweat_smile: ,ale je to hypochondr furt ju někde bolí atd . a dětska nemá :confounded: ,ale Verunku to tam baví ale když ju zrovna boooolíííí hlava

no s časem nevim ti blbouni mi ještě nerozepsali jízdy ,ale snad do neděle to napraví
bylo by to príma
včera jsme vyrazili navečer na procházku (i s tátou) a byla pěěěkná kláda .Malá měla aji rukavice a teplou bundu -je v poslední době jak zmrzlina
já tiro a mikču a málem jsem to nerozdýchala .Jééé to bude zase průvan v peněžence, až dojde ta vrácená mateřská - musím si něco nakoupit na sebe bo se do ničeho nevlezu .A až přestanu kojit hold bude muset nastat radikální odtučňovací kůra :cry:
jo dneska vlastně máme taky program-já nato zapoměla - jdeme s naší Nelinkou(hafanem) na námluvi
jdou se očuchat s ženichem - chceme ji nechat aspoň jedny štěňata
2. říj 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Tak to si asi sobotní odpoledne nejvíc užijí pejsci :grinning: To mně povídej, na co padne mateřská... Malýmu na fusak do kočárku, nakonec sem vyhlídla černo-bílej od Emitexu, aby se hodil ke kočáru. Malá potřebuje zimní bundu a boty. S malým a botama to zatím nijak hrotit nebudu, kdo ví jestli bude v prosincu chodit, přece jen je narozenej o dost dřív, tak bych to nechala asi po vánocích až budou výprodeje. a ještě pro oba nějakou čepicu a rukavice. Včera mně došly pro malýho zateplený ryfle, co sem objednala tady z koníka a super, jako nový a vyšly na stovku. Zimní bundu a dvě kombinézy jsme naštěstí dostali a malá má oteplováky taky od loňska. Dostala od tchýně a byly jí ještě velký, tak je užije letos. Muset to kpovat teď všechno, tak se z toho asi pos.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
hele tak se nato koukal a jeden kus vyjde cca na 107 kč i s poštou
ale je to naprd protože to poštovný platíš u každýho kusu
2. říj 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bufina
to já mám naštěstí pro dětska zimní šatní vyřešený ,ještě takový blbinky jak punčocháče ty teda nemáme ani jedny :sweat_smile:
ale nanás to bude darda -David novou zimní bundu -loni naněho skočila ta naše blbka(pejsek) a natrhla mu rukáv -samozřejmě ju musí mít s fajou tak to bude aspoň 2 litry .A já rifle( snad namě ještě nějaký vyrábí) . :confounded:
A chtěla bych se konečně potěch letech nechat pořádně ostříhat a zkulturnit .No a jestli neudělám ten řidičák tak ještě musím něco nechat na opravky :grinning:
2. říj 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek