• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek ok já se večer vyřádím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule @pandysek Kašlite na mapu, mám v mobilu GPS :grinning:
24. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina vokurka neví co je GPS :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky my ve čtvrtek nic, malej je od nedělního večera u tchýně a já tam zítra večer za nima jedu...protože v pátek asi poletíme balonem...
24. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kathule já víc co je to gps ,měla jsem ji v autě ,ale vokurák ji střelil tak já mu řeknu ať mě tam dá jinou z práce no
@bufina david právě říkal že ju budeš mít asi v mobilu
24. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Oki, tak my tam asi dorazíme před jednou (protože v jednu jí), tak ho nakrmím tam... Pošlete mi na sebe některá mobil, abych vám pak mohla dát vědět, kde jsme?
24. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar to bude sraz Jindříšků :grinning: Taky tam budu muset krmit, to zas bude trága, protože mimo domov je tolik zajímavých věcí, že proč bychom se obtěžovali jídlem, že? Tak bude asi na mlíku a křupkách :grinning:
Jede některá z vás šalinou????
24. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek vokurák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mi byli na priglu dneska a stavěj tam haaaaafoooooooo kolotočů..úplně mazec
24. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur jááá ale z opačného směru :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kathule děti necháme u kolotočů a mi se půjdem houpat a toooočit jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek jasně a Tobísa tam připevním i s kočárem ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Natule je u báby takže jdu jen s malým
24. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule babo, tebe nepočítám, ty to máš kousek :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Mimochodem, jak je to tam s klíšťatama, slyšela jsem, že letos jsou jich hromady :confounded:
@pandysek tak toho se dobrovolně vzdávám - bych se poblila jak amina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek
@zuhur já taky na klokotoč nevlezu...bliju i z labutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně...když jsem to dneska viděla jak to stavěj....ranec no..
@zuhur atak ses ptala viď :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek ti na FB pošlu mapu, sem mi to nejde nějak bo co
24. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule a na tebe těch nohatej krvelačnejch potvor nalezlo kolik?
24. kvě 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kathule dík jitrničko :grinning: ale už jsem si radše zařídila navigačku a
@bufina v autě taky s navigačkou tak to snad trefíme ,ale pěknééé snaha byla teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuhur hele já každopádně děcka stříkám ,teda hlavně malýho natoho to furt leze i unás na zahradě a tam nikdo jinej jak on klíště nechytl kolik roků . a aspoň nebudou otravovat mušky a podobná havěť.A snad vemu i krém na opalování a né zase krém na opruzeniny :sweat_smile:
24. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek na opruzeniny vem taky...nikdy nevíš koho potkáš :grinning: :grinning:

@zuhur čoveče na nás nějak nelezou, jsme tam byli už několikrát a nic nikdo a nestříkáme se...nějak to nemám ani odvahu na malého nastříkat, on má docela citlivou kůžu, z astridu se minule osypal celý :unamused:
24. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hannah23 no nekéé ,tam bych asi nevlezla čeče ...tak foť
24. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek tak aspon vidíš jak na tebe myslím vokurko a hezká je že jo? :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kathule :grinning: :grinning: :grinning: jako že by mě zčervenala poněm pr... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsi ta nejhodnější :dizzy_face:
24. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule @pandysek já mám právě strach na něho něco šplíchat, ale ty mrchy lezou všude a hlavně jich letos mají být mraky :angry: :angry: :angry: Musím někde vyhrabat deku. Když mi máme všechno pořád zabalený v krabicích :sweat_smile:
24. kvě 2011 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek nooooo to já jsem ...sice jsem to myslela jinak, ale vysvětlovat to by asi vypadalo trochu zoufale, tak radši nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@zuhur mi máme už vybaleno dávno...ale nějak se tu stále neorientuju...na bývalým bytě jsmě měli 3 skříně a tady jich máme asi 10 :confused: :sweat_smile:
24. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur To bude :slight_smile: Nebude chudák vědět, na kterýho volám :grinning: Já mu příkrm posunu na někdy jindy. Teprve začínáme, takže to není zas takovej problém. Hlavně mu ta brambora vůbec neleze, takže bude šťastnej :slight_smile: My pojedeme šalinou z Líšně a z hlaváku 1. Nepamatuju si, odkud že jsi...
Vůbec mě nenapadlo koupit mu už repelent. To se může na takový mrňata? Klíště by nám teda ještě scházelo... :unamused:
24. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar ze Židenic, můžeme se sejít na Hlaváku a jet spolu :wink: Já právě taky nevím s tím repelentem....
@kathule když mi pořád ještě nemůžeme ani vybalovat. V bytě se furt pracuje a já už bych se tak moc chtěla stěhovat.
24. kvě 2011 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur to tam teda máte hodně práce, u nás se zas tak moc nerekonstruovalo (šílený slovo)
24. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur jo, to bychom mohly :slight_smile: Akorát teda abychom byly na přehradě kolem té jedné hodiny...
24. kvě 2011 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule no práce je tam dost. Teď je to v podstatě holobyt. Předchozí nájemníci vymalovyli vše omyvatelnou barvou vč. stropů, futer a radiátorů a ještě ke všemu je to světle růžová :angry: Vůbec to nejde dolů. Manžel na tom dělá měsíc a pořád nemá hotovo. Už tam byli i nějací odborníci a říkali, že to je ten největší hnus co mohli udělat. Stropy např. nepůjdou vůbec dolů. Ty budeme muset natřít podlahovou penetrací a pak se na to normální barva chytne. Koupelna je tam mini 2,4m - někdo má takhle velkou sprchu :sweat_smile: :grinning:
24. kvě 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar tak z Hlaváku do Přístaviště to jede 27 minut. To budu muset tak kolem čtvrt na jednu vyrazit.
Teď si říkám, jestli do něj mám ten oběd zkusit narvat už výjímečně chvíli před 12. Vyhnula bych se tomu krmení venku :confused: Hmm to asi udělám. Bude to jednoduší.
24. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar teda ta jednička jezdí nízkopodlažní po 40 minutách, to je fakt k vzteku :angry: Naštěstí budeme dvě.
24. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek