• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@pandysek no určo nás budou fotit, loni jsem to koupila manželovi jako dárek ke kulatinám a švagr, řekl, že koupíme lístek pro nás oba, takže letím s manželem, tak snad nám v pátek večer vyjde počasí, hlavně vítr a když ne tak aspon v sobotu....

jinak si užijte výlet...
24. kvě 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuhur no to to by mě teda hráblo , tak to je tak na oškrabání a znovu ne .Ale nedělejte nic extra počkej až ti namej bude lítat a mít špinavý ruky .mi máme stěny jako od prasátek všude někde něco ,ještě od loňska od malé a letos jsem chtěla vymalovat ale prdím nato až příští rok .Malej to dělá letos to samý všude otírá špinávý ruky než ho odchytnu a umeju mu je. Říká se že když se stěhuješ do nového tak by měly být rok stěny vymalovaný na bílo ,aby se člověk dobře zžil s novým prostředím
24. kvě 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hannah23 na kolik tě to vyšlo jestli to není tajný , tady byly loni v Sobulách nějaký vyhlídkový lety .Startovaly z hřiště a bylo tam hrozně lidí prej za dobrou cenu a vyšlo to na jednoho kolem 3-4 litrů . tak snad bude hezky má se to kazit na víkend
24. kvě 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur joo tak to jsem měla podobné na podnájmu kdys, ti to měli ještě tak že jim ta růžová vedla šikmo přes pokoj až do dalšího pokoje...no mazec a dírky třeba kolem radiátoru zadělaný silikonem...no mazec, jsme to museli celé škrabat a dělat znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem teda taky slyšela že v pátek odpo ochlazování a nahoře bude hafo zima
24. kvě 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek barva je jistá do ložnice, to chci zase svoji zelenou - dělá mi to strašně dobře, když se ráno probudím. Obýváko-kuchyň bude asi bílá, barev tam bude dost i tak a děcák - vlastně ani zatím zařizovat nebudeme. Jindra je malej a zatím bude s náma. Manžel nesnáší malování, takže dalšího malování se dočkám až tak za čtyři - pět let :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek ty woe ty umíš povzbudit s těma rukama :grinning: :grinning: :grinning: já mám vymalovaný jen v ložnici a tam děcka mají zákaz....teda malej ještě ne když tam spí že... :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule mě dnes říkala sestra, že ochlazovat se má už ve čtvrtek, ale naštěstí ne moc.
24. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jakou máš zelenou??
24. kvě 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule teď žádnou - ta byla ve starém bytě. Teď spíme v ložnici po babičce a dědovi a je tam ještě žlutý váleček :grinning: Ale byla to taková světlá trávová.
25. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur mě šlo o ten odstín, taky jsem měla zelenou v obyváko-ložnici teď máme v ložnici takovou růžovo-vínovou
25. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule tak to je ta světlá trávová - líp to popsat neumím :sweat_smile:
25. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur mě kolikrát deptají ty odstíny všelijaký..mamka my něco popisuje barevně a říká takový odstíny že vůbec nevím co i pod tím představit :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahoj přesně to ted už nevím, ale víc jak 10tis. myslím, ono ta cena se odvíjí od toho jestli je to privátní let nebo ne(jestli letíš s jinými lidmi nebo sama se známými lidmi...)
my máme privátní let, letíme jen my dva s manželem i z toho důvodu, že letíme z jeho vesničky(má asi 100obyvatel), kde vyrůstal a bydlí tam jeho rodina, měli jsme letět z místního hřiště v den akce loni, ale nevyšlo počasí
25. kvě 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule tak v mém případě si představ trávu, co teprve vyrostla, takže je světloučká. Stará už je tmavá :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10 klacků??? ty jo tak to bych za to teda nedala...to radši vrazím do dovolený :confused: :confused:
25. kvě 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur jj čerstvě vyrostlou trávu na paloučku a počůranou nějakým krásným pejskem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no asi jsm měli to samé :wink: :slight_smile: známá měla úplně takovou sytou tmavou zelenou a ta taky vypadala parádně teda...zkusím najít foto má to někde na netu...
25. kvě 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule mi máme zelenou v obyváku , když jsem ho malovala tak David říkal že je to jek rybníček brčálníček od rákosníčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak prej zejtra 25 stupňů a jasno , to asi vyžeru celej stánek se zmrzkou :grinning:
25. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule o pár odstínů světlejší
25. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde a kdy je sraz? Teda pokud to tu už není napsaný a já jsem to nepřehlídla :sweat_smile:
25. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur Jo, to bude v pohodě - pokud tam nepojede jiná mamina :sunglasses: Ale zatím mi vždycky s kočárkem pomohli, takže by to mělo být v pohodě. V kolik si teda dáme sraz na hlaváku - u jedničky?
25. kvě 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Časově bych to viděla teda kolem jedné a kde co tak někde jak se rozchází ty cesty jakoby k přístavišti jak se jde na loďku ??
25. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jednička jede: 12:23, 12:28 a tak dále po pěti minutách
25. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur tak dáme sraz 12:20? + - :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok budu tam :wink:
25. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ehm, koukám na mapu, dlouho jsem tam nebyla. Jak je ta restaurace Jednička? (na mapách.cz)
25. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur poznávací znamení - hnědý kočárek
25. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michmar no já myslela spíš tu u emila ,ale ta jednička bude možná lepší nebude se tam motat tolik lidí
25. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek