• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
Ahoj holky, já pořád nevím, jestli zítra jet. Je to dlouhá cesta a my můžeme vyjet až po obědě. Byla bych tam až o půl 2 a nevím kde bych vás tam hledala :frowning2:
25. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
OK, tak restaurace Jednička :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar my máme šedý se zelenýma kytkama :wink:
25. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@miriska určitě přijeď. Nám bude cesta trvat taky dost dlouho, právě spekuluju jak Jindrovi posunout zítra jídlo. Normálně baští až tak kolem půl jedné, ale musíme vyrazit už po dvanácté. Takže bude zítra asi vyjímečně chudá svačina - jen mlíko a brzo oběd. Jednou to snad půjde.
25. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@miriska určitě dojeď to vůebc nevadí ,....stejně než se všichni slezem a já budu okupovat ještě stánky s langošem a se zmrzkou takže se určitě zdržíme
25. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bufina
@kathule
@susannka
@monulka003
@elfka11
@zuhur
@miriska
@tulanek
@zdenka561983
@mabe
@michmar
@brzdinka tak tedy sraz kolem jedné u restaurace Jednička :grinning: :grinning: :grinning: bude se to aspoň dobře pamatovat snad tam ještě je (najdete ji na mapy cz ) poviná výbava děti a dobrá nálada :grinning: :grinning: :grinning: kdyby něco tak volejte nebo piště, kdo nemáte telefon tak mě ještě sem písněte a napravim ,aby nás opozdilci našly
25. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Berete s sebou zítra deky nebo hodláte jen pochodovat?
25. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u 1čky :grinning:
@pandysek u nás budete v kolik? nebo až po "akci" ?
26. kvě 2011 v 05:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur mi nepochodujem takže určo deku sebou :wink: :sunglasses:
26. kvě 2011 v 05:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur ty jsi ze židenic? já jsem z husovic, tak to máme asi tak stejně daleko. já bych teda malýmu dala asi oběd dřív a jela bych nějak s vama jesti by to šlo. Já pojedu 4 na nádraží a pak 1.
26. kvě 2011 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat - mamky nechodících dětí, co berete s sebou, aby na ně nesvítilo?
26. kvě 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@miriska máme se zuhur sraz na ostrůvku u jedničky kolem 12.20, tak se tam sejdeme všechny 3 :slight_smile:
26. kvě 2011 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar ok, díky tak já tam budu. snad vás poznám když vás neznám :sweat_smile: já nad tím právě přemýšlím co vzít, ještě jsem mu nekoupila ani ty brýlky :frowning2: asi budeme muset být trošku ve stínu.
26. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já doufám že to dneska stihnu. Musím dát auto do servisu :frowning2: Včera nám začal blikat olej, takže potřebujeme novej a vyměnit filtr. Doufám že mně to udělají na počkání.
26. kvě 2011 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kathule no asi předtím ,pak se budem asi stejně jinak rozprchávat ......hele tak kolem půl jedné a později bych tam byla ....snad -starej se namě vys..... s to navigací tak tam snad trefim kdyžtak budu volat pomoc pomoc pomoc :grinning:
26. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina njn, a to je tak vždycky, když má člověk něco naplánovanýho, že se něco podělá. Snad to stihneš.
@miriska určitě - já hnědý kočárek, zuhur šedý se zelenýma kytkama.
26. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bufina To je pech :frowning2: taky su naštvaná, zítra jedu na vysočinu, potřebuju plno věcí nacpat do auta a neše velký auto má rozdělanou přední nápravu a čeká se až přijdou díly z Ameriky, což celkem trvá :angry: když to auto nepotřebuju taks tojí před barákem a když jednou za sto let s ním potřebuju někam jet tak je rozdělaný :frowning2: snad to stihneš...

@michmar ok, já mám černej kočárek, měla bych přijet přesně 12:20 čtverkou. číslo jsem si uložila. prozvoním tě aby sis ho mohla uložit.
26. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek jj klido volej :grinning: :grinning:
já dojedu podle kdy dorazí @pandysek , do auta se nevcucnem tak poletím pak na šalinu, ale to je ptázka 10 minut :wink:

Máme to dobře uděané.... šalinou 1 sraz v 1 u hospody 1čka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda chudák moje dítě, nejenomže mu dnes přeházím jídlo, ale ještě ho nacpu do papírových plínek :grinning:
26. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek tak se mnou nepocitejte, my pracujici ...........:frowning2:
26. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Vyrážíme :wink:
26. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule
@pandysek holky moc se omlouvám, že jsme se tak odtrhli. zastavila mě kamoška kterou jsem sto let neviděla a pak už pro mě přijel manžel a už jsem vás tam nikde neviděla.

jinak to bylo fajn, jsem ráda, že jsem vás všechny viděla a už se těším na fotečky :slight_smile:
26. kvě 2011 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@miriska vpoho mi jsme chvilku čekali a pak šly . foto dám asi na fb tak poak pošlu odkaz :dizzy_face:
26. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek ona je děsně ukacaná a pak už volal manžel že je za minutu tam.
ok :slight_smile:
26. kvě 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@miriska :slight_smile:

@pandysek doma úspěch s vozítkem :slight_smile: :sunglasses: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jednou moc díky za krásný výlet. Jsem moc ráda, že jsem vás všechny poznala a budu se těšit zase příště. Jindříšek spal jak zabitej až do pěti :slight_smile:
26. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@miriska ta moje segra ma nick jitka90
26. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar Jojo, já vím, už jsem se dívala. Ona tam moc nechodí, takže ji skoro neznám.
26. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky děkujeme za prima odpoledne.
Fotky dávám na Uloz to.
@pandysek prosím prosím, já nemám facebook a fakt ho zakládat nechci, nemohla bys hodit fotečky na nějakou úschovnu? Prosím prosím, smutně koukám :wink: :grinning:
@michmar nakonec nám ta šalina přijela současně. Já jsem Jindříška uspávala teď půl hodiny a málem se mi to nezadařilo. A to jsem doufala, že ho utahám :sweat_smile:
26. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, omlouvam se chtela jsem dorazit, ale ja, manza mame strevni chripku a anicka uz ma taky prujem. tak snad priste.
26. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek