• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
@zuhur atak dobře..když o to tak stojíš... taky jsi stará rachejtle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule děkuju, já už jsem si myslela, že se nedočkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur já ráda dělám radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemůžu ty fotky rozbalit, ale snad to manžel spraví... Kdyžtak bych ti ještě pisla
27. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar možná hloupý dotaz, ale máš nainstalovaný WinRAR?
27. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuhur já už je mám doma ...to bylo včera brblání když jsme to stahovaly že j to hrozně velký ,ale David tam má registraci tak to bylo zachvilku stáhlý . Udělal taky složku a dá ti to tam jen ti napíšu odkaz až večer až přijde z práce .
27. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@michmar ti jdu psát že je mám na fb a koukám na mejla že tam mám od tebe zprávu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandysek děkuju. Já jsem vás varovala, že je to veliký :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur já ho nainstalovaný nemám ale jde tam spustit nějak ukázková verze bo co... takže staženo. Jo a neregistrovala jsem si a i tak to trvalo asi 20 minut...nebylo to zas tak hrozný :wink: :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule já jsem to načítala 2 hodiny, ale my to máme teď s internetem trochu blbý - signál na nic, takže to trvá všechno děsně dlouho
27. kvě 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur nemám, protože mám Linux :slight_smile: Ale tam je to podobné. Jen to mám nově přeinstalované a nějak se mi tam nedostal unrar. Ale už to je, takže JUPÍ, fotky jsem viděla. Minule jsem totiž měla problém s názvem- že tam byla diakritika, tak jsem myslela, že je to tím.
A na fcb jsem se dívala taky ;)
Díky moc.
27. kvě 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsme zkoušeli brokolici. Vjelo to do něho, až jsem čubrněla :slight_smile: Teď večer si trochu zaprděl a usnul :slight_smile: Akorát strašně cestuje po postýlce, než zabere. Taky vám to někomu děcka dělají nebo dělaly?
27. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar já Jindru tahám na místo asi osmkrát :grinning: Dnes se prostě rozhodl, že si pustí uspávanku sám, takže se sápal po ovečce co ji má zavěšenou v hlavě postýlky :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@michmar no co se týče cestování to je normálka a ještě to nějakou dobu potrvá a unás s brokolicí to byl boj ,bolelo ho potom hrozně břicho byl zní strašně nafouklej :frowning2:
27. kvě 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar pošli FB :wink: :grinning:
28. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
O víkendu jsme byli na oslavě narozenin až u Kolína. Až jsem se divila, jak rychle večer zabral :slight_smile: A dneska docela taky. Dala jsem ho do spacího vaku, i když tu na něj máme docela teplo. Sice trochu válel sudy, ale necestoval tak jak bez něho. Asi trochu pomáhá :slight_smile:
Nepřišlo mi právě, že by ho ta brokolice nějak nadýmala. Ale dostával ji teď s mrkví a to mu teda nelezlo vůbec. Poprskal, co mohl :D Zítra vyzkoušíme cuketu. Chjo, pomalu bych měla nahrazovat celé obědové mléko pevnou stravou, ale on skoro nic nesní.... :(
29. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar klid, než snědl Jindříšek celou dávku, trvalo to víc jak měsíc. Brokolice u nás letěla okamžitě, ale teď ji začal baštit, ale nedávám mu jí moc. Cuketu si zamiloval od začátku.
29. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhur Tak to jsi mě uklidnila. Nechci ho do toho nutit, ale jinak by nesnědl vůbec nic... Tak budeme postupovat pomaloučku :slight_smile:
Dneska mě kousl do prstu tím zoubkem. No, ostrej ho má jak žralok. Tak jsem zaúpěla bolestí a on se málem rozbrečel. Je tohle normální? :grinning: Prostě prďola.
29. kvě 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar Tobis brokolici skoro vůbec ale dyně mu jela mos a taky pastinak (či jak se to piše :grinning: ) Mi máme ted jakous pauzu..po víku u našich je nějak zmatený. Tak teda spal taky na prd ale včera my ho ráno ukradli z postele tak jsem spala až do půl 11 :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 02:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule tak to máš dobré. Já jsem ho přesvědčila, aby včera taky šel ještě spát o půl osmé, takže jsme spali do půl 10. Luxus :slight_smile:
On právě tu samotnou brokolici jedl, ale celkové skóre je minimální. Na ten pastiňák se musím podívat, nevím ani jak to vypadá. :grinning:
30. kvě 2011 v 06:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar jo to jsem taky nevěděla, dala jsem mu ji z DM od Almatury a vyloženě sežral celou skleničku
30. kvě 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar bílá mrkev :grinning:
30. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no, mě dneska paní v zelenině tvrdila, že je to petržel :confounded: Cuketa mu dneska moc nejela.
Tak jsme byli u Mudry - je to cvalda, má už 8050 g :grinning: :grinning: :grinning: A že už mu mám zkusit dát lepek. Tak asi udělám vývar z vloček.
30. kvě 2011 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@miriska ahoj, tak jak bylo? Jak jsem koukala, bylo vás tam požehnaně - to fakt asi byli rádi, že jste odjeli :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar petržel??? hmmmm tak paní zelinářka je kruuutááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kathule Nechtěla jsem jí kazit radost, tak jsem si jeden kousek koupila. Ta se mi stejně bude hodit :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@michmar jasné tak vývar dobrý :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mimochodem co s tím zamčením skupiny??? založíme soukromou teda?
30. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ji tu máte...stálo mě to všechny nervy :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vokurky-a-jitrnice/
30. kvě 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek