• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@kathule ty seš máslo teda .
30. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak se rozhodni, nemůžu být máslo, slunečnice, jitrnice a vokurka v jednom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule ale jo, seš prostě schopná :grinning:
16. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur to joo, já jsem schopna všeho ........................ skoro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.sbazar.cz/prodam-koupim-aukce.html?user_ID=3845389

Holky kamarádka rozprodává mateřské centrum....
17. čer 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojte, ted je mi to trochu blby se sem vecpat, kdyz vidim, ze jste tu tak rozjety s konverzaci :grinning: :grinning: Ale pokud jsem dobre pochopila, jste maminy z okoli Lesne?? :grinning: Tady nekde existuji takovy vesely maminy?? :grinning: Muzeme se s nasi malou Neli pripojit?? Taky moc dobre zna vyletovani po postylce (teda zatim jen valenim sudu a berankovani s tyckama postylky) a prdici brokolici :grinning: :grinning:
19. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaeeela ahojky , vítám tě do klubu :grinning: ty jsi odkud? no z Lesné tu jsou nebo spíš byly už jsem moc nechodí 2 jinak jsme roztroušení po Brně ale i tak v pohodě .Ty máš Nelinku - já mám hafana Nelinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule co se zas nasmíváš jitrničko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek aaaaaaaaaale já mám radost ze života :wink: :grinning: :grinning:
19. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule Tak to se máš :grinning:
19. čer 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :grinning: :grinning: :grinning: no co jsme dali jmeno Nela, tak ze vsech stran slysim, kolik jich je....a hlavne tech psich :grinning: :grinning: :grinning: no ta nase ted ma taky kousaci obdobi, takze je taky takovej malej hafan :grinning: .. jo - oo .. z Lesne...tady slecna pani Kathule mi s dovolenim dala povoleni do diskuze Vokurky a jitrnice z Brna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak uz se pomalu rozjizdim na vsech frontach :grinning:
19. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaeeela jooo tak to je hodná jitrnička že ti dala povolení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: koukám, že jste tady docela veselá kopa :grinning:
19. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaeeela slečna slečna, já asi na věky věků, pač ten můj makak se jen tak nevyjádří :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pandysek hele vokurko už máš vyměněný obvaz? :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule co kecáš vždyť se vyjádřil ale jitrnička nechtěla ne -jsem to tak pochopila ......a už mám stehy venku a je to v pohodě
20. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jako já jsen nechtěla??? To jako nebyla ofic žádost, on se ptal jen tak do budoucna a já mu řekla že jednou jo :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule ahááá tak to já špatně pochopila
21. čer 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek njn vokurka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: copak je stebou čeče ,na fb skoro nejsi ....skoro žádný příspěvky ......nemám se tam čemu smát :grinning:
22. čer 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek prosimtě kiksl nám net..museli jsme vyfakovat UPC a najednou to nahodili..prej maj nějký nový system a zlobí je...dementi aspon že televize dál jela..by jsme čuměli do zdi večer :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no ješiš :grinning: mě dneska psaly na fb že mám chybu ve webovce a že to mám zkusit zachvilku .Jsem se hrozila co já budu dělat :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek infarkt cooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule no to byl teda :slight_smile:
22. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 čus čeče to je teda hubnutí -posilovna -zumba atd .... co ta zmrzka na merhautce v cukrárně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: @pandysek :To je cooooo :grinning: :grinning: :grinning: kde jsi byla????
23. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 před cukrárnou v autě a pojídala taky zmrzku :grinning:
23. čer 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek :Jooo tak taky si dává a nechtěla se ukázat... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek