Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
pandysekautor
30. kvě 2011
@kathule ty seš máslo teda .
kathule
30. kvě 2011
@pandysek tak se rozhodni, nemůžu být máslo, slunečnice, jitrnice a vokurka v jednom 😃 😃 😃 😃
zuhur
16. čer 2011
@kathule ale jo, seš prostě schopná 😃
kathule
16. čer 2011
@zuhur to joo, já jsem schopna všeho ........................ skoro 😃 😃 😃 😃
hannah23
17. čer 2011
http://www.sbazar.cz/prodam-koupim-aukce.html?u...

Holky kamarádka rozprodává mateřské centrum....
kathule
18. čer 2011
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
michaeeela
19. čer 2011
Ahooojte, ted je mi to trochu blby se sem vecpat, kdyz vidim, ze jste tu tak rozjety s konverzaci 😃 😃 Ale pokud jsem dobre pochopila, jste maminy z okoli Lesne?? 😃 Tady nekde existuji takovy vesely maminy?? 😃 Muzeme se s nasi malou Neli pripojit?? Taky moc dobre zna vyletovani po postylce (teda zatim jen valenim sudu a berankovani s tyckama postylky) a prdici brokolici 😃 😃
pandysekautor
19. čer 2011
@michaeeela ahojky , vítám tě do klubu 😃 ty jsi odkud? no z Lesné tu jsou nebo spíš byly už jsem moc nechodí 2 jinak jsme roztroušení po Brně ale i tak v pohodě .Ty máš Nelinku - já mám hafana Nelinku 😃 😃 😃 😃
pandysekautor
19. čer 2011
@kathule co se zas nasmíváš jitrničko 😃 😃 😃 😃
kathule
19. čer 2011
@pandysek aaaaaaaaaale já mám radost ze života 😉 😃 😃
pandysekautor
19. čer 2011
@kathule 😃 😃
bufina
19. čer 2011
@kathule Tak to se máš 😃
kathule
19. čer 2011
@pandysek
@bufina že jo 😃 😃 😃
michaeeela
19. čer 2011
@pandysek 😃 😃 😃 no co jsme dali jmeno Nela, tak ze vsech stran slysim, kolik jich je....a hlavne tech psich 😃 😃 😃 no ta nase ted ma taky kousaci obdobi, takze je taky takovej malej hafan 😃 .. jo - oo .. z Lesne...tady slecna pani Kathule mi s dovolenim dala povoleni do diskuze Vokurky a jitrnice z Brna 😃 😃 😃 😃 tak uz se pomalu rozjizdim na vsech frontach 😃
pandysekautor
19. čer 2011
@michaeeela jooo tak to je hodná jitrnička že ti dala povolení 😃 😃 😃 😃
michaeeela
19. čer 2011
😃 😃 koukám, že jste tady docela veselá kopa 😃
kathule
20. čer 2011
@michaeeela slečna slečna, já asi na věky věků, pač ten můj makak se jen tak nevyjádří :-p

@pandysek hele vokurko už máš vyměněný obvaz? 😎 😃 😃 😃
pandysekautor
20. čer 2011
@kathule co kecáš vždyť se vyjádřil ale jitrnička nechtěla ne -jsem to tak pochopila ......a už mám stehy venku a je to v pohodě
kathule
20. čer 2011
@pandysek jako já jsen nechtěla??? To jako nebyla ofic žádost, on se ptal jen tak do budoucna a já mu řekla že jednou jo 😃 😃
pandysekautor
21. čer 2011
@kathule ahááá tak to já špatně pochopila
kathule
22. čer 2011
@pandysek njn vokurka 😃 😃 😃 😃
pandysekautor
22. čer 2011
@kathule :-p :-p :-p copak je stebou čeče ,na fb skoro nejsi ....skoro žádný příspěvky ......nemám se tam čemu smát 😃
kathule
22. čer 2011
@pandysek prosimtě kiksl nám net..museli jsme vyfakovat UPC a najednou to nahodili..prej maj nějký nový system a zlobí je...dementi aspon že televize dál jela..by jsme čuměli do zdi večer 😃 😃 😃
pandysekautor
22. čer 2011
@kathule no ješiš 😃 mě dneska psaly na fb že mám chybu ve webovce a že to mám zkusit zachvilku .Jsem se hrozila co já budu dělat 😃 😃 😃
kathule
22. čer 2011
@pandysek infarkt cooo 😃 😃 😃 😃 😃 😃
pandysekautor
22. čer 2011
@kathule no to byl teda 🙂
pandysekautor
23. čer 2011
@elfka11 čus čeče to je teda hubnutí -posilovna -zumba atd .... co ta zmrzka na merhautce v cukrárně 😃 😃 😃 😃
elfka11
23. čer 2011
Ahojky holky 🙂 @pandysek :To je cooooo 😃 😃 😃 kde jsi byla????
pandysekautor
23. čer 2011
@elfka11 před cukrárnou v autě a pojídala taky zmrzku 😃
elfka11
23. čer 2011
@pandysek :Jooo tak taky si dává a nechtěla se ukázat... 😃 😃 😃