Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

Ahoj jsem Andy ,
hledám nějakou maminku na procházky a na pokec jsem z Brna Soběšic a mám dvě děti -bydlíme v rodiném domečku takže můžem trávit čas s dětma i na zahrádce(naše malá má spoustu blbinek na hraní)je tu moc krásné okoli -lesy atd- hospudka v lese s pískovištěm i prolízkama.Hledám maminu co má i malé nebo větší dítě tak kolem dvou až tří let-aby si i ta má opička pohrála. Malé jsou 2 roky a 2 měsíce a špuntíky .
pandysekautor
23. čer 2011
@elfka11 chtěla, šmírovaly sme vás se starým ,stály jsme kousek z kopca a vy ste pak šly na druhou stranu :-S Ale už jsem viděla celou rodinku v plné kráse 😃 slušelo vám to .malá je fakt diblík
kathule
23. čer 2011
@elfka11 hele hážu ti povolenku do soukromé 😉 😃
elfka11
23. čer 2011
@kathule 😃íky... 😉
@pandysek :Jé jsi měla zatroubit.... 😃 😃
pandysekautor
23. čer 2011
@elfka11 čeče to nevim jestli ta naše popelnica svede 😃 tak snad příště mi tam stojíme co chvíla :-N
elfka11
24. čer 2011
@kathule :Ajaká je to stránka?? 🙂
@pandysek :No je to mor v létě jsem tam skoro pořád 😉
jipal
30. čer 2011
ahojky, omlouvám se, že vám sem tak lezu, ale začínám shánět dětskýho doktora, tak jsem si říkala, že se tady zkusím zeptat, jestli byste neměly nějaký tip. ideálně lokalita královo pole, řečkovice, černá pole. dobrý reference jsem slyšela na doktora chudáčka z řečkovic, ale nevím, jestli přibírá, tak koukám po dalších doktorech. díky
bufina
30. čer 2011
@jipal v té lokalitě nikoho neznám, ale kámošky co jsou z té strany mají všechny děti u Chudáčka a sou spokojený... Tak mu zkus zavolat a pak kdyžtak hledej dál x-)
andinkaaa
6. zář 2011
Ahoj maminky,
hledáme nějakou maminku z Bohunic, která by s námi někdy vyrazila na procházku. Mne je 30 a mám 3týdenního syna.Těšíme se, že poznáme někoho fajn s malým rošťákem nebo princeznou.
ilonkapomenka
6. říj 2011
pridavam se moc radi nekdy nekam vyrazime i mi jsem amminka s petimesicnim synkem a moc radi chodime nekam na prochazky jen nas to uz nebyvi samotne
pandysekautor
7. říj 2011
@andinkaaa
@ilonkapomenka ahojky holky , mi semka už moc nechodíme , udělaly jsme si uzavřenou skupinu tak jestli chcete přidejte se
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vokurky-a...
ilonkapomenka
7. říj 2011
@pandysek Ahojky pise mi to Zdá se, že stránka www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vokurky-a-jitrnice/ neexistuje.
Zkus nějaku jinou, máme jich zde dost
pandysekautor
7. říj 2011
@ilonkapomenka aha tak to je divný :-S
kathule
28. lis 2011
@ilonkapomenka
@pandysek
@pandysek ouknu na to...
ilonkapomenka
28. lis 2011
jj dekujem
@kathule
pandysekautor
9. led 2012
Tak co holky nerozjedem opět staré dobré -Maminky z Brna ???
@ilonkapomenka
@kathule
@bufina
kathule
10. led 2012
@pandysek tak to rozbal babi 😃 😃 😃 😃 😃
pandysekautor
10. led 2012
@kathule hahaha ha .........pekárna peče aji vtipnou kaši ?????
ilonkapomenka
10. led 2012
@pandysek no u nas celkem dobre pekne roste a ja stale vice nervuji pac se nam blizi ten uzasnej den D a ja nestiham a co vy?
pandysekautor
10. led 2012
@ilonkapomenka jakej???svatba ? 😃
ilonkapomenka
10. led 2012
jj svatba uz za 3 mesice a ja jsem jak v jirikove diveni jak to vse uteklo a maleho krest a ja pro nej nemam nic bileho bozinku
@pandysek
pandysekautor
10. led 2012
@ilonkapomenka 😃 😃 😃 jj útíká to stejnak poslední den zjistíš že spoustu věcí nepotřebuješ že jsou zbytečné a pak že ti chybí spoustu dalších věcí 😃 😃 😃 a budete to mít na radnici a nebo v kostele
ilonkapomenka
10. led 2012
@pandysek jj i to je mozne no mame to v kostele na petrove obrad a pak hned krest maliho
kathule
10. led 2012
no tak my do toho buchnem až po tak za 2-3 roky... nechce se mi přicházet dobrovolně o peníze 😉
pandysekautor
11. led 2012
@kathule hele svatba kazí charakter 😃 bych to zrušila
kathule
11. led 2012
@pandysek no to vidím na tobě že 😃 😃 😃 😃
pandysekautor
11. led 2012
@kathule .... ještě že je tu musí mluvit slušně 😃 😃 😃 ne myslela jsem chlapův charakter , ten můs se po svatbě úplně změnil :-S
patypaty
12. led 2012
Ahoj holky hledám maminku a malého kamaráda na procházky,pokec atd.Nenajde se tady nějaká?
Jsme z Lesné.
pandysekautor
13. led 2012
@patypaty ahojky najde je nás tu spousty ,ale většinou jsme po celém Brně ale i tak se občas scházíme 😃 dvě Lesandy tu byly taky , já jsem ze Soběšic to je coby kamenem dohodil a zbytek došel pěšky 😃 ....
pandysekautor
13. led 2012
@ilonkapomenka na Petrově to může být krásný , mě svatba vůbec nebrala zaprvé jsme naní neměly a musely si pučit od šéfa z práce ( už toto ti moc veselý nepřidá) a měly to na snp V černých polí takže děs :-S a lidi co jsem si chtěla pozvat tam nemohly