• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy z Brna. Nehledáte pokec a procházky?

29. prosince 2013 
autor
@elfka11 chtěla, šmírovaly sme vás se starým ,stály jsme kousek z kopca a vy ste pak šly na druhou stranu :confounded: Ale už jsem viděla celou rodinku v plné kráse :grinning: slušelo vám to .malá je fakt diblík
23. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elfka11 hele hážu ti povolenku do soukromé :wink: :grinning:
23. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule :Díky... :wink:
@pandysek :Jé jsi měla zatroubit.... :grinning: :grinning:
23. čer 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elfka11 čeče to nevim jestli ta naše popelnica svede :grinning: tak snad příště mi tam stojíme co chvíla :sweat_smile:
23. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathule :Ajaká je to stránka?? :slight_smile:
@pandysek :No je to mor v létě jsem tam skoro pořád :wink:
24. čer 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, omlouvám se, že vám sem tak lezu, ale začínám shánět dětskýho doktora, tak jsem si říkala, že se tady zkusím zeptat, jestli byste neměly nějaký tip. ideálně lokalita královo pole, řečkovice, černá pole. dobrý reference jsem slyšela na doktora chudáčka z řečkovic, ale nevím, jestli přibírá, tak koukám po dalších doktorech. díky
30. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jipal v té lokalitě nikoho neznám, ale kámošky co jsou z té strany mají všechny děti u Chudáčka a sou spokojený... Tak mu zkus zavolat a pak kdyžtak hledej dál :dizzy_face:
30. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
hledáme nějakou maminku z Bohunic, která by s námi někdy vyrazila na procházku. Mne je 30 a mám 3týdenního syna.Těšíme se, že poznáme někoho fajn s malým rošťákem nebo princeznou.
6. zář 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam se moc radi nekdy nekam vyrazime i mi jsem amminka s petimesicnim synkem a moc radi chodime nekam na prochazky jen nas to uz nebyvi samotne
6. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinkaaa
@ilonkapomenka ahojky holky , mi semka už moc nechodíme , udělaly jsme si uzavřenou skupinu tak jestli chcete přidejte se
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vokurky-a-jitrnice/
7. říj 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek Ahojky pise mi to Zdá se, že stránka www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vokurky-a-jitrnice/ neexistuje.
Zkus nějaku jinou, máme jich zde dost
7. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilonkapomenka aha tak to je divný :confounded:
7. říj 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. lis 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. lis 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co holky nerozjedem opět staré dobré -Maminky z Brna ???
@ilonkapomenka
@kathule
@bufina
9. led 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek tak to rozbal babi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2012 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule hahaha ha .........pekárna peče aji vtipnou kaši ?????
10. led 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no u nas celkem dobre pekne roste a ja stale vice nervuji pac se nam blizi ten uzasnej den D a ja nestiham a co vy?
10. led 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilonkapomenka jakej???svatba ? :grinning:
10. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj svatba uz za 3 mesice a ja jsem jak v jirikove diveni jak to vse uteklo a maleho krest a ja pro nej nemam nic bileho bozinku
@pandysek
10. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilonkapomenka :grinning: :grinning: :grinning: jj útíká to stejnak poslední den zjistíš že spoustu věcí nepotřebuješ že jsou zbytečné a pak že ti chybí spoustu dalších věcí :grinning: :grinning: :grinning: a budete to mít na radnici a nebo v kostele
10. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek jj i to je mozne no mame to v kostele na petrove obrad a pak hned krest maliho
10. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my do toho buchnem až po tak za 2-3 roky... nechce se mi přicházet dobrovolně o peníze :wink:
10. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule hele svatba kazí charakter :grinning: bych to zrušila
11. led 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandysek no to vidím na tobě že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kathule .... ještě že je tu musí mluvit slušně :grinning: :grinning: :grinning: ne myslela jsem chlapův charakter , ten můs se po svatbě úplně změnil :confounded:
11. led 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hledám maminku a malého kamaráda na procházky,pokec atd.Nenajde se tady nějaká?
Jsme z Lesné.
12. led 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@patypaty ahojky najde je nás tu spousty ,ale většinou jsme po celém Brně ale i tak se občas scházíme :grinning: dvě Lesandy tu byly taky , já jsem ze Soběšic to je coby kamenem dohodil a zbytek došel pěšky :grinning: ....
13. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ilonkapomenka na Petrově to může být krásný , mě svatba vůbec nebrala zaprvé jsme naní neměly a musely si pučit od šéfa z práce ( už toto ti moc veselý nepřidá) a měly to na snp V černých polí takže děs :confounded: a lidi co jsem si chtěla pozvat tam nemohly
13. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek